Handel kryptowalutami z roku na rok przyciąga coraz więcej inwestorów. Zmiany, które na nim zachodzą są często trudne do zrozumienia dla początkujących.

Ze względu na to twórcy platform handlowych obiecują, że zautomatyzują trading. Wybór odpowiedniej nie należy jednak do najłatwiejszych.

Liczba dostępnych rozwiązań rośnie, jednak nie wszystkie z nich są bezpieczne. Handlując na niektórych, „automatycznie” możesz co najwyżej stracić zainwestowany kapitał.

W naszej recenzji bierzemy pod lupę Bitcoineer, jedną z najnowszych platform handlowych na rynku. Sprawdziliśmy dla ciebie, jakie możliwości zapewnia bot. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się czy zarobisz z nim 1000 euro dziennie. Czy Bitcoineer jest bezpieczny? A może to SCAM?

 

 

Co to jest Bitcoineer?

 

Bitcoineer logo Bitcoineer to oprogramowanie handlowe, które wykorzystuje algorytm do przeprowadzania transakcji na rynkach kryptowalut. Kupuje i sprzedaje kryptowaluty oraz kontrakty CFD na kryptowaluty w twoim imieniu.

Według twórców platformy, jej głównymi zaletami są szybkość, z jaką może handlować oraz ilość danych, do których ma dostęp. Algorytmy często wykrywają zmiany szybciej niż najlepsi handlowcy i analitycy.

Jednak oprogramowanie do handlu kryptowalutami, takie jak Bitcoineer, nie gwarantuje zysków i nie jest w pełni zautomatyzowane. Ze względu na to powinieneś wykorzystywać je wyłącznie jako narzędzie wspomagające handel.

Dowiedz się więcej na temat botów tradingowych!

 

Rodzaj platformy: Oprogramowanie handlowe
Dostępne kryptowaluty: BTC, ETH, LTC, XRP
Minimalny depozyt: 250 €
Czas wypłaty: 24 godziny
Współczynnik wygranych: 89%
Konto demonstracyjne: Dostępne
Aplikacja mobilna: Niedostępna

 

Załóż Konto

 

 

Jak działa Bitcoineer?

 

Algorytm platformy szuka określonych wzorców i trendów na rynkach finansowych. Gdy tylko je rozpozna, realizuje transakcję w oparciu o podane przez ciebie parametry handlowe.

Dokładność algorytmu zawsze zależy od warunków rynkowych i danych podanych przez tradera. Jego zaletą jest jednak szybkość – zdaniem twórców wystarczy ułamek sekundy na rozpoczęcie lub zamknięcie transakcji.

 

Bitcoineer strona główna

 

Jeżeli będziesz korzystał z oprogramowania Bitcoineer poprawnie, możesz zaoszczędzić dużo czasu. Według informacji, które znaleźliśmy na stronie, zyski również powinny być zadowalające.

Dokładne informacje na temat działania Bitcoineer są niejawne. Najprawdopodobniej twórcy nie udostępniają ich, aby chronić algorytm przed konkurencją.

 

Załóż Konto

 

 

Kto stworzył aplikację Bitcoineer?

 

Podczas researchu, który wykonaliśmy na potrzeby artykułu, nie udało się nam znaleźć odpowiedzi na pytanie, kim są twórcy oprogramowania handlowego Bitcoineer.

Często zdarza się, że twórcy platform i narzędzi do handlu kryptowalutami pozostają anonimowi. Z jednej strony handel kryptowalutami wiąże się z dużymi pieniędzmi… Im więcej danych na ich temat byłoby dostępnych, tym bardziej byliby podatni na ataki.

Z drugiej strony nie buduje to zaufania do platformy. Zachowaj ostrożność, jeżeli zdecydujesz się na handel z jej pomocą.

Sugerujemy, aby zignorować pogłoski o tym, że za rozwój Bitcoineer odpowiada założyciel Amazona, Jeff Bezos. Nic nie wskazuje na to, aby miał cokolwiek wspólnego z platformą.

