bitcoin billionaire bot logo

Bitcoin jest dziś jednym z najczęściej poruszanych przez inwestorów tematem. Swoje zdanie na temat najpopularniejszej kryptowaluty ma niemal każdy, kto interesuje się inwestycjami i nowymi technologiami.

Bitcoin, altcoin i wszystkie inne kryptowaluty działają na styku tych dwóch dziedzin. Bitcoinem można handlować, generując zyski. Miejscem obrotu są platformy umożliwiające wymianę kryptowalut.

Handel odbywa się podobnie jak na platformach obsługujących rynek Forex i podobnie jak w tych aplikacjach, tak i w traderach bitcoina możemy stosować rozmaite taktyki i strategie inwestycyjne w celu maksymalizacji zysków. Wiele osób zapyta, którą aplikację wybrać do pomnażania swoich pieniędzy.

Przeprowadziliśmy test kolejnej platformy. Koncentrowaliśmy się na kryptobocie. Sprawdziliśmy skuteczność robota i możliwą stopę zwrotu z inwestycji.

Co to jest Bitcoin Billionaire?

Aby w pełni zrozumieć ideę bota tradingowego, warto najpierw przypomnieć sobie, czym jest bitcoin (i każda inna kryptowaluta).

Otóż jest to nic innego jak zakodowana informacja (bardzo cenna), która krąży w zdecentralizowanej sieci i nie podlega regulacjom bankowym. Dzięki temu nie poddaje się inflacji/deflacji.

Decentralizacja sieci ma jeszcze jedną istotną zaletę. Pozwala uprościć i przyspieszyć operacje finansowe, nawet w tych częściach globu, gdzie system bankowy nie jest jeszcze tak zaawansowany technologicznie jak w Ameryce Północnej czy Europie.

Bitcoin Billionaire jest platformą obrotu bitcoinem. Jest to też kryptobot, czyli aplikacja, która jest narzędziem zarabiającym dla inwestora pieniądze na handlu kryptowalutami. Oczywiście jest to pewne uproszczenie. Działanie robota to bardziej skomplikowana procedura.  Bot podejmuje działania na podstawie algorytmu, opracowanego przez specjalistów w tradingu oraz w tworzeniu baz danych.  Algorytm ma za zadanie wykorzystywać zgromadzone w bazach informacje na temat wahań na rynku kryptowalut.

Inne tego typu platformy, które przetestowała redakcja Kryptoportalu to Bitcoin Future i Bitcoin Era.

 

strona główna bota

 

Dynamika zmian kursu, spowodowana napływem inwestorów i podejmowanych przez nich decyzji sprawia, że obserwacja rynku staje się dla inwestora niebywale trudnym zadaniem. Kryptobot dzięki swoim atutom urasta do rangi jednego z najprzydatniejszych narzędzi w obrotem bitcoinami. Aplikacja w czasie rzeczywistym obserwuje rynek i wahania kursu oraz zapisuje wszystkie dane tworząc ogromną bazę danych, niemożliwą do stworzenia bez procesu automatyzacji. Zgromadzone informacje poddawane są obróbce cyfrowej, tak aby łatwiej było je analizować.

Analiza polega na śledzeniu przez bota obecnej sytuacji rynkowej i porównywanie jej ze znanymi już zdarzeniami. Kiedy robot wykryje sytuację podobną do już znanej, wykorzysta ją aby dokonać wymiany. Jak widać Bitcoin Billionaire może skutecznie odciążyć inwestora na przestrzeni całego procesu obrotu kryptowalutą, łącznie z wprowadzeniem w życie decyzji o prawdopodobnie korzystnej wymianie. W tym momencie każdy inwestor zastanowi się, jak do tego wszystkiego ma się szybkość działania i niezawodność platformy. Szybkość działania jest bardzo istotnym parametrem, jakim można opisać bota. Co prawda twórca bota nie podaje z jaką szybkością działa Bitcoin Billionaire ani jak ma to się do średniej rynkowej , ale nasz test wykazał, że szybkość aplikacji jest zadowalająca (pozwala na wykorzystanie okazji rynkowych zanim nastąpi niekorzystne wahnięcie kursu).

Zalety korzystania z Bitcoin Billionaire

 • bardzo przyjazny interfejs użytkownika zapewniający ogromną funkcjonalność;
 • wysoka skuteczność dokonywanych transakcji (po teście możemy zapewnić o skuteczności na poziomie 88%, zdarzają się oczywiście okresy wyższej skuteczniści);
 • bot potrafi zastąpić inwestora na każdym etapie inwestycji od analizy po podjęcie działań końcowych;
 • oszczędza czas, kilkunastominutowa kontrola działań bota jest jedynym niezbędnym działaniem inwestora;
 • szybkość aplikacji, która doskonale korzysta z wahań kursu kryptowalut;
 • konto demo – dzięki niemu użytkownik może poznać interfejs platformy oraz spróbować wirtualnego obrotu bitcoinami (niezwykle ważne dla nowych użytkowników, którzy na początku boją się podjąć ryzyko utraty realnych pieniędzy oraz dla osób chcących przetestować skuteczność robota);
 • obsługa techniczna zrealizowana przez czat na żywo i pocztę elektroniczną.

