ForumKategoria: ICO i inwestycjeNowy gracz na rynku – MHC
Daro zapytał 3 lata temu

21.02.2019 weszła na rynek nowa niepozorna kryptowaluta – MetaHash (MHC) Kryptowaluta to ma solidne podstawy techniczne i odpowiada za nowy blockchain 4.0 i osobisty Wallet jak też w przyszłośći mnóstwo aplikacji różnych firm które zechcą użyć tego blockchaina. Nie jest to więc kryptowaluta stworzona dla zabawy czy też nie mająca sensy jak dla mnie DEV (Deviant Coin chociażby) Jak sama firma opisuje na stronie jej produkt to nowy BlockChain 4.0 o prędkości przesyłu 50.000 TPS. Pozwala to uzyskać prędkość przesyłu pojedyńczej transakcji niemalże natychmiast –  w przeciągu 3 sekund. O ile blockchain orginalnego Bitcoina można by nazwać block chain 1.0 jako pierwszy na rynku to jego prędkoś ć wynosi 3 – 4 TPS, przekłada się to na bardzo długi czas oczekiwania na transakcję, zależy jaki Gas Limit ustawimy, nawet do 2 tygodni. W tym czasie możę się wiele wydarzyć na rynku a ceny mogą się znacząco zmienić. to przestarzała technologia i to dlatego Bitcoin będzie powoli umierał na rzecz bardziej nwooczesnych kryptowalut. Druga na rynku waluta – Ethereum osiąga prędkość 14-15 TPS co się przekłada na czas pojedyńczej trasakcji kilka minut ( nawet do 15 min. Taki właśnie czas musi upłynąć  zankm odbiorca zobaczy środki na swoim koncie. To nic strasznego, można poczekać te kilka minut. Ethereum możemy nazwać blochchainem 2.0 czyli drugiej generacji. Obecnie ponad 50% transakcji na rynku odbywa się z udziałem Ethereum. Kolejna generacja blockchain 3.0 osiąga prędkości 1500 – 3000 TPS co pozwala przesyłać środki z prędkością do 1 minuty. Przykładem możę być XRP (Ripple)czy chociażby TRX (Tronix) które będą próbowały przejjąć schedę po Ethereum. Jeśłi więc MHC (Metahash) pracuje z prędkością 50000 TPS to możliwe będzie nie tylko obsługa transakcji w czasie relnym ale też praca aplikacji i programów pracujących w technologii blockchain 4.0 w czasie realnym. Może to być główna waluta i blockchain przyszłośći, tympardziej że Metahashma swój Wallet oraz zachęca do pisania DApp przez inne firmy które będą placować w jej blockchainie. Cena MHC cały czas idzie do góry odkąd się pojawiła acałość jest firmowana przez szwajcarskąf irmę MetaHash AG. Mamy więc do czynienia z tradycyjną szwajcarską dokładnośćią. Jeżeli technologia się upowszechni i dałączą inni producenci aplikacji to obecna cena 0.065 USD ( na dzień 21.03.2019 może znacznie poszybować w górę. Osobiście jestem zdania że na koniec 2019 roku możę osiągnąć cenę 1 USD, czyli przynieść prawie 20-krotny zysk jeśłi zainwestujemy w kryptowalutę dzisiaj. warto więc zainwestować dziasiaj w tą kryptowalutę i długo jej nie sprzedawać, przynajmniej do końca roku 2019. Oczywiście cena będzie się wachać w zależności od nastroju inwestorów i warunków na giełdzie. niemniej jednak warto spróbować takiej inwestycji.Daro, 21.03.2019

2 odpowiedzi
ALice odpowiedział 1 rok temu

Nie jestem w tym dobry. Uważam, że to niezbyt pewny sposób na zarabianie pieniędzy, więc wątpię, czy może Ci to w jakikolwiek sposób pomóc.

gustawa odpowiedział 1 rok temu

https://earnathon.com/signup?ref=gustawa21
Witam, pojawil sie nastepujacy QUIZ, w ktorym mozna zdobyc kryptowalute ENA o wartosci 20$.
Mozna polecac i zgarnąc dodatkowo 10$ za osobę.
Potwierdzić meila i gotowe. Zapraszać znajomych.

Jak dowiem się kiedy wypłaty napisze w temacie
Zapraszam
Wrzucam odpowiedzi do quizu, gdyby ktoś nie ogarnął 😉
1.One of these is not a challenge of the Barter system?
(„Absence of foreign exchange crisis.”)

2.What is a cryptocurrency?
(„It’s a digital assets that can be transferred across borders without banking facilities.”)

3.The word cryptocurrency is derived from two words which are?
(„Cryptography & Currency”)

4.A research paper was published detailing how bitcoin works by someone or groups of people known as Satoshi Nakamoto. What year was it published?
(„2008”)

Twoja odpowiedź

20 + 8 =