Platformy do handlu kryptowalutami to zautomatyzowane narzędzia. Przeprowadzają transakcje w imieniu traderów. Powstały dla inwestorów, którzy nie mogą poświęcić wystarczająco dużo czasu na analizowanie rynków.

Roboty kryptowalutowe obserwują ruchy na rynku i wybierają najlepszy moment rozpoczęcia transakcji. Ich celem jest osiągnięcie jak najwyższych zysków. Czy to rzeczywiście działa?

Jak nie dać się oszukać i nie stracić pieniędzy? Postanowiliśmy sprawdzić ofertę jednego z popularnych narzędzi.

Twórcy BitIQ twierdzą, że handel z oprogramowaniem jest skuteczny i bezpieczny. Jeśli chcesz wypróbować możliwości zautomatyzowanych platform, przeczytaj naszą recenzję.

Sprawdź, czy BitIQ to SCAM, czy legalne oprogramowanie handlowe. Gotowy? Zaczynamy!

 

 

Najważniejsze informacje o BitIQ

 

Podczas pisania recenzji BitIQ, przygotowaliśmy listę najważniejszych informacji o robocie. Znajdziesz ją poniżej:

 

Typ platformy: Platforma do automatycznego handlu kryptowalutami
Deklarowany wskaźnik sukcesu transakcji: Brak informacji
Obsługiwane aktywa: BTC, ETH, XRP, i inne kryptowaluty
Wysokość minimalnego depozytu: 250 EUR
Czas realizacji zlecenia wypłaty: 24 godziny
Aplikacja mobilna: Tak

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest BitIQ?

 

BitIQ logo

BitIQ to robot, który oferuje możliwość automatycznego tradingu. Obrót kryptowalutami odbywa się z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Dzięki temu narzędzie analizuje rynek w czasie rzeczywistym. Robi to 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Twórcy oprogramowania twierdzą, że nie pobierają żadnych opłat ani prowizji. System BitIQ ma być odpowiedni dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych użytkowników.

Pamiętaj, że rynki kryptowalut są bardzo zmienne i niestabilne. Trading to ryzykowny rodzaj inwestowania. Przed rozpoczęciem handlu, musisz zaakceptować występujące ryzyko.

 

 

Jak działa BitIQ?

 

Platforma handlu kryptowalutami BitIQ wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI) i blockchain. Na stronie internetowej znaleźliśmy informację, że robot oferuje zyskowny i przejrzysty handel CFD i kryptowalutami.

System transakcyjny BitIQ został założony w 2018 r. Stały rozwój pozwolił mu stać się jednym z najpopularniejszych obecnie narzędzi do handlu kryptowalutami.

Strona internetowa BitIQ przeniesie cię bezpośrednio do aplikacji BitIQ. Będziesz mógł handlować za pomocą zaawansowanej analizy trendów cenowych, arbitrażu i strategii.

Aplikacja handlowa BitIQ jest zaprogramowana tak, aby naśladować działania ludzi. Dlaczego więc ma być lepszym rozwiązaniem? BitIQ pozwala na pominięcie emocji w handlu, który bardzo często ma negatywny wpływ na przebieg i wynik transakcji.

BitiQ został opracowany przy użyciu podzbioru sztucznej inteligencji AI przetwarzania języka naturalnego (NLP). System NLP ma analizować miliardy stron internetowych jednocześnie.

Dzięki tej technologii aplikacja skanuje rynek w poszukiwaniu zyskownych możliwości handlowych. Nie możemy jednak tego zweryfikować.

 

BitIQ strona główna

 

BitIQ wykorzystuje również elementy analizy technicznej i analizy wiadomości, aby uzyskać pełny obraz rynku. Ten ruch oszczędza godziny ciągłego śledzenia aktualizacji newsów o kryptowalutach i opracowywania strategii handlowej.

Algorytmy BitIQ są zaprogramowane tak, aby śledzić wiadomości o Elonie Muska i bitcoinie. Tweety miliardera są znane z wywoływania ruchów rynkowych. Dlatego zadaniem BitiQ jest między innymi wykrywanie tych tweetów, aby przewidzieć, jak wpłyną na ceny aktywów.

BitIQ oferuje funkcję konta demo, która pozwala przetestować działanie platformy. W ten sposób można eksperymentować z kilkoma strategiami handlowymi bez inwestowania prawdziwych pieniędzy.

