bitcoin pro logo czarny napis białe tło kolorowa grafika

Według specjalistów kryptowaluty w przeciągu najbliższej dekady mają stać się głównym międzynarodowym środkiem płatniczym. W Japonii już zostały uznane za jedną z walut krajowych. Ich popularność i zakres użycia nieprzerwanie rośnie.

Już dawno minął czas, kiedy uznawane były za środek płatniczy internetowych przestępców. Prawdziwy boom nastąpił w 2017 roku, kiedy na giełdzie kryptograficznej kurs Bitcoina poszybował momentalnie w górę. Uczynił wtedy wiele osób milionerami w ciągu jednego dnia

Obecnie inwestycje na rynku kryptowalut są najbardziej polecanym źródłem dochodu pasywnego. Zwłaszcza, że społeczność fanów kryptowalut jest bardzo otwarta i wykorzystuje najnowsze zdobycze technologii.

Dzięki temu nie trzeba już znać się na finansach i giełdzie, aby rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami. Coraz większą popularnością cieszą się tzw. roboty inwestycyjne, które umożliwiają nowicjuszom zarabianie na giełdzie kryptograficznej.

Są to platformy inwestycyjne zbudowane przy użyciu specjalistycznych algorytmów. Niektóre inwestują w sposób całkowicie zautomatyzowany, inne wymagają od użytkownika pewnych umiejętności. 

Do pierwszej grupy zalicza się Bitcoin Pro, któremu postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej. W ostatnich tygodniach jego popularność przebija znacząco konkurencję. Pojawia się coraz więcej pozytywnych recenzji użytkowników, którym pomógł pomnożyć majątek. 

Ponieważ na popularności kryptowalut często próbują zarobić wszelkiego rodzaju oszuści, na naszym portalu sprawdzamy najpopularniejsze roboty inwestycyjne. Przeprowadziliśmy własny test, który wskazuje, że Bitcoin Pro jest platformą godną zaufania.

Co więcej, oferowane przez niego zarobki są naprawde spore. Wśród recenzji użytkowników znaleźliśmy informacje, że niektórzy z nich zarobili nawet 2000€ w czasie tygodnia od wpłacenia minimalnego depozytu. Taki zastrzyk gotówki przydałby się każdemu, prawda? 

Przeczytaj naszą recenzję, aby dowiedzieć się, co sprawia, że Bitcoin Pro osiąga tak zdumiewające wyniki. Jeśli jeszcze nie jesteś przekonany do zainwestowania z nim swoich oszczędności, być może ten artykuł cię przekona.

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest Bitcoin Pro?

 

Trudno ci uwierzyć w możliwość zautomatyzowanego zarabiania pieniędzy? Rzeczywiście, do niedawna technologia nie pozwalała na tego typu rozwiązania. Branża kryptograficzna jest jednak jedną z najszybciej rozwijających się.

Bitcoin Pro działa przy użyciu zaawansowanego technologicznie algorytmu. Przy jego pisaniu zostały zastosowane m.in. sztuczna inteligencja, rozumienie języka naturalnego czy machine learning. Dlatego jest w stanie wykonywać wiele skomplikowanych procesów jednocześnie. 

Algorytm na bieżąco analizuje historyczne dane wszystkich transakcji na giełdzie kryptograficznej oraz wiadomości ze świata, które mogą mieć wpływ na kursy kryptowalut. Na ich podstawie wyciąga wnioski i umieszcza środki inwestora tam, gdzie ma szanse zarobić najwięcej. 

 

zostań bogaty bitcoin pro zachęta inwestorka

 

Bitcoin Pro wykorzystuje nie tylko wzrosty kursów, ale również spadki. Ponieważ wszystkie analizy wykonuje z zawrotną prędkością, jest w stanie wyprzedzić zmiany na rynku o 0.1 sekundy. W ten sposób odpowiednio wcześnie obstawi, że dana kryptowaluta pójdzie wkrótce w dół lub w górę. 

Bitcoin Pro nie tylko czyta newsy gospodarcze ze świata, ale również potrafi ocenić, które z nich są prawdziwe, a które nie. W poszukiwaniu informacji przeczesuje zarazem strony internetowe, jak i social media.

Bitcoin Pro jest typowym przykładem oprogramowania, które przewyższa swoimi umiejętnościami specjalistów. Nawet doświadczeni inwestorzy korzystają z tej aplikacji. Dzięki temu spędzają mniej czasu na analizach rynku. 

Zresztą trudno wyobrazić sobie, aby jakikolwiek umysł był w stanie wykonać tak wiele operacji jednocześnie. Robot na bieżąco analizuje dane, prognozuje ich skutki oraz obstawia setki, a nawet tysiące zakładów jednocześnie.

