logo kryptobota cryptosoft

Inwestowanie na rynku kryptowalut to dobry pomysł na biznes. Historie milionerów, które kupowały Bitcoiny parę lat temu, są tego najlepszym potwierdzeniem.

Najwięcej mogą zyskać oczywiście doświadczeni handlarze, którzy doskonale znają się na zasadach rządzących na tym szybko zmieniającym się rynku.

Akcje kryptowalut zmieniają się jak w kalejdoskopie – szybkie spadki i wzrosty nikogo nie dziwią. Duże ryzyko sprawia, że początkujący boją się ryzykować oszczędności swojego życia.

W dzisiejszych czasach istnieje jednak cała masa narzędzi, których głównym zadaniem jest maksymalne ułatwienie oraz zautomatyzowanie handlu kryptowalutami. Mowa tutaj przede wszystkim o kryptobotach.

Kryptoboty działają w taki sposób, że w pełni automatyzują cały proces kupna oraz sprzedaży kryptowalut. Decyzje biznesowe podejmuje za nas specjalny algorytm – wyszukuje on transakcje, które najbardziej opłacą się w danym momencie. Jak wybrać kryptobota, który będzie gwarantował stabilne zyski? Początkowo może to niektórym wydawać się trudne.

Ilość kryptobotów z roku na rok rośnie, a powinieneś pamiętać o tym, że oszustów także nie brakuje. W niniejszym artykule przedstawiamy recenzję kryptobota Cryptosoft. Jest to obowiązkowa lektura dla każdego, kto chce wiedzieć, czy Cryptosoft to scam.

Co to jest Cryptosoft?

Każdy kryptobot oferuje szereg możliwości, które znacząco usprawniają handlowanie kryptowalutami. Jest to specjalny rodzaj oprogramowania oparty na wydajnym algorytmie, którego zadaniem jest dokonywanie transakcji za użytkownika.

Właściciele kryptobotów zwracają uwagę, iż zapewnia to handlarzom zyski na znacznie wyższym poziomie, a poziom ryzyka jest dużo niższy. Poniżej wymieniamy najważniejsze funkcje kryptobotów:

 • całkowita bądź częściowa automatyzacja procesu kupna oraz sprzedaży, 
 • innowacyjny algorytm proponuje użytkownikowi najbardziej opłacalne transakcje, 
 • wydajny monitoring wszelkich zmian cen na rynku kryptowalut, 
 • oszczędność czasu – nie musisz rejestrować się na różne giełdy kryptowalut, 
 • dostosowanie ustawień do strategii określonej przez użytkownika, 
 • analiza aktualnej sytuacji na rynku kryptowalutowym przez 24 godziny na dobę.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy test kryptobota Cryptosoft, który zdobywa coraz większą popularność. W tym celu przeanalizowaliśmy wszystkie oferowane przez niego funkcje oraz zapytaliśmy o zdanie doświadczonych fachowców.

To pozwoliło nam wydać wiarygodny werdykt, który pozwoli Ci podjąć decyzję o założeniu konta w Cryptosoft. Stanowczo odradzamy założenie konta w Cryptosoft bez przeczytania tego artykułu. 

Kolejną kwestią, o której powinien wiedzieć każdy początkujący handlarz kryptowalut, to fakt, iż inwestowanie na rynku kryptowalutowym zawsze wiąże się z dużym ryzykiem. Nie jest to oczywiście jednoznaczne z tym, że kryptobot Cryptosoft to oszustwo. Warto jednak w sposób maksymalnie dokładny przeczytać nasz artykuł oraz samodzielnie prześledzić wszystkie jego funkcjonalności.

Zastanawiasz się, jakie zyski można uzyskać inwestując w Cryptosoft? Z pewnością tak. Dokładne określenie wysokości Twoich potencjalnych dochodów przy minimalnym wkładzie finansowym nie jest łatwe.

Wiele zależy od tego, czy transakcje zawarte przez algorytm okażą się dla nas pomyślne. Jak pokazują opinie doświadczonych handlowców, inwestując w kryptoboty trzeba mieć zawsze na uwadze wysoki poziom ryzyka i zachowywać zdrowy rozsądek. Warto też korzystać z zaufanych programów, jak np Bitcoin Billionaire, czy Bitcoin Compass

 

 

Zalety korzystania z Cryptosoft

 • Pełna automatyzacja transakcji i kupna kryptowalut, co powoduje, że wszystkie transakcje realizowane są szybko. Wszystkich transakcji dokonuje specjalne oprogramowanie. Obowiązkiem użytkownika jest tylko określenie ustawień kryptobota, aby były zgodne z jego preferencjami. 
 • Szeroki wybór dostępnych kryptowalut.
 • Testy ekspertów pokazują, że potwierdzona stopa zysku wynosi aż 88%,
 • Bardzo prosty i wygodny system użytkowania. Wszystkie funkcjonalności przygotowano w oparciu o potrzeby i oczekiwania określone przez profesjonalnych handlarzy, 
 • Dedykowany zarówno początkującym jak i doświadczonym handlarzom kryptowalut.
 • Zaawansowane algorytmy, które gwarantują, że w ciągu kilku sekund dowiemy się o najlepszych okazjach. Wszystkie operacje dokonywane przez Cryptosoft są poprzedzone analizą wykonaną przez algorytm.

