ForumKategoria: OgólneMeetup Elastos Warszawa 08.09
Mat_Pol zapytał 4 lata temu

Z wielką przyjemnością mogę ogłosić, że pierwszy oficjalny, polskojęzyczny meetup projektu Elastos odbędzie się już w następną sobotę (08.09.2018) o godzinie 13 w stolicy!

Czym jest Elastos?

Projekt Elastos to bezpieczny i niezawodny internet przyszłości. Opiera się on na technologii blockchain i zapewnia pierwsze całkowicie bezpieczne środowisko sieciowe, w którym zdecentralizowane aplikacje są odcięte od internetu, jednocześnie pozwalając na pełną skalowalność swoim użytkownikom.
Elastos nie jest projektem blockchainowym per se, ale raczej sieciowym systemem operacyjnym funkcjonującym dzięki technologii łańcucha bloków. Z tego względu, Elastos nie stoi w bezpośredniej konkurencji z żadnym innym projektem. Powiem więcej, Elastos jest w stanie współpracować z innymi blockchainami w celu stworzenia nowego ekosystemu, w którym zdecentralizowane aplikacje działają na urządzeniach, wraz ze zdecentralizowaną siecią p2p. Służy ona wymianie dóbr w kompletnie zamkniętym środowisku piaskownicy, rozwiązując tym samym trylemat projektów blockchainowych: bezpieczeństwo, skalowalność, oraz decentralizacja. Tak zwane „merged mining” (scalone kopanie) z BTC zapewnia sieci niebywałą trwałość. Za projektem przemawiają również jego partnerstwa, jest bezpośrednio wspierany przez NEO i Bitmain.

Cel spotkania:

Spotkanie ma na celu (oprócz towarzyskiego charakteru) wprowadzenie dla osób stawiających swoje pierwsze kroki w sferze blockchain (ze szczególnym naciskiem na Elastos), oraz pogłębienie zrozumienia projektu dla osób bardziej zaangażowanych. Jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie, nie zważając na doświadczenie.
Poprzez nasze spotkanie mamy również nadzieję zgromadzić osoby o podobnych zainteresowaniach i powiększyć społecznośc Elastos Polska, będzie to idealna okazja do nawiązania nowych kontaków. Jest to zdecydowanie meetup dla tych, którzy szukają inspiracji w świecie blockchain, czy też pomysłów na nowe inwestycje.
Ważnym punktem będzie omówienie pierwszej rocznicy projektu, która odbyła się w dniach 24.08-27.08.2018 w Tajlandii, oraz zaprezentowanie pokazanych tam nowych rozwiązań technologicznych.

Oprócz solidnej dawki wiedzy, oferujemy również jedzenie (catering), oraz niepowtarzalną pamiątkę (kubek z logiem projektu, przystosowany na dodatek do zmywarek, nic tylko się zgłaszać)!

Co, gdzie, jak?

START: 13:00
KONIEC: ok. 16:00
ADRES: Al. Jerozolimskie 142a, Budynek West Station, 12. piętro
WSTĘP JEST BEZPŁATNY, LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. PROSZĘ O POTWIERDZENIE OBECNOŚCI NA TELEGRAMIE- @Mat_Pol
GRUPA NA TELEGRAMIE: https://t.me/ElastosPoland
Odpowiem chętnie na wszelkie pytania, tutaj lub na Telegramie.

Twoja odpowiedź

16 + 14 =