ForumKategoria: GiełdyJaki portal polecacie do handlu
AvatarBart zapytał 4 lata temu

Witam proszę o poradę poprzez które portale najlepiej handlować kryptowalutą? Obecnie zastanawiam się pomiędzy Bitmarket a Bitbay a może XTB? Chodzi mi zwłaszcza o bezpieczeństwo bo nie chcę żeby się okazało że firma jest z jakiegoś raju podatkowego i pieniądze mi przepadną.

9 odpowiedzi
AvatarMonikaJ. odpowiedział 4 lata temu

Tak na dobrą sprawę faktyczne, te 3 z wymienionych przez Ciebie miejsc, to zdecydowanie najlepsze opcje, a zarazem w pełni bezpieczne. Warto tutaj podkreślić, że większość osób w naszym kraju, które decydują się na zakup bądź też sprzedaż bitcoins, stawia na giełdę BitBay. Przede wszystkim jeżeli nie masz doświadczenia w robieniu zakupów tego rodzaju, tutaj  pomogą Ci  odpowiednie filmy instruktażowe. Mamy tutaj także możliwość kupienia bitcoins w punkcie stacjonarnym. Dodatkowo w razie jakichkolwiek kłopotów, możemy liczyć na wsparcia konsultanta, a cały proces zakupu nie sprawia żadnych problemów. Rejestracja w tym przypadku nie sprawia żadnych problemów i generalnie większość użytkowników poleca właśnie tą giełdę.

Avatarcarola odpowiedział 4 lata temu

Też myślę, że BitBay to najlepsza opcja, zakup stacjonarnie też jest bardzo ok. Sama od niedawna handluję kryptowalutą i powoli się w tym odnajduję. Wcześniej to też była dla mnie czara magia.

AvatarMarcin odpowiedział 3 lata temu

Ponieważ budujemy nową giełdę kryptowalut jesteśmy bardzo ciekawi waszych opinii na kilka tematów ?
Dlatego byłbym ogromnie wdzięczny gdybyscie znaleźli dosłownie chwilkę żeby ocenić dwie linie graficzne, które dla was przygotowaliśmy ?
http://tiny.pl/g8hvj

Avatarados678 odpowiedział 3 lata temu

hm… każdy może mieć inne oczekiwania względem giełdy. ja zawsze sprawdzam sobie informacje na coinmarketcapie. zresztą wiadomo… rzadko kto korzysta tylko z jednej giełdy. ja zawsze korzystałam z największych i najbardziej popularnych giełd ale odkąd natknęłam się na CoinDeal to już z nim zostałam

AvatarJalilaq odpowiedział 9 miesięcy temu

PSINA!

AvatarSebastian odpowiedział 8 miesięcy temu

https://cryptotabbrowser.com/18400511

Nowa przegladarka internetowa ktora kopie bitcoina automatycznie

AvatarVaasku odpowiedział 4 miesiące temu

To sprawia, że wszystko jest łatwiejsze i bardziej niezawodne w budowie. I to jest dość odpowiedzialna rzecz iz tego powodu warto korzystać z najwyższej jakości materiałów i usług.

AvatarKero odpowiedział 4 miesiące temu

Zawsze mam firmę budowlaną, podobnie jak wiele innych, zawsze będzie bardziej opłacalna, ponieważ dotyczy to prawdziwej jakości. Możesz zobaczyć siebie tylko wtedy, gdy rozmawiasz z tymi ludźmi https://artekon.pl/materialy-plytowe/sklejka/ dostarczają materiały najlepszej jakości, jakie ostatnio widziałem na rynku. Jest to również doskonała ocena reputacji i opinii klientów.

Twoja odpowiedź

2 + 19 =