Inwestorzy poszukują pomocy w handlu na rynku kryptowalut. Cyfrowe aktywa charakteryzują się wysoką zmiennością, a każda transakcja może zakończyć się utratą pieniędzy. Czy istnieją sposoby na zminimalizowanie ryzyka?

Bitcode Method to nowoczesna platforma, która wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI). Analizuje rynki i wybiera odpowiedni moment do rozpoczęcia handlu. Nie gwarantuje 100% zysków, ale może zmniejszyć ryzyko.

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak działa platforma, dobrze trafiłeś. Postanowiliśmy sprawdzić, czy robot jest skutecznym i bezpiecznym oprogramowaniem.

Nie wpłacaj pieniędzy na niezweryfikowanych platformach! Najpierw przeczytaj naszą recenzję.

 

Załóż Konto

 

 

Czym jest Bitcode Method (ang. what is Bitcode Method)?

 

Bitcode Method logo Bitcode Method to platforma, na której możesz handlować wieloma aktywami. Twórcy robota twierdzą, że jest całkowicie bezpłatny w użyciu.

Każdy użytkownik (ang. the user) skorzysta z oferty bez żadnych kosztów. Nie udało nam się tego potwierdzić.

Bot wykorzystuje nowoczesną technologię, taką jak uczenie maszynowe i sztuczną inteligencję (AI).

Platforma jest odpowiednia dla początkujących inwestorów z małym doświadczeniem handlowym (ang. trading experience).

Narzędzie jest przyjazne dla użytkownika i łatwe w obsłudze.

Wszyscy użytkownicy Bitcode Method otrzymają darmowe wsparcie menedżera konta, który jest dostępny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Według informacji na stronie internetowej, Bitcode Method oferuje wypłatę środków tego samego dnia, w którym złożysz zlecenie.

Nie mogliśmy jednak tego zweryfikować.

 

Dostępność: Dostępny na całym świecie
Prowizja za wpłaty i wypłaty: Brak
Czas wypłaty: Wypłata tego samego dnia
Opcje płatności: Karta kredytowa/debetowa, kryptowaluta, przelew bankowy, PayPal, Yandex, Skrill, Neteller
Dostępne pary handlowe: BTC/USD, ETH/USD, XRP/USD, USDT/USD, BTC/USDT, ETH/USDT, FAANG
Dostępność na systemach operacyjnych: iOS, Android, MacOS, Windows, Linux
Koszty użytkowania: Brak
Zalety Bitcode Method: Osobisty opiekun konta, wypłata tego samego dnia, darmowa rejestracja, wsparcie klienta 24/7
Pomoc: Osobisty menedżer kont, wsparcie 24/7

 

Rynek kryptowalut (ang. the cryptocurrency market) jest zmienny. Nie inwestuj pieniędzy, których nie możesz stracić.

 

Załóż Konto

 

 

Kto założył platformę Bitcode Method?

 

Niestety, na oficjalnej stronie internetowej Bitcode Method, nie ma informacji o założycielach platformy. Powinieneś jednak pamiętać, że wiele osób ze świata kryptowalut woli pozostać anonimowymi.

 

 

Jak działa Bitcode Method (ang. how does Bitcode Method work)?

 

Oprogramowanie handlowe może być doskonałym narzędziem do czerpania zysków na rynku kryptowalut. Korzystanie z botów nie wymaga ciągłego siedzenia przed komputerem.

Warto jednak mieć podstawową wiedzę o handlu i zachowaniach rynkowych.

 

Bitcode Method strona główna

 

Platforma Bitcode Method wykorzystuje najnowocześniejsze elementy AI, takie jak uczenie maszynowe i analizy, które pozwalają przewidzieć prawdopodobieństwo zdarzenia na milisekundy przed jego wystąpieniem.

Powinieneś pamiętać, że żadna platforma handlowa nie zagwarantuje 100% zysków. W każdej chwili możesz stracić swoje pieniądze.

 

 

Kluczowe cechy Bitcode Method (ang. key features of Bitcode Method)

 

Podczas pisania recenzji, postanowiliśmy przyjrzeć się kluczowym cechom (ang. key features) Bitcode Method. Co wyróżnia go na tle innych robotów?