 

 

Czy robot ma konto demonstracyjne?

 

Konto demo Bezpłatne konto demonstracyjne jest dostępne dla wszystkich użytkowników Bitcoineer.

Wersja demo pozwala użytkownikom zapoznać się z funkcjami oprogramowania oraz przetestować nowe strategie bez ryzyka utraty pieniędzy.

Wszystkie transakcje realizowane za pośrednictwem konta demonstracyjnego są oparte na wirtualnej walucie.

Zalecamy zapoznanie się z nim zarówno początkującym, jak i doświadczonym traderom.

 

Załóż Konto

 

 

Czy istnieje aplikacja Bitcoineer?

 

Niestety Bitcoineer nie oferuje obecnie aplikacji na urządzenia mobilne. Nie udało się nam ustalić, czy twórcy w ogóle planują uruchomienie aplikacji na Androida lub iOS.

Strona internetowa platformy jest jednak zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych. Dzięki temu z Bitcoineer skorzystasz również przez przeglądarkę na telefonie lub tablecie.

 

 

Jak założyć konto na Bitcoineer? Instrukcja krok po kroku

 

Rejestracja w Bitcoineer jest bardzo łatwa. Założenie konta nie zajmie ci więcej niż 5 minut. Dla wygody początkujących traderów przygotowaliśmy przewodnik krok po kroku, który poprowadzi ich przez cały proces.

 

 

Krok 1: Rejestracja

Bitcoineer rejestracja

Aby założyć konto handlowe Bitcoineer, wejdź na stronę internetową platformy. Kliknij w formularz rejestracyjny i uzupełnij w nim wszystkie wymagane dane.

W pierwszym kroku podaj imię, nazwisko, adres e-mail i numeru telefonu. Następnie kliknij zielony przycisk „Dowiedz się więcej”, aby zakończyć rejestrację.

Dzięki temu zalogujesz się na platformie.

 

 

Krok 2: Dokonaj wpłaty

 

Aby móc handlować na platformie, powinieneś dokonać wpłaty. Minimalna kwota pierwszego depozytu w Bitcoineer wynosi 250 €.

Kwota ta nie jest opłatą pobieraną przez Bitcoineer – w całości wykorzystasz ją podczas transakcji a następnie wypłacisz.

 

 

Krok 3: Handluj

 

Gdy depozyt zostanie zaksięgowany na koncie, możesz rozpocząć handel. Ustaw parametry handlowe dla pierwszych transakcji. Zalecamy, abyś najpierw skorzystał z konta demoo Bitcoineer. Dzięki temu zapoznasz się z funkcjami platformy.

 

Załóż Konto

 

 

Czy Bitcoineer jest legalny?

 

W branży automatycznego tradingu działa wielu dostawców, którym zależy tylko na pieniądzach klientów. Zdrowa doza sceptycyzmu nigdy nie jest zła przy wyborze dostawcy. Zanim podejmiesz decyzję, z jakiej platformy skorzystasz, przejrzyj raporty na jej temat i recenzje użytkowników.

 

 

Czy to oszustwo?

 

Zdaniem twórców algorytm platformy jest w stanie rozpoznać wahania na rynku kryptowalut i samodzielnie realizować transakcje.

Nie byliśmy jednak w stanie udowodnić, czy jest skuteczny. Nie udało się nam również sprawdzić współczynnika sukcesu platformy.

Ze względu na powyższe trudno określić nam, czy Bitcoineer to oszustwo. Przeprowadź własne analizy i podejmij decyzję na ich podstawie.

Pamiętaj jednak, że zysk jest zależy również od tradera i sposobu w jaki ustawi platformę, a nie tylko od oprogramowania.

 

 

Doświadczenia użytkowników Bitcoineer

 

Opinie użytkowników Przyjrzyjmy się teraz doświadczeniom użytkowników Bitcoineer. Niestety na platformie nie ujawniono żadnych rzeczywistych liczb i wskaźników sukcesu poszczególnych użytkowników.