Załóż Konto

Czy Bitcoin Billionaire to Oszustwo? Nie!

Jak na każdej stronie krytpobota, tak i na Bitcoin Billionaire znajdziemy gwarancję sukcesu i pomnożenia swoich środków finansowych w krótkim czasie. Czy w rzeczywistości te słowa mają pokrycie?

Ulokowaliśmy minimalny depozyt w wysokości 250 EUR i uruchomiliśmy kryptobota w trybie automatycznym. Pozwoliliśmy mu nieprzerwanie pracować, obserwując jego skuteczność. Następnego dnia na naszym koncie widniała już suma blisko 430 EUR. Oznacza to znaczną stopę zwrotu inwestycji, a skuteczność transakcji bota Bitcoin Billionaire wyniosła  88%.

Ten wynik wywołuje optymizm i sprawia że w długim okresie czasu można spodziewać się naprawdę poważnych zysków, jednocześnie do minimum ograniczając ryzyko utraty zainwestowanych środków finansowych. Należy przy tym pamiętać, że absolutnie każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy, a do obowiązków inwestora a nie kryptobota należy ocena opłacalności każdej podjętej inwestycji

Werdykt

W naszej ocenie Bitcoin Billionaire jest rzetelną platformą obrotu kryptowalutą.

Najważniejsze wnioski jakie wyciągnęliśmy po przeprowadzeniu testu to:

 • średnia skuteczność platformy to 88%, co jest najlepszym dowodem, że aplikacja wypracowuje zyski dla inwestora;
 • kryptobot jest bardzo intuicyjny w obsłudze;
 • aplikacja działa bardzo szybko i wykorzystuje nadarzające się okazje rynkowe;
 • relatywnie niski próg wejścia (250 EUR) jest standardowy dla tego typu aplikacji, więc nie powinien wywoływać obaw potencjalnych inwestorów.

Załóż Konto

Logowanie do Bitcoin Billionaire: Jak założyć konto?

Wchodząc na stronę Bitcoin Billionaire natrafimy na krótki filmik o bitocinach, sekcję najczęściej zadawanych pytań, formularz dołączenia do platformy oraz wypowiedzi znanych osób o handlu krypotwalutami.

jak wpłacić do bitcoin billionaire

Krok 1: Rejestracja

Po wypełnieniu formularza (należy podać imię, nazwisko i adres mailowy oraz zaakceptować warunki korzystania ze strony i politykę prywatności) musimy jeszcze potwierdzić rejestrację, klikając link w mailu, który

dostaniemy. Należy pamiętać, ze wiele skrzynek pocztowych przekierowuje takie wiadomości do folderu SPAM, więc jeśli w ciągu maksymalnie kilkunastu minut mail nie dotarł, warto to sprawdzić. Proces rejestracji jest standardowy dla niemal każdego serwisu i z całą pewnością nikomu nie sprawi żadnych problemów.

Krok 2: Wpłata środków

Aby rozpocząć realny obrót bitcoinami na platformie Bitocin Billionaire, trzeba wpłacić depozyt. Najniższa możliwa kwota to wspomniane 250 EUR. Można oczywiście ulokować więcej środków, jednak przed taką decyzją warto poznać możliwości bota. Bitcoin Billionaire dopuszcza płatności  kartami płatniczymi i debetowymi zarówno Visa jak i Master Card, płatnośc bitcoinami lub przelewy bankowe. Wybór dogodnej formy płatności należy więc do inwestora

Krok 3: Konto demo

Dostępność do konta demonstracyjnego jest uzależniona od brokera bazowego. Zakładając jego dostępność, warto skorzystać z tej opcji. Konto demo można wykorzystać do zapoznania się z interfejsem użytkownika oraz dokonać z jego pomocą pierwszych inwestycji (oczywiście w koncie demo inwestujemy wirtualne pieniądze). Jest to więc świetna okazja do nauki zarówno obsługi jak i inwestowania, gdyż odczujemy skutki naszych decyzji (idealne dla nowych graczy, którzy mają obawy przed zainwestowaniem realnych środków finansowych).

handel

Krok 4: Trading

Kiedy już zapoznamy się z platformą, powinniśmy podjąć decyzję o zainwestowaniu realnych środków finansowych. Warto oczywiście poświęcić jeszcze chwilę na utrwalenie przyswojonych już informacji a następnie przystąpić do pierwszych inwestycji. Bitcoin Billionaire pozwala na ustalenie progów Take Profit (zamknięcie przy określonym zysku), Stop Loss (zamknięcie w celu uniknięcia dalszych, dotkliwych strat). Możemy określić maksymalną liczbę transakcji na dzień i maksymalną sumę dla pojedynczej transakcji. Funkcje te są bardzo przydatne na początku przygody z kryptobotem. Ułatwiają znacznie naukę i kontrolę kryptobota, czyniąc proces inwestowanie jeszcze przyjemniejszym.