Dzięki wersji demonstracyjnej, traderzy mogą nabyć nowe umiejętności, zweryfikować skuteczność oprogramowania i podjąć decyzję, czy warto rozpocząć handel live.

Twórcy BitIQ twierdzą, że robot jest odpowiedni dla wszystkich handlowców, zwłaszcza początkujących. Inwestorzy docenią i skorzystają z łatwości użytkowania platformy handlowej i braku ukrytych opłat.

Handel kryptowalutami jest bardzo ryzykowny. Pamiętaj, aby inwestować tylko tyle pieniędzy, ile możesz stracić.

 

Załóż Konto

 

 

BitIQ vs. Inne platformy

 

Twórcy BitIQ piszą, że robot jest jednym z najlepszych i najskuteczniejszych na rynku. Postanowiliśmy porównać go z innymi narzędziami handlowymi.

 

Bot handlowy BitIQ Inne platformy handlowe
Platforma handlowa jest całkowicie bezpłatna w użyciu Często spotykane są opłaty za konfigurację konta, dodatkowe ukryte opłaty i prowizje od zysków
Stosuje wiele strategii handlowych, aby uzyskać korzystne wyniki Platformy handlowe opierają się na podstawowych strategiach, które zapewniają słabe wyniki
BitIQ współpracuje z regulowanymi i licencjonowanymi brokerami (nie możemy tego zweryfikować) Niektóre oprogramowania nie działają z regulowanymi brokerami
Robot jest idealny dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych użytkowników Większość jest skierowana do profesjonalistów lub doświadczonych użytkowników (niektóre wymagają udowodnienia doświadczenia handlowego)
Platforma oferuje szybkie wpłaty i wypłaty, zupełnie za darmo Bardzo długi czas realizacji wpłat i wypłat

 

Rynek kryptowalut jest niestabilny. Żadna platforma nie może zagwarantować ci 100% zysków. Jeśli widzisz taką obietnicę, uciekaj! To pierwszy dowód na oszustwo.

 

Porównaj BitIQ z innymi robotami tradingowymi:

 

 

Czy BitIQ to oszustwo czy legalne oprogramowanie handlowe?

 

Oszust Podczas pisania naszej recenzji BitIQ, szukaliśmy odpowiedzi na pytanie, czy BitIQ app jest bezpieczny. Nie znaleźliśmy jednoznacznych informacji.

Zespół BitIQ twierdzi, że to legalna platforma handlowa bitcoin, która wykorzystuje automatyczne rozwiązania.

To co może budzić wątpliwości, to brak informacji o twórcach robota. Nie znamy ich nazwisk, możemy jedynie podejrzewać, że są to doświadczeni handlowcy.

Z drugiej strony, większość zespołów stojących za podobnymi platformami, dba o swoją anonimowość. To powszechne zjawisko w świecie kryptowalut.

Na oficjalnej stronie BitIQ nie zamieszczono żadnych opinii użytkowników. Komentarze możemy przeczytać w mediach społecznościowych i na forach internetowych.

Większość z nich jest pozytywna.

Powinieneś zachować ostrożność w przypadku handlu na rynku kryptowalut.

Jeśli zdecydujesz się na użycie oprogramowania tradingowego, możesz najpierw skorzystać z darmowej funkcji demo. Dopiero po przetestowaniu funkcji robota, podejmij decyzję o handlu na żywo.

Nie udało nam się ustalić, czy BitIQ jest legalny. Ogólnie rzecz biorąc, nie znaleźliśmy także oznak oszustwa. Zalecamy samodzielnie przeprowadzenie badań.

 

Załóż Konto

 

 

Możliwości podczas handlu BitIQ

 

Robot handlowy BitIQ ma wiele specjalnych funkcji, które mają przynieść korzyści użytkownikom platformy. Poniżej opisaliśmy niektóre z kluczowych metod i strategii wykorzystanych w oprogramowaniu.

 

 

Handel arbitrażowy

 

BitIQ wykorzystuje handel arbitrażowy. Na czym polega ten rodzaj inwestowania? To jednoczesne kupowanie i sprzedawanie aktywów na różnych rynkach w celu wykorzystania różnic cenowych.

BitIQ obserwuje i bada do 30 najlepszych giełd kryptowalut i umieszcza do 50 transakcji arbitrażowych na minutę.

