logo btc profit

Bitcoin cieszy się w ostatnich latach niesłabnącą popularnością. Dość powiedzieć, że ciężko spotkać dziś osobę, która nie zna tej kryptowaluty. Zapewne wielu ludzi, zwłaszcza niezaznajomionych dokładnie z tematem bitocina, zachodzi w głowę, skąd wziął się ten fenomen. Mało tego, znają odpowiedź, ale nie są jej świadomi.

Przecież każdy inwestor doceni zalety jakie niosą ze sobą kryptowaluty. Wyobraźmy sobie sytuację, kiedy biznesmen może prowadzić interesy zachowując niemal całkowitą anonimowość. Mało tego, może on także nie przejmować się systemem bankowym, prowizjami, opłatami i jakimikolwiek innymi kosztami operacyjnymi. Brzmi naprawdę dobrze, a gdyby dodać fakt, że inwestor może także zapomnieć o inflacji, a zdobycze kryptografii wykorzystać do ochrony swoich środków finansowych?

Z całą pewnością każdy dojdzie do wniosku, że to bardzo dobra pozycja inwestycyjna, a wszystkie te zalety dotyczą właśnie bitcoina.

Ale gdzie nim handlować? Z pomocą przychodzą tu platformy obrotu kryptowalutami – boty tradingowe.

Załóż Konto

 

Co to jest Bitcoin Profit?

aplikacja bitcoin billionaire

Na wstępie wyjaśnimy, czym jest bitcoin. Jest to po prostu informacja przekazywana przez zdecentralizowaną sieć (dzięki czemu nie podlega nadzorowi banków i jest odporny na inflację). Do sprawdzania salda i obrotu bitcoinami niezbędne jest stosowanie matematyki i kryptografii. Z punktu widzenia inwestora istotną zaletą kryptowaluty jest fakt, iż upraszcza ona przelewy bankowe.

Bitcoin Profit jest platformą obrotu bitcoinem. Jest też kryptobotem, czyli aplikacją która, w skrócie, ma za zadanie zarabianie na obrocie krypotwalutami. Oczywiście to wręcz telegraficzny skrót, a działanie robota jest bardzo skomplikowaną procedurą opracowaną przez profesjonalistów specjalizujących się w obrocie bitcoinem oraz tworzeniu baz danych i algorytmów.

Ogromna liczba inwestorów i niewyobrażalne ilości podejmowanych akcji sprawiają, że obserwacja rynku staje się zajęciem bardzo czasochłonnym i nużącym. Dlatego kryptobot urasta do rangi jednego z najprzydatniejszych narzędzi przedsiębiorców zajmujących się obrotem bitcoinami. Aplikacja w czasie rzeczywistym obserwuje rynek i wahania kursu oraz zapisuje wszystkie dane tworząc ogromną bazę danych, niemożliwą do stworzenia bez procesu automatyzacji. Zgromadzone informacje poddawane są obróbce cyfrowej, tak aby łatwiej było je analizować.

Do samej analizy wykorzystywane są algorytmy, które mają za zadanie wychwytywanie okazji inwestycyjnych i podejmowanie decyzji o transakcji kupna lub sprzedaży bitcoinów. Jak widać, kryptobot Bitcoin Profit potrafi zastąpić inwestora na przestrzeni całego procesu obrotu kryptowalutą, łącznie z wprowadzeniem w życie decyzji o korzystnej wymianie. Można by zadać pytanie jak ma się szybkość działania bota do dynamicznych zmian kursu. Otóż jest to jeden z najbardziej istotnych odcinków, gdyż nawet idealna analiza, której inwestor nie wprowadzi w życie na czas będzie bezużyteczna lub zachowa jedynie walory szkoleniowe.

Twórcy Bitcoin Profit deklarują, że ich aplikacja jest szybsza o jedną setną sekundy od średniej rynkowej. Wydaje się że to niewiele, ale pozwala to wykorzystać okazję do korzystnej transakcji, zanim zrobi to inny robot bądź inwestor, wpływając swoja decyzją na kolejną zmianę kursu.

 

Zalety korzystania z Bitcoin Profit

 

 • intuicyjny i łatwy w obsłudze interfejs użytkownika;
 • wysoka skuteczność dokonywanych transakcji (według twórcy 99%, realnie między 88 a 92%);
 • bot dokonuje analiz rynku w czasie rzeczywistym i dokonuje wymian, dzięki czemu zastępuje inwestora w całym procesie obrotu;
 • oszczędza czas, wystarczy przeznaczyć kilkanaście minut dziennie na kontrolę kryptobota;
 • szybkość, która pozwala zoptymalizować wykorzystanie wahań kursu kryptowalut;
 • konto demo – dzięki niemu użytkownik może poznać interfejs platformy oraz spróbować wirtualnego obrotu bitcoinami (niezwykle ważne dla nowych użytkowników, którzy na początku boją się podjąć ryzyko utraty realnych pieniędzy oraz dla osób chcących przetestować skuteczność robota);
 • liczne przewodniki i instrukcje;
 • obsługa techniczna zrealizowana przez czat na żywo.

