logo kryptobota bitcoin system Ostatnimi czasy na rynku kryptowalut pojawił się najnowszy robot handlowy, który potrafi wygenerować naprawdę pokaźne zyski handlując kryptowalutami. Mowa o Bitcoin System. Jeszcze o nim nie słyszałeś? Czytaj dalej, a poznasz wszystkie jego tajemnice.

Póki co, robot ma prawie idealną reputację w internecie. Jego użytkownicy zachwalają wyniki, które dzięki niemu uzyskują. Według niektórych opinii Bitcoin System zarabia nawet 200€ dziennie ze startowego depozytu 250€! Brzmi niewiarygodnie, prawda?

Dlatego też, postanowiliśmy przetestować działanie robota. Chcesz wiedzieć, czy jest godny powierzenia swoich oszczędności? Z naszej analizy wynika, że możesz mu zaufać! Możliwe, że zyski nie będą od razu aż tak duże, jednak rzeczywiście robot jest w stanie pomnożyć twój kapitał.

Robot jest w 100% zautomatyzowany. Nie potrzebujesz żadnej specjalistycznej wiedzy czy umiejętności, aby używać go z powodzeniem. Trading odbywa w zasadzie przy użyciu jednego przycisku. Dlatego jest to idealny wybór zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Chcesz wiedzieć, jak dokładnie zarobić z Bitcoin System? Przeczytaj naszą recenzję.

 

Zalety korzystania z Bitcoin System

Większość użytkowników wypowiadających się na temat Bitcoin System na różnych stronach internetowych, jest zadowolona z działania robota. Platforma obiecuje trafność przewidywań w wysokości 89%.

Tym sposobem, potrafi podobno wygenerować stały przychód rzędu 200€ dziennie z wpłaty zaledwie 250€.

Bitcoin System wygląda na wartą polecenia platformę inwestycyjną, która posiada szereg zalet wyróżniających ją wśród konkurencji:

  • intuicyjny w obsłudze
  • wszystkie zasady działania i przeprowadzane przez robota transakcje są widoczne dla użytkowników
  • współpraca z prawnie uregulowanymi brokerami na całym świecie
  • szybkie, bezpłatne i bezproblemowe pobieranie wypłat z konta
  • profesjonalna i przyjazna obsługa klienta

Załóż Konto

 

Czym jest Bitcoin System?

Bitcoin System to robot handlowy, który ma za zadanie automatycznie inwestować środkami klientów na giełdzie kryptowalut. Masz obawy przed oddaniem pełnej kontroli byle robotowi? Już tłumaczymy, w jaki sposób to działa.

Algorytmy robota zostały stworzone w taki sposób, aby całkowicie wyeliminować błędy ludzkie. W przeciwieństwie do umysłu człowieka są w stanie przeanalizować sytuację na rynku w mniej niż sekundę. Wykorzystują do tego między innymi najświeższe wiadomości ze stron branżowych i wszelkie inne informacje, które wpływają na kursy kryptowalut.

Następnie przechodzą do obstawiania najbardziej opłacalnych dla klienta zakładów. Algorytm ciągle ulepsza swoje działanie dzięki wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych, takich jak machine learning i sztuczna inteligencja.

Większość robotów wykazuje sprawdzalność swoich prognoz w ponad 90%. W niektórych przypadkach obietnice rzeczywiście pokrywają się z rzeczywistością, a u innych wyglądają na wyssane z palca.

zalety robota zachęcające do rejestracji

 

Po przetestowaniu Bitcoin System śmiało możemy stwierdzić, że zalicza się on do tej pierwszej grupy. Jego algorytmy cechuje duża dokładność i szybkość działania. Wyprzedza dzięki temu inne roboty o ułamki sekundy, przynosząc swoim klientom duże zyski.

Jeśli to jeszcze nie wzbudza w tobie zaufania, to może przekona cię fakt, że Bitcoin System współpracuje tylko i wyłącznie z prawnie uregulowanymi maklerami. To przez ich strony obsługiwane są wpłaty i wypłaty oraz dźwignie finansowe z limitem 1:1000.

Właśnie dzięki możliwości użycia dźwigni oraz handlowi na dużych marginesach, Bitcoin System osiąga tak duże zyski. Pamiętaj jednak, że nawet najleszy robot nie obiecuje 100% pewności wygranej. Każda tego typu inwestycja wiąże się z wysokim ryzykiem. Nie inwestuj środków, których ewentualna strata może być dla ciebie dotkliwa.

