logo bot

Bitcoin Code to popularne oprogramowanie do automatycznego handlu. Umożliwia przeprowadzanie transakcji w bitcoinach oraz innych kryptowalutach. Z platformy coraz chętniej korzystają użytkownicy na całym świecie.

Głównym twórcą projektu Bitcoin Code jest niejaki Steve McKay. Autor platformy obiecuje inwestorom niezależność finansową i możliwość uzyskania dochodu pasywnego. Wszystko za sprawą niezwykle zaawansowanego algorytmu tego kryptobota. Jego działanie opiera się na kupowaniu kryptowalut po korzystnych cenach oraz sprzedawaniu z zyskiem.

Wielu inwestorów ma zrozumiałe opory przed korzystaniem z trading botów. Wiele platform oferujących dostęp do podobnych technologii to zwykłe oszustwa. Bitcoin Code jednak wyróżnia się na tle kryptobotów konkurencji.

Najlepszym sposobem na ocenę oprogramowania handlowego jest jego sprawdzenie. Nasza opinia na temat Bitcoin Code jest pozytywna.

Pamiętaj jednak o ryzyku związanym z handlem kryptowalutami. Przed podjęciem decyzji o zainwestowaniu pieniędzy dokładnie zapoznaj się z wszystkimi kwestiami dotyczącymi platformy.

 

Załóż Konto

Co to jest Bitcoin Code?

trading platforma

Bitcoin Code to popularny robot handlowy. Jego zadaniem jest przeprowadzanie kompleksowych analiz rynku kryptowalut. Na ich podstawie algorytmy wykonują następnie automatyczne transakcje. Bitcoin Code z precyzją ocenia czy potencjalne działania handlowe są opłacalne.

W odpowiednim momencie podejmuje decyzję o kupnie lub sprzedaży określonych aktywów.

Oprogramowanie Bitcoin Code zyskało sławę dzięki wyrafinowanym algorytmom. Mogą one efektywnie przewidywać ruchy na rynku kryptograficznym i automatycznie wykonywać zyskowne dla użytkownika operacje. Algorytmy platformy potrafią realizować setki transakcji na sekundę. Bitcoin Code umożliwia tym samym generowanie zysków nieosiągalnych tradycyjną metodą.

Cechą wyróżniającą Bitcoin Code jest także prostota obsługi. Musisz jedynie otworzyć konto i wpłacić minimalny depozyt w wysokości 250 EUR. Kryptobot wykonuje większość operacji w pełni samodzielnie. Zarobione pieniądze możesz wypłacić w lokalnej walucie na konto bankowe. Korzystanie z oprogramowania jest przy tym całkowicie bezpłatne.

 

Zalety korzystania z Bitcoin Code

 • Robot handlowy Bitcoin Code jest wyjątkowo łatwy w obsłudze. Nie musisz być programistą i posiadać dużej wiedzy o kryptowalutach. Platformę da się łatwo skonfigurować i korzystać z niej bez żadnych umiejętności technicznych lub informatycznych.
 • Bitcoin Code cechuje się wysoką rentownością. Obecnie firma ponad 90% osiąganych zysków przekazuje swoim użytkownikom. Pozostała część przeznaczana jest na marketing, wynagrodzenia dla pracowników oraz utrzymanie platformy. Organizacja nie narzeka jednak na dochody. Każdego roku Bitcoin Code przynosi właścicielom oraz inwestorom miliony dolarów. Warto zwrócić uwagę, że niewiele kryptobotów gwarantuje tak wysoki procent dochodu. Chcąc przyrównać tę aplikację, można wziąć pod lupę Bitcoin Evolution – opinie użytkowników również wskazują na bardzo korzystne stawki.
 • Pieniądze wpłacane do Bitcoin Code przekazywane są wyłącznie zaufanym i sprawdzonym brokerom. Każdy z nich oferuje takie same funkcje handlowe i podobny potencjał zysku. Inwestorom rozwiązanie to daje gwarancję właściwego wykorzystania ich pieniędzy.
 • Bitcoin Code wykonuje operacje z szybkością nieosiągalną dla zwykłego inwestora. Nawet najlepsi handlowcy są w stanie dokonać zaledwie jednej transakcji na raz. Zakres ich działań zwykle obejmuje tylko kilka rynków. Kryptobot może wykonywać setki lub tysiące działań jednocześnie. Obsługuje przy tym wiele różnych kryptowalut

Załóż Konto

Czy Bitcoin Code to Oszustwo?