Załóż Konto

Czy Cryptosoft to oszustwo? NIE!

Specjalnie na potrzeby niniejszej recenzji zweryfikowaliśmy wszystkie informacje odnośnie kryptobota Cryptosoft. Dokładnie sprawdziliśmy także jego działanie oraz skuteczność.

W internecie można znaleźć całą masę kryptobotów o podejrzanie niskiej wiarygodności. Nie dziwi zatem rezerwa wielu handlarzy przed inwestowaniem swoich środków w kryptoboty. Handel kryptowalutami odbywa się przede wszystkim w internecie, dlatego oszuści działają na ogromną skalę.

Samodzielna weryfikacja legalności i skuteczności poszczególnych kryptobotów może dla wielu osób okazać się bardzo trudna. Dlatego też, jako zorganizowany zespół z doświadczeniem podjęliśmy się tego zadania. Każdy z robotów przechodzi przez cały zestaw testów, a ich wynikami dzielimy się z czytelnikami. Jednym z programów, który stał pod znakiem zapytania był Bitcoin Rush, recenzja rozwiała jednak wszelkie wątpliwości.

Podobnie do wspomnianej platformy, przeprowadzone przez nas analizy pozwoliły wysunąć nam wniosek, że także Cryptosoft nie jest oszustwem. Świadczy o tym przede wszystkim zaawansowany w tym oprogramowaniu algorytm, którego skuteczność wynosi aż 88%.

Poziom bezpieczeństwa użytkowników również jest bardzo wysoki. Użytkownicy zwracają również uwagę na dobrą komunikację z administracją portalu. Nasze wnioski potwierdzają również doświadczeni i niezależni inwestorzy. Stabilne zyski z Cryptosoft to prawda, którą potwierdzają również opinie użytkowników zamieszczane w internecie.

Werdykt

 1. Cryptosoft jest kryptobotem, który przez 24 godziny na dobę analizuje sytuację na rynku kryptowalut oraz sprawdza docierające informacje.
 2. Aplikacja wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa.
 3. Algorytmy Cryptosoft zostały przygotowane przez doświadczonych specjalistów, informatyków i programistów, którzy rynek kryptowalutowy znają od podszewki. Połączenie ich specjalistycznej wiedzy pozwoliło na stworzenie oprogramowania, które wyróżnia się ogromną ilością atutów.
 4. Wskaźnik sprawdzalności kryptobota Cryptosoft wynosi aż 88% – ryzyko wszystkich zawieranych transakcji jest niskie.
 5. Funkcjonalna i intuicyjna strona internetowa, na której łatwo znaleźć wszystkie interesujące informacje.
 6. Intuicyjny interfejs użytkownika – nawet początkujący bez żadnego problemu dostosuje ustawienia programu do swoich preferencji.
 7. Wszyscy użytkownicy Cryptosoft mają gwarancję, że uzyskają pokaźne i stabilne dochody w stosunkowo krótkim czasie.
 8. Konsultanci Cryptosoft służą pomocą codziennie – w razie problemów lub wątpliwości warto skorzystać z ich pomocy.

Załóż Konto

Logowanie do Cryptosoft: Jak założyć konto?

Założenie konta w Cryptosoft jest banalnie proste. Z wypełnieniem formularza nie będą mieli problemu nawet osoby początkujące. Poniżej krok po kroku opisujemy, jak zarejestrować się w Cryptosoft. 

Krok 1: Rejestracja

panel rejestracji kryptobota cryptosoft Na stronie kryptobota Cryptosoft na pierwszy rzut oka można zauważyć formularz rejestracyjny – z pewnością znajdziesz go bez problemu. Charakterystycznym elementem witryny kryptobota jest także film, na którym użytkownicy recenzują tego kryptobota.

Pewnie nie zdziwisz się, gdy zobaczysz, że wszystkie opinie w zamieszczonym materiale będą wyłącznie pozytywne. Jest to klasyczny chwyt marketingowy.

