logo bitcoin gemini czarne tło

Jeśli jesteś osobą nastawioną na zyski, na pewno zastanawiałeś się nad różnymi opcjami pozyskiwania dochodu pasywnego. Niestety, ciągle wiele osób zamyka się na jedną drogę zarobku np. pracę na etacie. Tymczasem każdy z nas powinien inwestować przynajmniej małe kwoty i generować dodatkowy dochód choćby “na czarną godzinę”.

Możliwości są różne, mniej lub bardziej ryzykowne i opłacalne. Jak możesz się domyślać, obie te wartości wzrastają proporcjonalnie. Co to oznacza? Im bardziej ryzykowny będzie twój sposób zarobku, tym prawdopodobnie więcej będziesz mógł na nim zarobić.

Pora na decyzję: wolisz powolne, niewielkie zyski czy szybsze i większe? Skoro zainteresowałeś się kryptowalutami, prawdopodobnie jesteś zwolennikiem drugiej opcji. Skusiły cię historie o ludziach, którzy w ciągu jednego dnia stali się milionerami dzięki nagłym wzrostom kursu bitcoina

Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś wkrótce znalazł się w tym zacnym gronie. Takie sytuacje zdarzają się na tym zmiennym rynku nierzadko. Dotychczas zazwyczaj zarabiali na nich doświadczeni inwestorzy. Jednak dzisiejsza technologia umożliwia wzbogacenie się każdemu!

W jaki sposób? Od jakiegoś czasu coraz większą furorę robią roboty inwestycyjne. Platformy automatycznie lub pół-automatycznie obracają kapitałem inwestorów. Do tej pierwszej grupy zaliczają się m.in. omawiane przez nas wcześniej Bitcoin Profit oraz BTC Revolution, a także Bitcoin Gemini, któremu dzisiaj przyjrzymy się bliżej.

Jest to jeden z najnowszych kryptobotów na rynku, dlatego rozwiązania w nim użyte zostawiają konkurencję daleko w tyle. Sprawdzalność jego prognoz wynosi w szczytowych momentach 99.4%! Imponujący wynik, prawda?

Kusi cię zarabianie bez najmniejszego wysiłku? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, w jaki sposób działa Bitcoin Gemini i czy warto założyć konto na tej platformie.

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest Bitcoin Gemini?

 

Zastanawiasz się, jak automatyczne inwestowanie pieniędzy może być możliwe? Rzeczywiście, na początku może być trudno w to uwierzyć. Już tłumaczymy, co takiego sprawia, że Bitcoin Gemini to potrafi.

Bitcoin Gemini jest całkowicie automatycznym robotem kryptograficznym. Jego specjalistyczny algorytm jest w stanie przewidzieć wahania kursów kryptowalut. W ten sposób manewruje środkami inwestora w taki sposób, aby zarobił on zarazem na wzrostach i na spadkach

Podczas budowy algorytmu użyte zostało NLP, czyli Natural Language Processing. Jest to funkcja, która pozwala robotowi śledzić newsy w wyszukiwarkach internetowych i wyłapywać te, które mogą mieć wpływ na sytuację na giełdzie

Oprócz tego robot analizuje ogromne bazy, w których znajdują się wszystkie przeszłe transakcje z giełdy kryptowalutowej. Sztuczna inteligencja pozwala mu wysnuwać wnioski na podstawie dużych ilości danych w przeciągu zaledwie paru sekund. Najbardziej doświadczeni maklerzy nie byliby w stanie tego dokonać.

 

strona główna kryptobot btc gemini

 

Dodatkowo Bitcoin Gemini bez przerwy samodzielnie ulepsza swoje działanie i uczy się na własnych błędach. Robi to dzięki zastosowaniu przy jego budowie machine learning. Nie musisz więc się obawiać, że jego dane są nieaktualne. 

Myślisz, że skoro Bitcoin Gemini wykonuje tyle procesów w celu obstawienia swoich zakładów, to nie nadąża za zmiennym rynkiem kryptowalutowym? Wręcz przeciwnie. Wszystkie te analizy wykonuje jednocześnie, a jego prognozy wyprzedzają rynek o 0.01 sekundy

Wykonanie tylu działań w tym samym czasie jest niemożliwe dla człowieka. Dlatego Bitcoin Gemini jest wyborem idealnym nie tylko dla początkujących inwestorów, ale też bardziej zaawansowanych. Tych drugich na pewno zainteresuje też opcja używania dźwigni finansowej w wysokości 1:1000. 

Kolejnym atutem jest fakt, że na obsługę robota inwestycyjnego poświęcasz zaledwie parę minut każdego dnia. Wystarczy do tego podstawowa wiedza z zakresu kryptowalut. Materiały edukacyjne są dostępne na platformie. 

