Kryptowaluty od lat cieszą się rosnącą popularnością. Inwestorzy kupują monety, aby zdywersyfikować swoje portfele. Dzięki temu zmniejszają ryzyko straty.

Cyfrowe aktywa charakteryzują się wysoką zmiennością. Ich ceny mogą wzrosnąć lub spaść w ciągu chwili.
90% traderów traci wszystkie pieniądze.

Jednak coraz więcej młodych ludzi chce spróbować swoich sił w handlu krypto. Nic więc dziwnego, że na rynku pojawiają się tzw. trading boty. Jednym z nich jest Qumas AI.

Przyjrzeliśmy się bliżej platformie handlowej Qumas AI. Postanowiliśmy sprawdzić, czy robot rzeczywiście pomaga w osiąganiu wysokich zysków.

Chcesz dowiedzieć się, czy warto przetestować oprogramowanie Qumas AI? Boisz się straty środków? Czytaj dalej!

 

 

Co to jest Qumas AI?

 

Qumas AI logo Qumas AI to narzędzie, którego celem jest pomoc podczas handlu kryptowalutami.

Oprogramowanie wykorzystuje sztuczną inteligencję, dzięki czemu może bez przerwy obserwować ruchy na rynku. Robi to przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Rynki cyfrowych aktywów są bardzo zmienne, dlatego ważne, by analizować je przez cały czas.

Żaden inwestor nie chciałby przegapić okazji do zysków. Jednak trafienie na odpowiedni moment, może być bardzo problematyczne.

Zespół Qumas twierdzi, że oferuje platformę, która rozwiąże problemy traderów. Przeanalizuje zmiany cen i wybierze najlepszy czas rozpoczęcia lub zamknięcia transakcji.

Mechanizm handlowy ma pomóc w zmaksymalizowaniu szansy na zysk. Czy to naprawdę działa? Nie możemy tego potwierdzić.

 

Załóż Konto

 

 

Co oferuje Qumas AI?

 

Jak już wspomnieliśmy, platforma handlowa Qumas AI wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI). Przeprowadza analizy rynków kryptowalutowych w celu wygenerowania sygnałów handlowych dla użytkowników.

Narzędzie ma pomóc w rozpoczęciu zyskownego handlu cyfrowymi aktywami, takimi jak bitcoin i ethereum.

W tym celu aplikacja Qumas AI skanuje rynki kryptowalut w poszukiwaniu optymalnych cen kupna i sprzedaży. Monitoruje i analizuje rynki kryptowalut pod kątem potencjalnego zysku.

Użytkownicy programu Qumas AI uważają, że oprogramowanie jest odpowiednie dla początkujących traderów. Bot sprawia, że handel kryptowalutami jest prosty i dostępny dla każdego. Dlaczego?

Ponieważ przeprowadza transakcje w imieniu inwestora.

Platforma oferuje również tryb demo dla nowych użytkowników. Traderzy mogą zapoznać się z interfejsem strony Qumas AI i systemem handlowym bez konieczności ryzykowania prawdziwych pieniędzy.

Dowiedz się też, co oferują inne trading boty:

 

 

Najważniejsze informacje o Qumas AI

 

Podczas pisania recenzji Qumas AI, przeczytaliśmy wiele opinii użytkowników. Zebraliśmy najważniejsze informacje z oficjalnej strony internetowej bota i przygotowaliśmy listę z opisem szczegółów oferty.

Znajdziesz je w poniższej tabeli:

 

Rodzaj oprogramowania: bot do automatycznego handlu kryptowalutami
Wysokość minimalnego depozytu: 250 EUR
Koszt rejestracji konta: 0
Konto demo: dostępne darmowe konto demo
Interfejs: prosty i czytelny
Aplikacja mobilna: brak, ale platforma jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych
Obsługa klienta: udziela odpowiedzi przez e-mail, telefon i czat na żywo
Opłaty dodatkowe: brak
Ukryte opłaty: brak

 

Pamiętaj, że ceny kryptowalut ulegają częstym zmianom. Z tego powodu są bardzo ryzykownymi aktywami. Nie inwestuj pieniędzy, których nie możesz stracić.

