Bitcoin Loophole to platforma przeznaczona do automatycznego handlu kryptowalutami.

logo-bitcoin-loophole-czarne-tło-żółto-biały-napis

Inwestowanie w kryptowaluty to sposób na zyskanie dużych pieniędzy w stosunkowo krótkim czasie. Zdecydowana większość osób do przeprowadzania transakcji w kryptowalutach wykorzystuje roboty, ponieważ znacząco usprawniają cały proces. Jednym ze wspomnianych kryptobotów jest Bitcoin Loophole.  W niniejszym artykule odpowiadamy, czy Bitcoin Loophole to oszustwo.

 

Załóż Konto

Co to jest Bitcoin Loophole?

Bitcoin Loophole to specjalne oprogramowanie dedykowane osobom, które handlują kryptowalutami. Największym atutem kryptobotów jest zautomatyzowanie całego procesu sprzedaży, co docenia mnóstwo osób. 

Omawiany w niniejszej recenzji kryptobot Bitcoin Loophole jest bardzo prosty w obsłudze. Można się o tym przekonać zaraz po wejściu na stronę internetową platformy. Znajdziemy na niej kilka chwytliwych haseł zachęcających do utworzenia konta w serwisie. 

Oprócz tego, naszą uwagę z pewnością przykuje film, który trwa około 10 minut. Dzięki niemu możemy dowiedzieć się więcej o specyfice funkcjonowania
i historii tego popularnego kryptobota oraz działaniu rynku kryptowalut.

profil-użytkownika-widok-zagowany-inwestor

 

Profesjonalny wygląd strony oraz szereg informacji to pierwsze sygnały, które potwierdzają, iż omawiany program jest godzien zaufania. Na witrynie można także zapoznać się z opiniami użytkowników, którzy potwierdzają, iż Bitcion Loophole to platforma, z której z całą pewnością warto korzystać. 

Właściciele oprogramowania Bitcoin Loophole chwalą się, że inwestorzy mogą liczyć na uzyskiwanie dochodów na wysokim poziomie nawet wtedy,
gdy ich depozyty są minimalne. Wskazują, że zysk może wynosić nawet 12000 ‎€. Oczywiście jest to tylko chwyt marketingowy i do takich rewelacji trzeba podchodzić z niezbędną rezerwą. Prawdą jest oczywiście fakt, że dzięki Bitcoin Loophole możemy zdobyć stałe i pewne źródło dochodu

Doświadczeni handlarze są jednak w dalszym ciągu bardzo podejrzliwi. Wynika to z tego, że kryptoboty okazują się czasami oszustwami na szeroką skalę. Właściciele takich pseudo-kryptobotów wykorzystują niewiedzę oraz naiwność użytkowników, którym zależy na szybkim zarobieniu dużych pieniędzy.

Oczywiście, ryzyko utracenia środków jest nieodłącznym elementem inwestowania – zarówno na tradycyjnej giełdzie, jak i na rynku kryptowalut.
Warto jednak jak ognia unikać platform, których sposób działania może wzbudzić duże wątpliwości.

Podejrzliwość doświadczonych handlarzy w stosunku do Bitcoin Loophole jest jednak bezpodstawna. Specjalnie na potrzeby tego artykułu poddaliśmy kryptobota dogłębnej weryfikacji. Nasze analizy polegały na sprawdzeniu systemów zabezpieczeń, obsługi aplikacji oraz dostępnych funkcji.
Poniżej dokładnie omawiamy krok po kroku najważniejsze zalety robota oraz doradzamy w jaki sposób z niego korzystać.

Zalety korzystania z Bitcoin Loophole

 • Bardzo prosta, wygodna obsługa platformy – wszystkie funkcjonalności kryptobota zostały przygotowane w oparciu o potrzeby i oczekiwania określone przez profesjonalnych handlarzy kryptowalut. Spodoba się zarówno doświadczonym jak i początkującym inwestorom.
 • Testy Kryptoportalu pokazują, że skuteczność kryptobota wynosi aż 84%!
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa – rejestrując się w Bitcoin Loophole zyskujemy gwarancję, że środki powierzone platformie będą w dobrych rękach
  i nie grozi nam ich utrata;
 • Pełna automatyzacja systemu, dzięki czemu wszystkie transakcje kupna oraz sprzedaży zawiera się w bardzo krótkim czasie. Każda operacja jest wykonywana przez specjalne oprogramowanie. Zadaniem użytkownika jest tylko i wyłącznie zmiana ustawień kryptobota zgodnie ze swoimi preferencjami;
 • Wysoki poziom zaawansowania zastosowanych algorytmów – system Bitcoin Loophole poinformuje nas w ciągu kilku sekund o pojawiających się okazjach oraz w prawidłowy sposób zdiagnozuje przebieg naszej transakcji. Żadna z operacji wykonywanych przez kryptobota nie jest realizowana w sposób losowy.

