bitcoin billionaire bot logo

Bitcoin jest dziś jednym z najczęściej poruszanych przez inwestorów tematem. Swoje zdanie na temat najpopularniejszej kryptowaluty ma niemal każdy, kto interesuje się inwestycjami i nowymi technologiami.

Bitcoin, altcoin i wszystkie inne kryptowaluty działają na styku dwóch dziedzin. Bitcoinem można handlować, generując zyski. Miejscem obrotu są platformy umożliwiające wymianę kryptowalut.

Handel odbywa się podobnie jak na platformach obsługujących rynek Forex. Zarówno w tych aplikacjach, jak i przy pomocy kryptorobotów możemy stosować rozmaite taktyki i strategie inwestycyjne w celu maksymalizacji zysku. Wiele osób zapyta, którą aplikację wybrać do pomnażania swoich pieniędzy.

Przeprowadziliśmy test kolejnej platformy. Sprawdziliśmy skuteczność robota Bitcoin Billionaire, aby sprawdzić ile można zarobić z jego pomocą.

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest Bitcoin Billionaire?

 

Aby w pełni zrozumieć sposób działania bota tradingowego, warto najpierw przypomnieć sobie, czym jest bitcoin.

Kryptowaluta to nic innego jak zakodowana informacja (bardzo cenna), która krąży w zdecentralizowanej sieci i nie podlega regulacjom bankowym. Dzięki temu nie poddaje się inflacji/deflacji.

Decentralizacja sieci ma jeszcze jedną istotną zaletę. Pozwala uprościć i przyspieszyć operacje finansowe, nawet w tych częściach globu, gdzie systemy bankowe nie są jeszcze tak zaawansowane technologicznie jak w Ameryce Północnej czy Europie.

Bitcoin Billionaire to platforma obrotu bitcoinem. Możesz spotkać się też z określeniem “kryptobot”, czyli aplikacja, która jest narzędziem pozwalającym inwestorom zarobić pieniądze na handlu kryptowalutami. Bot podejmuje działania na podstawie algorytmu, opracowanego przez specjalistów w tradingu oraz tworzeniu baz danych. Algorytm ma za zadanie wykorzystywać zgromadzone w bazach informacje na temat wahań na rynku kryptowalut.

Inne tego typu platformy, które przetestowała redakcja Kryptoportalu to Bitcoin Future i Bitcoin Era.

 

strona główna bota

 

Dynamika zmian kursu, spowodowana napływem inwestorów i podejmowanych przez nich decyzji sprawia, że obserwacja rynku stała się niebywale trudnym zadaniem. Kryptobot, dzięki swoim atutom, urasta do rangi jednego z najprzydatniejszych narzędzi w obrocie bitcoinami. Aplikacja w czasie rzeczywistym obserwuje rynek i wahania kursu oraz zapisuje wszystkie dane, tworząc ogromną bazę danych. Bez procesu automatyzacji jej stworzenie byłoby niemalże niemożliwe. Zgromadzone informacje poddawane są obróbce cyfrowej. Dzięki temu łatwiej je analizować.

Analiza polega na śledzeniu przez bota obecnej sytuacji rynkowej i porównywanie jej ze znanymi już zdarzeniami. Kiedy robot wykryje sytuację podobną do już znanej, wykorzysta ją aby dokonać wymiany. Jak widać Bitcoin Billionaire może skutecznie odciążyć inwestora w obrocie kryptowalutą. Pomoże też podjąć decyzję o korzystnej wymianie.

Szybkość działania jest bardzo istotnym parametrem dla każdego bota. Co prawda twórca BTC Billionaire nie podaje z jaką prędkością działa Bitcoin Billionaire, ani jak ma to się do średniej rynkowej. Nasz test wykazał, że szybkość aplikacji jest zadowalająca (pozwala na wykorzystanie okazji rynkowych oraz uniknąć niekorzystnych wahań kursu).

