ForumZamiana kryptowalut na inne
Jonas zapytał 4 lata temu

Jako nowicjusz chciałbym wiedzieć czy można wymieniać jedne kryptowaluty na inne tzn. Bitcoin na Ethereum itd? Gdzie najlepiej robić takie transakcje? Na jakie rzeczy zwracać uwagę?

3 odpowiedzi
Johnny odpowiedział 4 lata temu

Tutaj na pewno najlepszą opcją będą giełdy kryptowalut, takie jak chociażby najbardziej znana BitBay. Nie jest to jednak jedyna dostępna obecnie opcja. Mamy bowiem możliwość sięgnięcia po takie rozwiązania jak chociażby social finance, będące niczym innym jak kryptowalutowym odpowiednikiem platform, na których dostępna jest wymiana tradycyjnych walut, czy też możemy skorzystać z kredytów społecznościowych. Jednocześnie warto w każdym z wymienionych miejsc zachować maksimum ostrożności. Przy czym musimy liczyć się także ze spreadem. W związku z czym realna wartość wymienianych przez nas kryptowalut może się zwiększyć bądź też znacznie zmniejszyć. Oczywiście możemy zdecydować się również na oferty kantorów, które to udostępniają takie opcje jak wymiana kryptowalut.

Xello odpowiedział 4 lata temu

Myslę, że najlepiej wymienić kryptowaluty na giełdzie np BitBay lub w kantorach. Trzeb jednak zachować maksimum ostrożności. Johny ma rację, wartość kryptowalut moze ulec zmianie, musisz się z tym liczyc 

Adrian odpowiedział 4 miesiące temu

Ciekawe czy zamienili i teraz żałują 😀 kurs btc w dniu dzisiejszym to około 175.000.00-185.000.00 PLN

Twoja odpowiedź

14 + 10 =