Załóż Konto

Czy Bitcoin Loophole to oszustwo? NIE!

tabela-zysk-całkowity-wyniki-wymiana-bitcoin

 

W internecie nierzadko można natrafić na kryptoboty będące najzwyklejszym oszustwem. Takie platformy obiecują użytkownikom zadziwiająco dobre warunki oraz nachalnie zachęcają ich do wpłacania jak największych kwot pieniędzy.

W przeważającej większości przypadków odzyskanie utraconych pieniędzy graniczy z cudem. Nic zatem dziwnego, że wiele osób zastanawia się,
czy kryptobot Bitcoin Loophole to scam.

Jest to zrozumiałe, z racji że tego typu inwestycje potrafią generować atrakcyjne zyski. Bardzo podobne obawy przejawiały się przy okazji robota Bitcoin Future, oszustwo jednak, pod żadną postacią, nie miało tam miejsca.

Kryptobot Bitcoin Loophole to także nie oszustwo. Dlaczego? Poddaliśmy go bardzo wnikliwej weryfikacji, w której braliśmy pod uwagę szereg różnorodnych czynników. Nasz werdykt podzielają także niezależni inwestorzy.

Co przeważyło o naszej pozytywnej recenzji? Przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowników, pełna automatyzacja systemu, ogromna wydajność oraz łatwy kontakt z administracją aplikacji. Jedyne zastrzeżenia, jakie pojawiają się w opiniach użytkowników to obecność
w procesie wymiany walut zewnętrznego brokera – GMO.

Warto jednak wiedzieć o tym, że zdecydowana większość kryptobotów również współpracuje z takimi podmiotami i nie ma w tym nic złego.

Werdykt

Bitcoin Loophole zasługuje na pozytywną ocenę.

 1. Bitcoin Loophole to kryptobot, który w czasie rzeczywistym sprawdza informacje o zmianach zachodzących na rynku kryptowalut.
 2. Wskaźnik sprawdzalności spekulacji kryptobota Bitcoin Loophole od dawna utrzymuje się na niezwykle wysokim poziomie, dzięki czemu ryzyko zawieranych transakcji jest stosunkowo niskie.
 3. Za stworzenie systemu Bitcoin Loophole odpowiadali doświadczeni eksperci, w tym informatycy i programiści, którzy doskonale znają się na specyfice działania rynku kryptowalut. Połączona specjalistyczna wiedza oraz doświadczenie umożliwiły stworzenie jednego z najlepszych kryptobotów
  na rynku
  .
 4. Wydajność kryptobota Bitcoin Loopholem plasuje się na bardzo wysokim poziomie – w porównaniu do konkurencyjnych programów wyróżnia się on bardzo intuicyjną i przyjazną stroną internetową. Każdy, kto założy kont w Bitcoin Loophole, ma duże szanse na osiągnięcie pokaźnych zysków w stosunkowo krótkim czasie.
 5. Interfejs użytkownika Bitcoin Loophole wyróżnia się tym, że jest bardzo intuicyjny. Korzystanie z niego nie powinno nikomu sprawiać jakichkolwiek problemów. Zadania użytkowników są ograniczone do minimum.

Bitcoin Loophole możemy z czystym sumieniem polecić początkującemu inwestorowi!

 

Załóż Konto

 

Logowanie do Bitcoin Loophole: Jak założyć konto?

Krok 1: Rejestracja

Założenie konta w systemie Bitcoin Loophole  jest bardzo proste i bezpieczne. Formularz do rejestracji znajdziemy na oficjalnej stronie internetowej tego kryptobota. Ulokowany jest on po prawej stronie od dziesięciominutowego nagrania wprowadzającego dla nowych użytkowników. Na tym etapie podajemy tylko swoje podstawowe dane osobowe – imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Oprócz tego, tworzymy również swoje hasło.

Warto pamiętać o tym, że hasło powinno być jak najdłuższe oraz zawierać zarówno wielkie i małe litery, cyfry oraz znaki specjalne. W ten sposób zyskamy gwarancję, że nikt nie włamie się na nasze konto w serwisie.

Po zarejestrowaniu się musimy wejść na swoją skrzynkę e-mailową oraz potwierdzić założenie konta. W przypadku, gdy nie możemy znaleźć na naszej internetowej poczcie kodu aktywacyjnego, może okazać się, że wiadomość od administracji kryptobota trafiła do folderu ze spamem. Po dokonaniu potwierdzenia założenia konta będziemy mogli przystąpić do kolejnego etapu.

