W Chinach nadchodzi rewolucja kryptowalutowa? Po kompletnej blokadzie rynku kryptowalut chiński rząd zmienia zdanie.

Yuan Pay Group logotyp

Centralny bank kraju środka ogłosił niedawno powstanie cyfrowego juana. Dzięki temu przed zagranicznymi inwestorami otwiera się możliwość kupna państwowego coina — właśnie poprzez Yuan Pay Group.

Ów dostawca usługi jest jedynym, który posiada rządową autoryzację do dystrybucji cyfrowego juana w Europie. Dlatego dzisiaj przyjrzymy mu się w naszej recenzji i zdradzimy ci, czy inwestycja jest bezpieczna i — co ważniejsze — opłacalna. Ponadto dowiesz się dzięki opisowi krok-po-kroku, w jaki sposób również ty nabędziesz nowego coina.

 

 

Zalety korzystania z Yuan Pay Group

 

 

 • Pionier na rynku Cyfrowych Coinów Banków Centralnych (z ang. Central Bank Digital Coin), co daje mu przewagę nad dopiero powstającymi rywalami.
 • Inwestycje w chiński rynek wzmocnią i tak silnie rozwijającą się gospodarkę, dzięki czemu inwestorzy będą zarabiali na jej rozkwicie.
 • Chiny wychodzą na prowadzenie nie tylko jako „hurtownia świata”, ale również dzięki pionierskim rozwiązaniom technologicznym.
 • Z powodu rozwoju Chin wiele banków centralnych rozważa ustalanie kursu walut w oparciu o juana, a nie dolara amerykańskiego.
 • Nawet jeśli juan nie zdominuje dolara, banki wciąż rozważają zaopatrzenie się w duże rezerwy chińskiej waluty. Jej cyfrowa wersja wzmocni tę tendencję.

Załóż Konto

 

Co to jest Yuan Pay Group?

 

Yuan Pay Group to jedyny zatwierdzony przez chiński rząd dystrybutor cyfrowego juana. Wedle słów zarządu przedsiębiorstwa, tylko ono ma prawo do kupna i sprzedaży kryptowalut (w tym narodowego coina) w państwie środka.

To duży krok naprzód w porównaniu do pierwotnej polityki tamtejszego rządu, który dotąd trzymał rynek kryptowalut w żelaznym uścisku. Od 2018 zarówno nowe projekty krypto, jak i wymiana już istniejących coinów były całkowicie zabronione.

Nie istniał żaden wyjątek.

Yuan Pay Group to jednak sygnał, że w Chinach następuje pewna zmiana. Krajowy bank centralny rozpoczął prace nad chińskim coinem jeszcze w 2018 roku i wreszcie zobaczyliśmy efekt. Wedle władz cyfrowy juan umożliwi skuteczniejszą realizację przelewów, a także przyczyni się do redukcji długu publicznego.

 

Strona główna aplikacji Yuan Pay Group

 

Pozostaje pytanie, czy całe to otwarcie na rynek kryptowalut i zagraniczne inwestycje sprawia, że kupno chińskiego coina się opłaca?

Eksperci twierdzą, że istnieje na to duża szansa. Powody ich przewidywań ściśle łączą się z zaletami Yuan Pay Group, które już znasz. Ponadto duży wpływ na popularność cyfrowego juana ma fakt, że jest pierwszą państwową kryptowalutą. Pionierzy mają tendencję do trwania w pamięci mas, czego najlepszym przykładem jest Bitcoin (mimo że nie jest najpraktyczniejszy, pozostaje najcenniejszy).

Dlatego — mimo że obietnice ogromnych zarobków powinniśmy przyjmować raczej sceptycznie — cyfrowy juan ma duży potencjał. Inwestorzy w najbliższych tygodniach i miesiącach będą mieli duże szanse na zysk dzięki kryptowalucie państwa środka.

Weź jednak pod uwagę, że Yuan Pay Group nie oferuje usług finansowych. Stanowi jedynie platformę marketingową dla brokerów, którzy otrzymali możliwość obrotu chińskim coinem. Dlatego na twoich barkach spoczywa odpowiedzialność za dokładne sprawdzenie brokera, z usług którego skorzystasz.

Chodzi przede wszystkim o to, czy jest regulowany i czy podlega zasadom lokalnych jurysdykcji. Zawsze pamiętaj o ostrożności!

 

 

Czy Yuan Pay Group to oszustwo? NIE!

 

Podczas naszej recenzji dokonaliśmy szczegółowych testów i sprawdziliśmy, czy Yuan Pay Group to oszustwo. Przekonaliśmy się, że nie, o czym przeczytasz w poniższym werdykcie.