 

Załóż Konto

 

Ostrzeżenie
Bitcoin System to bez wątpienia doskonały pomocnik do pomnażania kapitału. Warto jednak, jak w przypadku wielu innych decyzji życiowych, mieć krytyczny osąd  i nie polegać w 100% na pracy aplikacji. Najlepiej zapoznać się z dynamiką rynku kryptowalut i funkcjami oprogramowania. Przede wszystkim należy dokonać rozsądnych założeń inwestycyjnych i na bieżąco kontrolować postępy bota.

 

 

Czy Bitcoin System to oszustwo? NIE!

Werdykt

W naszej ocenie Bitcoin System wyróżnia podejście do klienta, trafność przewidywań i prostota użytkowania. Z jakich powodów polecamy go swoim czytelnikom i zaprzeczamy, że Robot Bitcoin System to oszustwo?

  • Operacje i zasady działania robota są w pełni transparentne. Dzięki temu użytkownicy świadomie podejmują decyzje odnośnie inwestowania swoich środków.
  • Bitcoin System ma prawie nieskazitelną opinię w internecie. Użytkownicy chwalą go za prostotę użytkowania i opłacalność.
  • Nie potrzebujesz żadnej wiedzy na temat kryptowalut czy specjalnych umiejętności, aby zarabiać z Bitcoin System. Robot jest 100% automatyczny.
  • Jednym z nielicznych mankamentów Bitcoin System jest opcja wystąpienia debetu na koncie. Użytkownicy którzy podejmą za duże ryzyko, mogą “wysadzić” swoje konto handlowe.

Koniecznie zorientuj się w temacie zarządzania ryzykiem kapitałowym przed rozpoczęciem inwestycji – nie tylko przy pomocy tego robota, ale i innych botów. Handluj jedynie środkami, których ewentualna utrata nie będzie dla ciebie dotkliwa. Depozyt w kwocie 250€ powinien wystarczyć na początek. Jeśli nie jesteś przekonany do Bitcoin System, sprawdź opinie o Bitcoin Evolution lub Crypto Profit.

 

 

Logowanie do Bitcoin System:
Jak założyć konto?

Krok 1: Rejestracja

panel logowania do krypto robota

Formularz rejestracyjny bez problemu znajdziesz na stronie głównej. Platforma prosi cię w nim o podstawowe dane: imię, nazwisko i adres e-mail. Potem musisz utworzyć hasło zabezpieczające z 6 do 10 znaków. Powinno składać się z liter i cyfr.

Ostatni etap to wybór kraju zamieszkania i wprowadzenie numeru kontaktowy. Po kliknięciu linku weryfikacyjnego w mailu (sprawdź folder SPAM, jeśli się nie pojawi przez dłuższą chwilę), będziesz mógł rozpocząć korzystanie z konta.

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Po założeniu i weryfikacji konta, pozostaje zasilić je kwotą minimalną 250€. Jeśli używałeś przedtem wersji demo, wyjdziesz z niego klikając na “Go to Live” widoczne po lewej stronie ekranu.

Następnie kliknij zielony przycisk “Depozyt”. Po paru minutach otrzymasz od administratorów maila z instrukcją krok po kroku, jak wpłacić środki na swoje nowe konto.

Bitcoin System akceptuje różne rodzaje płatności, dzięki współpracy z różnymi brokerami internetowymi. Możesz wpłacać pieniądze przy użyciu kart bankowych, różnych e-walletów i kryptowalut.

Krok 3: Konto demo

Zanim rozpoczniesz grę prawdziwymi pieniędzmi, koniecznie wypróbuj wersję demo serwisu. Otrzymasz w niej 1500€ do wykorzystania na wybrane przez siebie operacje. Jeśli chcesz przejść do trybu demonstracyjnego, kliknij przycisk “Przejdź do wersji demo”. Znajdziesz go o lewej stronie ekranu.

U góry widnieją trzy kategorie: łączne saldo, łączny zysk i zwycięskie transakcje (czyli takie, na których zarobiłeś). Przy zakładce “Otwarte transakcje” zobaczysz suwaczek z hasłem “Auto Trade”. Włączając go, rozpoczynasz pracę robota.

Po paru minutach w historii konta pojawią się nowe transakcje, które robot przeprowadził przy użyciu twoich wirtualnych środków. Przeanalizuj je i zdecyduj, czy chcesz wpłacić własne pieniądze na konto.

Krok 4: Trading

Pierwszy krok przed rozpoczęciem właściwego tradingu, to ustawienie jego parametrów. Samodzielnie ustawiasz wartości takie jak dzienny stop loss, maksymalny zysk w ciągu doby i limit dziennych transakcji.

Teraz pozostaje zdecydować, którymi kryptowalutami będzie handlował robot. Jeśli nie czujesz się na tyle pewnie, by podjąć tę decyzję, najlepiej pozostaw ten wybór automatowi. Możesz również wybrać kwotę inwestycji dla poszczególnych transakcji.

