Zysk w wysokości 1000 EUR w ciągu jednego dnia? Wedle twórców robota kryptowalutowego Stellar Profit to możliwe.

Co więcej, aplikacja działa automatycznie, więc nie wymaga od użytkownika żadnych umiejętności inwestorskich. Stellar Profit logotyp

Brzmi jak marzenie?

Nie da się ukryć.

Dlatego nasz zespół testerów dokładnie przyjrzał się Stellar Profit i sprawdził, czy obietnice twórców potwierdzą się w rzeczywistości. Z kilkudniowego testu powstała recenzja, dzięki której dowiesz się wszystkiego co niezbędne o robocie kryptowalutowym. Sprawdzisz, czy rzeczywiście działa i nauczysz się skutecznie z niego korzystać.

W efekcie zwiększysz swoje prawdopodobieństwo zysku.

 

 

Zalety korzystania ze Stellar Profit

 

 • Robot charakteryzuje się bardzo wysoką skutecznością, która oscyluje w granicach 70% dziennego zysku. To znaczy, że początkowy depozyt 250 EUR w ciągu doby zwiększysz o 200 EUR.
 • Przezroczystość usług, dzięki której bez problemu sprawdzisz wszystkie informacje na temat robota. Dotyczy to zarówno brokerów, z którymi współpracuje, jak i strony internetowej.
 • Łatwa w użyciu platforma, która inwestuje w twoim imieniu. Wystarczy, że klikniesz przycisk, a reszta robi się sama.
 • Bezproblemowe wpłaty i wypłaty, które dodatkowo nic nie kosztują. Pieniądze zawsze trafiają na konto w ekspresowym tempie.
 • Całodobowa obsługa klienta, z którą skontaktujesz się wszystkimi najważniejszymi sposobami (email, telefon, live chat).
 • Bardzo wysoki poziom ochrony, dzięki czemu zarówno twoje dane, jak i pieniądze są bezpieczne. Tyczy się to i strony internetowej, i brokerów, z którymi współpracuje robot.

Załóż Konto

 

Co to jest Stellar Profit?

 

Stellar Profit to oprogramowanie, które handluje kryptowalutami w twoim imieniu. Robi to z 90% skutecznością, czyli 9 na 10 inwestycji robota przynosi zysk. Tak wysoką rentowność Stellar Profit osiąga dzięki adopcji technik tradingowych, którymi na co dzień posługują się najlepsi na świecie traderzy kryptowalutowi.

Twórcy robota zapewniają, że zarobisz nawet 1000 EUR w ciągu dnia przy depozycie niższym niż 500 EUR. Duży zysk wynika z połączenia zaawansowanej technologii inwestycyjnej oraz współpracy z brokerami, którzy oferują handel na dużych dźwigniach.

Całkowita automatyzacja interfejsu Stellar Profit sprawia, że robot stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje sposobu na pasywny przychód. Jak przekonasz się w dalszej części recenzji, trading za pomocą tego oprogramowania sprowadza się do wpłaty depozytu i kliknięcia odpowiedniego przycisku.

Co to znaczy dla ciebie?

 

Nie potrzebujesz żadnej wiedzy na temat inwestowania lub kryptowalut, bo Stellar Profit bierze cały proces handlu na siebie. Wszystko przygotujesz w mniej niż kwadrans. Co więcej, na obserwację pracy robota nie poświęcisz więcej niż 20 minut dziennie. To dlatego, że konto sprawdzasz jedynie przy otwarciu i zamknięciu sesji handlowych — albo gdy wypłacasz zysk.

Zastanawiasz się, jak to wszystko jest możliwe?

Stellar Profit opiera swoją pracę na najlepszych algorytmach inwestycyjnych, które bazują na sztucznej inteligencji, przetwarzaniu języka naturalnego (Natural Language Processing) oraz maszynowym uczeniu się. Ta trójca innowacyjnych technologii uchodzi za Święty Graal w świecie automatycznego handlu.

Na koniec dodajmy, że robot współpracuje z kilkoma renomowanymi brokerami. Ich zadanie polega przyjęciu i przetwarzaniu transakcji. To konieczne, ponieważ Stellar Profit samo w sobie nie jest instytucją finansową. Nie ma prawa do obrotu depozytem inwestora.

Bez obaw, z naszego małego śledztwa wynika, że wszyscy brokerzy Stellar Profit posiadają odpowiednie regulacje.

 

 

Czy Stellar Profit to oszustwo? NIE!

 

Podczas testów dokładnie sprawdziliśmy, czy Stellar Profit to oszustwo. Stwierdzamy z pełną stanowczością, że nie. Robot rzeczywiście przynosi zyski.