Nie możemy wobec tego przedstawić żadnych zestawień i ocen związanych z danymi. Możemy polegać zatem jedynie na raportach innych użytkowników, które ujawnili na forach takich jak Reddit.

Ponieważ jednak Bitcoineer jest dość nowym oprogramowaniem handlowym, wciąż jest niewiele opinii użytkowników dostępnych w internecie. Jednak te, które udało się nam znaleźć, są z reguły pozytywne.

Nie budzą żadnych podejrzeń, że Bitcoineer mógłby być oszustwem.

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto inwestować za pomocą Bitcoineer?

 

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Jak już wspomnieliśmy, nawet najlepsze oprogramowanie handlowe nie gwarantuje sukcesu. Obietnice zgodnie z którymi inwestorzy mieliby stać się bogaci z dnia na dzień to strategia marketingowa.

Narzędzie jest jedynie pomocą do handlu. Umożliwia szybkie wykonywanie transakcji w oparciu o parametry, które podasz.

Każdy trader powinien sam określić, czy inwestycja z Bitcoineer jest dla niego opłacalna. Jeżeli chcesz zaoszczędzić czas podczas zlecania transakcji, inwestycja może się opłacić.

 

 

Bitcoineer: zalety i wady

 

Zalety:

 • Szybka i sprawna realizacja transakcji;
 • Aplikacja automatycznie handluje w imieniu tradera;
 • Handel jest możliwy 24/7;
 • Intuicyjny i przyjazny dla użytkownika interfejs;
 • Łatwa rejestracja;
 • Konto demo dla wszystkich traderów;
 • Duży wybór kryptowalut;
 • Szybkie wypłaty.

Wady:

 • Brak aplikacji mobilnej;
 • Minimalny depozyt w wysokości 250 €;
 • Handel na bardzo niestabilnym rynku.

 

Załóż Konto

 

 

Czy Bitcoineer jest odpowiedni dla początkujących?

 

Bitcoineer nie jest oprogramowaniem handlowym skierowanym do początkujących. Korzystanie z niego może stanowić wyzwanie, jeżeli nie masz doświadczenia na rynku kryptowalut.

Jednak dzięki odrobinie wprawy i dzięki odpowiedniemu przygotowaniu Bitcoineer może okazać się również dobrym narzędziem handlowym dla początkujących.

Zarówno początkujący jak i doświadczeni traderzy skorzystają z konta demo. Przy jego pomocy mogą zapoznać się z funkcjami oprogramowania handlowego bez narażania własnych pieniędzy.

 

 

Jak korzystać z Bitcoineer? Wskazówki

 

Mimo że korzystanie z Bitcoineer jest dość intuicyjne, chcielibyśmy podzielić się z tobą kilkoma wskazówkami. Mamy nadzieję, że dzięki nim uda ci się przeprowadzić zyskowne transakcje bitcoinem, ethereum i innymi kryptowalutami oraz uniknąć strat.

 • Wskazówka 1: Pamiętaj, aby do handlu wykorzystywać wyłącznie oprogramowanie, które nie generuje dodatkowych kosztów. W najgorszym scenariuszu jako trader możesz stracić całą swoją inwestycję.
 • Wskazówka 2: Pamiętaj, że kryptowaluty są niestabilnymi inwestycjami. Mogą bardzo szybko zyskać na wartości, ale również stracić. Dlatego bez względu na to, jak kuszące są potencjalne zyski, nigdy nie stawiaj wszystkiego na jedną kartę. Dywersyfikuj swoje transakcje. Tylko w ten sposób możesz osiągnąć regularne zyski w dłuższej perspektywie.
 • Wskazówka 3: Nigdy nie działaj bez strategii. Dowiedz się więcej o kryptowalutach, którymi chcesz handlować, i przeprowadź własne analizy. Nigdy nie polegaj w 100% na narzędziach. Rozplanuj, kiedy kupować i sprzedawać. Trzymaj się go.
 • Wskazówka 4: Zminimalizuj ryzyko inwestycyjne. Jak wspomnieliśmy już wcześniej, straty są nieuniknione i prędzej czy później możesz stracić zainwestowane środki. Dlatego wykorzystuj zlecenia stop-loss, aby utrzymać ryzyko na jak najniższym poziomie i zapobiec utracie całego kapitału.
 • Wskazówka 5: Nie podejmuj decyzji w oparciu o uczucia i emocje. Straty są częścią handlu i każdy trader prędzej czy później musi je zaakceptować. Nie podejmuj jednak irracjonalnych i impulsywnych decyzji.