Strona kryptobota Cryptobot jest dostępna w kilku wersjach językowych – angielskiej, włoskiej, niemieckiej i hiszpańskiej. Niestety, na ten moment administracja Cryptosoft nie stworzyła wersji w języku polskim. Być może zmieni się to w niedalekiej przyszłości.

Wybierz taki język, który pozwoli Ci na najlepsze zrozumienie treści zamieszczonych na stronie. Jeśli będziesz miał problem ze zrozumieniem niektórych słów, korzystaj z wtyczki przeglądarki „Translate” – w sposób automatyczny przetłumaczy ona znajdujące się tam treści. 

W formularzu do rejestracji wpisujemy podstawowe dane osobowe, czyli imię i nazwisko oraz adres e-mail. Następnie klikamy przycisk „Start now” (w wersji angielskiej). Następnie system natychmiast przekieruje nas do platformy tradingowej. 

Krok 2: Wpłata/Depozyt 

Kolejna podstrona również wyróżnia się bardzo prostym interfejsem. Jeśli w przeszłości korzystałeś już z innych kryptobotów, to zrealizowanie wpłaty w Cryptosoft będzie dla Ciebie proste i szybkie.

Zastosowany interfejs jest intuicyjny i prosty w obsłudze, zatem poradzą sobie z nim również wszyscy początkujący handlarze. W tym kroku rejestracji będziesz musiał zdecydować się, czy wybierasz konto demo, czy trading.

Wybranie tradingu będzie wiązało się z koniecznością wpłacenia depozytu. Cryptosoft oferuje dużą ilość metod płatności – wśród nich znajduje się płatność kartą kredytową (MasterCard lub Visa), Neteller bądź systemu Pay Retailers.

Minimalna kwota do wpłaty, którą należy uiścić, wynosi 227€. Tryb handlowania można rozpocząć klikając w przycisk „Signals”. W każdej chwili można jednak powrócić do wersji demonstracyjnej. Aby to uczynić, należy odwiedzić zakładkę pod nazwą „Dashboard” oraz kliknąć w „Go now to demo version”.

panel depozytu kryptobota cryptosoft Krok 3: Konto Demo 

W wersji demo kryptobota Cryptosoft będziesz mógł wypróbować wszystkie jego najważniejsze funkcjonalności. Dowiesz się, jak wyszukiwać najważniejsze informacje na platformie oraz w jaki sposób ustawiać poszczególne parametry.

Każdy początkujący handlowiec powinien rozpocząć swoją przygodę z tym kryptobotem od wersji demonstracyjnej. Jeśli chcesz zakończyć tryb demonstracyjny, kliknij przycisk pod nazwą „End Tour”.

konto demostracyjne kryptobota cryptosoft

Krok 4: Trading

menu handlu kryptobota cryptosoft Gdy wpłacisz swój depozyt oraz dostosujesz ustawienia do swoich preferencji, będziesz mógł już w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez kryptobota Cryptosoft.

Aby rozpocząć automatyczny trading, wystarczy kliknąć jeden przycisk. Aplikacja pozwoli Ci także wybrać poziom ryzyka auto-tradingu – niski, średni bądź wysoki. Wszystkim początkującym handlarzom zalecamy wybranie tej pierwszej opcji. Od tej pory system kryptobota Cryptosoft w sposób automatyczny będzie wyszukiwał dla Ciebie najlepsze okazje.  

Każdy użytkownik może również określić wysokość pojedynczej wymiany oraz pożądany dzienny zysk. Wszystkie pozostałe czynności będzie wykonywał kryptobot. Oczywiście jeśli chcesz, możesz korzystać z niego w trybie manualnym. W głównym panelu użytkownika odnajdziesz również informacje odnośnie aktualnie oferowanych przez tego Cryptosoft kryptowalut.

Załóż Konto

Czy warto otworzyć konto Cryptosoft? Poznaj opinie ekspertów

Zarobki

Twórcy oprogramowania Cryptosoft chwalą się, że wskaźnik jego sprawdzalności wynosi aż 88%. Kuszą użytkowników zarobkami na poziomie 5000€ w ciągu pierwszych 24 godzin. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie chwyt marketingowy, który ma na celu przyciągnięcie jak największej liczby użytkowników.

Czy oznacza to, że inwestując w niego minimalny depozyt, z dnia na dzień staniesz się milionerem? Oczywiście, że nie. Na początek zalecamy rozpoczęcie inwestowania od minimalnego depozytu, aby zobaczyć na własnym przykładzie, czy jest to w pełni skuteczny kryptobot.