 

Werdykt

 

 • Yuan Pay Group cieszy się oficjalną licencją chińskiego rządu, co potwierdza wiarygodność firmy.
 • Strona internetowa firmy uczciwie podaje aktualną sytuację prawną kryptowalut w Chinach.
 • Rozwój cyfrowego juana był szczegółowo opisywany w renomowanej prasie oraz mediach.
 • Mimo że z powodu świeżości projektu trudno o liczne opinie użytkowników, te już obecne są bardzo pozytywne. Inwestorzy wydają się usatysfakcjonowani.
 • Zysk z inwestycji w dużej mierze zależy od stanu gospodarczego Chin. To zaleta, ponieważ Chiny są jedną z najprężniej rozwijających się gospodarek, czyli cyfrowy juan ma duży potencjał wzrostu.
 • Nie ma żadnych dowodów na to, żeby Yuan Pay Group dokonywało oszustw.

 

Załóż Konto

 

Logowanie do Yuan Pay Group: jak założyć konto?

 

Platforma Yuan Pay Group oparła swoją usługę o najlepsze rozwiązania, które twórcy ewidentnie podpatrzyli u popularnych brokerów. Dlatego przygotuj się na standardowy proces: najpierw rejestracja konta, potem depozyt środków, a na końcu kupno chińskiego coina.

 

Krok 1: Rejestracja Yuan Pay Group formularz rejestracji konta

Przycisk „Zarejestruj konto” znajdziesz w lewym dolnym rogu na szczycie strony domowej Yuan Pay Group.

Kliknij go, a przejdziesz do okna rejestracji. Zobaczysz tam cztery pola do wypełnienia.

Wpisz swoje imię, nazwisko, adres email oraz numer telefonu.

Ten ostatni jest niezbędny do kontaktu w razie problemów z rejestracją.

Finalnie kliknij przycisk „Utwórz darmowe konto”.

Strona zatwierdzi twoje dane i przeniesie cię do menu depozytu.

 

Krok 2: Wpłata/Depozyt

W tym kroku Yuan Pay Group poprosi cię o dokonanie pierwszego depozytu. Zrobisz to za pomocą trzech metod: karty kredytowej, transferu bankowego oraz PayPala. We wszystkich przypadkach minimalny depozyt wynosi 250 EUR.

Nawet jeśli planujesz większą inwestycję, radzimy rozpocząć od małych sum.

 

YuanPay Group liczby i wyniki

 

Podczas testu zostaliśmy przekierowani na stronę renomowanego brokera, który ma doświadczenie w obrocie chińskim coinem. Na miejscu dokonaliśmy depozytu, który w ekspresowym tempie pojawił się na koncie inwestycyjnym.

Firma nie pobiera żadnych prowizji.

 

Krok 3: Konto Demo

Po doładowaniu konta otrzymujesz dostęp do wersji demo platformy. Przetestujesz w niej wszystkie funkcje i narzędzia brokera, więc dobrze zrobisz, jeśli poświęcisz na to czas.

Podczas testów nie ryzykujesz prawdziwych pieniędzy, więc korzystaj do woli.

 

Youan Pay łańcuch zarobków przedstawiony na ilustracji

 

Dzięki temu przejdziesz do prawdziwych inwestycji już z pewnym doświadczeniem.

 

Krok 4: Kupno chińskiego coina

Wreszcie masz możliwość kupna cyfrowego juana.

Postępuj zgodnie z instrukcjami na platformie tradingowej i wymień pożądaną kwotę na kryptowalutę. Tutaj także radzimy najpierw wypróbować transakcję na niższej kwocie.

Resztę coinów bez problemu kupisz nieco później.

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto założyć konto Yuan Pay Group? Poznaj opinie ekspertów

 

Nasi testerzy dokładnie przyjrzeli się możliwościom nowej platformy kraju środka. Podsumowanie ich doświadczeń (wespół z opiniami klientów, które znaleźliśmy w sieci) znajdziesz poniżej.

 

Yuan Pay Group okładki znanych czasopism

 

Na tej podstawie szybko przekonasz się, czy Yuan Pay Group jest rozwiązaniem dla ciebie.

 

 

Opinie o Yuan Pay Group: Zarobki

 

W przypadku inwestycji w cyfrowego juana możliwość zysku zależy od pozycji Chin w gospodarce światowej. Aktualnie jest ona silna, a wszelkie przewidywania wskazują, że będzie jeszcze lepiej.

Zauważyliśmy to w naszych zarobkach. W ciągu kilku dni wartość chińskiego coina wzrosła o kilkanaście procent. Inni użytkownicy również na tym zyskali.

 

Obsługa klienta

 

Pomoc dla użytkowników na platformie Yuan Pay Group nie sprawiła nam żadnych problemów. Kontakt z obsługą był szybki i profesjonalny.

