bitcoin logo

Inwestycja w kryptowaluty to obecnie coraz popularniejszy sposób pomnażania zysków. Osiągnięcie sukcesu w tej branży nie jest jednak proste. Wymaga nieustannego przewidywania trendów i podejmowania często niełatwych decyzji. Z pomocą przychodzą na szczęście trading boty.

Roboty handlowe starannie opracowane narzędzia do wykonywania operacji handlowych. Dokładnie analizują wydarzenia na rynku kryptowalut. Następnie podejmują na ich podstawie korzystne finansowo transakcje. Wszystko odbywa się w sposób automatyczny. Rozwiązanie to pozwala na generowanie zysków nawet przy niedużej inwestycji.

Kryptobotem zyskującym coraz większą popularność jest Bitcoin Future. Przed skorzystaniem z tej platformy warto jednak poznać specyfikę jej działania. W ten sposób można bardziej świadomie podjąć decyzję o inwestowaniu w kryptowaluty.

Bitcoin Future robi bardzo dobre wrażenie. Posiada intuicyjną platformę i oferuje kompetentną obsługę klienta. Korzysta wyłącznie z regulowanych i godnych zaufania brokerów. Regulamin działania platformy jest jasny i zrozumiały. Trading bot posiada też solidne zabezpieczenia.

W praktyce roboty handlowe często wzbudzają sporo podejrzeń. Wiele tego typu platform to zwykłe oszustwa. Na szczęście Bitcoin Future zdecydowanie pozytywnie wyróżnia się na tle konkurencji.

 

Załóż Konto

 

Co to jest Bitcoin Future?

btc banknoty dolarowe

Bitcoin Future to platforma transakcyjna przeznaczona do zautomatyzowanego handlu kryptowalutami. Należy do najbardziej docenianych platform tego typu. Narzędzie to zajęło pierwsze miejsce w zestawieniu kryptobotów przygotowanym przez United States Trading Association.

Działanie Bitcoin Future opiera się na kompleksowej analizie rynkowej. W tym celu system korzysta z zaawansowanych technologicznie algorytmów. Na podstawie zebranych informacji kryptobot decyduje o przeprowadzeniu najbardziej opłacalnych w danym momencie operacji handlowych.

Po zidentyfikowaniu okazji inwestycja dokonywana jest automatycznie. Na tym etapie użytkownik nie musi podejmować żadnych samodzielnych działań. Inwestorzy powinni jedynie odpowiednio zmodyfikować ustawienia platformy zgodnie z własnymi preferencjami.

Funkcje Bitcoin Future są bardzo podobne do tych oferowanych przez inne popularne boty kryptograficzne. Platforma przeznaczona jest jednak wyłącznie do handlu aktywami kryptowalutowymi i nie ma powiązań z innymi rynkami.

Do rozpoczęcia handlu Bitcoin Future wymaga od użytkownika wpłaty minimalnego depozytu w wysokości 250 EUR. Taka inwestycja daje szansę zarobienia nawet 1000 EUR dziennie. Zawsze jednak istnieje ryzyko utraty środków.

Rynek kryptowalut jest bardzo niestabilny. Nawet najbardziej wyrafinowane algorytmy mogą popełniać błędy. Decyzja o rozpoczęciu korzystania z Bitcoin Future powinna być zatem dobrze przemyślana i podjęta w pełni świadomie.

 

Zalety korzystania z Bitcoin Future

 

 • intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika;
 • wysoka skuteczność dokonywanych transakcji (według twórcy 99%, realnie między 88 a 92%);
 • bot dokonuje analiz rynku w czasie rzeczywistym i dokonuje wymian, dzięki czemu zastępuje inwestora w całym procesie obrotu;
 • oszczędza czas, wystarczy przeznaczyć kilkanaście minut dziennie na kontrolę kryptobota;
 • szybkość, która pozwala zoptymalizować wykorzystanie wahań kursu kryptowalut;
 • konto demo – dzięki niemu użytkownik może poznać interfejs platformy oraz spróbować wirtualnego obrotu bitcoinami (niezwykle ważne dla nowych użytkowników, którzy na początku boją się podjąć ryzyko utraty realnych pieniędzy oraz dla osób chcących przetestować skuteczność robota);
 • liczne przewodniki i instrukcje;
 • obsługa techniczna zrealizowana przez czat na żywo.

Załóż Konto

Czy Bitcoin Future to oszustwo? NIE!

W internecie nietrudno natknąć się na fałszywe platformy do zawierania transakcji automatycznych. Niektóre z tych robotów mogą nawet pozornie działać. Ich właściciele zachęcają niedoświadczonych inwestorów do składania depozytów. Problemy zaczynają się dopiero przy próbie wypłaty zarobionych środków.