Ten rodzaj handlu wiąże się z niższym ryzykiem, ponieważ ceny kupna i sprzedaży są już znane inwestorowi. Twórcy robota wskazują, że 70% transakcji arbitrażowych kończy się sukcesem. Niestety, ale nie udało nam się tego potwierdzić.

 

 

Sztuczna inteligencja i obliczenia kwantowe

 

Sztuczna inteligencja Zespół BitIQ uważa, że platforma jest dobrze wyposażona w główne technologie o niesamowitym potencjale. Jest to sztuczna inteligencja i Quantum Computing.

Podczas pisania naszej recenzji BitIQ dowiedzieliśmy się, że te technologie przynoszą wydajność na wysokim poziomie.

Platforma handlowa kryptowalut pomaga użytkownikom znaleźć możliwości handlowe znacznie szybciej niż ludzkie oko.

Ze względu na te czynniki, roboty mogą inwestować dużo wydajniej niż ludzie.

 

 

Platforma idealna dla początkujących

 

Łatwa w użyciu platforma BitIQ jest promowana jako idealna dla początkujących handlowców kryptowalutami. Nowi użytkownicy powinni kierować się instrukcjami, aby skonfigurować swoje konta i rozpocząć handel na żywo.

 

Załóż Konto

 

 

Godni zaufania brokerzy

 

Na oficjalnej stronie internetowej robota znaleźliśmy informację, że aplikacja BitIQ jest systemem automatycznego handlu działającym we współpracy z godnymi zaufania, wysoce regulowanymi brokerami.

Platforma handlowa współpracuje z ponad 13 brokerami, regulowanymi przez wiele instytucji, takimi jak brytyjski Financial Conduct Authority (FCA). Jeśli to prawda, to twój kapitał handlowy jest tak bezpieczny, jak to tylko możliwe. Nie możemy jednak tego potwierdzić.

 

 

Handel wieloma kryptowalutami

 

Bot handlowy BitIQ obsługuje wiele kryptowalut. Są to między innymi bitcoin, ethereum, ripple i inne.

Przed rozpoczęciem handlu powinieneś przeprowadzić własny research. Zachęcamy do przeczytania innych recenzji robota i opinii użytkowników na forach i w mediach społecznościowych.

 

Załóż Konto

 

 

Jak założyć konto BitIQ? Instrukcja rejestracji krok po kroku

 

W recenzji robota handlowego BitIQ nie mogło zabraknąć instrukcji rejestracji konta. Aby rozpocząć handel, użytkownicy powinni stworzyć swój profil i zweryfikować wprowadzone dane. Sprawdźmy, jak wygląda proces rejestracji. Jakich informacji wymaga platforma?

Podobnie jak w przypadku większości platform handlowych, które sprawdziliśmy w przeszłości, proces rejestracji BitIQ jest super szybki i można go wykonać w ciągu zaledwie kilku minut.

 

 

Krok 1: Jak otworzyć konto BitIQ dla nowego użytkownika?

 

BitIQ logowanie Pierwszym krokiem jest utworzenie konta na oficjalnej stronie internetowej BitIQ. Ten proces jest całkowicie darmowy.

Wszystko, co musisz zrobić, to odwiedzić stronę BitIQ i wprowadzić swoje imię i nazwisko, ważny adres e-mail i numer telefonu.

Zrobisz to w formularzu rejestracyjnym. Zostaniesz również poproszony o utworzenie hasła, aby zabezpieczyć swoje konto.

 

 

Krok 2: Zweryfikuj swoje konto

 

Po otwarciu konta, będziesz musiał uwierzytelnić swoje dane. Zrobisz to poprzez przesłanie dokumentów na stronie przypisanego brokera.

Po pozytywnej weryfikacji, możesz przejść do handlu cyfrowymi aktywami.

 

 

Krok 3: Zasil swoje konto

 

BitIQ wymaga, aby użytkownicy zasilili swoje konta minimalnym depozytem w wysokości 250 EUR. Można to zrobić za pomocą dowolnej z metod płatności obsługiwanych przez platformę.

Obejmuje to karty kredytowe, karty debetowe, przelew bankowy, Skrill, WebMoney, FasaPay i Neteller.

 

 

Krok 4: Użyj konta demo

 

Korzystanie z systemu handlowego po raz pierwszy może być wyzwaniem. Przed rozpoczęciem prawdziwego handlu, użytkownicy są zachęcani do korzystania z konta demo BitIQ.