Załóż Konto

Czy Bitcoin Profit to oszustwo? Nie!

Standardowo na stronie znajdziemy obietnice wysokich zysków w krótkim czasie. Jak ma się to do stanu faktycznego? W celu sprawdzenia dokonaliśmy minimalnego depozytu w wysokości 250 EUR i uruchomiliśmy kryptobota. Po kilku godzinach jego pracy zajrzeliśmy na konto i naszym oczom ukazała się suma przekraczająca nieco 400 EUR.

Nie są to ogromne pieniądze, ale ewidentnie aplikacja działa sprawnie i zarabia pieniądze. Skuteczność transakcji wyniosła około 90%. Jest to bardzo dobry wynik, pozwalający realnie myśleć o stosunkowo wysokich zyskach w długim okresie czasu, jednocześnie do minimum ograniczając ryzyko utraty zainwestowanych środków finansowych.

Należy przy tym pamiętać, że absolutnie każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty pieniędzy, a zadaniem inwestora a nie kryptobota jest ocena opłacalności każdej podjętej inwestycji.

Werdykt

Z całą stanowczością możemy stwierdzić, że Bitcoin Profit jest platformą godną zainteresowania. Nie znajdziemy tu znamion oszustwa i prób wyłudzenia pieniędzy. Najważniejsze wnioski jakie wyciągnęliśmy po przeprowadzeniu testu to:

 • średnia skuteczność platformy to 90% (waha się od 88 do 92%), co jest wyraźnym sygnałem, że bot jest w stanie wypracować zyski;
 • kryptobot jest bardzo intuicyjny w obsłudze;
 • aplikacja działa bardzo szybko i wykorzystuje nadarzające się okazje rynkowe, więc deklaracje twórcy o szybkości działania mają pokrycie w rzeczywistości;
 • na stronie znajdziemy tutoriale, dzięki czemu możemy zapoznać się z podstawowymi informacjami na temat bitcoina i obrotu kryptowalutą;
 • relatywnie niski próg wejścia (250 EUR) jest standardowy dla tego typu aplikacji, więc nie powinien wywoływać obaw potencjalnych inwestorów.

Bitcoin Profit możemy z czystym sumieniem polecić początkującemu inwestorowi.

Załóż Konto

Logowanie do Bitcoin Profit: Jak założyć konto?

Wchodząc na stronę Bitcoin Profit natrafimy na krótki filmik o bitcoinach, sekcję najczęściej zadawanych pytań i oczywiście formularz dołączenia do platformy.

Krok 1: Rejestracja

Po wypełnieniu formularza (należy podać imię, nazwisko i adres mailowy) musimy jeszcze potwierdzić rejestrację, klikając link w mailu, który dostaniemy. Należy pamiętać, ze wiele skrzynek pocztowych przekierowuje takie wiadomości do folderu SPAM, więc jeśli w ciągu maksymalnie kilkunastu minut mail nie dotarł, warto to sprawdzić. Proces rejestracji jest więc bardzo prosty i nikomu nie powinien sprawić problemów.

Krok 2: Wpłata środków

Aby rozpocząć realny obrót bitcoinami, trzeba dokonać wpłaty. Najniższy możliwy depozyt to wspomniane 250 EUR. Można oczywiście ulokować więcej środków. Bitcoin Profit honoruje karty płatnicze i debetowe zarówno Visa jak i Master Card, oraz płatności internetowe jak na przykład GiroPay, SafePay, MerchantPay i wiele innych. Początkowo zalecamy nie przekraczać minimalnego progu wejścia. Dopiero po zapoznani się z platformą i samodzielnej ocenie skuteczności bota inwestor powinien rozważyć wyższe transfery pieniężne.

metody płatności btc profit

Krok 3: Konto demo

Bitcoin Profit oferuje konto demo. Można z niego korzystać zarówno przed jak i po ulokowaniu środków finansowych na naszym koncie. Bez wątpienia konto demonstracyjne jest ogromnym atutem platformy, zwłaszcza dla początkujących. Pozwala ono zapoznać się z interfejsem użytkownika oraz na inwestować wirtualne pieniędz. Do dyspozycji dostajemy wirtualne 1500 USD, którymi możemy dowolnie obracać (zarówno pozwalając platformie decydować za nas jak i podejmując samodzielne decyzje i ponosząc ich konsekwencje). Jest to więc świetny poligon doświadczalny, który pozwala zapoznać się z platformą i podstawami tradingu w dużo ciekawszy sposób niż czytanie poradników.

konto demo

Krok 4: Trading

Ostatnim krokiem na drodze do inwestowania w obrót bitcoinami jest podjęcie decyzji o pierwszej transakcji za realne pieniądze. Warto jeszcze raz rzucić okiem na interfejs użytkownika i funkcje dostępne na platformie. Standardowo dla takich aplikacji możemy tu ustalić progi Stop Loss i Take Profit (odpowiednio minimalizacja strat i zakończenie przy ustalonym zysku). Bitcoin Profit oferuje obrót kryptowalutami:

 • bitcoin;
 • ethereum;
 • ripple;
 • litecoin.