Załóż Konto

Czy warto otworzyć konto na Bitcoin Billionaire? Poznaj opinie ekspertów

Eksperci są zgodni, że bitcoin i pozostałe kryptowaluty mają przed sobą świetlaną przyszłość. A co sądzą o platformie Bitcoin Billionaire? Zapytani, nie udzielają odpowiedzi wprost, ale każdy daje jasno do zrozumienia, że warto rozważyć ulokowanie pieniędzy na Bitcoin Billionaire. Richard Branson wprost mówi, że często inwestuje w innowacyjne przedsięwzięcia. John McAfee uważa, że bitcoin wkrótce będzie wiodącym środkiem płatniczym na całym świecie i wszyscy będą musieli się do tego dostosować. Wielu ekspertów świata finansów uważa, że inwestowanie nie wymaga nadzwyczajnej inteligencji, ale podstawowej wiedzy i konsekwencji w dążeniu do celu. To właśnie oferuje platforma Bitcoin Billionaire, gromadzi wiedzę i konsekwentnie realizuje obraną strategię, powiększając fortunę inwestora.

Aplikacja mobilna

Platforma Bitcoin Billionaire nie posiada aplikacji mobilnej, ale można zachować pełną funkcjonalność, korzystając z przeglądarki internetowej na urządzeniach mobilnych.

Potencjalne zagrożenia

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty części lub nawet całości środków. Wśród potencjalnych zagrożeń kryptobota i inwestycji w krypotwaluty należy zwrócić szczególną uwagę na:

 • niedokładną ocenę ryzyka inwestycji – innymi słowy błędna lub niedokładna ocena inwestycji zamienia ją w hazard, który jest absolutnie nieprzewidywalny;
 • brawurę i zbyt wczesną grę za wysokie stawki – jest to bardzo częsty błąd początkujących inwestorów. Zachęceni pierwszymi sukcesami inwestują oni znaczne środki finansowe zanim jasno określą swoją strategię  inwestowania i wyjścia z inwestycji;
 • rzadka kontrola kryptobota – jak wspomnieliśmy, Bitcoin Profit charakteryzuje się wysoką skutecznością, ale nie zwalnia to użytkownika z regularnej kontroli wyników osiąganych przez aplikację i dostosowywania ogólnych założeń strategii w celu optymalizacji wyników.

Bitcoin Billionaire jest świetnym narzędziem inwestycyjnym. Każde narzędzie trzeba jednak umieć obsługiwać, aby wykorzystać w pełni jego możliwości. Podobnie sprawa ma się z kryptobotem. Warto zapoznać się z podstawowymi strategiami, funkcjami oprogramowania oraz dokonać wstępnych założeń inwestycji i koniecznie kontrolować postępy bota.

Wskazówki dla początkujących

Początkującym inwestorom radzimy przestrzegać kilku zasad. Minimalizują one ryzyko i pozwalają cieszyć się zyskami w stosunkowo niedługim czasie.

Najważniejsze z nich to:

 • pierwsza wpłata nie powinna być większa niż minimalny próg wejścia. Wynosi on 250 EUR i w zupełności wystarczy do przeprowadzenia pierwszych transkakcji;
 • pamiętaj, aby regularnie wypłacać zarobione pieniądze;
 • nie ulegaj pokusie reinwestowania całości zarobionych środków (ta złota zasada inwestycyjna ma zastosowanie również w handlu bitcoinami) w celu zminimalizowania ryzyka;
 • korzystaj z rad ekspertów.

 

Ostrzeżenie
Na portalach internetowych mnóstwo jest rad i gotowych strategii inwestowania w bitcoiny. Należy sprawdzić tożsamość i wiarygodność autora porad;kolejną uniwersalną zasadą inwestowania jest aby operować jedynie środkami, na których stratę możemy sobie pozwolić i nigdy nie grać za pożyczone pieniądze. Ryzyko nigdy nie śpi, a najwięcej ryzykują osoby niedokładnie przygotowane.

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy bitcoin jest bezpieczną inwestycją?
Żadna inwestycja nie gwarantuje stopy zwrotu ani nie eliminuje ryzyka utraty zainwestowanego kapitału. Bitcoin w swojej historii odnotował mnóstwo wahań wartości, raz tracąc raz zyskując. Ostatecznie jednak jego wartość w długiej perspektywie czasowej rośnie. Jest to więc inwestycja porównywalna z nieruchomościami.
Czy wysoka skuteczność Bitcoin Billionaire jest prawdziwa?
Tak, dokonaliśmy testu, który potwierdza wysoką skuteczność aplikacji.
Czy Bitcoin Billionaire wymaga wcześniejszego doświadczenia inwestycyjnego?
Nie, platforma pozwala na stawanie pierwszych kroków początkującym inwestorom. Niemniej jednak warto przygotować się teoretycznie do pierwszych inwestycji i zapoznać się ze sposobami oceny ryzyka.
Czy na etapie przelewania pieniędzy na konto na platformie narażam się na jakieś ukryte opłaty?
Nie, nie ma żadnych ukrytych opłat.
Czy można zatrzymać pracę bota?
Tak, wystarczy wydać komendę zatrzymania, aby krytobot zaprzestał swojej pracy.