ForumKategoria: Pytania techniczneJak zabezpieczyc sie przed kradzieza kryptowalut
Grundge zapytał 5 lat temu

Jak w temacie proszę o informacje jak zabezpieczyć się przed kradzieżą kryptowalut? Używać jakiś specjalnych programów szyfrujących lub programów? Gdzie je przechowywać?

7 odpowiedzi
Nowy odpowiedział 4 lata temu

Poszukaj w google informacji. Przechowuj na portfelach odłączonych od internetu. Ustaw silne hasła i logowanie dwuetapowe na giełdach. Tutaj artykuł na ten temat: http://gszymanski.pl/jak-zabezpieczyc-kryptowaluty-bitcoin/

Janno odpowiedział 4 lata temu

Tak naprawdę sposobów na zabezpieczenie się przed kradzieżami kryptowalut mamy całkiem sporo. Przede wszystkim warto unikać przechowywania monet na giełdach, bowiem w ich przypadku ataki hakerów zdarzają się nader często, przy czym często użytkownicy nie są nawet o niczym informowani. Dobrym pomysłem jest także wpłacanie środków transzami, dzięki czemu w razie kradzieży, jednak nie stracimy całości posiadanego mienia. Jednocześnie pamiętaj o tym, aby rozsądnie przelewać pieniądze nieznajomym, ze zdrowym rozsądkiem także należy podchodzić do kopalni, bowiem w ich przypadku także czyha na nas niebezpieczeństwo. Co zaś się tyczy przechowywania walut- postaw na miejsce odcięte od sieci, bowiem tak naprawdę tylko takie rozwiązanie uchroni Cię w 100 procentach przed ewentualnymi atakami.

terence odpowiedział 4 lata temu

W google znajdziesz przykłady jak zabezpieczyć kryptowaluty przed kradzieżą. Sama ostatnio szukałam informacji na ten temat. Sposobów jest sporo, ale jednak odcięcie się od sieci jest najpewniejsze.

darnilu odpowiedział 4 lata temu

Witam
 
Zostałem okradziony z coinów LIZA gdy te podsoczyły x100000 :/ w transakcji nie ma wzmianki o wypłacie z giełdy YoBit.net . Po prostu wchodze a tam 0.000 czy mogę coś z tym zrobić? mam wszystko czarno na białym w historii transakcji kiedy to kupiłem i za ile i że nie wyszło to z giełdy nigdzie indziej !??

Krystian odpowiedział 4 lata temu

znalazłem ostatnio dobry portfel kryptowalut oparty na tych nowoczesnej technologii, hmmm tylko nie pamiętam nazwy 

Proximal odpowiedział 2 lata temu
SimplyMilionaier odpowiedział 2 lata temu

GRT FREE BITCOIN EVERY HOUR CHECK! https://freebitco.in/?r=37429534

Twoja odpowiedź

2 + 9 =