 

Załóż Konto

 

 

Zalety korzystania z Bitcoin Billionaire

 

 • przyjazny interfejs użytkownika zapewniający ogromną funkcjonalność;
 • wysoka skuteczność dokonywanych transakcji (po teście możemy zapewnić o skuteczności na poziomie 88%, zdarzają się oczywiście okresy wyższej skuteczności);
 • bot potrafi zastąpić inwestora na każdym etapie inwestycji od analizy po podjęcie działań końcowych;
 • oszczędza czas, dzięki temu kilkunastominutowa kontrola działań bota jest jedynym obowiązkiem inwestora;
 • szybkość aplikacji, która doskonale korzysta z wahań kursu kryptowalut;
 • konto demo – dzięki niemu użytkownik ma możliwość, aby poznać interfejs platformy oraz spróbować wirtualnego obrotu bitcoinami (niezwykle ważne dla nowych użytkowników, którzy na początku boją się podjąć ryzyko utraty realnych pieniędzy oraz dla osób chcących przetestować skuteczność robota);
 • obsługa techniczna dostępna przez czat na żywo i pocztę elektroniczną.

 

Załóż Konto

 

 

Czy Bitcoin Billionaire to Oszustwo? Nie!

 

Jak na każdej stronie krytpobota, tak i na Bitcoin Billionaire znajdziemy gwarancję sukcesu i pomnożenia swoich środków finansowych w krótkim czasie. Czy te słowa mają pokrycie w rzeczywistości?

Ulokowaliśmy minimalny depozyt w wysokości 250 EUR i uruchomiliśmy kryptobota w trybie automatycznym. Pozwoliliśmy mu nieprzerwanie pracować (24 godziny w ciągu doby), obserwując jego skuteczność. Następnego dnia na naszym koncie widniała już suma blisko 430 EUR. Oznacza to wysoką stopę zwrotu inwestycji. Skuteczność transakcji bota Bitcoin Billionaire wyniosła 88%.

Ten wynik jest bardzo optymistyczny. Zapowiada, że w długim okresie użytkowania można spodziewać się naprawdę wysokiego zysku. Jednocześnie można ograniczyć do minimum ryzyko utraty zainwestowanych środków. Pamiętaj jednak, że każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy, a do obowiązków inwestora należy ocena opłacalności każdej podjętej inwestycji.

 

 

Werdykt

 

W naszej ocenie Bitcoin Billionaire jest rzetelną platformą do obrotu kryptowalutą.

Najważniejsze wnioski, jakie wyciągnęliśmy po przeprowadzeniu testu to:

 • średnia skuteczność platformy to 88%, co jest najlepszym dowodem, że aplikacja wypracowuje zyski dla inwestora;
 • kryptobot jest bardzo intuicyjny w obsłudze;
 • aplikacja działa szybko i wykorzystuje nadarzające się okazje rynkowe;
 • relatywnie niski próg wejścia (250 EUR) jest standardowy dla tego typu aplikacji, więc nie powinien wywoływać obaw potencjalnych inwestorów.

 

Załóż Konto

 

 

Logowanie do Bitcoin Billionaire: Jak założyć Konto?

 

Wchodząc na stronę Bitcoin Billionaire natrafimy na krótki filmik o bitocinach, sekcję najczęściej zadawanych pytań, formularz dołączenia do platformy oraz wypowiedzi znanych osób o handlu krypotwalutami.

 

jak wpłacić środki btc billionaire

Krok 1: Rejestracja

 

Po wypełnieniu formularza (należy podać kilka danych osobowych m.in. imię, nazwisko i adres mailowy oraz zaakceptować warunki korzystania ze strony i politykę prywatności) musimy jeszcze potwierdzić rejestrację, klikając link w mailu, który dostaniemy.

Wiele skrzynek pocztowych przekierowuje wszelkie tego typu wiadomości do folderu SPAM. Jeśli w ciągu maksymalnie kilkunastu minut mail nie dotarł, warto to sprawdzić. Proces rejestracji jest standardowy dla niemal każdego serwisu i z całą pewnością nikomu nie sprawi żadnych problemów.