Po dokładnym zbadaniu i przetestowaniu oprogramowania możemy potwierdzić wiarygodność Bitcoin Code. Negatywne opinie na temat tego robota handlowego często wynikają z niewiedzy użytkowników. Żaden kryptobot nie jest w stu procentach niezawodny.

Platformy tego typu opierają swoje działanie na sztucznej inteligencji i działaniu maszynowym. Nie przewidują jednak przyszłości. Stąd może wynikać rozczarowanie niektórych inwestorów. Zachowując ostrożność wciąż jednak możesz osiągać na Bitcoin Code satysfakcjonujące dochody.

Werdykt

 • Efektywność Bitcoin Code jest bardzo wysoka.
 • Platforma podejmuje opłacalne decyzje na podstawie oceny sygnałów rynkowych w zdecydowanej większości przypadków. W porównaniu z innymi kryptobotami wypada bardzo korzystnie.
 • Bitcoin Code wyróżnia się funkcjonalnym oprogramowaniem. Jego obsługa jest bardzo przystępna także dla osób niedoświadczonych w handlu kryptowalutami. Jako osoba początkująca z pewnością docenisz prostą, intuicyjną konfigurację.
 • Bitcoin Code oferuje użytkownikom możliwość przetestowania platformy przed rozpoczęciem operacji handlowych z użyciem prawdziwych pieniędzy. Za sprawą konta demo możesz dużo lepiej przyswoić sobie działanie systemu i uniknąć pomyłek podczas prawdziwego handlu.
 • Za pomocą Bitcoin Code zysk wygenerować można już pierwszego dnia użytkowania. Dla wielu użytkowników to właśnie realny dochód jest prawdziwym potwierdzeniem wiarygodności kryptobota.

Bitcoin Code polecamy również początkującym inwestorom.

Załóż Konto

Logowanie do Bitcoin Code: Jak założyć konto?

Krok 1: Rejestracja

Proces rejestracji w Bitcoin Code jest prosty i bezpłatny. Zakładanie konta wygląda podobnie jak w przypadku innych stron internetowych.

Musisz jedynie wypełnić formularz rejestracyjny i podać podstawowe informacje – imię i nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu. Następnie poczekaj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem i zweryfikuj swoje konto.

Po zweryfikowaniu konta i zalogowaniu się otrzymasz informację o połączeniu z brokerem Brokerz. Witryna poprosi następnie o wpłatę środków na konto handlowe. W ten sposób uzyskasz do systemu kryptobota oraz możliwość rozpoczęcia handlu.

btc code formularz logowania

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Po przejściu do sekcji depozytu otworzy się nowe okno. Wpłaty w Bitcoin Code realizowane są za pośrednictwem Forex2Crypto. Zdeponowane środki pojawią się następnie na Twoim koncie. Masz do wyboru kilka opcji płatności:

 • Visa
 • MasterCard
 • GeoTrust
 • PCI

Po wybraniu jednego z nich będziesz mógł zasilić swoje konto. Wymagana jest wpłata co najmniej 250 USD. Maksymalny depozyt wynosi natomiast 15 000 EUR. Zalecamy jednak zacząć od minimalnej kwoty. Po opanowaniu zasad działania platformy możesz stopniowo wpłacać więcej środków i osiągać coraz lepsze zyski.

depozyt

Krok 3: Konto demo

Jeśli nie chcesz od razu handlować prawdziwymi pieniędzmi, wypróbuj konto demo. Daje ono możliwość przetestowania wszystkich funkcji systemu Bitcoin Code bez ryzyka utraty kapitału. Zapoznanie się z wersją demonstracyjną platformy zapewnia tym samym dobre przygotowanie do prawdziwego handlu.

