logo kryptobota crypto genius
Rynek kryptowalut to jedno z najlepszych miejsc do inwestowania. Przekonali się o tym w szczególności wszyscy ci, którzy zaufali Bitcoinowi w 2009 roku. Wówczas w kilka dni można było zostać milionerem.

W chwili obecnej taka inwestycja dalej wydaje się bardzo atrakcyjna, co potwierdzają opinie wielu handlarzy.

Z drugiej strony, teraz mamy do dyspozycji o wiele większą liczbę rozwiązań i narzędzi, które znacząco usprawniają wszystkie transakcje między kupującymi i sprzedającymi. Mowa tutaj przede wszystkim o kryptobotach.

Kryptobot to specjalne oprogramowanie, które w naszym imieniu dokonuje najbardziej opłacalnych transakcji kryptowalutowych. Twoim zadaniem jest tylko określenie swoich preferencji odnośnie oczekiwanych dziennych zarobków oraz poziomu ryzyka.

Wielu handlarzy podchodzi jednak z dużą rezerwą do tego typu nowinek technologicznych. Wynika to z tego, że na rynku kryptowalutowym działa wielu oszustów. Wiarygodność ogromnej liczby kryptobotów stoi pod dużym znakiem zapytania.

Przy inwestowaniu swoich pieniędzy w takie platformy zawsze należy kierować się zdrowym rozsądkiem. W ostatnim czasie bardzo głośno zrobiło się o kryptobocie Crypto Genius. Jest to jeden z najpopularniejszych kryptobotów na świecie.

W niniejszej recenzji sprawdzamy, czy Crypto Genius to oszustwo. W tym celu przeprowadziliśmy szereg testów i analiz, które uwiarygodnią postawioną przez nas tezę. Zapraszamy serdecznie do wnikliwej lektury!

Co to jest Crypto Genius?

panel z inwestycjami w kryptobocie crypto genius

Crypto Genius to w pełni legalny kryptobot, który został stworzony przez Chrisa Petersona, czyli znakomitego specjalistę od programowania. Podstawową zaletą wszystkich kryptobotów jest fakt, że oferują one pełną automatyzację procesu sprzedaży.

Po wejściu na stronę internetową tego kryptobota pierwszym elementem, który rzuci Ci się w oczy jest wielkie hasło reklamowe “Zyskaj 5900€ w 24 godziny!“.

Strona jest bardzo prosta i łatwa w obsłudze. Dominują na niej barwy bieli oraz zieleni. Można na niej także znaleźć szereg pozytywnych opinii jej użytkowników. 

W opiniach podkreślane są wszystkie atuty tego kryptobota. Użytkownicy chwalą wysokie dzienne zyski, bezpieczeństwo oraz poziom sprawdzalności kryptobota. Zwracają również uwagę, że kontakt z administracją jest możliwy przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Każdy, kto ma jakiekolwiek pytanie odnośnie funkcjonowania platformy, uzyskuje odpowiedź tak szybko, jak to możliwe.

Profesjonalny wygląd oraz intuicyjny interfejs to pierwsze sygnały, które pozwalają nam stwierdzić, iż jest to kryptobot godny zaufania. Z haseł reklamowych możemy dowiedzieć się, że wysokie zyski można mieć nawet wtedy, gdy nasz depozyt będzie minimalny. Twórcy chwalą się także, że poziom sprawdzalności wynosi w przypadku Crypto Genius aż 99%! 

Mimo tych wszystkich zalet, podejrzliwość doświadczonych handlarzy wobec Crypto Genius oraz innych kryptobotów cały czas jest bardzo duża.

Ogromna ilość kryptobotów pojawiających się w internecie to zwykłe oszustwa, które mają na celu wyłudzenie jak najwięcej pieniędzy od użytkowników. Na takie pseudo-kryptoboty nabierają się w szczególności początkujący handlarze, którzy mamieni obietnicami “złotych gór” przelewają na konta oszustów wszystkie swoje pieniądze. 

Warto wiedzieć, że Crypto Genius to w pełni legalny serwis, któremu z całą pewnością można zaufać. Specjalnie dla Ciebie sprawdziliśmy jego funkcjonalności oraz poziom bezpieczeństwa, aby móc wydać bezstronną i rzetelną opinię.

Aby nasza recenzja odzwierciedlała w pełni stan faktyczny, zweryfikowaliśmy dostępne funkcje, sposób obsługi aplikacji oraz systemy zabezpieczeń. W dalszej części artykułu omawiamy najważniejsze zalety zaprezentowanego kryptobota oraz instruujemy, jak założyć swoje konto użytkownika.