Krok 2: Wpłata/Depozyt

okno-logowania-imię-nazwisko-adres-email-czarno-żółto-białe Zanim rozpoczniemy inwestowanie za pomocą oprogramowania Bitcoin Loophole, musimy wpłacić stosowny depozyt. W chwili obecnej minimalna kwota do wpłaty wynosi 250€. Dzięki tej sumie bez żadnych problemów będziemy mogli zapewnić sobie zyski na w pełni satysfakcjonującym poziomie.

Zrealizowanie pierwszego depozytu jest banalnie proste, ponieważ Bitcoin Loophole umożliwia realizację transakcji przy użyciu różnych systemów płatności, co chwalą sobie wszyscy użytkownicy.

Największą popularnością cieszy się oczywiście metoda płatności kartą płatniczą – do wyboru mamy kartę Visa, Maestro lub MasterCard. Do dyspozycji użytkowników są także płatności online takie jak iDeal, Alpha Exchange, Giropay czy Klarna.

Jeśli któryś z użytkowników posiada swój własny portfel kryptowalut, może wykorzystać go do realizacji płatności. Czy minimalny depozyt wystarczy na początek? Absolutnie tak. Stanowczo odradzamy wpłacanie pierwszego depozytu na wyższą kwotę.

Warto pamiętać o tym, że każda inwestycja w kryptowaluty obarczona jest dużym poziomem ryzyka. Akcje kryptowalut każdego dnia mogą mocno się wahać – nawet najlepszy system może czasami nie być w stanie przewidzieć wszystkich ruchów.

Wyższe wpłaty najlepiej jest realizować dopiero wtedy, gdy wystarczająco dobrze zapoznamy się ze specyfiką działania tego kryptobota.

Krok 3: Trading

Gdy wpłacimy depozyt oraz ustawimy wszystkie niezbędne opcje w platformie, możemy już zacząć w pełni z niej korzystać. Kryptobot jest gotowy – automatyczne zarabianie czas zacząć. Korzystanie z tego serwisu jest banalnie proste – wystarczy, że wciśniemy przycisk rozpoczynający automatyczny trading, a system za nas odnajdzie najlepsze okazje na rynku. 

Kryptobot Bitcoin Loophole oferuje swoim użytkownikom kryptowaluty takie jak Bitcoin, Dash, Bitcoin Gold, Ethereum, Litecoin, Ripple i Monero. Ponadto,
w ofercie są również waluty fiducjarne, takie jak między innymi dolar australijski, funt brytyjski czy dolar amerykański. 

Jedną z największych zalet Bitcoin Loophole jest fakt, iż każdy użytkownik może dokładnie określić wysokość pojedynczej wymiany oraz dzienny zysk, który chciałby uzyskiwać. Wszystko inne wykona za nas kryptobot. Jeśli chcemy, możemy również korzystać z niego manualnie. 

W głównym panelu użytkownika znajduje się szereg informacji odnośnie kryptowalut, które są obsługiwane przez tego kryptobota. Można tam również zapoznać się z tabelą najnowszych wymian. Te dwa elementy są niezwykle istotne – dzięki nim możemy uzyskać sporo cennych informacji, które pozwolą nam na dokonanie samodzielnej oceny tego kryptobota. 

Cenna informacja dla wszystkich osób dokonujących tradingu w ramach portalu Bitcoin Loophole jest taka, iż jest w pełni responsywny. Oznacza to,
że można korzystać z platformy bez żadnych przeszkód zarówno na komputerach jak i smartfonach. Wystarczy, że będziemy w posiadaniu jakiekolwiek urządzenie ze stałym dostępem do internetu. Dzięki temu możemy stale monitorować poziom naszych zysków uzyskiwanych w Bitcoin Loophole.

Załóż Konto

Czy warto otworzyć konto Bitcoin Loophole? Poznaj opinie ekspertów

W internecie można znaleźć bardzo wiele zróżnicowanych recenzji dotyczących kryptobota Bitcoin Loophole. Trzeba jednak przyznać, że większość z nich ma charakter pozytywny. Każdy, kto planuje rozpoczęcie swojej przygody z Bitcoin Loophole, powinien zapoznać się z recenzjami doświadczonych użytkowników.

Jedną z największych wad według użytkowników jest fakt, iż w procesie wymian kryptowalut w Bitcoin Loophole uczestniczy zewnętrzny broker. Recenzenci wskazują uwagę na fakt, iż obecność dodatkowych podmiotów w procesie wymiany może zwiększać poziom ryzyka zawieranych transakcji.

