ForumKategoria: Kopanie / miningKoszt kopania i opłacalność
Irek zapytał 5 lat temu

Witam proszę o informację jaki byłby koszt założenia koparki bitcoinów? Czy taka inwestycja się zwróci obecnie i w jakim czasie? Wydaje mi się że czas oczekiwania na zwrot w obecnej chwili będzie zbyt długi ale może ktoś mi da jakiś obrazowy przykład.
 

9 odpowiedzi
Jarro odpowiedział 4 lata temu

Tak zasadniczo na zwrot większości inwestycji niestety musimy nieco poczekać. Jeżeli planujesz zakup kopalni, musisz się liczyć z kosztami w granicach od 300 złotych nawet do kilkudziesięciu tysięcy. Tak duża rozpiętość cenowa jest uzależniona od tego, jakiej wydajności oczekujemy. Czy zakup kopalni się zwróci?
Na pewno rozwiązanie to ogromna wygoda. Co zaś się tyczy samych zysków, które mogą towarzyszyć posiadaniu „koparki” – w przypadku sprzętu o małej wydajności, raczej opcja ta wydaje się mało opłacalną. Natomiast jeżeli postawimy na koparkę ASIC Bitfury 400 , w skali miesiąca możemy wygenerować tutaj wykopać 10 BTC  o wartości- 12 tyś złotych, przy wydatku na energię elektryczną w granicach 300 złotych. Tego typu sprzęt kosztuje do 40 tysięcy złotych, wobec czego po ok 3 miesiącach nasza inwestycja się na pewno zwróci.

inka900 odpowiedział 4 lata temu

Prawda jest taka że jak nie zaryzykujesz to się nie dowiesz czy ta inwestycja się zwróci. Ja jestem zdania, ze tak,zwróci się tylko będziesz musiał chwilę na to poczekać. Mimo to jednak uważam, ze warto. Jarro Ci wszystko fajnie opisał.

Michal odpowiedział 4 lata temu

Polecam spojrzeć na NOWĄ KOPARKĘ KRYPTOWALUT. Nie wiem jeszcze czy to HYIP. Wiem jednak, że pierwsze wypłaty już za nami. Istnieje właściwie od wczoraj, więc świeży temat. Na start otrzymujesz prędkość 150GH/s, czyli praktycznie nic – jednak działa, u mnie już kopie. Dodam, że nie musisz inwestować żadnej kwoty minimalnej, by kopanie rozpocząć, bitcoin się mnoży już z otrzymaną gratis mocą. Jeśli jednak chcesz kopać z większą prędkością, możesz dokupić moc.Minimalna kwota wypłaty to: 0.0003. Możesz zarobić ją, nie wpłacając ani grosza. Zajmie to więcej czasu, jednak nie inwestując możesz w ten sposób sprawdzić wypłacalność. Zapraszam przez mojego ref-linka, po prostu wchodzisz na stronę, rejestrujesz się i automatycznie otrzymujesz moc 150GH/s. Zarejestruj się, to Cię NIC NIE KOSZTUJE:    https://hashbitmining.com/?ref=21149

Grzegorz odpowiedział 2 lata temu

What is Cloud Mining? 
Cloud mining (cloud cryptocurrency mining) or Cloud hashing allows users to purchase the ability to mine the currency which is in data centers.
Cloud mining allows people to earn without having equipment to mining cryptocurrencies, software, electricity, internet connection and more offline factors.
 
Cloud mining, sometimes called cloud hashing, allows users to buy mining power on mining equipment placed in remote data centers. This allows owners to avoid problems that are usually found when mining cryptocurrencies, e.g. electricity, problems with hosting, heat, installation or hardware maintenance problems.
 
What are the advantages of Bitcoin Cloud Mining?
 
No heat excess
Silence due to the lack of constantly rustling fans
No electricity charges
No need to sell bitcoin mining equipment when mining becomes unprofitable
No problems with hot equipment ventilation
There is no problem with pre-sale bitcoin mining equipment that may not be delivered on time by the suppliers of this equipment
 
What are the disadvantages of Bitcoin Cloud Mining?
 
CHEATING ( SCAM )
Cloud mining operations impossible to verify or unclean
Lack of fun/playing
Smaller profits – cloud mining services or companies have their expenses
Contracts for mining cryptocurrency may allow you to stop the operation or withdrawals when the Bitcoin price is too low
https://freemining.eu/

Franki odpowiedział 2 lata temu

A w co teraz Zwykle inwestują, gdzie o tym przeczytać?

Solto Solo odpowiedział 2 lata temu

Nie, konkretnych przykładów nie mogę zasugerować i nic na razie nie przychodzi mi do głowy. Nawiasem mówiąc, jest jeden ciekawy temat. Jeśli potrzebujesz wskazówek dotyczących pracy, zawsze możesz odnieść się do tej strony http://polskikosz.pl/jak-duzy-jest-polski-przemysl-kasyn-online/ nigdy nie jest trudno udostępnić pomocny kontakt. Zwłaszcza, że jest naprawdę świetny Źródło: https://www.kryptoportal.pl/temat/gielda-a-bezpieczenstwo-srodkow/

Magda - madzia - Krakowska odpowiedział 1 rok temu

Fakty są takie, że inwestowanie (kupno/sprzedaż) wiążą się z ryzykiem finansowym. Najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest samemu wykopywać (z ang. mining) bitcoin’y.

Zbuduj własną farmę serwerów w ciągu kilku godzin i zacznij zarabiać kopaniu najpopularniejszej na świecie kryptowaluty dzięki http://bitcoinfarm.pl !

Vitaliy odpowiedział 1 rok temu

Tuż rano znajomy powiedział, że kupił 2 3070 do wydobycia. Jest traderem z 4-letnim doświadczeniem, a także 2-letnim wydobywaniem kryptowaluty. Według niego wszystko dopiero się zaczyna.

Employee time tracking software

Stefcia Wieczorek odpowiedział 4 miesiące temu

Prawda jest taka, że ​​nie będziesz wiedział, czy Twoja inwestycja się opłaci, chyba że zaryzykujesz. Podobnie ja lubię gry kasynowe, dlatego często wybieram https://polskiekasynaonline.net/minimalny-depozyt/5-zl/. Ta strona internetowa zaprezentuje Ci falę rozrywki.

Twoja odpowiedź

13 + 6 =