 

Zalety korzystania z Crypto Genius

 • Poziom sprawdzalności kryptobota Crypto Genius wynosi aż 99%, co stawia go w ścisłej czołówce kryptobotów. 
 • Intuicyjna strona internetowa oraz prosty formularz rejestracyjny. 
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa zawieranych transakcji. 
 • Innowacyjny algorytm, który gwarantuje wysokie zyski. System informuje nas o najlepszych okazjach w ciągu kilku sekund, co powoduje, że możemy zarobić duże pieniądze w stosunkowo krótkim czasie. Żadna z transakcji wykonywanych przez oprogramowanie nie dzieje się przez przypadek.
 • Całkowita automatyzacja zawieranych transakcji, co zapewnia ogromną oszczędność czasu – nie trzeba rejestrować się na kilku giełdach krytpowalutowych. 
 • Ułatwiony kontakt z obsługą techniczną – konsultanci Crypto Genius są do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Masz pewność, że nad Twoim problemem pochylą się doświadczeni fachowcy. 

Załóż Konto

Czy Crypto Genius to oszustwo? NIE!

W internecie istnieje cała masa kryptobotów, które są zwykłym oszustwem. Takie platformy mamią użytkowników zadziwiająco wysokimi zarobkami oraz namawiają do wpłacania jak największych sum pieniędzy.

Odzyskanie pieniędzy okazuje się później niemożliwe. Z tego względu tak wiele osób zastanawia się, czy Crypto Genius to scam. Odpowiedź na to pytanie jest prosta: absolutnie nie. Omawiany w niniejszej recenzji kryptobot jest z całą pewnością godzien zaufania.

Kryptobot Crypto Genius to nie jest oszustwo. Dlaczego? Specjalnie na potrzeby tego artykułu przeprowadziliśmy wszechstronną analizę – braliśmy pod uwagę rozmaite czynniki. Naszą opinię potwierdzają również doświadczeni inwestorzy znający rynek kryptowalut od podszewki.

Co spowodowało, że Crypto Genius został przez nas pozytywnie zweryfikowany? Przede wszystkim wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowników, automatyzacja wszystkich zawieranych transakcji, wysoki poziom sprawdzalności oraz dobry kontakt użytkowników z administracją kryptobota. 

 1. Crypto Genius to kryptobot, który przez 24 godziny na dobę analizuje sytuację na rynku kryptowalut. Nieustannie wyszukuje najlepsze okazje, które sprawią, że osiągniesz duże zyski w stosunkowo krótkim czasie. 
 2. Wskaźnik sprawdzalności kryptobota Crypto Genius wynosi aż 99%, co świadczy o jego wysokiej skuteczności. 
 3. Oprogramowanie Crypto Genius stworzył doświadczony programista, Chris Peterson oraz sztab jego współpracowników. Ich fachowa wiedza z dziedziny informatyki oraz rynku kryptowalutego pozwoliła stworzyć im jeden z najlepszych kryptobotów na świecie
 4. Intuicyjna i bezpieczna strona internetowa, na której można dowiedzieć się wszystkich najistotniejszych informacji odnośnie funkcjonowania kryptobota. 
 5. Prosty formularz rejestracyjny, który można wypełnić w kilkanaście sekund. 
 6. Intuicyjny interfejs użytkownika, w którym zadania użytkownika ograniczone są do minimum. System samodzielnie wyszukuje dla nas najlepsze okazje do zainwestowania pieniędzy.

 

Ostrzeżenie

Zalecamy zwiększać ilość inwestowanych pieniędzy wraz z przyrostem doświadczenia. Pamiętaj, że kryptowaluty często zmieniają swoją wartość. Proces ten nie jest w stu procentach przewidywalny, dlatego apelujemy o ostrożność.

 

Logowanie do Crypto Genius: Jak założyć konto?

Proces otwarcia konta w Crypto Genius charakteryzuje się prostotą oraz wysokim poziomem bezpieczeństwa. Z utworzeniem konta poradzą sobie zarówno początkujący jak i doświadczeni handlarze kryptowalut.

Bezpieczeństwo pełni dla właścicieli witryny istotną rolę, ponieważ strona posiada certfikat SSL. Certyfikat ten potwierdza, że dane na stronie są szyfrowane i nie odczytają ich hakerzy. Strona kryptobota Crypto Geniu jest zatem w pełni bezpieczna, a podawane przez nas podczas rejestracji dane osobowe nie dostaną się w ręce osób trzecich.