 

Krok 4: Trading

Po przetestowaniu konta demo możesz już rozpocząć prawdziwy handel. W Bitcoin Code obsługiwane są różne kryptowaluty, m.in.

 • Bitcoin
 • Litecoin
 • Ethereum
 • Ripple

ustawienia handlu

Ustawienia handlu są bardzo proste. Możesz sam określić preferowany poziom ryzyka. Im jest on wyższy, tym atrakcyjniejsze potencjalne zwroty z inwestycji. W Bitcoin Code możesz używać systemu do handlu na własną rękę. Większość użytkowników wybiera jednak opcję „Auto Trade”. Pozwala ona robotowi przeprowadzać wszystkie transakcje automatycznie.

Załóż Konto

Czy warto otworzyć konto Bitcoin Code? Poznaj opinie ekspertów

Na stronie internetowej Bitcoin Code można zobaczyć wiele opinii zamieszczanych przez prawdziwych użytkowników. W sieci znajduje się też sporo referencji w postaci klipów wideo. Platformę doceniają zarówno zwykli użytkownicy, jak i doświadczeni eksperci rynku kryptowalut. Potwierdzeniem wiarygodności Bitcoin Code jest również nasza recenzja.

O pozytywnej ocenie platformy zadecydowało wiele czynników. Większość z nich dotyczy ogólnej obsługi robota handlowego oraz jego funkcjonalności. Kluczowe dla użytkowników są także kwestie związane z bezpieczeństwem danych oraz możliwościach wypłaty zarobionych środków. Bitcoin Code bardzo korzystnie wypada pod każdym z tych względów.

Załóż Konto

 

Ostrzeżenie

Wysokość depozytu warto stopniować, zależnie od uzyskiwanego przychodu i nabywanych umiejętności. Najlepiej obracać wyłącznie środkami dodatkowymi, których nie potrzebujemy na opłaty życia codziennego.

Jeśli Bitcoin Code nie odpowiada twoim oczekiwaniom, przeczytaj recenzje pozostałych rekomendowanych przez nas trading botów, jak Bitcoin Revolution, Trader lub BTC Profit.

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy mogę wypłacić bitcoiny z mojego konta Bitcoin Code?
Nie ma takiej możliwości. Bitcoin Code nie wymaga od użytkownika posiadania kryptowalut. Ich przenoszenie i bezpieczne przechowywanie wiąże się z koniecznością zapewnienia odpowiedniej struktury technicznej. Wymaga też sporej wiedzy. Kryptobot został opracowany dla użytkowników niemających doświadczenia w technologii blockchain. Wszystkie inwestycje rozliczane są w gotówce.

Niektóre strony internetowe bardzo przypominają Bitcon Code. Czy mogę z nich bezpiecznie korzystać?
Niektóre strony przywłaszczyły sobie szatę graficzną i materiały marketingowe należące do marki Bitcoin Code. Godna zaufania jest jednak wyłącznie oryginalna platforma. Nie ma żadnej gwarancji skuteczności rozwiązań oferowanych przez naśladowców. Większość z nich to SCAM.

Czy korzystanie z Bitcoin Code wymaga posiadania wiedzy o kryptowalutach?
Nie. Bitcoin Code to oprogramowanie bardzo łatwe w użyciu. Wykonuje za użytkownika praktycznie całą pracę i nie wymaga posiadania profesjonalnej wiedzy. Możesz bez żadnych obaw wypróbować tego kryptobota i stopniowo poszerzać swoją znajomość rynku kryptowalut.

Czy Bitcoin Code ma aplikację mobilną?
Tak. Istnieje aplikacja mobilna do obsługi platformy Bitcoin Code. Obecnie jest dostępna wyłącznie dla użytkowników Androida i można pobrać ją za darmo. Aplikacja oferuje posiada wszystkie funkcjonalności głównego systemu. Może być świetnym sposobem na obsługę platformy Bitcoin Code w podróży.