ForumKategoria: OgólneCena Bitcoina do końca 2018 roku
Pawerł zapytał 4 lata temu

Był już temat, odnosnie w 2017 roku. Warto chyba podtrzymać ten temat, dywagując już o tym na początku stycznia.
Według mnie teraz spadnie do 8-10 tysięcy, aby w marcu/kwietniu polecieć ponad 25. Na koniec roku mysle, że cena będzie wynosiła 30-35 tysięcy dolarów

5 odpowiedzi
ŁukaszRTX odpowiedział 4 lata temu

Racja, jestem za podtrzymaniem tematu 🙂

Z tego co się orientuje, to ważny opór jest właśnie na 8 tysiącach dolarów. Obecnie wahania cen są coraz to mniejsze, co wskazuje, że za niedługo rynek zweryfikuje kierunek trendu. Co obecnie będzie – nie wiem, jednak intuicja wskazuje mi, że za 3/4 miesiące możemy zobaczyć okolicę $30k.

Domino odpowiedział 4 lata temu

Jeżeli jesteście pewni takiego skoku w ciągu 3/4 mc to zastawcie majątki domy,mieszkania i kupujcie za kwartał będziecie krezusami ! A nie nakrecajcie czytelników swoim wróżeniem, bo przypomina to sytuację z numizmatyki jaka miała miejsce kilka lat temu. Wszyscy kupowali fora nakręcały aż tu nagle wielkie BUM i bańka pękła.  

Pablo odpowiedział 4 lata temu

 \”że za 3/4 miesiące możemy zobaczyć okolicę $30k.\” No wlasnie minely 3/4 miesiace i cena wynosi lekko ponad $6 tysiecy. Ludzie nie wierza juz w BTC. o 30-40 tysiacach mozna tylko pomarzyc. Pozdrawiam. Sprzedawac puki i tak wam placa $6 za jakies wirtualne g.

MICHAŁ odpowiedział 4 lata temu

Ja odpowiem dwóm panom sceptykom. Nie trzeba zastawiac domów i brać kredytów ponieważ inwestycja w rynki walutowe odbywa się kapitałem który posiadamy. Jeśli ktoś się chce nachapac to lepiej niech w ogóle się tym nie zajmuje. Kredyt możesz wziąć jeśli masz podpisaną umowę na wykonanie czegoś a nie masz narzędzia pracy. A teraz zagadka. Dlaczego największe portfele kryptowalut ciągle się powiększają? Da się to łatwo sprawdzić. Dlaczego bogaci mając dużo krypto chcą mieć jeszcze więcej? Przecież strata procentowa jest tym bardziej bolesna im więcej posiadasz. Kto odpowie dlaczego? 

Marcum odpowiedział 2 lata temu

Może nie trafiłeś z predykcjami, jednak ostatnio szykuje się coś grubego. Cena BTC idzie do góry jak szalona.
Na moment obecny według notowań z https://beatcoin.pl/waluta/bitcoin kurs wynosi już prawie $17k!

Twoja odpowiedź

9 + 18 =