Następna rzecz o której warto wiedzieć, to fakt, że Crypto Genius nie udostępnia informacji o użytkownikach osobom trzecim.

Duża część kryptobotów słynie z tego, że handluje danymi osobowymi bez zgody użytkowników, dlatego pod tym względem platformie Crypto Genius należy się duży plus.

Administracja zaleca, aby podczas rejestracji zastosować jak najtrudniejsze do rozszyfrowania hasło. Najlepiej, gdy będzie ono zawierało zarówno małe jak i wielkie litery, cyfry oraz znaki specjalne. 

Krok 1: Rejestracja

Formularz rejestracyjny znajduje się na głównej stronie Crypto Genius. Podajemy tam szczegółowe informacje, czyli imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Nie jest konieczne wstawianie skanu dowodu osobistego.

Crypto Genius nie zbiera niepotrzebnych informacji o użytkownikach i nie udostępnia ich osobom trzecim. W naszej opinii proces rejestracyjny w Crypto Genius jest prosty, a jego wypełnienie zajmie maksymalnie kilka minut. Strona internetowa jest intuicyjna i łatwa w obsłudze.

jak sie zarejestrować do kryptobota crypto genius

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Następny krok to realizacja pierwszego depozytu. Jest to niezbędne, aby móc uzyskać pełen dostęp do funkcjonalności oprogramowania. Crypto Genius umożliwia zrealizowanie płatności za pomocą karty Visa lub MasterCard, przelewu, Bitcoina, Maestro, Web Money, Skrill lub Neteller’a.

Minimalny depozyt, jaki musisz wpłacić, by móc w pełni korzystać z opcji oferowanych przez kryptobota, wynosi 227€. Zalecamy, aby wszyscy początkujący handlarze wpłacali depozyt w minimalnej wysokości.

To w zupełności wystarczy do tego, aby przetestować jego wydajność oraz oferowane funkcjonalności. Warto wiedzieć, że Crypto Genius nie pobiera żadnych dodatkowych opłat w zamian za możliwość korzystania z niego. Istnieje jednak możliwość, że będzie tak w przyszłości, dlatego im szybciej się zarejestrujesz, tym lepiej. 

Krok 3: Konto Demo

Crypto Genius daje możliwość skorzystania z wersji demonstracyjnej oprogramowania. Pozwala ona na zapoznanie się z podstawowymi funkcjonalnościami przed rozpoczęciem auto-tradingu na żywo.

Konto w wersji demonstracyjnej posiada wszystkie funkcje, które są dostępne w ramach standardowego profilu użytkownika.

Warto mieć na uwadze, że zyski i straty uzyskane w ramach konta demonstracyjnego mogą w pełni nie odzwierciedlać tych, które uzyskamy w ramach normalnego konta na żywo. Konto Demonstracyjne służy wyłącznie do celów instruktażowych. 

Krok 4: Trading 

Po przetestowaniu platformy w ramach konta demonstracyjnego możemy zacząć korzystać z pełnej wersji kryptobota. Możesz testować rozmaite strategie handlowe. Wybierz tą, która przyniesie Ci największe zyski oraz satysfakcję.

Przypominamy, że Crypto Genius jest w 100% automatycznym robotem i samodzielnie dokonuje on transakcji w naszym imieniu. Zalecamy jednak, by nie polegać w pełni na pracy aplikacji. Najlepiej, gdy zapoznasz się z dynamiką kryptowalut i wszystkimi funkcjami dostępnymi w oprogramowaniu.

Na bieżąco kontroluj postępy bota, aby móc zareagować w razie potrzeby. W chwili obecnej Crypto Genius znajduje się w gronie najskuteczniejszych kryptobotów na świecie. Niełatwo jest znaleźć lepszą aplikacje automatyzującą handel. Skupiony przede wszystkim na BTC, Bitcoin Rush opinie ma również bardzo dobre. To, który z nich jest lepszy – pozostawiamy decyzję traderom.

Przy depozycie mniejszym niż 450 euro można osiągać nawet 900 euro dziennie. Strategie handlowe oparte na wyższych kwotach zalecamy jednak wyłącznie doświadczonym handlowcom.

używanie kryptorobota crypto genius

Załóż Konto

Czy warto otworzyć konto Crypto Genius? Poznaj opinie ekspertów

W internecie można znaleźć wiele opinii odnośnie kryptobota Crypto Genius. Przeważająca większość z nich jest pozytywna – zarówno wśród początkujących jak i doświadczonych graczy. Handlarze jasno wskazują, że warto zaufać kryptobotowi Crypto Genius. 

