Wiedza o rynku kryptowalut nie zawsze jest warunkiem koniecznym, żeby na nich zarabiać. Dzięki kryptobotom zmaksymalizujesz zyski nawet jeśli jesteś początkującym inwestorem.

Musisz jedynie wybrać program, który jest godny zaufania i ma potwierdzoną skuteczność.

Właśnie taki wedle zapewnień twórców jest Bitcoin Bank.

Bitcoin Bank logo

Jeśli szukasz dodatkowych informacji o robocie zanim zdecydujesz się z niego skorzystać, znajdujesz się we właściwym miejscu. Nasza grupa testerów sprawdziła każdy aspekt Bitcoin Bank, a o wynikach ich pracy przeczytasz poniżej.

Wstępnie zdradzimy, że kryptobot posiada duży potencjał do generowania zysków.

Szczegółów dowiesz się z dalszej części recenzji.

 

 

Zalety korzystania z Bitcoin Bank:

 

 

 • Intuicyjny i prosty w obsłudze design.
 • Pełna automatyzacja sprawia, że na codzienną pracę z robotem poświęcasz około 20 minut.
 • Przewidywania dotyczące fluktuacji cen są o 0.01 sekundy szybsze niż u konkurencji.
 • Trafność przewidywań utrzymuje się w okolicach poziomu 90%.
 • Konto demo pozwala zapoznać się z wszystkimi możliwościami platformy bez ryzyka.
 • Do dyspozycji każdego użytkownika oddana jest rozbudowana sekcja szkoleniowa.
 • Obsługa klienta działa całodobowo i chętnie pomaga w rozwiązaniu problemów.

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest Bitcoin Bank?

 

Bitcoin Bank powstał, aby pomóc inwestorom w podejmowaniu trafnych decyzji inwestycyjnych. Jest kryptobotem, co oznacza, że samodzielnie zbiera i analizuje informacje rynkowe. Na podstawie przewidywań algorytmu w imieniu inwestora zajmuje pozycje na giełdzie.

Dlatego tak ważna jest skuteczność Bitcoin Bank.

Dzięki temu, że średnio 9 na 10 przewidywań robota jest słusznych, zwiększysz swoje zarobki diametralnie.

Co równie ważne, zysk nie jest uzależniony od twoich umiejętności czy wiedzy. Poprzez kryptobota zarabia każdy, nawet jeśli stawia dopiero pierwsze kroki na rynku kryptowalut.

Zautomatyzowany proces zawierania transakcji wymaga od ciebie tylko minimalnej aktywności. Nie musisz siedzieć godzinami przed ekranem komputera i obserwować zmiany kursów. Wystarczy, że raz dziennie poświęcisz chwilę na sprawdzenie pracy robota i ewentualnie zmodyfikujesz ryzyko wedle własnych potrzeb.

Zajmie ci to nie więcej, niż 20 minut.

 

homepage of Bitcoin Bank

 

Mówi się, że Bitcoin Bank stworzyli doświadczeni brokerzy, którzy dzięki swoim platformom znają rynek kryptowalut jak własną kieszeń. W oparciu o własną znajomość giełdy poprawili algorytm i poświęcili wiele czasu, aby zaprojektować platformę w jak najbardziej przystępny sposób.

Nie wiemy ile prawdy jest w tych pogłoskach, ale ten kryptobot rzeczywiście jest jednym z najprzystępniejszych, z jakimi do tej pory mieliśmy okazję pracować.

I co najważniejsze — cechuje się wysoką skutecznością.

Istotnym dla każdego inwestora faktem jest również to, że Bitcoin Bank nie pobiera żadnych opłat.

Robot jest w pełni darmowy, musisz jedynie wpłacić minimalny depozyt i już masz do dyspozycji pełnię możliwości platformy. Twórcy są na tyle pewni oprogramowania, że pobierają tylko 1% marży od każdej udanej transakcji.

Poza tym nie ma żadnych dodatkowych prowizji.

 

 

Czy Bitcoin Bank to oszustwo? Nie!

 

Testowaliśmy robota przez kilka dni i efekty mówią same za siebie. Już po pierwszych godzinach odnotowaliśmy zyski, a później były tylko lepiej.

Przez cały okres pracy z Bitcoin Bank algorytm pomylił się tylko kilka razy, czyli zachował obiecaną skuteczność. Nasi testerzy grali ostrożnie (małymi kwotami) i w kilka dni udało im się potroić początkową wpłatę.

Porównaliśmy nasze doświadczenia z innymi serwisami branżowymi i indywidualnymi inwestorami. Zdecydowana większość świadectw była podobna. Ludzie zarabiali dzięki Bitcoin Bank pieniądze.