Konto demo BitiQ jest bardzo zaawansowane i oferuje to samo co pełna wersja oprogramowania. Dzięki wersji demonstracyjnej, dowiesz się jak funkcjonuje platforma. Najprawdopodobniej wyniki osiągnięte poprzez handel demo nie różnią się od handlu na żywo.

 

 

Krok 5: Zacznij handlować na rynku kryptowalut

 

Czy zdecydowałeś się użyć swoich prawdziwych pieniędzy, aby rozpocząć handel na żywo? Musisz ustawić parametry, takie jak rodzaj strategii i poziom ryzyka, tak aby platforma mogła je zastosować podczas transakcji.

Upewnij się, że wiesz o ryzyku podczas obrotu krypto i przetestowałeś platformę na koncie demo. Kiedy będziesz pewny, możesz kliknąć przycisk handlu na żywo. Dzięki temu rozpoczniesz sesję handlową live.

Aplikacja BitIQ nie jest wymieniona w Google Play i Apple Store. Link do pobrania aplikacji BitIQ jest udostępniany tylko w pełni zarejestrowanym użytkownikom. Można go również znaleźć na dole strony, która wyskakuje po zakończeniu procesu rejestracji.

 

Załóż Konto

 

 

Kluczowe cechy BitIQ

 

O jakich kluczowych cechach BitIQ powinieneś wiedzieć przed rozpoczęciem handlu? Przygotowaliśmy omówienie poszczególnych funkcji:

 

 

Konto testowe w wersji demonstracyjnej

 

Konto demo Jak wspomnieliśmy wcześniej, platforma BitIQ oferuje konto demo dla wszystkich użytkowników. Po pełnej rejestracji konta, otrzymasz dostęp do wersji demonstracyjnej.

To pomoże ci zapoznać się z interfejsem BitIQ. Możesz również ćwiczyć różne strategie handlowe bez ryzykowania własnych pieniędzy.

 

 

Darmowe oprogramowanie

 

W przeciwieństwie do konwencjonalnych platform handlowych bitcoin, BitIQ jest całkowicie darmowy w użyciu. Platforma handlowa nie pobiera żadnych opłat. Nie ma też ukrytych prowizji.

 

Załóż Konto

 

 

Szybkie wypłaty

 

Karty płatnicze Aplikacja BitIQ przetwarza żądania wypłaty szybko i bez opóźnień. Inne giełdy kryptowalutowe i platformy handlowe wymagają od swoich użytkowników czekania przez co najmniej 7 dni.

BitIQ realizuje wypłaty do około 24 godzin. Zleci przelew po wypełnieniu odpowiedniego formularza. Na platformie handlowej udostępniono wiele metod płatności.

 

 

Centrum obsługi klienta

 

Platforma BitIQ oferuje całodobową pomoc działu obsługi klienta. Odpowiedzi na pytania są udzielane przez telefon i wiadomości e-mailowe.

 

 

Bezpieczna platforma

 

Twórcy BitIQ twierdzą, że robot jest bezpieczną i pewną platformą do wykorzystania w handlu kryptowalutami. Chroni twoje fundusze i informacje osobiste przed jakimkolwiek naruszeniem danych.

Odbywa się to za pomocą wysokiej klasy szyfrowania SSL i innych innowacyjnych technologii bezpieczeństwa.

BitIQ współpracuje wyłącznie z regulowanymi brokerami, aby ułatwić zawieranie bezpiecznych transakcji. Nie możemy jednak tego potwierdzić.

 

Załóż Konto

 

 

Porady dotyczące handlu kryptowalutami

 

Nawet jeśli platformy handlu kryptowalutami w zasadzie wykonują całą pracę za ciebie, musisz nauczyć się podstawowych zasad i pamiętać o kilku wskazówkach.

 

 

Inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić

 

Handlowcy, zwłaszcza początkujący, popełniają wiele błędów. Jednym z nich jest inwestowanie zbyt wysokich kwot.

Wskazane jest rozpoczęcie handlu od małej kwoty, zanim przejdziesz do dużych inwestycji. Ponadto, kiedy zaczynasz handlować dużymi kwotami, upewnij się, że są to kwoty, które możesz stracić.

Wyższe inwestycje mogą skutkować wyższymi zyskami, ale mogą również zwiększyć szanse na utratę pieniędzy z inwestycji.