Opis oferty Bitcode Method znajdziesz w poniższych sekcjach.

 

 

Darmowa licencja

 

Jak już wspomnieliśmy, Bitcode Method nie pobiera opłat od swoich użytkowników.

Na oficjalnej stronie internetowej, przeczytasz jednak, że twórcy platformy planują wprowadzić opłatę licencyjną. Nie udało nam się ustalić, kiedy rozpoczną jej pobieranie.

 

 

Wypłata tego samego dnia

 

Bitcode Method gwarantuje szybką wypłatę, nawet tego samego dnia, w którym ją zlecisz. U innych dostawców, realizacja wypłaty trwa średnio 24h-7 dni, w zależności od metody wypłaty i regulaminu.

 

 

Wiele metod płatności

 

Karty płatnicze Zaskoczyło nas, że Bitcode Method oferuje wiele opcji wpłacania środków.

Są to, między innymi: PayPal, karty kredytowe, Neteller, Skrill i wiele więcej.

 

 

Bitcode Method jest (ang. Bitcode Method is) łatwy w obsłudze i przyjazny dla użytkownika

 

Nawigacja na platformie, a także pulpicie użytkownika jest wyjątkowo prosta i intuicyjna. Narzędzie jest odpowiednie dla początkujących i zaawansowanych inwestorów. Łatwa obsługa to zaleta (ang. advantage of) Bitcode Method.

 

 

Łatwa rejestracja i weryfikacja danych

 

Rejestracja i weryfikacja nowego konta użytkownika na platformie Bitcode Method to bardzo prosty i szybki proces. Dzięki temu masz więcej czasu na zapoznanie się z funkcjami narzędzia.

 

 

Wymagany minimalny depozyt

 

Minimalny depozyt na platformie handlowej Bitcode Method wynosi 250 euro. Może być w całości wykorzystany podczas tradingu.

Naszym zdaniem, lepiej jednak nie inwestować całej kwoty. W każdej chwili możesz stracić pieniądze wykorzystane podczas transakcji.

 

 

Aplikacja Bitcode Method

 

Niestety, ale Bitcode Method nie oferuje aplikacji mobilnej. Twórcy platformy twierdzą, że aplikacja nie jest konieczna, ponieważ strona internetowa jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych.

Możesz uzyskać dostęp do pulpitu nawigacyjnego za pomocą dowolnej przeglądarki bez żadnych problemów.

 

Załóż Konto

 

 

Co łączy sztuczną inteligencję (AI) i Bitcode Method?

 

Sztuczna inteligencja Sztuczna inteligencja i oprogramowanie handlowe są nierozerwalnie związane z handlem kryptowalutami.

Oprogramowanie handlowe oparte na AI, takie jak Bitcode Method, może analizować duże ilości danych.

Dzięki temu identyfikuje wzorce i trendy, aby podejmować decyzje handlowe w zautomatyzowany sposób.

Takie oprogramowanie handlowe ma przewidywać wahania cen kryptowalut i innych rynków, aby osiągnąć wyższą rentowność.

Dzięki wykorzystaniu AI, handlowcy mogą również zminimalizować ryzyko strat i szybciej reagować na zmiany rynkowe.

Wykorzystanie AI i oprogramowania handlowego skraca czas przeznaczony na handel kryptowalutami (ang. cryptocurrency trading) i zwiększa dokładność poprzez wykluczenie emocji i ludzkich błędów.

Platformy, takie jak Bitcode Method, optymalizują proces handlowy i pomagają użytkownikom w osiąganiu lepszych wyników.

 

 

Otwarcie konta Bitcode Method. Instrukcja krok po kroku

 

Chcesz wiedzieć jak zarejestrować się na platformie handlowej i rozpocząć handel (ang. the trading)? Przygotowaliśmy instrukcję krok po kroku.

 

 

Krok 1: Rejestracja na platformie handlowej Bitcode Method

 

Bitcode Method rejestracja Wejdź na oficjalną stronię internetową Bitcode Method. Wypełnij elektroniczny formularz rejestracyjny. Wpisz prawidłowe dane osobowe i kliknij przycisk „dalej”.

Otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji konta.