Początkowy depozyt wynosi 250€. Bez obaw, nie jest to opłata za korzystanie z oprogramowania, a twoja inwestycja, która powinna zwrócić się w przeciągu paru dni. Twórcy zapewniają, że istnieje możliwość zarobienia nawet 1500€ dziennie przy minimalnej wpłacie.

 

Załóż Konto

 

 

Zalety Korzystania z Bitcoin Gemini:

 

 • Średnio 90% potwierdzonej skuteczności prognoz;
 • Podczas jego budowy użyte zostały zaawansowane technologie m.in. sztuczna inteligencja, machine learning i blockchain
 • Robot umożliwia bezpłatne skorzystanie z wersji demonstracyjnej;
 • Bitcoin Gemini dokonuje transakcji jedynie poprzez brokerów regulowanych przez światowe organizacje finansowe takie jak FCA, ASIC i CySEC;
 • Oprogramowanie jest łatwe w użyciu;
 • Wypłaty z konta są bezpłatne i szybkie.

 

Załóż Konto

 

Ostrzeżenie

Chociaż Bitcoin Gemini to sprawdzone i zaufane oprogramowanie, ma za zadanie jedynie pomagać w inwestowaniu. Giełda kryptowalutowa jest bardzo zmienna i nawet specjalistyczny algorytm nie przewidzi wszystkiego. Dobrze, abyś sam rozwijał swoją wiedzę na temat rynku, aby w razie potrzeby zareagować na błędne działania robota. Co najważniejsze, nigdy nie inwestuj pieniędzy, na których utratę nie jesteś w stanie sobie pozwolić

 

 

Czy Bitcoin Gemini to Oszustwo? NIE!

 

Bitcoin Gemini pojawił się na rynku niedawno, dlatego możesz się wahać przed zainwestowaniem z tym robotem. Specjalnie dla naszych czytelników sprawdziliśmy, czy Bitcoin Gemini to oszustwo i z czystym sumieniem odpowiadamy: NIE!

Werdykt

 1. Skuteczność przewidywań Bitcoin Gemini wynosi od 88% do 99,4%!
 2. Współpraca z renomowanymi i regulowanymi brokerami, którzy posiadają w ofercie dźwignię handlową 1:1000;
 3. Początkowy depozyt jest nieduży (250€), a umożliwia wyciągnięcie sporych zysków;
 4. Bitcoin Gemini został stworzony przy użyciu najnowszych zdobyczy techniki;
 5. Przeważająca część niezależnych opinii w internecie poleca tego robota;
 6. Strona jest łatwa w użyciu i dostosowana do urządzeń mobilnych;
 7. Wypłaty z konta są darmowe i szybko pojawiają się na koncie;
 8. Dostarcza wersję demonstracyjną i dużo materiałów edukacyjnych dla początkujących.

 

Logowanie do Bitcoin Gemini:
Jak założyć Konto?

 

Rejestracja w Bitcoin Gemini nie wymaga dużej ilości czasu i jest bardzo prosta. Robot jest dostępny prawie na całym świecie. Zarejestruj się tutaj, aby zobaczyć, czy możesz go używać w swoim kraju. 

Krok 1: Rejestracja

formularz załóż konto btc gemini podaj swoje dane

W celu założenia konta wypełnij pola w formularzu rejestracyjnym, który znajdziesz na górze głównej strony Bitcoin Gemini. Początkowo będziesz musiał wpisać imię i nazwisko oraz adres e-mail. Następnie kraj zamieszkania i kraj, w którym obecnie się znajdujesz. 

Po aktywacji konta w linku wysłanym na twoją skrzynkę mailową, zostaniesz przekierowany na stronę zewnętrznego brokera. Tutaj wymagany będzie skan dowodu osobistego i dokumentu potwierdzającego adres zamieszkania np. wyciągu z konta bankowego. Weryfikacja dokumentów powinna zająć do 24 godzin. 

Obie strony posiadają szyfrowania wymagane dla podmiotów świadczących usługi internetowe na terenie Unii Europejskiej. Nie musisz się obawiać, że twoje dane zostaną przechwycone przez hakerów lub udostępnione reklamodawcom. Nie będą również przechowywane bez twojej zgody.

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Jak u większości robotów inwestycyjnych, minimalna wpłata początkowa w Bitcoin Gemini wynosi 250€. Jest to kapitał, który zostanie w całości wykorzystany na późniejsze inwestycje. Za korzystanie z robota płacisz dopiero w momencie wygrania pieniędzy, a prowizje są praktycznie niedostrzegalne. 

