ForumKategoria: Kopanie / miningJaki soft /apki do kopania? Czy polecacie jakies minery?
Nathaniel zapytał 4 lata temu

Jaki soft /apki do kopania? Czy polecacie jakies minery?

4 odpowiedzi
KB odpowiedział 4 lata temu

Jeżeli jest się mniej doświadczonym użytkownikiem jeżeli chodzi o kopanie kryptowalut, to wydaje mi się, że miner z https://www.nicehash.com/ będzie najlepszy 🙂 Programik sam kopie to co najbardziej opłacalne, optymalizuje prace minera itp. i na koniec konwertuje wypłatę do BTC 🙂 No i jest mega prosty w obsłudze.
Co do apki – jeżeli chodzi o aplikację na telefon, to raczej kwestia nie jest opłacalna. Słyszałem coś o kopaniu (?) Lomocoin w ich apce na telefonie, ale nie orientuje się o co dokładnie chodzi.
 
Pozdro.

Saturnny odpowiedział 1 rok temu

Dla górnictwa nic nie mogę polecić, tutaj Google ci pomóc, ale jeśli jesteś zainteresowany aplikacji, aby udało Ci się prowadzić swoje centrum telefoniczne, to po prostu polecam spróbować zwrócić uwagę na tę stronę wirtualne call center  , ponieważ to tutaj można pobrać doskonałą aplikację dla Call Center.

bitek odpowiedział 1 rok temu

Najlepszy od lat jest freebitcoin z automatem.
Dziennie ponad 1000 satoshi (0.00001 btc) każdy może sobie sprawdzić cene bitcoina
Więcej info przez komunikator
session
moje id :
05327520df2184b1d8c7a1f8ae0ef60f5c5227a542c7d3a8f31a296868cc5af214

Kerot odpowiedział 4 miesiące temu

Dostosuj sterowniki, gdy występują problemy. Bardzo często tak naprawdę nie można znaleźć przyzwoitej bazy, a całość okazuje się dość niewygodna. Ale szybko rozwiązałem ten problem, gdy znalazłem ten konkretny pobierz sterownikido laptopów od Asus https://driverpack.io/pl/laptops/asus Automatycznie wyszukuje wiele różnych sterowników i nie dba o to, jaką masz wersję. Każdy może dostarczyć sterowniki, nawet jeśli jest to bardzo stary system operacyjny. Jest to bardzo wygodne i dość proste w wykonaniu, nie musisz niczego konfigurować samodzielnie.

Twoja odpowiedź

19 + 10 =