Jeśli pomyśleć, że 9 na 10 z podejmowanych przez niego transakcji kończy się wygraną, daje to naprawdę duże szanse na pomnożenie swoich oszczędności. Zapewne dlatego Bitcoin Pro zyskuje kolejnych zwolenników.

 

Załóż Konto

 

 

Zalety Korzystania z Bitcoin Pro:

 

 • 90% transakcji przynosi zyski inwestorom;
 • Rejestracja w serwisie jest łatwa i zajmuje zaledwie parę minut;
 • Przeważająca większość przychylnych recenzji, również na stronach niezależnych;
 • Robot udostępnia bezpłatną wersję demo;
 • Brokerzy, którzy współpracują z Bitcoin Pro posiadają ceryfikaty międzynarodowych instytucji finansowych (FCA, ASIC);
 • Duża prostota użytkowania;
 • Twórcy strony przykładają dużą wagę do chronienia danych osobowych użytkowników.

 

Załóż Konto

 

Ostrzeżenie

Bitcoin Pro jest jedynie narzędziem, które ma pomagać głównie początkującym traderom. Ważne, aby nie ignorować zmienności rynku i nie inwestować pieniędzy, na których stratę cię nie stać. Prześledź materiały edukacyjne dostępne również poza stroną robota na tyle, abyś był w stanie kontrolować wykonywane przez niego operacje. 

 

 

Czy Bitcoin Pro to Oszustwo? NIE!

 

Trudno znaleźć robota inwestycyjnego, który posiadałby jedynie pozytywne opinie. Niektóre osoby skuszone łatwym zyskiem, nie przykładają się do zrozumienia zasad działania rynku i później za swoje straty oskarżają aplikację. Przetestowaliśmy, czy Bitcoin Pro jest oszustwem i zdecydowanie zaprzeczamy! 

 

Werdykt

 

 1. Większość recenzji odnośnie Bitcoin Pro na stronach branżowych jest pozytywna.
 2. 90% z prognoz Bitcoin Pro się sprawdza.
 3. Darmowa wersja demo dostępna od razu po rejestracji.
 4. Przy minimalnym depozycie możesz zarabiać nawet 1000€ dziennie.
 5. Program jest bardzo prosty w obsłudze.
 6. Brokerzy współpracujący z Bitcoin Pro są regulowani przez międzynarodowe instytucje finansowe.
 7. Strony Bitcoin Pro i ich partnerów są w pełni szyfrowane i posiadają zabezpieczenia przed wyciekiem danych użytkowników.

 

Załóż Konto

 

Logowanie do Bitcoin Pro:
Jak założyć Konto?

 

Krok 1: Rejestracja

formularz załóż konto uzupełnij dane btc pro

Założenie konta w serwisie Bitcoin Pro nie zajmie ci dużo czasu. Na szczycie strony głównej od razu dostrzeżesz krótki formularz rejestracyjny. Wypełnij w nim podstawowe dane, czyli imię i nazwisko, adres e-mail, kraj zamieszkania i numer telefonu.

Na twoją skrzynkę mailową zostanie wysłana wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Powinna dotrzeć w przeciągu paru minut. Jeśli czas oczekiwania wydłuża się, zajrzyj do folderu SPAM. 

Po kliknięciu linka zostaniesz przekierowany na stronę jednego z brokerów, którzy współpracują z Bitcoin Pro. Tam będziesz musiał już dostarczyć skan dokumentu tożsamości i potwierdzenia adresu zamieszkania np. rachunku za prąd. Weryfikacja skanów powinna zająć brokerowi maksymalnie parę godzin.

Partnerzy Bitcoin Pro, jak i sam robot inwestycyjny, ściśle przestrzegają procedur związanych z ochroną danych osobowych użytkowników. Nie musisz się obawiać, że zostaną przekazane podmiotom trzecim.

 

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Depozyt początkowy w kryptobocie Bitcoin Pro wynosi minimum 250€. Możesz wpłacić większą kwotę, jednak na początek zalecamy pozostanie przy tym minimum. 

Wpłaty dokonujesz poprzez jedną z wybranych metod płatności. Znajdziesz wśród nich transfery online np. Skrill, Web Money, Wire Transfer czy Neteller. Oprócz tego możesz zapłacić tradycyjnymi metodami, czyli przelewem lub kartą debetową/kredytową (Visa, MasterCard). Bitcoin Pro umożliwia również płatności Bitcoinami i Ethereum. 