Coraz większe zyski osiągniesz po kolejnych wpłatach. W inwestowaniu w rynek kryptowalutowy najważniejsza jest systematyczność, umiejętność logicznego myślenia oraz intuicja. Musisz też pamiętać o tym, że ryzyko inwestowania w ramach kryptobota dalej jest wysokie, dlatego bądź rozsądny. panel ustawień kryptobota cryptosoft

Obsługa klienta

Wszyscy użytkownicy kryptobota Cryptosoft mogą liczyć na pomoc ze strony kompetentnej i rzetelnej obsługi. Konsultanci pozostają do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Można się z nimi kontaktować za pośrednictwem poczty e-mail bądź wysłać formularz kontaktowy dostępny na stronie Cryptosoft.

Większość użytkowników zwróciło uwagę, że odpowiedź od ekipy Cryptosoft otrzymali już po upływie 30 minut od wysłania wiadomości. Oczywiście nie ma gwarancji, że odpowiedź w równie szybkim czasie dotrze do nas, gdy wiadomość wyślemy w środku nocy.

Wersja Demo

Cryptosoft wyróżnia się również tym, iż oferuje swoim użytkownikom możliwość przetestowania wszystkich funkcjonalności kryptobota. W wersji demonstracyjnej na naszym koncie znajduje się 1362€. Gdy wciśniesz przycisk „Signals”, będziesz mógł rozpocząć handlowanie na platformie.

Robot będzie gotowy i już wkrótce zrealizuje pierwsze transakcje. Obserwowanie tego procesu może nam zapewnić wiele ciekawych emocji oraz dobrze zweryfikować poszczególne funkcjonalności kryptobota. Zalecamy jednak, aby w standardowej wersji kryptobota realizować depozyt minimalny, czyli na kwotę 227€.

Weryfikacja

Weryfikacja użytkowników kryptobota Cryptosoft jest bardzo prosta. Aby w pełni korzystać z jego funkcjonalności, podczas rejestracji należy podać prawdziwe dane osobowe, czyli imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Administracja nie wymaga od użytkowników przesyłania skanu dowodu osobistego. Aby móc wypłacać zgromadzone środki, należy też podać numer rachunku bankowego.

Wpłaty/Wypłaty

Realizowanie wpłat oraz wypłat nie jest trudne. Aby zrealizować wypłatę lub wpłatę depozytu, wystarczy wejść w panel użytkownika oraz wybrać odpowiednią opcję.

Opłaty

Kryptobot Cryptosoft nie pobiera żadnych opłat w zamian za korzystanie z oprogramowania. Pamiętaj jednak o tym, że niektóre instytucje finansowe mogą naliczać opłaty za realizację przelewów.

 

Ostrzeżenie
Pamiętaj, że obrót kryptowalutą wiąże się z ryzykiem. Nie oznacza to, że Cryptosoft jest oszustwem. Nie zalecamy inwestować pieniędzy, które są potrzebne ci na codzień lub nie są w pełni twoje. Każda zmiana na rynku kryptowalut może dynamicznie wpłynąć na twoje inwestycje, więc prosimy o ostrożność.

 

FAQ

Czy muszę płacić za rejestrację?
Oczywiście, że nie. Cały proces rejestracji w Cryptosoft jest w 100% darmowy. Jedynym kosztem będzie opłacenie funkcji auto-tradingu. Minimalny depozyt wynosi 227€.
Czy muszę mieć doświadczenie, aby móc inwestować z Cryptosoft?
Nie. Kryptobot Cryptosoft skierowany jest zarówno do początkujących jak i doświadczonych handlarzy kryptowalut. Intuicyjny interfejs pomaga wdrożyć się każdemu, kto chce osiągać zyski z Cryptosoft. Wystarczy, że wpłacisz pierwszy, minimalny depozyt, a pierwsze zarobione pieniądze już wkrótce pojawią się na Twoim koncie.
Jakie kryptowaluty oferuje Cryptosoft?
Cryptosoft oferuje handlarzom kilka kryptowalut. Wśród nich znajduje się oczywiście Bitcoin oraz inne, mniej popularne, takie jak Bitcoin Cash, Ethereum, Ripple czy LiteCoin.
Jaki jest minimalny depozyt?
Minimalny depozyt, jaki należy wpłacić na swoje konto, wynosi 227€. Wszystkim początkującym zalecamy, aby nie realizowali większych wpłat. Na taki krok lepiej zdecydować się po dokładniejszym zapoznaniu się z oprogramowaniem Cryptosoft.
Czy Cryptosoft to oszustwo?
Cryptosoft to nie oszustwo. Testy, które przeprowadziliśmy pokazały, że jest to kryptobot, któremu można zaufać i powierzyć swoje środki. Warto jednak nie polegać w 100% na pracy aplikacji. Najlepiej zapoznać się z dynamiką rynku kryptowalut i funkcjami oprogramowania.