Zarobki 

Właściciele promują swoją platformę za pomocą haseł typu “zarób 5900€ w 24 godziny!” – oczywiście tego typu komunikaty mają niewiele wspólnego z rzeczywistością.

Jedno jest pewne: Crypto Genius to sprawdzona platforma, która zagwarantuje nam stałe źródło dochodu. Zdecydowana większość użytkowników uzyskuje w ramach Crypto Genius zarobki na poziomie 1400€.

Im większe mamy doświadczenie oraz wiedzę, tym większa szansa, że nasze zyski będą na bardzo wysokim poziomie. 

Obsługa Klienta

Crypto Genius to kryptobot, którego cechą charakterystyczną jest również sprawna i kompetentna ekipa techniczna. Jeśli masz jakiś problem bądź pytanie dotyczące działania oprogramowania, skontaktuj się mailowo z konsultantami Crypto Genius.

Pracują oni przez 24 godziny na dobę i udzielą Ci odpowiedzi tak szybko, jak to możliwe. 

Wersja Demo

Prezentowany kryptobot oferuje użytkownikom możliwość skorzystania z wersji demonstracyjnej. Oferuje ona wszystkie funkcjonalności, które są dostępne dla wszystkich standardowych użytkowników.

Jest to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz przekonać się, czy inwestowanie w oparciu o kryptoboty jest dla Ciebie dobrym pomysłem na biznes. Wersja demonstracyjna portalu jest bezpłatna.

Weryfikacja 

Proces weryfikacji użytkowników Crypto Genius jest prosty, krótki oraz zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa. Po zarejestrowaniu się będziesz musiał sprawdzić swoją skrzynkę e-mail oraz telefon.

Firma nie wymaga od klientów przesyłania skanów dowodu osobistego. Pamiętaj o tym, aby podczas rejestracji podać prawdziwe dane osobowe. Jest to niezbędne, abyś mógł uzyskać wypłatę środków na swój rachunek bankowy. 

Wpłaty/Wypłaty 

Wpłata oraz wypłata pieniędzy zgromadzonych na koncie w Crypto Genius jest szybka i przebiega bez żadnych komplikacji. Aby wypłacić pieniądze, musisz wypłacić specjalny formularz na stronie internetowej. Firma zapewnia, że środki pojawią się na Twoim rachunku bankowym w ciągu 24 godzin.

Opłaty

W chwili obecnej korzystanie z kryptobota Crypto Genius jest w pełni darmowe. Istnieje jednak możliwość wprowadzenia opłat za korzystanie z serwisu w przyszłości, gdy jego popularność wzrośnie. Z tego względu zalecamy, aby założyć konto już dziś i w pełni korzystać z oferowanych funkcjonalności.

Załóż Konto

FAQ – Najczęściej zadawane pytania 

Czy Crypto Genius to legalny kryptobot?
Tak! Kryptobot Crypto Genius jest w pełni legalny oraz bezpieczny. Wskaźnik sprawdzalności wynosi w jego przypadku 99%, co sytuuje go w ścisłej czołówce światowych kryptobotów. Nad jego stworzeniem pracował sztab programistów, informatyków oraz ekspertów z branży kryptowalut.

Czy aby móc korzystać z wszystkich funkcjonalności kryptobota Crypto Genius muszę wpłacić depozyt?
Tak. Aby móc w pełni korzystać z funkcjonalności oferowanych przez kryptobota, trzeba wpłacić minimalny depozyt. Wynosi on 227€ i daje gwarancję stabilnych zysków każdego dnia. Pamiętaj jednak o tym, że inwestowanie w rynek kryptowalut zawsze wiąże się z ryzykiem, dlatego na początku swojej przygody z kryptobotem rozsądnie inwestuj swoje pieniądze. Minimalny depozyt na początek w zupełności wystarczy.

Czy mogę wypłacić zarobione pieniądze?
Oczywiście. Crypto Genius daje możliwość wypłacenia zgromadzonych środków w dowolnie wybranym momencie. W tym celu złóż specjalny wniosek, który znajduje się na stronie internetowej. Transakcja zostanie zrealizowana w ciągu 24 godzin od złożenia przez Ciebie dyspozycji.

Ile zarobię inwestując z Crypto Genius?
Dokładna wysokość zarobków zależy od doświadczenia oraz umiejętności danego użytkownika. Średnie zarobki na platformie wynoszą poziomie 1400€ dziennie.

Jeśli Crypto Genius nie jest tym, czego szukasz, przeczytaj recenzje innych wartych uwagi kryptobotów, na początek proponujemy zapoznać się z Bitcoin Revolution, Trader lub Cryptosoft.