Platforma zwraca szczególną uwagę na procedury związane z przetwarzaniem danych osobowych. Nie udostępnia przekazywanych informacji osobom niepowołanym. Możesz być pewien, że wszystkie dane udostępnione na stronie będą bezpieczne.

 

Krok 2: Wpłata Środków

 

Aby rozpocząć realny obrót bitcoinami na platformie Bitocin Billionaire, należy wpłacić depozyt. Najniższa możliwa kwota to wspomniane 250 EUR. Oczywiście istnieje też możliwość ulokowania większych kwot.

Przed taką decyzją warto najpierw poznać funkcjonalności bota. Bitcoin Billionaire dopuszcza płatności kartami kredytowymi i debetowymi zarówno Visa jak i Master Card, płatnośc bitcoinami lub przelewy bankowe (ze względu na wdrożenie odpowiednich rozwiązań związanych z przetwarzaniem danych osobowych). Wybór dogodnej formy płatności należy do inwestora.

 

Krok 3: Konto Demo

 

Dostępność do konta demonstracyjnego jest uzależniona od brokera bazowego. Warto skorzystać z tej opcji, aby lepiej zrozumieć zasady obowiązujące na rynku kryptowalut. Konto demo można wykorzystać do zapoznania się z interfejsem użytkownika oraz dokonać z jego pomocą pierwszych inwestycji (oczywiście w koncie demo inwestujemy wirtualne pieniądze).

Jest to więc świetna okazja do nauki zarówno obsługi jak i inwestowania, gdyż odczujemy skutki naszych decyzji (idealna dla nowych graczy, którzy mają obawy przed zainwestowaniem realnych środków finansowych).

 

handel

 

Krok 4: Trading

 

Kiedy już zapoznamy się z platformą, powinniśmy podjąć decyzję o zainwestowaniu prawdziwych środków finansowych. Warto oczywiście poświęcić jeszcze chwilę na utrwalenie przyswojonych już informacji, a następnie przystąpić do pierwszych inwestycji. Bitcoin Billionaire pozwala na ustalenie progów Take Profit (zamknięcie przy określonym zysku) i Stop Loss (zamknięcie w celu uniknięcia dalszych, dotkliwych strat).

Możemy określić maksymalną liczbę transakcji na dzień i maksymalną sumę dla pojedynczej transakcji. Funkcje te są bardzo przydatne na początku przygody z kryptobotem. Ułatwiają naukę i kontrolę kryptobota, czyniąc inwestowanie jeszcze przyjemniejszym.

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć Konto na Bitcoin Billionaire?
Poznaj Opinie Ekspertów

 

Eksperci są zgodni, że bitcoin i pozostałe kryptowaluty mają przed sobą świetlaną przyszłość. A co sądzą o platformie Bitcoin Billionaire? Zapytani, nie udzielają odpowiedzi wprost, ale każdy daje jasno do zrozumienia, że warto rozważyć ulokowanie pieniędzy na platformie. Richard Branson wprost mówi, że często inwestuje w innowacyjne przedsięwzięcia. John McAfee uważa, że bitcoin wkrótce będzie wiodącym środkiem płatniczym na całym świecie i wszyscy będą musieli się do tego dostosować.

Wielu ekspertów ze świata finansów uważa, że inwestowanie nie wymaga nadzwyczajnej inteligencji, ale podstawowej wiedzy i konsekwencji w dążeniu do celu. To właśnie oferuje platforma Bitcoin Billionaire: gromadzi wiedzę i konsekwentnie realizuje obraną strategię, powiększając fortunę inwestora.

 

Aplikacja Mobilna

 

Platforma Bitcoin Billionaire nie posiada aplikacji mobilnej, ale można zachować pełną funkcjonalność, korzystając z przeglądarki internetowej na urządzeniach mobilnych.