Nie dotyczy to jednak kryptobota Bitcoin Future. Platforma ta zdołała dowieźć swojej solidności na etapie przeprowadzanych testów. O jej zaletach chętnie wypowiadają się znawcy kryptowalut oraz inni zadowoleni inwestorzy.

O wiarygodności kryptobota decydują różne czynniki. Postawienie obiektywnej oceny wymaga wzięcia ich pod uwagę. Bitcoin Future sprawdzony został bardzo szczegółowo i wieloetapowo.

Werdykt

 • Dokładność przewidywań algorytmów Bitcoin Future jest bardzo wysoka. Platforma jest w stanie zagwarantować sprawdzalność nawet na poziomie 92-94,5 proc. Zdecydowana większość transakcji wykonanych za pośrednictwem tego robota przynosi realny zysk.
 • Na oficjalnej stronie internetowej Bitcoin Future znaleźć można wiele indywidualnych rekomendacji platformy. Większość z nich udało się pomyślnie zweryfikować. Opinie te pochodzą od autentycznych użytkowników i mogą być potwierdzeniem wiarygodności kryptobota.
 • Cechą wyróżniającą Bitcoin Future jest wysoki poziom obsługi klienta. Komunikacja z ekipą przebiega wyjątkowo sprawnie. Pracownicy firmy są chętni do pomocy i potrafią rozwiązać większość zgłaszanych problemów. Użytkownikom oferowanych jest wiele kanałów komunikacji do wyboru.
 • O wiarygodności Bitcoin Future świadczy także wyjątkowo dopracowane oprogramowanie. Platforma jest stabilna i bezawaryjna. Jej obsługa przystosowana została do potrzeb użytkowników o różnym poziomie doświadczenia. Nie byłoby to możliwe w przypadku oszustwa.

Bitcoin Future polecamy również początkującym inwestorom.

Załóż Konto

Logowanie do Bitcoin Future: Jak założyć konto?

Krok 1: Rejestracja

formularz logowania

Założenie konta użytkownika to pierwszy krok do zarabiania pieniędzy za pośrednictwem Bitcoin Future. Proces rejestracji jest bardzo prosty i nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań. Przebiega szybko i może być

ukończony w ciągu kilku minut.

Konto w Bitcoin Future należy założyć bezpośrednio na stronie internetowej kryptobota. Użyta w tym celu przeglądarka internetowa powinna akceptować pliki cookies. Platforma korzysta bowiem z funkcji automatycznego wykrywania lokalizacji użytkownika. Takie rozwiązanie znacząco ułatwia połączenie z brokerem po rejestracji.

Formularz rejestracyjny znajduje się na stronie głównej witryny. Należy szukać go po prawej stronie. Formularz da się łatwo i szybko wypełnić. Konieczne jest podanie imienia, nazwiska i adresu e-mail. Następnie należy wpisać hasło. Na koniec użytkownik podaje swój numer telefonu komórkowego oraz kod zamieszkiwanego kraju.

Podczas rejestracji należy koniecznie użyć swoich prawdziwych danych. Są one niezbędne do realizacji wpłat i wypłat na platformie. Po rejestracji konta w BItcoin Future następuje połączenie z brokerem.

 

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Do poprawnego działania kryptobot wymaga połączenia z brokerem internetowym. Rozwiązanie to jest niezbędne do rozpoczęcia automatycznego handlu. Bitcoin Future współpracuje jedynie z godnymi zaufania brokerami. Przekłada się to na wysoki poziom bezpieczeństwa platformy.

Po zarejestrowaniu użytkownik przekierowywany jest na stronę depozytową brokera wybranego przez kryptobota. Rozpoczęcie operacji handlowych wymaga wpłaty co najmniej 250 USD. Płatności można dokonać przy użyciu różnych dostępnych metod. Należą do nich m.in. Bridger Pay, Visa, MasterCard czy tradycyjny przelew bankowy.

Wybór karty płatniczej wymaga od inwestora podania jej danych. Dotyczy to np. numeru czy daty ważności. Informacje te nie są jednak w żaden sposób przechwytywane przez Bitcoin Future. Nie ma też ryzyka ich wykradnięcia na skutek ataku hakerskiego.

Strona internetowa Bitcoin Future zabezpieczona jest szyfrowaniem SSL. Dane inwes

torów pozostają dzięki w pełni bezpieczne. Po zdeponowaniu pieniędzy można już rozpocząć handel na żywo.

wpłata metody płatności

Krok 3: Trading

Po kliknięciu przycisku Trade Room użytkownik przekierowywany jest na podstronę ustawień. Na tym etapie można zadecydować o sposobie działania kryptobota. W praktyce korekta ustawień początkowych nie jest konieczna.