 

Załóż Konto

 

 

Czy Bitcoineer stał się sławny dzięki telewizji?

 

Podczas naszych analiz natknęliśmy się na plotki, że Bitcoineer pojawił się telewizji, reklamują go znane osoby i firmy.

Jak już wspomnieliśmy, twórcy platformy chcą pozostać anonimowi i dlatego nie pojawili się w programie telewizyjnym ze swoim oprogramowaniem do handlu kryptowalutami.

Jeśli znalazłeś takie lub podobne wypowiedzi na forach lub w ogłoszeniach, możesz być pewien, że nie mają nic wspólnego z rzeczywistością.

 

 

Alternatywne platformy do handlu kryptowalutami:

 

 

 

Podsumowanie

 

Według twórców oprogramowanie handlowe Bitcoineer może być odpowiednim narzędziem zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów, którym zależy na automatyzacji handlu. Narzędzie pozwala im czerpać korzyści z wahań ceny bitcoin przez całą dobę (w błyskawicznym tempie).

Pamiętaj jednak, że nawet najlepsze oprogramowanie handlowe nie gwarantuje sukcesu, a handel kryptowalutami wiąże się z ryzykiem. Powinieneś regularnie monitorować narzędzie handlowe oraz pamiętać o ustawieniu odpowiednich parametrów handlowych i zleceń stop-loss i take-profit (zgodnie z tolerancją ryzyka).

Jeśli zastosujesz odpowiednie środki ostrożności, Bitcoineer może ułatwić handel kryptowalutami i przynieść ci wysokie zyski.

Nigdy nie inwestuj środków, których strata mogłaby być dla ciebie bolesna. Handluj wyłącznie pieniędzmi, które możesz stracić.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

 

Co to jest Bitcoineer?
Bitcoineer to oprogramowanie handlowe, które samodzielnie realizuje transakcje kupna i sprzedaży kryptowalut w imieniu inwestora. Dzięki zaawansowanemu algorytmowi narzędzie może pomóc ci handlować wydajniej i szybciej oraz czerpać korzyści z wahań cen na rynku kryptograficznym.
Czy Bitcoineer jest legalny?
W trakcie naszych analiz nie udało się nam wykluczyć, że Bitcoineer jest fałszywy. Nie byliśmy w stanie zweryfikować deklarowanego współczynnika wygranych. Nie możemy jednak potwierdzić, że jest to oszustwo. Być może inwestorzy osiągają zyski przy odpowiednich ustawieniach, jednak nie możemy tego zagwarantować.
Czy Amazon lub Tesla stoją za Bitcoineer?
Podczas prowadzonych analiz na temat bota Bitcoineer nie znaleźliśmy żadnych dowodów, że Amazon lub Tesla są związane z oprogramowaniem handlowym. Oczywiście takiego udziału nie możemy również całkowicie wykluczyć.
Czy mogę zakończyć subskrypcję Bitcoineer?
Bitcoineer nie jest oparty na modelu subskrypcji, więc jej usunięcie nie jest konieczne. Jeśli nie chcesz już korzystać z oprogramowania handlowego, możesz wypłacić cały swój kapitał za pomocą Bitcoineer bez żadnych problemów.