Otwórz e-mail i kliknij link znajdujący się w środku.

Postępuj zgodnie z instrukcjami, a zostaniesz przeniesiony bezpośrednio do strony Bitcode Method i swojego pulpitu nawigacyjnego.

 

 

Krok 2: Dokonaj wpłaty

 

Po rejestracji konta, otrzymasz dostęp do okrojonej wersji Bitcode Method.

Aby skorzystać ze wszystkich funkcji platformy handlowej, musisz wpłacić minimalny depozyt w wysokości 250 euro.

Zrobisz to za pomocą jednej z następujących metod płatności: karta kredytowa/debetowa, kryptowaluta, przelew bankowy, PayPal, Yandex, Skrill i Neteller.

Robot nie pobiera żadnych dodatkowych kosztów ani ukrytych opłat. Twórcy oprogramowania twierdzą, że inwestorzy mogą wypłacić depozyt w każdej chwili. Nie możemy jednak tego potwierdzić.

 

 

Krok 3: Handel z Bitcode Method (ang. trading with Bitcode Method)

 

Narzędzie handlowe Bitcode Method jest łatwe w obsłudze. Prosty interfejs pozwala na szybkie poruszanie się po platformie, nawet dla początkujących inwestorów.

Według twórców, oprogramowanie handlowe zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji. Platforma nie skupia się wyłącznie na nowicjuszach. Robot oferuje również wystarczająco dużo zaawansowanych funkcji dla doświadczonych traderów.

 

Załóż Konto

 

 

Czy istnieje konto demo Bitcode Method?

 

Tak, robot Bitcode Method oferuje konto handlowe (ang. trading account) w wersji demonstracyjnej. Różni się jednak od kont demo dostępnych na konkurencyjnych platformach.

Konta testowe Bitcode Method to (ang. Bitcode Method is) profil użytkownika z ograniczonymi funkcjami. Pozwala na poznanie oferty platformy handlowej.

Warto jednak wiedzieć, że po założeniu konta, klienci otrzymają pomoc menedżera konta, który pomoże im rozpocząć handel (ang. the trading) kryptowalutami. W razie problemów, odpowie również na wszystkie pytania.

 

Czy Bitcode Method to legalna platforma?

 

Podczas pisania recenzji, szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, czy Bitcode Method jest legalny (ang. is Bitcode Method legal).

Postanowiliśmy przeczytać opinie użytkowników na forach internetowych i w mediach społecznościowych. Większość komentarzy jest pozytywna. Pojawiają się jednak negatywne opinie, których nie udało nam się zweryfikować.

The Bitcode Method jest dostępny na stronie Trustpilot. Pozwala swojej społeczności wypowiedzieć się również bezpośrednio na oficjalnej stronie internetowej (ang. the Bitcode Method website).

Znajdziemy tam referencje klientów, które piszą o „nowej sztuce handlu” i „platformie odpowiedniej dla każdego inwestora” lub nawet „innowacyjnym systemie handlowym”.

W trakcie naszych badań, trafiliśmy na plotki dotyczące funkcjonowania Bitcode Method. Internauci piszą, że platforma współpracuje z Amazonem. Nie ma jednak żadnych dowodów, które mogłyby to potwierdzić.

Twórcy platformy twierdzą, że współpracują wyłącznie z licencjonowanymi brokerami. Bitcode Method wykorzystuje najnowszy system bezpieczeństwa, który można znaleźć na rynku.

Jeśli to prawda, to twoje dane i pieniądze są bezpieczne. Niestety, nie udało nam się potwierdzić tych informacji.

 

Załóż Konto

 

 

Czy Bitcode Method to oszustwo (ang. is Bitcode Method a SCAM or legit)?

 

Platforma handlowa (ang. trading platform) Bitcode Method jest narzędziem ułatwiającym pracę, a nie człowiekiem, który może ocenić niektóre sytuacje znacznie lepiej na podstawie wiadomości i odczuć.

Właśnie dlatego, technologia nie zawładnie światem, przynajmniej w najbliższym czasie.

The Bitcode Method ma profesjonalny zespół wsparcia. Fałszywe platformy nie oferują tego rodzaju pomocy. Obsługa klienta działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Skontaktujesz się z nimi przez telefon, czat (na stronie internetowej) i e-mail.