Wszystko wskazuje na to, że kryptobot jest skutecznym oprogramowaniem, które pomaga w funkcjonowaniu na giełdzie.

Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów na temat programu i naszych testów.

 

 

Werdykt

 

 • Stwierdzona przez nasz zespół i inne niezależne głosy skuteczność.
 • Przewidywania kryptobota są szybsze o 0.01 sekundy od konkurencji.
 • Pomoc techniczna jest dostępna przez całą dobę i szybko rozwiązuje problemy.
 • Wyczuwa się, że platformę stworzyli profesjonaliści, ale dostosowali ją pod laików.
 • W koncie demo dostępne są pełne możliwości platformy.
 • Rozbudowana sekcja szkoleniowa dla każdego, kto chce się uczyć.
 • Brak jawnych i ukrytych opłat.

 

Załóż Konto

 

 

 

Logowanie do Bitcoin Bank: Jak założyć konto?

 

Konto w Bitcoin Bank założysz bez utrudnień. Cały proces jest maksymalnie uproszczony, aby nie blokował nowym użytkownikom natychmiastowego dostępu do platformy. W tym celu weryfikacja danych została ograniczona do minimum.

Poniżej przygotowaliśmy krótki poradnik zakładania konta. Z naszą pomocą już w kilka minut staniesz się inwestorem i odnotujesz pierwsze zyski.

 

Krok 1: Rejestracja

 

Aby założyć konto, wejdź na oficjalną stronę robota. Znajdziesz tam prosty formularz zgłoszeniowy.

Wypełnij go podstawowymi danymi o sobie, podaj numer telefonu oraz adres email.

Na obydwie formy kontaktu przyjdą ci wiadomości weryfikacyjne, więc upewnij się, że wpisujesz je bezbłędnie.

Przed rejestracją przeczytaj uważnie regulamin robota.

Dzięki temu dowiesz się szczegółów na temat waszej współpracy i nic cię nie zaskoczy.

register form of Bitcoin Bank

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Kolejnym krokiem w drodze do pierwszych zysków jest wpłata depozytu. Wymaga jest broker, przez którego Bitcoin Bank będzie realizował transakcje. Jest to dodatkowe zabezpieczenie dla platformy, ponieważ w ten sposób potwierdzasz, że twoje konto nie jest fikcyjne.

O wpłacony kapitał nie musisz się martwić. Pełna kwota zasili twój rachunek i posłuży ci do rozpoczęcia przygody z handlem.

Depozyt zrealizujesz na kilka różnych sposobów, które oferuje Bitcoin Bank. Na pewno znajdziesz wśród nich ten, który najbardziej ci odpowiada.

 

Krok 3: Konto demo

O koncie demo już wspominaliśmy. Jest dostępne i nie posiada żadnych ograniczeń względem pełnej wersji platformy.

Wykorzystaj je do maksimum i przetestuj każdą funkcję robota na wirtualnym rynku. Dzięki temu dobrze przygotujesz się do handlu na żywo.

 

Bitcoin Bank live profit results

 

Pomyśl też o skorzystaniu z materiałów szkoleniowych. Dostępna przez platformę wiedza przyda ci się nie tylko w użytkowaniu kryptobota, ale również podczas samodzielnego korzystania z giełdy.

 

Krok 4: Trading

Jeśli poćwiczysz odpowiednio długo z kontem demo, prawdziwy handel nie sprawi ci problemu.

Skorzystaj z narzędzi regulowania ryzyka, tzn. wskaż granice dla Stop Loss i Take Profit, a następnie kliknij przycisk rozpoczęcia pracy robota. Od tej pory Bitcoin Bank przejmuje całą pracę na siebie. Ty musisz jedynie kontrolować jego poczynania.

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć konto Bitcoin Bank? Poznaj opinie ekspertów

 

Doświadczenia naszych testerów wskazują jednoznacznie, że warto. Jednak nie chcemy ograniczać się jedynie do własnych opinii, dlatego zasięgnęliśmy języka wśród zaprzyjaźnionych serwisów branżowych i niezależnych inwestorów.

Do tej pory nie trafiliśmy na negatywne recenzje Bitcoin Bank. Każdy z kim rozmawialiśmy mówił, że zwiększył zarobki dzięki kryptobotowi. Oczywiście wysokość zysków to sprawa indywidualna, ale ich obecność świadczy o efektywności algorytmu.

Poniżej znajdziesz opis konkretnych aspektów Bitcoin Bank.

 

 

Opinie o Bitcoin Bank: Zarobki

 

Twórcy podają ponad 90% trafność transakcji kryptobota. Doświadczenie naszych testerów pokazuje, że algorytm faktyczne bardzo rzadko się myli.