Po prawej stronie ekranu zobaczysz czerwony przycisk z napisem “Off”. Po jego kliknięciu, zapiszesz ustawienia. Teraz twoja jedyna rola to śledzenie postępów kryptobota w handlu.

Załóż Konto

 

Czy warto otworzyć konto w Bitcoin System?
Poznaj opinie ekspertów

By przedstawić rzetelne opinie o Bitcoin System zaangażowaliśmy zespół ekspertów, który wnikliwie przetestował tego robota. Podzieliliśmy je na kategorie i zsumowaliśmy poniżej.

Zarobki

Według twórców aplikacji masz możliwość osiągnięcia zysków rzędu 200€ dziennie lub nawet 2000€ w przeciągu tygodnia. To wszystko przy wpłacie najniższego depozytu, czyli 250€! Czy to tylko czcze obietnice?

Po analizie recenzji online potwierdzamy, że robot konsekwentnie pomnaża kapitał użytkowników. Trudno jednak stwierdzić, jakie dokładnie sumy dla nich zarabia, bo nikt zazwyczaj nie podaje konkretnych kwot.

Osobiście przeprowadzaliśmy testy jedynie w wersji demonstracyjnej. Radzimy zainwestowanie minimalnego kapitału 250€ i samodzielne sprawdzenie prawdziwości tych stwierdzeń.

Obsługa klienta

Obsługa klienta w serwisie jest dostępna całodobowo. Klienci zgodnie uznają, że zespół należy do bardzo pomocnych i profesjonalnych. Czas oczekiwania na reakcję na wiadomość e-mail wynosi zazwyczaj do 48 godzin.

Wpłaty/wypłaty

Bitcoin System umożliwia wypłacanie środków konta, kiedy tylko masz ochotę. Żeby wypłacić oszczędności, wypełnij wniosek w zakładce “Zarządzanie środkami”. Wypłata będzie widoczna na twoim koncie bankowym w przeciągu 24 godzin. Z kolei, jeśli dokonasz jej poprzez e-wallet lub w kryptowalutach, środki mogą pojawić się nawet od razu.

Weryfikacja

W celu pomyślnego przejścia weryfikacji, musisz jedynie kliknąć na link weryfikacyjny w mailu od administratorów. Oczekiwanie na niego nie trwa zwykle dłużej niż kwadrans.

Prawdopodobnie zostaniesz poproszony o zdjęcie dokumentu tożsamości dopiero, gdy będziesz wpłacał większe kwoty i raczej na stronie zewnętrznego brokera.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Czy Bitcoin System to oszustwo?
Bitcoin System jest wiarygodnym robotem, który posiada wiele pozytywnych opinii w internecie. Po przetestowaniu konta demo zapewniamy, że platforma nie jest scamem.
Ile zarobię z Bitcoin System?
Robot podobno osiąga zyski rzędu 200€ dziennie przy wpłacie minimalnego depozytu, czyli 250€. Według niektórych recenzji można zarobić nawet 2000€ w zaledwie siedem dni.
Czy handel z algorytmicznym kryptobotem niesie ze sobą jakieś ryzyko?
Tak, ryzyko w handlu przy użyciu algorytmicznych urządzeń kryptograficznych jest bardzo wysokie. Dlaczego?
Waluty kryptograficzne przeżywają bardzo duże wahania w ciągu doby. Ich kurs potrafi wzrosnąć o pięć punktów w ciągu godziny i spaść o kolejne pięć w ciągu następnej godziny.
Kolejny problem to fakt, że część portali oferujących usługi brokerskie nie jest uregulowana prawnie. Ich twórcy są zwyczajnie oszustami, którzy chcą ukraść oszczędności łatwowiernych inwestorów. Na szczęście, Bitcoin System nie jest jednym z nich.

Poza tym, niektóre platformy inwestycyjne wymagają sporej wiedzy i doświadczenia od użytkowników. Początkujący mogą napotkać trudności przy podejmowaniu prób handlu kryptowalutami na takich stronach, co może ich doprowadzić do utraty środków.
Musisz być świadomy, że używasz algorytmicznych platform handlowych na własną odpowiedzialność. Zachowaj szczególną ostrożność przy wpłacaniu gdziekolwiek pieniędzy.

Czy potrzebuję własnych strategii inwestycyjnych do używania Bitcoin System?
Bitcoin System jest jednak całkowicie zautomatyzowany i nie potrzebujesz żadnego doświadczenia do używania go. W trakcie użytkowania dodatkowo masz możliwość nauczenia się zasad inwestowania i opracowywania własnych strategii, ponieważ działania bota są w pełni transparentne.