btc trader

Bitcoin Trader to kryptowalutowy robot handlowy do przeprowadzania automatycznych transakcji.

Platforma opracowana została w 2017 roku przez niejakiego Gary’ego Robertsa. Zdaniem twórcy Bitcoin Trader wykonuje wszystkie operacje o 0,01 sekundy szybciej niż konkurencyjne kryptoboty.

Korzystanie z Bitcoin Trader eliminuje konieczność ręcznego kupowania i sprzedawania kryptowalut. Wszystko za sprawą niezwykle przydatnej opcji automatycznego handlu. Bitcoin Trader korzysta z wydajnych algorytmów i ma w założeniach zapewniać wysoką efektywność swoich analiz.

O Bitcoin Trader robi się na rynku kryptowalut coraz głośniej. Platforma ta wzbudza oczywiste podejrzenia u bardziej doświadczonych inwestorów.

Znaczna część dostępnych w sieci kryptobotów to zwykłe oszustwa. Jednym skutecznym sposobem na sprawdzenie wiarygodności platformy jest więc jej dokładne przetestowanie.

Wyniki szczegółowej analizy potwierdzają, że Bitcoin Trader jest legalny. Oprogramowanie pozwala na handel bitcoinami i pięcioma innymi kryptowalutami. Umożliwia osiągnięcie satysfakcjonującego zysku dziennego nawet przy minimalnym depozycie. Stanowi tym samym optymalną propozycję zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów.

Więcej na temat kryptobotów przeczytasz w naszym artykule.

Co to jest Bitcoin Trader?

Bitcoin Trader jest platformą opracowaną specjalnie z myślą o osobach inwestujących w kryptowaluty. Oprogramowanie to wyręcza inwestorów w przeprowadzaniu kompleksowych operacji handlowych.

Transakcje zawierane są na podstawie szczegółowych analiz rynku kryptowalut. Bitcoin Trader wykonuje wszystkie działania błyskawicznie i z niezwykłą precyzją. Niezawodność jego przewidywań przekłada się na wysokie zarobki inwestorów.

Przed rozpoczęciem transakcji algorytm oprogramowania skanuje dane w celu znalezienia odpowiednich informacji Bitcoin Trader jest w stanie prawidłowo ocenić niemal każde zdarzenie i błyskawicznie podjąć decyzję o wykonaniu operacji.

Nawet najlepsi handlowcy nie są w stanie przeprowadzać tak efektywnych spekulacji i wybierać na ich podstawie potencjalnie najbardziej opłacalnych inwestycji. Działanie Bitcoin Trader jest w pełni zautomatyzowane. Inwestor musi jedynie poświęcić kilka minut dziennie na zmianę preferowanych ustawień.

Trading/Handel Bitcoin

Kryptowaluty są aktywami zdecentralizowanymi. W praktyce oznacza to brak regulacji ich ilości przez banki centralne oraz rządy. Wartość rynkowa kryptowalut nie zależy od zmian w procesach gospodarczych państw. Wpływa na nią przede wszystkim poziom rynkowego popytu.

Zysk osiągany z handlu kryptowalutami wynika z ich aktualnego kursu. Dochód zależy zatem od różnicy między ceną kupna i sprzedaży bitcoinów lub innych aktywów. Trading najczęściej odbywa się za pośrednictwem kantorów i giełd internetowych. Największą efektywność przynosi wysoka częstotliwość przeprowadzanych transakcji. Część inwestorów przechowuje też kryptowaluty długoterminowo i czeka na wzrost ich wartości w przyszłości.

handel kryptoW kantorach internetowych na bitcoiny wymienić można m.in. euro, złotówki czy dolary. Wszystko odbywa się bez zbędnej weryfikacji. Wiele kantorów pozwala na wymianę także mniej popularnych kryptowalut. Innym rozwiązaniem jest korzystanie z giełd internetowych. Mogą one różnić się liczbą i rodzajem oferowanych aktywów. Warto więc posiadać konta na kilku z nich i swobodnie wymieniać między nimi kryptowaluty.

Rynek kryptowalut słynie z niestabilności. Długotrwałych spadków po okresie regularnego wzrostu trudno uniknąć. Zarobki wypracowane przez kilkanaście miesięcy mogą wówczas łatwo zaniknąć. Długofalowym zarabianiem na kryptowalutach mogą się pochwalić jedynie najlepsi inwestorzy. Potrafią panować nad emocjami i akceptują wysokie ryzyko. Sporo czasu poświęcają także na edukację.

W handlu kryptowalutami kluczowe znaczenie ma bowiem obranie zyskownej strategii i dobra znajomość branży. Aktywa te charakteryzują się wysoką zmiennością, co zwiększa ryzyko potencjalnej straty. Należy więc uważnie monitorować rynek i zachować ostrożność przy podejmowaniu jakichkolwiek działań handlowych.

Skorzystanie z możliwości oferowanych przez kryptoboty szczególnie polecane jest osobom początkującym.