Dużą zaletą Bitcoin Gemini jest szeroki wybór sposobów płatności. Znajdziesz wśród nich przelewy internetowe, karty debetowe i kredytowe, e-wallety, bitcoiny oraz serwisy takie jak Skrill czy Neteller. Wpłaty poprzez Wire Transfer, Skrill oraz karty Visa i MasterCard pojawiają się na twoim koncie natychmiast.

Krok 3: Konto Demo

W Bitcoin Gemini masz możliwość skorzystania z wersji demonstracyjnej. Warto ją wykorzystać, nawet jeśli używałeś wcześniej innych robotów inwestycyjnych. Pozwoli ci to uniknąć późniejszych błędów, kiedy będziesz już grał prawdziwymi pieniędzmi.

Podczas gry demo zapoznasz się ze wszystkimi ustawieniami i funkcjami portalu. Będziesz mógł również obserwować sposób działania robota na podstawie historycznych operacji, których dokonał w przeszłości.

 

instrukcja robota btc gemini trzy proste kroki

 

Krok 4: Trading

Trading w wersji live nie różni się praktycznie wcale od tego w wersji demonstracyjnej. Tyle, że tutaj grasz już swoimi pieniędzmi i lepiej o tym nie zapominać.

Zgodnie z obietnicami na stronie głównej, depozyt w wysokości 250€ umożliwia zarobki na poziomie 1500€ dziennie. Trudno nam ocenić, czy jest to prawdą, ponieważ testowaliśmy robota tylko w wersji demo. Jednak niezależne opinie użytkowników Bitcoin Gemini w internecie wydają się potwierdzać tę wersję.

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć Konto w Bitcoin Gemini?
Poznaj Opinie Ekspertów

 

Zarobki

Chociaż twórcy obiecują zyski rzędu 1500€ z minimalnego depozytu, na początek lepiej nastaw się na mniejsze kwoty. Możliwe, że suma ta została zawyżona w celach reklamowych, co nikogo nie powinno dziwić.

Po przejrzeniu recenzji Bitcoin Gemini na pozostałych stronach stwierdzamy, że robot rzeczywiście umożliwia generowanie zadowalających zysków. Zwłaszcza przy użyciu dźwigni handlowej mogą one poszybować w górę. 

Wersja Demo

Nie pomijaj wersji demonstracyjnej, nawet jeśli używałeś już innych robotów kryptograficznych. Każdy z nich ma inne funkcjonalności i zasady działania, a późniejsze błędy mogą cię dużo kosztować.

W wersji demo zostaną ci przedstawione wszystkie funkcje i ustawienia robota oraz jego działanie w praktyce. Dostęp jest zupełnie darmowy, trudno więc znaleźć wymówkę, aby z niej nie skorzystać.

 

zarabiaj kryptorobot bitcoin gemini sposób dochód pasywny infografika

 

Weryfikacja

Zweryfikowanie profilu przez Bitcoin Gemini ogranicza się jedynie do kliknięcia w link aktywacyjny otrzymany na adres e-mail. Dopiero po połączeniu z partnerskim brokerem, będziesz musiał przesłać zdjęcie dowodu osobistego i dokumentu potwierdzającego twój adres zamieszkania. Weryfikacja nie powinna zająć więcej niż 24 godziny.

Wpłaty/wypłaty

Bitcoin Gemini może pochwalić się wieloma dostępnymi rodzajami płatności. Najlepszym wyborem będą Wire Transfer, Skrill, karty Visa i MasterCard, ponieważ wpłacone w ten sposób środki pojawiają się na koncie momentalnie

Przy pozostałych opcjach m.in. e-walletach, Netellerze czy tradycyjnych przelewach czas oczekiwania na wpłacone środki wynosi do 2 dni roboczych. Wpłaty i wypłaty są darmowe.

Opłaty

Prowizje pobierane przez Bitcoin Gemini są praktycznie niezauważalne. Co najważniejsze, nie są naliczane w momencie wpłaty środków, a dopiero kiedy zaczniesz wygrywać pieniądze. Wszelkie wpłacone depozyty są w całości wykorzystywane na twoje inwestycje. 

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

 

Czy Bitcoin Gemini to scam?
Bitcoin Gemini jest nowym oprogramowaniem wśród robotów inwestycyjnych, dlatego nie posiada jeszcze tylu recenzji jak najpopularniejsze z nich. Po naszym teście możemy jednak stwierdzić, że jest to godny zaufania portal, który pomaga inwestorom pomnożyć ich oszczędności.
Czy Bitcoin Gemini posiada aplikację mobilną?
Bitcoin Gemini nie posiada aplikacji mobilnej. Korzystanie z niego na smartfonach i tabletach nie sprawia jednak trudności, ponieważ strona jest w pełni responsywna.
Ile mogę zarobić z Bitcoin Gemini?
Obiecywane zyski sięgają 1500€ dziennie przy wpłacie depozytu mniejszego niż 500€.