ForumZamiana kryptowalut na inne
Jonas zapytał 5 lat temu

Jako nowicjusz chciałbym wiedzieć czy można wymieniać jedne kryptowaluty na inne tzn. Bitcoin na Ethereum itd? Gdzie najlepiej robić takie transakcje? Na jakie rzeczy zwracać uwagę?

4 odpowiedzi
Johnny odpowiedział 5 lat temu

Tutaj na pewno najlepszą opcją będą giełdy kryptowalut, takie jak chociażby najbardziej znana BitBay. Nie jest to jednak jedyna dostępna obecnie opcja. Mamy bowiem możliwość sięgnięcia po takie rozwiązania jak chociażby social finance, będące niczym innym jak kryptowalutowym odpowiednikiem platform, na których dostępna jest wymiana tradycyjnych walut, czy też możemy skorzystać z kredytów społecznościowych. Jednocześnie warto w każdym z wymienionych miejsc zachować maksimum ostrożności. Przy czym musimy liczyć się także ze spreadem. W związku z czym realna wartość wymienianych przez nas kryptowalut może się zwiększyć bądź też znacznie zmniejszyć. Oczywiście możemy zdecydować się również na oferty kantorów, które to udostępniają takie opcje jak wymiana kryptowalut.

Xello odpowiedział 5 lat temu

Myslę, że najlepiej wymienić kryptowaluty na giełdzie np BitBay lub w kantorach. Trzeb jednak zachować maksimum ostrożności. Johny ma rację, wartość kryptowalut moze ulec zmianie, musisz się z tym liczyc 

Adrian odpowiedział 10 miesięcy temu

Ciekawe czy zamienili i teraz żałują 😀 kurs btc w dniu dzisiejszym to około 175.000.00-185.000.00 PLN

sasha odpowiedział 3 tygodnie temu

Gram od dwóch lat. Jak można się domyślić, próbowałem różnych typów tego i różnych platform. Najlepsze kasyna, które znalazłem na stronie internetowej, która zawiera informacje o 22bet darmowe spiny. Jeśli nadal nie jesteś pewien, które kasyno wybrać, zajrzyj na tę stronę.

Twoja odpowiedź

18 + 5 =