 

Załóż Konto

 

 

Czy Qumas AI jest legalny? Czy Qumas AI to oszustwo?

 

klawiatura i symbol prawa Wielu użytkowników twierdzi, że Qumas AI jest renomowaną platformą do automatycznego handlu kryptowalutami.

Platforma generuje sygnały kupna i sprzedaży. To do ciebie należy decyzja, czy chcesz zakończyć transakcję, czy nie.

Nie możemy tego potwierdzić, ale nie znaleźliśmy też żadnych dowodów, wskazujących na oszustwo.

Platforma oferuje tryb demo dla nowych handlowców, dzięki czemu mogą oni zapoznać się z interfejsem użytkownika bez konieczności ryzykowania prawdziwych pieniędzy.

Zalecamy, abyś zachował ostrożność podczas korzystania z Qumas AI. Przed pierwszą transakcją, warto przeprowadzić własne badania.

 

 

Jak działa Qumas AI?

 

Wskaźniki Williams, Stoch, Trend i MACD (moving average convergence divergence) to tylko niektóre z metod handlu, które program Qumas AI wykorzystuje do analizy rynków.

Platforma handlowa zbiera informacje statystyczne, analizuje je i znajduje istotne połączenia między różnymi czynnikami lub typami danych, takimi jak cena, wolumen, przepływ pieniędzy i tym podobne.

Te połączenia są odnotowywane jako wzorce i porównywane z poprzednimi informacjami.

 

Strona główna Qumas AI

 

Robot przewiduje zmiany cen, wykorzystując analizę fundamentalną opartą na wzmiankach w mediach społecznościowych, wskazówki techniczne, a także sztuczną inteligencję.

Qumas AI analizuje autorskie strategie i zmiany na rynkach kryptowalut, aby ocenić prawdopodobne korekty cen.

Potężny algorytm stale skanuje i analizuje dane rynkowe. Na ich podstawie generuje sygnały kupna i sprzedaży. Użytkownik może wtedy zdecydować, czy wejść w transakcję, czy nie.

 

Załóż Konto

 

 

Jak założyć nowe konto Qumas AI? Przewodnik krok po kroku

 

Założenie konta w Qumas AI jest bardzo intuicyjne i zajmuje tylko kilka minut. Przygotowaliśmy instrukcję rejestracji konta nowego użytkownika. Znajdziesz ją poniżej.

 

 

Krok 1: Jak przebiega proces rejestracji konta Qumas AI?

 

Qumas AI rejestracja Wejdź na oficjalną stronę internetową Qumas AI. Kliknij przycisk “zarejestruj się”. Wypełnij formularz rejestracyjny.

Wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu. Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem rejestracji.

Zakończ proces, aby móc korzystać ze wszystkich funkcji platformy handlowej Qumas AI. Przejdź do okna logowania.

Po weryfikacji i aktywowaniu konta, otrzymasz pomoc darmowego osobistego menedżera konta.

 

 

Krok 2: Jak wpłacić minimalny depozyt na platformie Qumas AI?

 

Kolejnym krokiem jest dokonanie pierwszej wpłaty. Minimalna kwota depozytu wynosi 250 EUR. Ta kwota jest najczęściej wymaganą na podobnych platformach handlowych, takich jak Bitcoin Revolution, Immediate Edge lub BITQT.

Możesz dokonać wpłaty za pomocą karty kredytowej lub debetowej. Platforma akceptuje także przelewy bankowe i PayPal. Po zaksięgowaniu pieniędzy, otrzymasz pełny dostęp do wszystkich funkcji oprogramowania.

 

 

Krok 3: Jak skorzystać z rachunku w wersji demonstracyjnej Qumas AI?