 

 

Opinie użytkowników Bitcode Method

 

Opinie użytkowników Jak już wspomnieliśmy, w internecie jest wiele opinii użytkowników the Bitcode Method. Znajdziemy je także na oficjalnej stronie internetowej robota.

Jeśli chodzi o negatywne komentarze, mogą być efektem nieuczciwych działań konkurencji. Nie możemy jednak tego zweryfikować.

Przed założeniem konta (ang. before signing up), powinieneś przeprowadzić własne badania. Warto odnaleźć najnowsze opinie użytkowników i recenzje robota Bitcode Method.

 

 

Czy warto inwestować z Bitcode Method?

 

Żadna platforma handlowa nie zagwarantuje ci 100% zysków. Nie możemy też odpowiedzieć na pytanie, czy warto inwestować z Bitcode Method.

To zależy od wielu czynników, takich jak sytuacja finansowa, sytuacja rynkowa, umiejętności, wiedza, doświadczenie i cel handlu.

Minimalny depozyt (ang. minimum deposit) wynosi 250 euro. Ta kwota może okazać się zbyt wysoka dla niektórych traderów.

To ważne (ang. it is important), abyś inwestował pieniądze, których strata nie przyniesie ci problemów finansowych.

 

 

Zalety i wady Bitcode Method

 

W tej sekcji znajdziesz listę zalet i wad robota handlowego Bitcode Method.

Zalety:

 • Platforma dostosowana do potrzeb i umiejętności początkujących inwestorów;
 • Niska kwota wymaganego depozytu, w wysokości 250 euro;
 • Proces onboardingu;
 • Profesjonalne wsparcie klienta 24/7;
 • Osobisty menedżer konta (ang. personal account manager);
 • Szybki start dzięki uproszczonemu procesowi rejestracji;
 • Korzystanie z oferty the Bitcode Method jest całkowicie darmowe;
 • Łatwy w obsłudze i intuicyjny interfejs.

Wady:

 • Brak tradycyjnego konta demo (ang. demo account);
 • Brak aplikacji mobilnej;
 • Brak możliwości swobodnego wyboru brokera.

 

Załóż Konto

 

 

Czy Bitcode Method jest odpowiedni dla początkujących inwestorów?

 

Wspomnieliśmy już o tym kilka razy i możemy to potwierdzić. Twórcy platformy handlowej Bitcode Method reklamują ją jako idealną dla początkujących inwestorów. Oczywiście, doświadczeni traderzy również znajdą tu coś dla siebie.

Oto argumenty, które przemawiają za tym, że Bitcode Method spełni oczekiwania niedoświadczonych handlowców:

 • Otwarcie konta the Bitcode Method – proces jest łatwy, szybki i nie wymaga podania wielu danych;
 • Logowanie Bitcode Method – łatwe, szybkie, za pomocą adresu e-mail i hasła;
 • Depozyt Bitcode Method – wiele metod płatności i szybki czas realizacji;
 • Wypłata Metodą Bitcode – łatwa, szybka i tego samego dnia;
 • Wsparcie Bitcode Method – przez 24/7, dostępne na czacie online, przez e-mail i formularz kontaktowy.

 

 

Wskazówki dotyczące korzystania z platformy do handlu kryptowalutami Bitcode Method

 

Pamiętaj, że nawet profesjonalne narzędzie handlowe nie pomoże w osiąganiu zysków, jeśli nie będziesz miał wiedzy na temat rynków finansowych.

Zalecamy, abyś zdobył (co najmniej) podstawową wiedzę na temat kryptowalut i czytał najnowsze wiadomości o ruchach na rynku.

Bitcode Method jest wyłącznie narzędziem, które wymaga (w minimalnym stopniu, ale jednak) twojego nadzoru.

Wykorzystaj onboarding do poszerzania wiedzy i zdobycia informacji na temat funkcjonowania platformy handlowej.

Zawsze sprawdzaj wybraną ofertę robota, czytaj najnowsze recenzje i analizuj negatywne opinie użytkowników.

 

 

Czy Bitcode Method stał się sławny dzięki programom telewizyjnym?