Tego rodzaju platformy w dużym stopniu ułatwiają niedoświadczonym użytkownikom realizację opłacalnych transakcji. Pozwalają też na lepsze poznanie specyfiki rynku kryptowalut i do pewnego stopnia zmniejszają ryzyko porażki na samym starcie.

Zalety korzystania z Bitcoin Trader

  • Bitcoin Trader jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Korzystanie z tego narzędzia nie wymaga żadnego doświadczenia. Do zarabiania z jego pomocą nie trzeba być ekspertem finansowym, programistą lub znawcą kryptowalut.
  • Bitcoin Trader z powodzeniem może być użytkowany także przez doświadczonych inwestorów. Profesjonaliści z pewnością docenią dostępność wielu funkcji. Platforma pozwala na realizację skomplikowanych strategii handlowych.
  • Bitcoin Trader wykonuje transakcje błyskawicznie. Oprogramowanie korzysta z dopracowanego algorytmu. Ceny rynkowe i wiadomości finansowe analizowane są w ciągu zaledwie kilku sekund. Zwykłemu inwestorowi proces zajmuje nawet kilka godzin.
  • Użytkownik musi spędzać na platformie Bitcoin Trader zaledwie kilka-kilkanaście minut dziennie. W razie potrzeby wystarczy jedynie zmodyfikować ustawienia opcji handlu.

Button

Czy Bitcoin Trader to oszustwo? NIE!

Najlepszym sposobem na zweryfikowanie kryptobota jest dokładne przetestowanie danego systemu. Przy ocenie pod uwagę należy wziąć m.in. przebieg procesu rejestracji, funkcjonalność oprogramowania oraz wypłacalność samej platformy. Bitcoin Trader wypadł w testach pozytywnie pod każdym względem.

Werdykt

  • Bitcoin Trader zapewnia sprawdzalność na poziomie 88 proc. W zdecydowanej większości trafnie ocenia sygnały rynkowe i dokonuje opłacalnych dla inwestora transakcji.
  • Platforma Bitcoin Trader jest bardzo funkcjonalna i przystępna dla użytkowników. Tak dopracowanego oprogramowania próżno szukać wśród nieuczciwej konkurencji.
  • Bitcoin Trader to kryptobot otwarty na niedoświadczonych użytkowników. Z jego funkcji mogą korzystać nawet początkujący inwestorzy.
  • Robota handlowego Bitcoin Trader można przetestować przed rozpoczęciem prawdziwego handlu.
  • Bitcoin Trader już po pierwszym dniu użytkowania jest w stanie wygenerować autentyczny zysk.
  • Środki użytkowników przekazywane są w Bitcoin Trader za pośrednictwem internetowych maklerów giełdowych. Inwestycje użytkowników trafiają na cyfrowe aktywa poprzez obsługującego je brokera. To najbezpieczniejsze i najpewniejsze rozwiązanie.
Button

 

Logowanie do Bitcoin Trader: Jak założyć konto?

Krok 1: Rejestracjaformularz logowania

Konto w Bitcoin Trader założyć można bezpośrednio na platformie. Formularz rejestracyjny znajduje się na dole strony. Proces rejestracji jest stosunkowo prosty i nie powinien sprawić nikomu problemu. Założenie konta zajmuje tylko zaledwie chwilę i odbywa się bezpłatne. Na początek należy podać imię, nazwisko oraz adres e-mail.

Po kliknięciu przycisku “Dalej” następuje przejście do kolejnego etapu rejestracji. Użytkownik proszony jest wówczas o podanie hasła. Nie może być krótsze niż 6 znaków i musi zawierać zarówno cyfry, jak i litery. Następnie konieczne jest wybranie kraju i wpisanie numeru telefonu. Na koniec należy wybrać przycisk „Zarejestruj się teraz”. Zakładanie konta nie powinno trwać dłużej niż 1-2 minuty.

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Po pomyślnym zakończeniu procesu rejestracji użytkownik może już zalogować się na swoje konto w Bitcoin Trader. W tym celu należy wykorzystać informacje podane wcześniej w formularzu. Na tym etapie konieczne jest dokonanie pierwszego depozytu. Minimalna wymagana inwestycja wynosi w tym przypadku 250 euro.

Platforma internetowa Bitcoin Trader akceptuje różne formy płatności. Depozyty można złożyć np. za pomocą karty kredytowej. Obsługiwane systemy to MasterCard, Visa oraz Maestro. Aby dokonać płatności należy podać numer karty, okres ważności i kod bezpieczeństwa. Strona płatności posiada zabezpieczenia dla transakcji online w postaci protokołu SSL. Rozwiązanie to wystarczająco chroni dane użytkowników.

wersja demo

Krok 3: Konto demo

Bitcoin Trader oferuje opcję handlu w trybie demonstracyjnym. Rozwiązanie to daje użytkownikom możliwość nabrania doświadczenia w obsłudze platformy. Warto skorzystać z konta demo przed rozpoczęciem handlu za prawdziwe pieniądze.