 

Zanim zaczniesz handlować na żywo, powinieneś najpierw zapoznać się z interfejsem użytkownika. Możesz to zrobić w prosty sposób, ponieważ platforma oferuje bezpłatne konto próbne.

Handel w wersji demonstracyjnej odbywa się za pomocą wirtualnych pieniędzy. Dzięki temu nie ryzykujesz utraty środków depozytowych na Qumas AI. Wymagana kwota to 250 EUR.

 

 

Krok 4: Jak rozpocząć handel kryptowalutami na żywo na platformie Qumas AI?

 

Po przetestowaniu handlu w wersji demo, możesz przejść do tradingu w wersji live. Pamiętaj jednak o ryzyku utraty prawdziwych pieniędzy. Zalecamy inwestowanie małych kwot, których strata nie wpłynie na twoją sytuację finansową.

 

Załóż Konto

 

 

Czy Qumas AI umożliwia zarabianie pieniędzy?

 

Podczas pisania recenzji Qumas AI, przeczytaliśmy wiele opinii użytkowników. Część z nich twierdzi, że robot pomógł im w osiągnięciu wysokich zysków.

Czy dotyczy to również początkujących i niedoświadczonych inwestorów? Postanowiliśmy odpowiedzieć na to pytanie.

Recenzje znalezione w Internecie potwierdzają, że nowi traderzy mogą zarobić podczas handlu kryptowalutami na stronie Qumas AI.

Użytkownicy, którzy chcą handlować dostępnymi kryptowalutami, mogą to zrobić po wpłacie minimalnego depozytu, w wysokości 250 EUR. Powinieneś jednak wiedzieć, że nie ma systemu, który zagwarantuje ci 100% zysków.

Każdy handel jest obarczony pewnym ryzykiem. Niezależnie od tego, jak duże jest twoje doświadczenie inwestycyjne, nie powinieneś zapominać o tym ryzyku.

Obrót kryptowalutami za pomocą Qumas AI wymaga ustawienia parametrów handlowych. Robot rozpocznie transakcję na podstawie tych wskaźników.

 

 

Czy warto skorzystać z narzędzia handlowego Qumas AI?

 

Korzystanie z bota do handlu algorytmicznego może być opłacalne zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów.

Ludzie często ulegają emocjom i podejmują na tej podstawie irracjonalne decyzje. Natomiast bot handlowy działa w 100% według ustawień użytkownika i preferowanych parametrów handlu.

To co musisz zrobić, aby rozpocząć transakcję, to ustawić parametry handlu. Bot wykorzysta je podczas wyszukiwania odpowiednich pozycji. Ten sposób pozwala całkowicie wyeliminować emocje, które mogłyby wpłynąć na decyzje handlowe.

 

 

Czy rzeczywiście możliwe jest osiąganie zysków dzięki Qumas AI?

 

Oficjalne konto Qumas AI twierdzi, że bot umożliwia osiąganie wysokich zysków. Nie jest to niemożliwe. Nie można jednak zapominać, że każda transakcja jest narażona na pewne ryzyko.

Przed podjęciem decyzji o inwestowaniu z Qumas AI, przeprowadź własne badania. Przeczytaj o funkcjonowaniu rynków kryptowalut. Nie inwestuj pieniędzy, których nie możesz stracić.

 

Załóż Konto

 

 

Czy platforma Qumas AI oferuje możliwość skorzystania z dźwigni finansowej?

 

dźwignia finansowa Bot Qumas AI oferuje możliwość skorzystania z dźwigni finansowej na rynku kryptowalut.

Jak to działa? Na przykład, jeśli inwestujesz 100€ z dźwignią 1:10, teoretycznie handlujesz 1000€.

Jeśli pozycja spadnie lub wzrośnie o 10%, wygrasz lub stracisz €100 zamiast €10.

Na pierwszy rzut oka brzmi to bardzo kusząco. Jednocześnie jednak rośnie ryzyko całkowitej utraty zainwestowanych środków.

