ForumKategoria: OgólneCo jest bardziej opłacalne i jak powinienem zacząć swoją przygodę z kryptowalutami?
avos24 zapytał 4 lata temu

Jestem jeszcze uczniem więc nie mogę sobie pozwolić na zbyt zaawansowany sprzęt albo inwestycję na giełdzie. Od przyszłego roku chciałbym zacząć swoją przygodę z krypto walutami chciałbym zdobyć przez ten czas wiedzę teoretyczną. Myślę, że zainwestuję jakieś pieniądze w giełdę oraz chciałbym się dowiedzieć czy kopanie nie po przez GPU tylko po przez udostępnianie przestrzeni dyskowej (jestem w tym zielony więc proszę o zrozumiałość) jest opłacalne. Przy dzisiejszych cenach grafik i moim wieku trudno było by np. złożyć wydajną koparkę opartą o GPU chyba że to jedyne sensowne rozwiązanie to właśnie ten sposób wydobycia i lepiej żebym sobie to odpuścił. Prosiłbym o wskazówki jakieś artykuły itd abym mógł zacząć zarabianie jakichkolwiek pieniędzy na kryptowalutach. Z góry dziękuję i przepraszam za wszystkie błędy.

3 odpowiedzi
Saturnny odpowiedział 2 lata temu

Nie wiesz jak zacząć zarabiać w kasynie online? Następnie przejdź do tej strony pod linkiem top kasyna . Ponieważ jest dokładnie tam, gdzie dokładnie jest jasne, jak i gdzie można zarobić duże pieniądze i jak dokładnie grać w kasynie. Więc nie przegap okazji, aby rozpocząć nowe zarobki z zasobów internetowych już tego wieczoru. Tak jak zrobiłem to nie tak dawno temu i niczego nie żałowałem.

Adam odpowiedział 1 rok temu

inwestowanie w BTC wcale nie jest takie trudne, moi znajomi rok temu zainwestowali w krypto na dużych spadkach i po jakimś czasie cena tak odbiła że stać ich było by rozpocząć nowy biznes – sushi w Warszawie, inwestowali wpierw przez Revoluta a potem giełdę i szybko wszystko wiedzieli 🙂 

Twoja odpowiedź

3 + 1 =