Podczas naszych prób wpłaciliśmy minimalny depozyt w wysokości 250 EUR i w ciągu trzech dni osiągnęliśmy zysk 420 EUR. Wynik — jak na nasz gust — jest bardzo zadowalający.

Więcej informacji znajdziesz poniżej, w werdykcie.

 

Werdykt

 

 • Test wyraźnie pokazuje skuteczność robota. Poza tym wielu użytkowników odnotowuje zysk wyższy niż 50% dziennie.
 • Stellar Profit cieszy się dobrą reputacją wśród inwestorów. Znaczna większość opinii (około 90%) jest pozytywna.
 • Wszystkie informacje o robocie są jawne i łatwe do sprawdzenia. Dzięki temu każdy podejmie świadomy wybór.
 • Świetna obsługa klienta potwierdza, że właścicielom Stellar Profit zależy na dobrej opinii wśród inwestorów.
 • Systemy zabezpieczeń opierają się na najnowszych technologiach szyfrowania danych, dzięki czemu informacje są bezpieczne.

 

Załóż Konto

 

Logowanie do Stellar Profit: jak założyć konto?

 

Rejestracja w Stellar Profit jest bardzo prosta. Od pierwszych zysków dzielą cię tylko trzy kroki, które zajmą ci maksymalnie kwadrans.

Z poniższym poradnikiem zrobisz to jeszcze szybciej!

 

Krok 1: Rejestracja Stellar Profit formularz rejestracji

Gdy wejdziesz na oficjalną stronę Stellar Profit, od razu zobaczysz formularz rejestracji.

Podaj swoje imię, nazwisko, adres email oraz numer telefonu.

Nie martw się o bezpieczeństwo, stronę chroni najnowsze oprogramowanie do szyfrowania danych.

Kiedy już założysz konto, Stellar Profit przydzieli ci brokera, który posiada odpowiednie regulacje do handlu w Polsce.

 

Krok 2: Wpłata/Depozyt

W tym momencie uiszczasz pierwszy depozyt, dzięki któremu twoje konto aktywuje się. Minimalna kwota pierwszej wpłaty u brokera wynosi 250 EUR.

Pieniądze zasilą twoje konto i wykorzystasz je do inwestycji.

Stellar Profit formularz logowania

Jeśli chodzi o sam przelew, zrealizujesz go wszystkimi popularnymi metodami.

 

Podgląd widoku aplikacji Stellar Profit na laptopie

Krok 3: Konto demo

Deweloperzy Stellar Profit przygotowali dla swoich klientów konto demo.

Dzięki niemu bez ryzyka przetestujesz platformę i nauczysz się jej funkcji, a ponadto sprawdzisz różne strategie tradingowe.

Wykorzystaj tę opcję do maksimum, bo zdobyta wiedza przyda ci się podczas rzeczywistego handlu.

 

Krok 4: Trading

Stellar Profit aplikacja mobilna podgląd strony głównej

Z konta demo szybko przełączysz się na live trading.

Tutaj wystarczy, że aktywujesz oprogramowanie, a robot zajmie się resztą.

Jeśli zechcesz, masz możliwość zmiany ustawień tradingowych w panelu. Dostosujesz wysokość stawki dla jednej pozycji, parametry take profit i stop loss, wysokość ryzyka i wiele innych.

Później możesz już zostawić robota samego sobie.

Od tej pory jedynie czekasz na pierwsze zyski.

 

Załóż Konto

 

Czy warto otworzyć konto Stellar Profit? Poznaj opinie ekspertów

 

Podczas kilkudniowego testu nasi eksperci sprawdzili wszystkie najważniejsze funkcje robota. Ich doświadczenia i wyniki pracy są podstawą dla tej recenzji.

Poniżej znajdziesz finalne wrażenia z pracy ze Stellar Profit, które dodatkowo połączyliśmy z opiniami inwestorów na różnych tematycznych stronach.

 

 

Opinie o Stellar Profit: Zarobki

 

Nasi testerzy w ciągu trzech dni powielili początkowy depozyt 250 EUR do sumy 420 EUR. W porównaniu do tego, co mówią twórcy, osiągnęliśmy średni wynik. Wedle zapewnień inwestor zarobi nawet 1000 EUR w ciągu dnia.

Może to akurat lekka przesada, ale trafiliśmy w sieci na relacje inwestorów, którzy zyskali ze Stellar Profit dużo więcej od nas. Może dlatego, że inwestowaliśmy zachowawczo.