 

Wspomnieliśmy wcześniej, że podczas pisania recenzji, znaleźliśmy kilka plotek dotyczących powiązań the Bitcode Method ze znanymi osobami, firmami i programami telewizyjnymi.

Nie ma jednak żadnych dowodów na tego typu działalność twórców robota.

 

Załóż Konto

 

 

Alternatywne platformy do handlu kryptowalutami

 

Jeśli chcesz sprawdzić, jak działają konkurencyjne platformy handlowe, zachęcamy do przeczytania naszych recenzji. Dzięki temu możesz porównać oferty i wybrać najkorzystniejszą. Dowiesz się również, czy niektóre z nich to oszustwo.

 

 

Podsumowanie recenzji Bitcode Method

 

Celem naszej recenzji, było ustalenie czy the Bitcode Method jest platformą, na której warto założyć konto.

Co udało nam się ustalić? Bitcode Method wymaga wpłaty minimalnego depozytu, w wysokości 250 euro. Dzięki temu, użytkownicy otrzymają dostęp do pełnej oferty oprogramowania.

Proces rejestracji konta trwa tylko kilka minut. Nie wymaga podania wielu danych osobowych.

Interfejs jest łatwy (ang. it is easy) w obsłudze i intuicyjny. Dzięki temu robot może być używany przez niedoświadczonych inwestorów, ale i zaawansowanych traderów, którzy szukają profesjonalnych funkcji.

Bitcode Method nie skupia się wyłącznie na transakcjach z udziałem bitcoina. Bitcode Method oferuje wiele innych aktywów, dzięki czemu zdywersyfikujesz swój portfel. To z kolei przekłada się na mniejsze ryzyko straty zainwestowanych pieniędzy.

Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem handlu, przeprowadzić własne badania. Czytaj najnowsze recenzje robota i opinie użytkowników.

Analizuj negatywne komentarze, które mogą okazać się ważnym źródłem informacji.

Musisz jednak wiedzieć, że żadna platforma handlowa (ang. trading platform) nie zagwarantuje ci 100% zysków.

Wszystko zależy od twojej wiedzy, umiejętności, sytuacji na rynku i szczęścia. Nie inwestuj pieniędzy, na których stratę nie możesz sobie pozwolić.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

 

Czy the Bitcode Method to oszustwo?
Nie znaleźliśmy na to żadnych dowodów. Według twórców, Bitcode Method jest bezpłatnym narzędziem handlowym. Aby rozpocząć Bitcode Method trading, użytkownicy powinni wpłacić minimalny depozyt (ang. minimum deposit), który będzie w całości wykorzystany podczas handlu.
Czym jest Bitcode Method (ang. what is Bitcode Method)?
Bitcode Method to narzędzie, którego celem jest znalezienie najlepszych ofert na rynku, dzięki najnowocześniejszej technologii i wsparciu sztucznej inteligencji AI.
Czy Bitcode Method jest bezpieczny (ang. is Bitcode Method safe)?
Nie udało nam się znaleźć żadnych informacji, które wskazywałyby, że używanie Bitcode Method jest ryzykowne. Zalecamy jednak przeprowadzenie własnych badań.
Kto stoi za Bitcode Method?
Na stronie internetowej Bitcode Method nie ma informacji dotyczących założycieli platformy. Wiemy jedynie, że cały zespół ma duże doświadczenie w finansach i IT.
Jak się zarejestrować się na platformie handlowej Bitcode Method?
Proces rejestracji konta jest prosty i trwa tylko kilka minut.
Czy Bitcode Method pojawił się w programach telewizyjnych?
Nie, Bitcode Method nie pojawił się w żadnym programie telewizyjnym.
Czy Bitcode Method jest pozwiązany z Amazonem lub Teslą?
Nie znaleźliśmy żadnych dowodów, które potwierdziłyby, że Bitcode Method ma jakiekolwiek związek z Amazonem lub Teslą.
Czy użytkownik może usunąć konto na platformie Bitcode Method (ang. delete Bitcode Method account)?
Tak, użytkownicy mogą w każdej chwili zrezygnować z korzystania z Bitcode Method (ang. with Bitcode Method). Opcja usuwania konta jest dostępna w panelu użytkownika.