 

Krok 3: Konto Demo

Konto demonstracyjne jest bardzo pomocną opcją, której nie warto ignorować. Będziesz miał możliwość zobaczenia robota w trakcie pracy. Zostaniesz również zapoznany ze wszystkimi funkcjonalnościami i parametrami wymaganymi w tradingu live

Ewentualne straty poniesione w wersji demo nie mają żadnego wpływu na saldo twojego konta. Koniecznie sprawdź możliwości robota tutaj, zanim przystąpisz do właściwej gry.

 

trzy zasady działania btc pro korzystaj banalnie prosty kryptorobot

 

Krok 4: Trading

Jak prawdopodobnie zauważyłeś podczas testowania wersji demo, twoja rola w inwestowaniu z Bitcoin Pro nie jest duża. Oprócz wpłaty kapitału dobrze, abyś ustawił parametry tradingu zgodnie ze swoimi predyspozycjami

Najważniejszy z nich dotyczy stopnia ryzyka, które jesteś skłonny ponieść. Podobno im większe ryzyko, tym większa szansa na duże zyski. Domyślny poziom dopuszcza ryzykowanie 10% wartości twojego konta.

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć Konto w Bitcoin Pro?
Poznaj Opinie Ekspertów

 

Zarobki

Twoje zarobki w głównej mierze zależą od wpłaconego depozytu i ustawionych indywidualnych parametrów. Podobno średnie zyski użytkowników wynoszą 1000€-1300€ na dzień. Z drugiej strony recenzje mówią o kwotach rzędu 2000€ po pierwszym tygodniu używania Bitcoin Pro. Na pewno robot umożliwia pomnażanie kapitału w stopniu zadowalającym wielu użytkowników. 

 

Obsługa Klienta 

Zespół Bitcoin Pro pracuje od poniedziałku do piątku. Dróg kontaktu jest dużo: e-mail, telefon, live chat oraz media społecznościowe takie jak Facebook i Twitter. Pracownicy obsługi wydają się kompetentni i chętni do pomocy. Podczas testowania aplikacji zadaliśmy parę łatwiejszych i trudniejszych pytań. Na wszystkie odpowiedź była szybka i rozwiewała wszelkie nasze wątpliwości.

 

zysk inwestorów korzystających btc pro

 

Wersja Demo

Wersja demonstracyjna niewiele różni się od wersji live. W dodatku jest całkowicie darmowa, więc niemądrze byłoby z niej nie skorzystać. Robot zapozna cię tutaj z budową strony, wszystkimi funkcjonalnościami, zasadami działania itp. Oprócz tego dostaniesz rady, w jaki sposób go obsługiwać, aby wyciągać jak największe zyski. Polecamy! 

 

Weryfikacja

Jeżeli zakładałeś już konto na stronie innego robota inwestycyjnego i nie wymagał on przesłania żadnych dokumentów do weryfikacji, powinno to wzbudzić twoją czujność. Bitcoin Pro jako godne zaufania oprogramowanie uważnie sprawdza tożsamość swoich użytkowników. Proces zajmuje tylko kilka godzin. 

 

Wpłaty/Wypłaty

Metody płatności na platformie Bitcoin Pro na pewno wystarczą nawet najbardziej wymagającym użytkownikom. Najszybciej prześlesz swoje środki przez karty Visa i Mastercard lub kryptowaluty Bitcoin i Ethereum. Oprócz tego masz do wyboru e-wallety i systemy płatności online m.in. Skrill, Web Money, Wire Transfer i Neteller. 

 

Opłaty 

Bitcoin Pro nie pobiera żadnych opłat za wpłaty i wypłaty z konta. Niewielkie prowizje odejmowane są dopiero z twoich wygranych, jednak są tak niskie, że ten ubytek jest prawie niezauważalny. 

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

 

Czy Bitcoin Pro to scam?
Chociaż zdarzają się negatywne recenzje, po zakończeniu naszego testu stwierdzamy, że Bitcoin Pro nie jest oszustwem. To godna zaufania platforma, na której można spokojnie inwestować i pomnażać swój kapitał.
Czy inwestowanie z Bitcoin Pro jest ryzykowne?
Inwestowanie na giełdzie, zwłaszcza handel na marginesach, niesie ze sobą zawsze duże ryzyko. Jednak bez jego podjęcia nie masz możliwości zarobki. Jeśli jesteś zupełnym początkującym, na pewno lepszym pomysłem jest inwestowanie z robotem, niż samodzielnie.
Czy Bitcoin Pro posiada aplikację mobilną?
Bitcoin Pro nie posiada aplikacji mobilnej. Portal jest jednak w całości dostosowany do urządzeń mobilnych. Bez problemu możesz używać go poza domem.