 

Obsługa klienta

 

Jeśli chodzi o pomoc ze strony pracowników robota, nie mamy zastrzeżeń.

Obsługa klienta jest dostępna we wszystkich niezbędnych formach (email, telefon, live chat), a pracownik odpowiada w ekspresowym tempie. Nigdy nie czekaliśmy dłużej niż kilka minut.

W opiniach innych inwestorów również nie trafiliśmy na żadne skargi, które dotyczyłyby obsługi klienta. Wszyscy chwalili sobie szybkość i profesjonalizm obsługi.

 

Wersja demo

 

Po wpłacie pierwszego depozytu otrzymujemy dostęp do wersji demonstracyjnej platformy.

To ogromny plus, bo bez ryzyka sprawdzimy jej wszelkie funkcje oraz przetestujemy różne strategie inwestycyjne.

Polecamy każdemu inwestorowi, aby z niej skorzystał przed przejściem do prawdziwego handlu.

 

Weryfikacja

 

Rejestracja wymagała od nas podstawowych danych osobowych oraz źródeł kontaktu, co jest sposobem platformy na potwierdzenie tożsamości użytkownika. To konieczne aby system sprawdził, czy jesteśmy tym, za kogo się podajemy.

Cały proces trwa maksymalnie kilka minut i nie sprawia wielkiego problemu. Od momentu wejścia na stronę Stellar Profit do rozpoczęcia handlu dzieli cię maksymalnie kwadrans.

 

Wpłaty/Wypłaty

 

Zrealizowaliśmy kilka przelewów podczas testu. Każdy z nich był ekspresowy i żaden nie sprawił problemów.

Wystarczyło, że zleciliśmy wypłatę w zakładce funduszy, a pieniądze trafiły na nasze konto w ciągu 24 godzin.

Dodatkowo sprawdziliśmy w sieci opinie innych inwestorów. Znaczna większość z nich potwierdza nasze doświadczenia.

 

Opłaty

 

Jedyną opłatą, jaką pobiera Stellar Profit, jest drobny % od zysku.

Poza tym wszystkie funkcje platformy oraz przelewy są darmowe. Nie trafiliśmy też na żadne ukryte koszty. Na konto zawsze trafiała ta sama ilość pieniędzy, którą wpłacaliśmy lub wypłacaliśmy.

Nasze wrażenia w pełni pokrywają się z tym, co przeczytaliśmy w innych serwisach inwestorskich. Żaden użytkownik Stellar Profit nie trafił na dodatkowe opłaty.

 

Załóż Konto

Ostrzeżenie:
Stellar Profit to robot kryptowalutowy, który wspiera codzienna starania inwestora, ale nie ufaj mu w 100%. Kontroluj oprogramowanie i regularnie sprawdzaj, jak idą inwestycje. Pamiętaj, że rynek kryptowalut jest jednym z najbardziej niestabilnych rynków na świecie, a gra na giełdzie zawsze wiąże się z ryzykiem. Nigdy nie inwestuj więcej, niż możesz stracić.

 

FAQ — Najczęściej zadawane pytania

 

Czy Stellar Profit to scam?
Nie! Przeprowadziliśmy kilkudniowe testy, z których jasno wynika, że robot generuje zysk. Stanowi dobre źródło pasywnego przychodu.
Jak dużo mam zainwestować?
Radzimy, aby każdy inwestor rozpoczął od wpłaty minimalnego depozytu, czyli 250 EUR. Ta suma w zupełności wystarczy do pierwszych zysków, a ponadto nie nadwyręży portfela. Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby chętni zainwestowali więcej w późniejszym terminie, kiedy już zapoznają się z platformą.
Jak dużo zarobię ze Stellar Profit?
Dzięki robotowi zyskasz nawet 70% dziennie. Konto z depozytem w wysokości 250 EUR generuje zarobek nawet do 200 EUR dziennie. Oczywiście z czasem powstaje efekt kuli śnieżnej, bo gdy wkładasz zarobki z powrotem w inwestycje, zyskujesz coraz więcej.
Czy mogę bez problemu wypłacić zysk ze Stellar Profit?
Oczywiście! Robot nie ma żadnych limitów wypłat ani nie pobiera za nie opłat. Wypłacisz pieniądze o każdej porze, a wybrana kwota w ciągu doby pojawi się na twoim koncie.
Czy Stellar Profit jest bezpieczny?
Tak. Przekonaliśmy się, że informacje są odpowiednio zabezpieczone i szyfrowane za pomocą najnowszego oprogramowania. Nikt niepowołany nie ma do nich dostępu, a Stellar Profit nie sprzedaje danych innym firmom.