Możemy dokonywać akcji dla par kryptowaluta/waluta realna oraz dla tzw. krypto/krypto. W czasie rzeczywistym możemy obserwować kursy, historię naszych wymian, historię wpłat i wypłat i otwarte pozycje. Trading i kontrola kryptobota są bardzo intuicyjne i po kilku minutach nie będą stanowić problemu. Platforma może pochwalić się także zespołem pomocy technicznej działającym w formie czatu na żywo.

Załóż Konto

handel

Czy warto otworzyć konto na Bitcoin Profit? Poznaj opinie ekspertów

Sygnalizowaliśmy już w tekście, że skuteczność powyżej 99% jest przesadzona, ale nasze testy wykazały skuteczność na średnim poziomie 90%, co jest i tak bardzo dobrym wynikiem.

Brak natomiast wypowiedzi ekspertów na temat Bitcoin Profit. Wiele zamożnych i znanych osób zafascynowanych kryptowalutami, jak Bill Gates czy Richard Bronson, entuzjastycznie wypowiada się w temacie bitcoina, jednocześnie zaznaczając, ze nie są w stanie wypowiedzieć się na temat aplikacji Bitocin Profit.

Natomiast bez problemu znajdziemy pozytywne opinie na stronach internetowych poświęconych tematyce bitcoina, kryptobotów i obrotu kryptowalutami. Na ogół opinia wydawana jest na podstawie przeprowadzonego kilkudniowego testu, co sprawia, że osąd jest wiarygodny.

Załóż Konto

 

Aplikacja mobilna

Platforma Bitcoin Profit nie posiada aplikacji mobilnej, ale można zachować pełną funkcjonalność, korzystając z przeglądarki internetowej na urządzeniach mobilnych.

 

Potencjalne zagrożenia

Każda inwestycja niesie za sobą ryzyko utraty części lub nawet całości środków. Wśród potencjalnych zagrożeń kryptobota i inwestycji w krypotwaluty należy zwrócić szczególną uwagę na:

 • niedokładną ocenę ryzyka inwestycji – innymi słowy błędna lub niedokładna ocena inwestycji zamienia ją w hazard, który jest absolutnie nieprzewidywalny;
 • brawurę i zbyt wczesną grę za wysokie stawki – jest to bardzo częsty błąd początkujących inwestorów. Zachęceni pierwszymi sukcesami inwestują oni znaczne środki finansowe zanim jasno określą swoją strategię  inwestowania i wyjścia z inwestycji;
 • rzadka kontrola kryptobota – jak wspomnieliśmy, Bitcoin Profit charakteryzuje się wysoką skutecznością, ale nie zwalnia to użytkownika z regularnej kontroli wyników osiąganych przez aplikację i dostosowywania ogólnych założeń strategii w celu optymalizacji wyników.

 

Ostrzeżenie

Bitcoin Profit jest świetnym narzędziem inwestycyjnym. Każde narzędzie trzeba jednak umieć obsługiwać, aby wykorzystać w pełni jego możliwości. Podobnie sprawa ma się z kryptobotem. Warto zapoznać się z podstawowymi strategiami, funkcjami oprogramowania oraz dokonać wstępnych założeń inwestycji i koniecznie kontrolować postępy bota.

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy bitcoin jest bezpieczną inwestycją?
Żadna inwestycja nie gwarantuje stopy zwrotu ani nie eliminuje ryzyka utraty zainwestowanego kapitału. Bitcoin w swojej historii odnotował mnóstwo wahań wartości, raz tracąc raz zyskując. Ostatecznie jednak jego wartość w długiej perspektywie czasowej rośnie.
Czy wysoka skuteczność Bitcoin Profit została potwierdzona?
Tak, dokonaliśmy testu, który potwierdza wysoką skuteczność aplikacji (należy dodać że jednak nie tak wysoką, jak deklaruje twórca). Uczulamy, że każda inwestycja obarczona jest ryzykiem, a jego poziom podlega indywidualnej ocenie inwestora.
Czy Bitcoin Profit wymaga wcześniejszego doświadczenia inwestycyjnego?
Wystarczy zaledwie od kilkunastu do kilkudziesięciu minut dziennie. Aplikacja ma za zadanie analizować rynek i dokonywać transakcji, więc inwestor powinien tylko aktywnie monitorować postępy.
Czy celebryci popeirają bitcoina?
Tak, wielu celebrytów i ludzi, którzy osiągnęli materialne bogactwo rekomenduje bitcoina, wielokrotnie podkreślając jego zalety.
Czy na etapie przelewania pieniędzy na konto na platformie narażam się na jakieś ukryte opłaty?
Nie, nie ma żadnych ukrytych opłat na żadnym etapie korzystania z Bitcoin Profit.
Czy Bitcoin Profit to scam?
Nie, Bitcoin Profit to rzetelna platforma pozwalająca korzystać z zaawansowanych algorytmów i zarabiać realne pieniądze na obrocie kryptowalutą.
Czy można zatrzymać pracę bota?
Tak, wystarczy wydać komendę zatrzymania, aby krytobot zaprzestał swojej pracy.