ForumKategoria: OgólneCena BTC do końca 2017
Wojtas zapytał 5 lat temu

Jaką cenę BTC obstawiacie do końca roku? Czy nadal będzie rosnąć czy też nastąpi tąpnięcie które obwieszczają bankowe tuzy? Inwestować jeszcze w BTC przy tak wysokiej cenie czy jednak wybrać inną walutę?

3 odpowiedzi
Dreadman odpowiedział 5 lat temu

Jeżeli wierzyć spekulacjom, cena bitcoins do końca tego roku może dojść nawet do 6000 $. Generalnie mówi się o coraz bardziej przychylnym spoglądaniu na tego rodzaju inwestycje, co bez wątpienia mocno wywinduje ceny na wysoki poziom. Szacunkowo wzrost określa się mniej więcej na poziomie górnym w granicach 3100$ i dolnym oscylującym w przedziale do 1 915$ . w tym przypadku warto pamiętać o wyjątkowo stabilnym kursie, wobec czego bez wątpienia nadal warto inwestować w BTC. Za sprawą takiej  inwestycji możemy nawet bardzo dużo zyskać, co potwierdzają prognozy wielu specjalistów rynku kryptowalut. Jednak warto podążać za tym pozytywnym trendem, czy jak kto woli specyficzną mogą na inwestowanie w bitcoins.

inka900 odpowiedział 5 lat temu

Ostatnio też się zastanawiałam co będzie z cenami do konca roku. wydaje mi się, że będą rosły. Coraz więcej osób interesuje sie tematem i ceny pójdą w górę. Dreadman ma rację, pomimo wzrostu cen warto podążać za tym trendem

tron odpowiedział 4 lata temu

No i zamiast 6000 skoczył na 20000 by zlecieć na 12000 a dziś na bodajże 15000

Twoja odpowiedź

0 + 18 =