ForumKategoria: Giełdybrak przelewu pilne
rafal zapytał 4 lata temu

witam wszystkich serdecznie
w niedziele wieczorem zrobilem przelem monet po.et z gieldy kucoin na binance, najpierw na probe przelalem 90 sztuk ktore po 7 minutach byly na miejscu..potem przelalem na ta sama gielde na ten sam adres 3400 monet ktore doo dzisiaj nie dotarly jeszcze tam. na gieldze kucoin pokazuje ze jest Sukces przelewu..ale jak wchodze w niego to juz mam tylko numer transakcji i napis:”” Sorry, we are unable to locate this Transaction Hash” nie mam zadnego indentyfikatora transakcji txid. co moge zrobic teraz podkreslam ze juz napisalem do supportu na gieldzie kucoin ale nie mam odpowiedzi..

prosze o porade//pommoc

4 odpowiedzi
atmaster odpowiedział 4 lata temu

Proponuje na początek podać wszystkie istotne informacje, którymi dysponujesz – hasze, adresy wejścia/wyjścia. Tak, aby można było od czegoś zacząć.
Pozdr

Alex odpowiedział 2 lata temu

Nawiasem mówiąc, bardzo ciekawy temat! Ja

Alex odpowiedział 2 lata temu

Cześć, to bardzo dziwne! Kiedy ostatnio robiłem tłumaczenia, wszystko przebiegało sprawnie. Ja wtedy z pomocą ranking kasyn wygrałem niezłą sumę pieniędzy. Jeśli zajrzysz tu – możesz powtórzyć mój sukces, a może nawet go pomnożyć. Zasadniczo nie ma nic skomplikowanego, nawet nie wymaga specjalnego wykształcenia aby zacząć zarabiać w ten sposób, zaufaj mi! Robię to już drugi rok

DerekLewis odpowiedział 2 lata temu

Jeśli chcesz spróbować zarabiać w Internecie, możesz rozważyć opcję najlepsze kasyna online. Myślę, że jest wystarczająco dużo informacji na temat tego, jak możesz zacząć zarabiać w Internecie. Hazard może generować dodatkowy dochód, jeśli będziesz grać bardzo ostrożnie.

 

Twoja odpowiedź

0 + 6 =