Warto jednak wiedzieć o tym, że tak naprawdę zdecydowana większość kryptobotów współpracuje z zewnętrznymi brokerami. Twórcom kryptobotów zależy przede wszystkim na doskonałej kondycji algorytmów tradingu, które decydują o wysokości zarobków handlarzy. Omawiana tutaj wada nie powinna być przeszkodą w założeniu konta w Bitcoin Loophole, ponieważ jest to często spotykana praktyka. 

Entuzjaści Bitcoin Loophole podkreślają, że dzięki zainwestowaniu swoich środków na tym portalu uzyskali stałe i pewne źródło dochodu.
Oczywiście nie chodzi tutaj o wielotysięczne kwoty, o których mowa w komunikatach reklamowych, jednak są to zarobki na dość wysokim poziomie.

Zarobki

Twórcy platformy wszystkim swoim użytkownikom obiecują, że dzięki Bitcoin Loophole będą osiągali bardzo wysokie zyski. Jak pokazują doświadczenia różnych handlarzy, w tym systemie można zarobić nawet 1000€ w jeden tydzień od złożenia najmniejszego depozytu. Dokładna wysokość przyszłych dochodów zależy oczywiście od wysokości poczynionej inwestycji.

Obsługa klienta

Wszyscy użytkownicy zarejestrowani na platformie Bitcoin Loophole podkreślają, że poziom obsługi jest naprawdę bardzo wysoki. W razie pojawienia się jakichkolwiek problemów lub wątpliwości administracja zawsze służy pomocą przez całą dobę. Na stronie internetowej są zamieszczone wszystkie dane, dzięki którym można skontaktować się z konsultantami.

Wersja Demo

W tej chwili Bitcoin Loophole nie oferuje użytkownikom możliwości rejestracji w ramach konta demonstracyjnego. Być może zmieni się to w przyszłości.

Weryfikacja

Weryfikacja użytkowników w Bitcoin Loophole nie jest długa ani trudna. Żadna z rejestrujących się osób nie musi przedstawiać swojego dokumentu tożsamości. Wystarczy tylko, że podamy prawidłowe dane osobowe podczas składania wniosku rejestracyjnego. Dzięki temu pieniądze znajdą się
na naszym koncie bankowym.

Opłaty 

Bitcoin Loophole nie pobiera od użytkowników żadnych opłat z tytułu użytkowania kryptobota. Należy jednak pamiętać o tym, że w niektórych przypadkach będziemy musieli ponieść koszty przelewów, które naliczą inne instytucje finansowe np. banki.

czarne-okno-widok-płatności-wybór-opcji-zapłaty

 

Jeśli nie jesteś pewien, czy Bitcoin Loophole spełni twoje oczekiwania, przeczytaj recenzje innych polecanych przez nas trading botów, jak The News Spy lub Bitcoin Profit i wybierz odpowiedniego dla siebie!

Załóż Konto

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy Bitcoin Loophole to kryptobot całkowicie darmowy?
Tak. Bitcoin Loophole jest w 100% darmowym kryptobotem. Darmowe konto handlowe może założyć każdy, kto poda prawdziwe dane w trakcie rejestracji.

Nie znam się na handlu kryptowalutami. Czy w Bitcoin Loophole uda mi się coś zarobić?
Na pewno. Każdy, kto jeszcze
nie zna się na handlu kryptowalutami, w Bitcoin Loophole rozwinie swoje skrzydła.

Ile pieniędzy muszę wpłacić w ramach depozytu?
Nowy użytkownik powinien wpłacić kwotę 250€. To w zupełności wystarczy na początek.

Czy Bitcoin Loophole to scam?
Absolutnie nie.  Testy Kryptoportalu pokazują, że jest to rzetelna aplikacja, z której można korzystać bez jakichkolwiek wątpliwości. Należy oczywiście pamiętać o tym, że trading automatyczny zawsze wiąże się z ryzykiem, dlatego zalecamy ostrożność.

Jak zarejestrować się na Bitcoin Loophole?
Założenie konta w Bitcoin Loophole jest bardzo proste. Formularz rejestracyjny znajdziemy na oficjalnej stronie kryptobota. Gdy wypełnimy najważniejsze dane osobowe oraz wpiszemy adres e-mail, zostaniemy przekierowani na kolejną stronę. Tam będziemy musieli wpisać nazwisko, numer telefonu oraz ustalamy hasło. Cały proces rejestracji jest zabezpieczony protokołem SSL, co sprawia, że nasze dane są bezpieczne.