 

 

Bądź ostrożny

Robot handlowy BitIQ wykorzystuje technologię napędzaną przez sztuczną inteligencję (AI), która ma zapewnić zyski. Musisz pamiętać, że żadne oprogramowanie nie osiągnie 100% zwrotów.

 

 

Dostosuj ustawienia handlowe

 

Kiedy po raz pierwszy używasz BitIQ, upewnij się, że zmieniasz ustawienia handlowe, aby dopasować je do swoich potrzeb. Parametry powinny być zgodne z twoimi celami inwestycyjnymi.

 

Załóż Konto

 

 

Zalety i wady BitIQ

 

Chcesz wypróbować BitIQ? Przed podjęciem decyzji, zachęcamy do przeczytania listy zalet i wad robota.

 

Zalety:

 • Handluje wieloma kryptowalutami;
 • Odpowiedni dla początkujących, średniozaawasowanych i doświadczonych traderów;
 • Całkowicie darmowy w użyciu;
 • Wykorzystuje wiele strategii do generowania zysków;
 • Wykorzystuje technologię napędzaną przez sztuczną inteligencję;
 • Minimalny depozyt wynosi 250 EUR;
 • Funkcja rachunku demonstracyjnego;
 • Szybkie wpłaty i wypłaty;
 • Intuicyjny interfejs.

Wady:

 • Brak informacji o twórcach platformy;
 • Pojawiły się negatywne opinie użytkowników.

 

Załóż Konto

 

 

Czy BitIQ ma związek z celebrytami?

 

Celebryci, miliarderzy i znani inwestorzy czasami wypowiadają się na temat handlu kryptowalutami. Zdarza się, że promują platformy lub brokerów.

Postanowiliśmy sprawdzić plotki dotyczące zaangażowania celebrytów w BitIQ.

 

 

Miliarder Elon Musk

 

Elon Musk Elon Musk jest założycielem i dyrektorem generalnym Tesli, znanym ze swojej pasji do kryptowalut.

W ostatnich latach zaczęły krążyć plotki, że Musk polecał handel bitcoinami za pośrednictwem aplikacji BitIQ.

To fałszywe informacje wykorzystywane do przekierowania ludzi na strony do oszustw. Nie udało nam się jednak znaleźć dowodów na poparcie tych twierdzeń.

Pojawiły się również posty w mediach społecznościowych twierdzące, że Elon Musk zainwestował w rozwój platformy BitIQ.

Jednak zespół BitIQ napisał na swojej stronie internetowej, że jest to nieprawda.

 

 

Podsumowanie BitIQ

 

BitIQ jest narzędziem do wykorzystania w handlu kryptowalutami. Nasza recenzja i opinie użytkowników pokazują, że BitIQ może być skutecznym rozwiązaniem. Nie możemy jednak w pełni potwierdzić legalności robota handlowego.

Istnieje wiele fałszywych aplikacji, więc należy zachować szczególną ostrożność. Upewnij się, że masz do czynienia z właściwą platformą.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 

Czy zespół BitIQ opublikował informację o wysokości wskaźnika sukcesu?
Na stronie internetowej BitIQ nie znaleźliśmy informacji o wysokości wskaźnika sukcesu. W wielu recenzjach online pojawia się jednak 90% zwrot. Niestety, ale nie możemy tego potwierdzić.
Czy BitIQ jest legalny?
Platforma BitIQ ma rozbudowaną stronę internetową i wiele pozytywnych opinii w Internecie. Nie udostępniono jednak szczegółów handlu z robotem. Nie ujawniono danych założycieli. Nie możemy zweryfikować, czy oprogramowanie działa legalnie.
Ile kosztuje korzystanie z BitIQ?
Zespół BitIQ twierdzi, że robot jest w 100% darmowy w użyciu. Platforma nie pobiera żadnych ukrytych opłat ani prowizji od wpłat i wypłat.
Jak rozpocząć handel z BitIQ?
BitIQ wymaga wpłaty minimalnego depozytu w wysokości 250 EUR. Inwestorzy mogą zdeponować więcej środków, jeśli są gotowi ponieść ryzyko, które się z tym wiąże.
Czy korzystanie z BitIQ jest ryzykowne?
Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem, więc wskazane jest zachowanie ostrożności podczas handlu. Kryptowaluty są bardzo zmiennymi aktywami. Funkcje BitIQ i wykorzystanie technologii AI ma zminimalizować czynnik ryzyka związany z handlem.