Konto demo w Bitcoin Trader zapewnia swobodny dostęp do wszystkich funkcji handlowych i możliwości platformy. Umożliwia też wykonywanie próbnych transakcji. Po zapoznaniu się ze sposobem działania systemu można już wpłacić na konto prawdziwe pieniądze i rozpocząć handel.

wpłata środków

Krok 4: Trading

Przed rozpoczęciem operacji handlowych użytkownik proszony jest o modyfikację ustawień w oparciu o własne preferencje. Może zmienić m.in. maksymalną kwotę inwestycji dla każdej transakcji, maksymalną kwotę przypadającą na transakcję danego dnia, maksymalny zysk osiągany danego dnia itd. Istnieje też opcja handlu preferowanymi parami kryptowalut.

Dobra znajomość poszczególnych narzędzi i funkcji platformy sprzyja wysokim zarobkom. Warto więc na początek zacząć od niewielkich inwestycji i stopniowo je zwiększać. W ten sposób korzystnie z Bitcoin Trader będzie mniej ryzykowne i w dłuższej perspektywie bardziej opłacalne.

Button

Czy warto otworzyć konto Bitcoin Trader? Poznaj Opinie ekspertów

Zarobki

Zarabianie za pośrednictwem Bitcoin Trader jest jak najbardziej możliwe. Kryptobot ten należy do wyjątkowo opłacalnych platform. W Bitcoin Trader można zarobić średnio nawet 1300 USD dziennie. Osiąganie tak wysokich zysków może być początkowo trudne. Warto więc polegać na przemyślanej strategii.

Obsługa klienta

Bitcoin Trader oferuje doskonałą obsługę klienta. Z personelem można się skontaktować w dowolnym momencie. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji użytkowników przez 24 godziny na dobę. Obsługa jest miła i pomocna.

Wersja Demo

W Bitcoin Trader dostępne jest konto demonstracyjne. Robot oferuje tym samym możliwość przetestowania platformy przed wykonaniem pierwszej wpłaty. Konto demo jest bardzo przydatne zwłaszcza dla nowicjuszy. Pozwala bowiem na swobodne korzystnie z funkcji, narzędzi oraz innych zasobów platformy. Dzięki temu prawdziwy handel można rozpocząć dopiero po dokładnym zapoznaniu się z możliwościami kryptobota

Weryfikacja

System weryfikacji w Bitcoin Trader nie jest skomplikowany. Wystarczy podać podstawowe dane osobowe i zdeponować środki na swoim koncie. Nie jest wymagane skanowanie dokumentów tożsamości lub przedstawianie wyciągu bankowego.

Wpłaty/wypłaty

Wpłata i wypłata środków na Bitcoin Trader przebiega bezproblemowo. Żądania wypłaty są zazwyczaj przetwarzane w ciągu kilku godzin. Innym platformom handlowym często zajmuje to nawet kilka dni.

Opłaty

Bitcoin Trader nie ukrywa przed użytkownikami żadnych opłat. Nie jest to niestety reguła wśród kryptobotów. W Bitcoin Trader nie ma żadnych opłat brokerskich i prowizji. Rejestracja jest całkowicie bezpłatna.

Załóż Konto

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Co to jest Bitcoin Trader?

Bitcoin Trader to robot handlowy. Podejmuje decyzje inwestycyjne na podstawie szczegółowej analizy rynku kryptowalut.Oprogramowanie to służy do automatyzacji procesów handlowych.

Ile można zarobić na Bitcoin Trader?

Użytkownicy Bitcoin Trader zazwyczaj zarabiają co najmniej 1300 USD dziennie. Wysokość dochodów uzależniona jest przede wszystkim od wartości depozytu.

Jaka jest maksymalna wysokość zysku w Bitcoin Trader?

W Bitcoin Trader nie ma żadnych ograniczeń pod względem osiąganych dochodów. Niektórzy użytkownicy zarobili swój pierwszy milion w ciągu zaledwie kilkudziesięciu dni.

Czy korzystanie z Bitcoin Trader jest bezpieczne?

Każda inwestycja w Bitcoin Trader wiąże się z pewnym ryzykiem. Sposobem na jego zmniejszenie może być ostrożne korzystanie z możliwości kryptobota. Samo używanie oprogramowania jest jednak w pełni bezpieczne i legalne.

Czy w Bitcoin Trader są jakieś opłaty?

W Bitcoin Trader nie ma żadnych ukrytych opłat i prowizji. Wszystkie pieniądze użytkownika należą do niego w 100%. Środki zarobione za pośrednictwem platformy można w dowolnym momencie wypłacić.

Czy handel w Bitcoin Trader wymaga posiadania portfela kryptowalutowego?

Posiadanie portfela kryptowalutowego nie jest wymagane do obsługi kryptobota. Bitcoin Trader nie służy do przechowywania bitcoinów. Platforma dokonuje jedynie transakcji z udziałem kryptowalut.

Czy Bitcoin Trader posiada aplikację mobilną?

Bitcoin Trader nie posiada dedykowanej aplikacji mobilnej. Platformę można jednak bez trudu obsługiwać z poziomu przeglądarki internetowej na urządzeniu mobilnym.

.