W sieci również nie znaleźliśmy żadnych negatywnych komentarzy, które dotyczyłyby tego aspektu działania dystrybutora.

 

Wersja demo

 

Nie mamy nic do zarzucenia wersji demo dostępnej na platformie.

Dzięki niej każdy użytkownik wpierw sprawdzi możliwości i funkcje, które oferuje firma, a dopiero później przejdzie do prawdziwego handlu.

Moneta FIH Coin

Radzimy dobrze wykorzystać czas w wersji demonstracyjnej, ponieważ podczas prób nie ryzykujesz prawdziwych pieniędzy.

 

Weryfikacja

 

Rejestracja konta odbywa się szybko i bezproblemowo. Podajesz tylko najistotniejsze dane i od razu przechodzisz do handlu. Całość zajmie ci maksymalnie kilka minut.

Ponadto nie widzieliśmy w sieci żadnych uwag użytkowników odnośnie procesu rejestracji. Zakładamy więc, że nie sprawia kłopotów.

 

Wpłaty/Wypłaty

 

Podczas naszych testów nie trafiliśmy na żadne przykre niespodzianki, jeśli chodzi o system transferu gotówki. Platforma udostępnia wszystkie najważniejsze metody przelewu, a same wpłaty i wypłaty odbywają się ekspresowo.

Prześledziliśmy też opinie użytkowników na ten temat. Nie zauważyliśmy żadnej skargi, która odnosiłaby się do działania przelewów.

 

Opłaty

 

Platforma Yuan Pay Group nie pobiera żadnych opłat za swoje usługi. Nie ma prowizji od transakcji, depozytu czy wypłat. Co więcej, podczas naszych kilkudniowych testów nie zauważyliśmy, żeby gdziekolwiek funkcjonowały ukryte koszty. Na konto zawsze trafiała taka sama ilość pieniędzy, jaką wpłacaliśmy lub wypłacaliśmy.

Nasze doświadczenia pokrywają się z tym, co inni inwestorzy piszą w sieci.

 

Załóż Konto

 

Ostrzeżenie:
Pamiętaj, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem. Yuan Pay Group, które dystrybuuje cyfrowego juana, nie stanowi tutaj wyjątku. Kryptowaluty to wciąż młody i niestabilny rynek. Żaden ekspert nie przewidzi, co przyniesie przyszłość. Dlatego zawsze zachowuj ostrożność i nie inwestuj więcej, niż jesteś w stanie stracić.

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 

Czy Yuan Pay Group to scam?
Yuan Pay Group to jedyny oficjalnie zatwierdzony dostawca chińskiego coina. Firma otrzymała autoryzację chińskiego banku centralnego, więc jest wiarygodna. Ponadto stosuje wysokiej jakości zabezpieczenia. Nie ma żadnego dowodu na to, by parała się oszustwem.
Czym jest Yuan Pay Group?
Yuan Pay Group to autoryzowany przez państwo dystrybutor kryptowalut w Chinach. Natomiast w Europie firma odpowiada za dystrybucję chińskiego coina, czyli cyfrowego juana. Platforma daje inwestorom (nawet początkującym) możliwość ulokowania kapitału w pionierskiej państwowej kryptowalucie.
Czy na Yuan Pay Group da się zarobić?
Eksperci przewidują, że dystrybuowany przez firmę cyfrowy juan ma potencjał do ogromnych wzrostów wartości, ponieważ chińska gospodarka wciąż się rozwija. Jednak przy inwestycji zawsze istnieje ryzyko, które musimy brać pod uwagę. Zyski nie są gwarantowane.
Czy istnieją akcje Yuan Pay Group?
Nie. Mimo że po internecie krążą pogłoski, jakoby takowe akcje miały się pojawić, to nieprawda. Yuan Pay Group aktualnie nie planuje emisji akcji ani publicznie nie informuje o takiej możliwości.
Czy istnieje aplikacja Yuan Pay Group?
Niestety aktualnie nie ma aplikacji Yuan Pay Group. Inwestycje zrealizujesz tylko i wyłącznie przez przeglądarkę, z której skorzystasz również za pośrednictwem telefonu. Dlatego aplikacja — mimo że na pewno byłaby wygodniejsza — nie jest niezbędna.
Co jeszcze znajduje się w ofercie Yuan Pay Group?
Mimo że przedsiębiorstwo jako jedyne ma uprawnienia do kupna i sprzedaży kryptowalut w Chinach, póki co tego nie wykorzystuje. Aktualnie w ofercie dostępny jest tylko i wyłącznie cyfrowy juan, ale w przyszłości może się to zmienić.