Nie wyliczyliśmy dokładnej statystyki dotyczącej analizy rynku, ale za to potroiliśmy początkową wpłatę w kilka dni. To wystarczający dowód na skuteczność Bitcoin Bank.

Liczne świadectwa niezależnych inwestorów potwierdzają bardzo wysokie prawdopodobieństwo zarobku. Recenzenci z innych serwisów branżowych również nie mieli problemu z pomnożeniem dochodu.

 

Obsługa klienta

 

Kontaktowaliśmy się z obsługą techniczną w kilku sprawach aby sprawdzić, jak szybko odpowie. Niezależnie od wybranej godziny nie czekaliśmy długo. Pracownik Bitcoin Bank odzywał się zazwyczaj w ciągu kilku minut, a jego nastawienie było profesjonalne i uprzejme.

Nie odnotowaliśmy, żeby którykolwiek z użytkowników kryptobota narzekał na obsługę klienta. Niekiedy oczekiwanie na reakcję bywało dłuższe, ale to zupełnie normalne.

 

Wersja demo

 

Wersja demo Bitcoin Bank jest kompletna i nie mamy jej nic do zarzucenia. Przetestujesz wszystkie funkcje platformy bez ponoszenia ryzyka. Dużym plusem są też materiały szkoleniowe, które udostępnia kryptobot.

 

Weryfikacja

 

Proces zakładania konta jest maksymalnie uproszczony i zajmuje tylko kilka minut. Przyczynia się do tego weryfikacja, która sprowadza się do potwierdzenia numeru telefonu i adresu email.

Dane użytkowników są chronione najnowszym oprogramowaniem szyfrującym, dzięki czemu nie musisz obawiać się wycieków. Kryptobot przestrzega wszelkich norm z tym związanych.

 

Wpłaty/Wypłaty

 

Na plus kryptobota zaliczamy duży wybór metod dokonania płatności. Ich szybkość również nie pozostawia wiele do życzenia. Na przelew czekaliśmy maksymalnie kilka minut, ale zazwyczaj odbywał się ekspresowo.

Tyczy się to zarówno wpłat, jak i wypłat.

Bitcoin Bank i jego obsługa pracują całodobowo, więc wykonasz transfer środków o każdej porze.

 

Opłaty

 

Testowaliśmy robota przez kilka dni i nie trafiliśmy na żadne ukryte opłaty. Korzystanie z algorytmu jest darmowe, a przelewy nie są obciążone marżami. Za każdym konto zasilała dokładnie ta sama kwota, którą przelewaliśmy.

Nasze doświadczenia pokrywają się z w tej kwestii z recenzjami innych serwisów branżowych i inwestorów. Nikt nie spotkał się z opłatami innymi niż wymagana początkowa wpłata.

 

Załóż Konto

 

 

Ostrzeżenie:
Rynek kryptowalut jest jednym z najbardziej niestabilnych rynków na świecie. Bardzo często zdarzają się niespodziewane skoki cen, których nie potrafią przewidzieć nawet najlepsze algorytmy. Miej to na uwadze i nigdy bezgranicznie nie ufaj kryptobotowi. Kontroluj pracę Bitcoin Bank i inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić.

 

FAQ — Najczęściej zadawane pytania

 

Czy Bitcoin Bank to scam?
Nie. Algorytm udowodnił w naszych testach swoją skuteczność i umiejętność generowania przychodu. Jego wiarygodność potwierdzają liczne świadectwa zadowolonych użytkowników oraz nagrody przyznawane przez branżowe instytucje.
Ile mogę zarobić z Bitcoin Bank?
Nie ma górnej granicy zysku. Wszystko zależy od stopnia ryzyka, które jesteś w stanie podjąć, ale też od kapitału oraz aktualnej tendencji giełdowej. Twórcy chwalą się, że najlepsi gracze dzięki Bitcoin Bank zarobili pierwszy milion już w 61 dni.
Czy muszę płacić za korzystanie z Bitcoin Bank?
Oprogramowanie jest zupełnie darmowe. Poza 1% marży od zarobku nie ma żadnych jawnych ani ukrytych opłat. Przelewy nie są obciążone prowizją, dzięki czemu na twoje konto trafia dokładnie taka kwota, którą wysyłasz.
Ile czasu dziennie muszę poświęcić na pracę z kryptobotem?
Algorytm Bitcoin Bank jest w pełni zautomatyzowany. Znaczy to, że do twoich zadań należy tylko ustalenia poziomu ryzyka i kontrolowanie pracy robota. Poświęcisz na to maksymalnie 20 minut dziennie.