W Bitcoin Future realizować można dowolną ilość transakcji automatycznych. Nie jest to jednak jedyne rozwiązanie. Da się bowiem ograniczyć liczbę wykonywanych w ciągu dnia operacji handlowych. Wśród dostępnych opcji istnieje też możliwość określenia maksymalnego zarobku dziennego. Wybrać można ponadto rodzaj obsługiwanych kryptowalut.

Użytkownik może pozwolić robotowi na handel wszystkimi dostępnymi zasobami. Da się tez wybrać jedynie te najbardziej opłacalne i to na nich oprzeć swoją strategię. Po zatwierdzaniu ustawień wystarczy kliknąć przycisk Launch Auto-trade i rozpocząć automatyczny handel.

Załóż Konto

Czy warto otworzyć konto na Bitcoin Profit? Poznaj opinie ekspertów

Bitcoin Future to kryptobot ceniony przez ekspertów rynku kryptowalut. Pozytywny odbiór tego narzędzia wynika przede wszystkim z jego efektywności.

Platforma polecana jest także z uwagi na wygodę obsługi

biznesmen stąpa po linie i przystępność dla użytkowników o różnym doświadczeniu w handlu kryptowalutami. Nie bez znaczenia pozostaje wysoki poziom bezpieczeństwa.

Utworzenia konta w Bitcoin Future może być sposobem na pomnażanie gotówki. Należy jednak podchodzić do tego ostrożnie. Zainwestowanie na początek minimalnej kwoty 250 USD to dobre rozwiązanie dla niedoświadczonych użytkowników. Po osiągnięciu satysfakcjonującego zysku można zwiększać wysokość depozytu.

Aby uniknąć straty zarobionych pieniędzy warto regularnie je wypłacać. Automatyczny handel w dużym stopniu opiera się na ciągłej reinwestycji środków. Przechowywanie ich w całości na koncie Bitcoin Future nie jest dobrym pomysłem.

Jeżeli podczas automatycznego handlu system podejmie niewłaściwą decyzję istnieje ryzyko utraty zarobionych pieniędzy. Najlepiej więc regularnie wypłacać 30-70 proc. zysków i na bieżąco reinwestować pozostałe środki.

Osiągnięcie sukcesu w branży kryptowalut wymaga dobrej znajomości tego rynku. Warto regularnie czytać specjalistyczne fora i brać udział w seminariach internetowych. Dobrym źródłem informacji są również filmy zamieszczane na YouTube przez doświadczonych inwestorów. Poznane w ten sposób strategie wykorzystać można również na platformie Bitcoin Future.

Załóż Konto

 

Ostrzeżenie

Bitcoin Futre to asystent inwestora z prawdziwego zdarzenia. Warto jednak nie polegać w 100% na pracy aplikacji. Najlepiej zapoznać się z podstawowymi strategiami, funkcjami oprogramowania oraz dokonać wstępnych założeń inwestycyjnych oraz na bieżąco kontrolować postępy bota.

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy w Bitcoin Future są jakieś ukryte opłaty??
Nie. W Bitcoin Era nie ma żadnych ukrytych opłat. Platforma nie pobiera niezapowiedzianych prowizji i chroni środki swoich inwestorów. Każdy użytkownik może być spokojny o swoje pieniądze.
Ile można zarobić w Bitcoin Future?
Użytkownicy Bitcoin Era zarabiają średnio około 1200 USD w ciągu dnia. Wszystko jednak zależy od wysokości depozytu. Im większa wpłata, tym lepszy zarobek.
Ile kosztuje korzystanie z Bitcoin Future?
Oprogramowanie Bitcoin Future jest całkowicie bezpłatne. Korzystanie z jego funkcji wymaga jedynie rejestracji konta i wpłaty depozytu.
Jaka jest maksymalna kwota depozytu w Bitcoin Future?
Nie ma pod tym względem żadnych ograniczeń. Twórcy kryptobota pozwalają na wpłatę dowolnej kwoty.
Czy Bitcoin Future ma coś wspólnego z marketingiem wielopoziomowym lub marketingiem afiliacyjnym?
Nie. Bitcoin Era jest robotem handlowym i nie ma nic wspólnego z działaniami marketingowymi.
Czy Bitcoin Future ma aplikację mobilną?
Aplikacja mobilna dla Bitcoin Future jest obecnie niedostępna. Platforma działa w przeglądarce. Do prawidłowego funkcjonowania potrzebuje jedynie dostępu do internetu. Bitcoin Future da się obsługiwać z dowolnego urządzenia mobilnego. Jedyną różnicą jest wówczas układ strony.