 

Potencjalne Zagrożenia

 

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty części lub nawet całości środków. Wśród potencjalnych zagrożeń kryptobota i inwestycji w krypotwaluty należy zwrócić szczególną uwagę na:

 • niedokładną ocenę ryzyka inwestycji – innymi słowy błędna lub niedokładna ocena inwestycji zamienia ją w hazard, który jest absolutnie nieprzewidywalny;
 • brawurę i zbyt wczesną grę za wysokie stawki – jest to bardzo częsty błąd początkujących inwestorów. Zachęceni pierwszymi sukcesami inwestują znaczne środki finansowe, zanim jasno określą swoją strategię inwestowania / wyjścia z inwestycji;
 • rzadka kontrola kryptobota – jak wspomnieliśmy, Bitcoin Profit charakteryzuje się wysoką skutecznością, ale nie zwalnia to użytkownika z regularnej kontroli wyników osiąganych przez aplikację i dostosowywania ogólnych założeń strategii w celu optymalizacji wyników.

Bitcoin Billionaire jest świetnym narzędziem inwestycyjnym. Każde rozwiązania trzeba jednak umieć zastosować, aby wykorzystać w pełni jego możliwości. Warto zapoznać się z podstawowymi strategiami, funkcjami oprogramowania oraz dokonać wstępnych założeń inwestycji, a przy transakcjach należy koniecznie kontrolować postępy bota.

 

Wskazówki dla Początkujących

 

Początkujący inwestorzy powinni przestrzegać poniższych zasad. Minimalizują one ryzyko i pozwalają cieszyć się zyskami w stosunkowo niedługim czasie.

Najważniejsze z nich to:

 • pierwsza wpłata nie powinna być większa niż minimalny próg wejścia. Wynosi on 250 EUR i w zupełności wystarczy do przeprowadzenia pierwszych transkakcji;
 • pamiętaj, aby regularnie wypłacać zarobione pieniądze;
 • nie ulegaj pokusie reinwestowania całości zarobionych środków (ta złota zasada inwestycyjna ma zastosowanie również w handlu bitcoinami);
 • korzystaj z rad ekspertów.

 

Ostrzeżenie
Na portalach internetowych mnóstwo jest rad i gotowych strategii inwestowania w bitcoiny. Należy sprawdzić tożsamość i wiarygodność autora porad; Kolejną uniwersalną zasadą inwestowania jest aby operować jedynie środkami, na których stratę możemy sobie pozwolić i nigdy nie grać za pożyczone pieniądze. Ryzyko nigdy nie znika, a najwięcej ryzykują osoby niedokładnie przygotowane.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

 

Czy bitcoin jest bezpieczną inwestycją?
Żadna inwestycja nie gwarantuje stopy zwrotu ani nie eliminuje ryzyka utraty zainwestowanego kapitału. Bitcoin w swojej historii odnotował mnóstwo wahań wartości, raz tracąc raz zyskując. Ostatecznie jednak jego wartość w długiej perspektywie czasowej rośnie. Jest to więc inwestycja porównywalna z nieruchomościami.
Czy wysoka skuteczność Bitcoin Billionaire jest prawdziwa?
Tak, dokonaliśmy testu, który potwierdza wysoką skuteczność aplikacji.
Czy Bitcoin Billionaire wymaga wcześniejszego doświadczenia inwestycyjnego?
Nie, platforma pozwala na stawanie pierwszych kroków początkującym inwestorom. Niemniej jednak warto przygotować się teoretycznie do pierwszych inwestycji i zapoznać się ze sposobami oceny ryzyka.
Czy na etapie przelewania pieniędzy na konto na platformie narażam się na jakieś ukryte opłaty?
Nie, nie ma żadnych ukrytych opłat.
Czy można zatrzymać pracę bota?
Tak, wystarczy wydać komendę zatrzymania, aby krytobot zaprzestał swojej pracy.