Wykorzystanie dźwigni finansowej jest bardzo ryzykowne. Zalecamy, aby korzystali z tej funkcji wyłącznie zaawansowani inwestorzy.

 

 

Wskazówki dotyczące korzystania z Qumas AI na rynku kryptowalut

 

Czy wystarczy po prostu wpłacić pieniądze i od razu zacząć działać? W teorii, oczywiście, tak to działa. Jednak większość początkujących traci swój kapitał w bardzo krótkim czasie.

Inwestorzy powinni przestrzegać kilku podstawowych zasad, dzięki którym zminimalizują ryzyko straty pieniędzy. Dlatego zwróć uwagę na poniższe rady.

 

 

Przeczytaj informacje na temat handlu kryptowalutami z narzędziem Qumas AI

 

Pierwszą i najważniejszą kwestią jest edukacja. Najpierw powinieneś zapoznać się z tematem analizy technicznej i trendów cenowych.

Zintegrowany bot handlowy generuje sygnały kupna i sprzedaży. Wykorzystuje do tego innowacyjne rozwiązania. Ale jak działa sztuczna inteligencja Qumas AI? Przeprowadź własne badania i przeczytaj recenzje platformy.

 

 

Wskazówki i porady dla użytkowników Qumas AI

 

W ostatnich latach wzrosło zainteresowanie kontraktami CFD, akcjami i kryptowalutami. Coraz więcej osób, zwłaszcza nowych w świecie inwestowania, chce spróbować swoich sił w handlu.

Jednak początkujący traderzy popełniają wciąż te same błędy.

Aby ich uniknąć, stworzyliśmy listę wskazówek i porad dla handlowców. Dzięki nim będziesz bardziej ostrożny.

 • Pamiętaj, aby w pierwszej kolejności przetestować wersję konta demo;
 • Porównaj opłaty i inne koszty na kilku platformach handlowych;
 • Dowiedz się, czym są kryptowaluty, co wpływa na ich cenę i jak kształtowały się ich kursy na przestrzeni miesięcy, a nawet lat;
 • Pomyśl o procesie inwestowania jak o maratonie, a nie jak o wyścigu;
 • Ustal strategię przed rozpoczęciem handlu i zdywersyfikuj swój portfel aktywów;
 • Nie wypłacaj zysków zbyt wcześnie, ale też nigdy nie bądź zbyt chciwy;
 • Analizuj zamknięte transakcje i kontroluj swoje emocje;
 • Bądź cierpliwy i trzymaj się określonego celu;
 • Sprawdź i porównaj raporty z testów, czytaj opinie użytkowników i recenzje platformy;
 • Jeśli cokolwiek wzbudzi twój niepokój, zrezygnuj z handlu na tej platformie;
 • Pamiętaj, że żadne narzędzie nie zapewni ci 100% zysków;
 • Śledź wydarzenia polityczne, ekonomiczne i światowe.

 

Załóż Konto

 

 

Kto stworzył aplikacją Qumas AI?

 

Według naszych badań, siedziba twórców Qumas AI znajduje się w Irlandii. Niestety, nie udało nam się dowiedzieć, kto dokładnie stoi za stworzeniem oprogramowania. Twórcy projektów kryptowalutowych bardzo często pracują pod pseudonimami.

Dbają o swoją anonimowość, więc nie ma możliwości ustalenia danych członków zespołu.

Nie jest to dowód na oszustwo lub nielegalne działanie platformy. Możemy przypuszczać, że zespół Qumas AI to doświadczeni handlowcy i programiści.

 

 

Zalety i wady Qumas AI

 

Nasza recenzja Qumas AI zawiera listę zalet i wad robota. Stworzyliśmy ją na podstawie oferty przedstawionej na oficjalnej stronie i opinii użytkowników, znalezionych w mediach społecznościowych i na forach internetowych.

Zalety Qumas AI:

 • Aby założyć konto Qumas AI, nie musisz mieć żadnego doświadczenia w handlu kryptowalutami;
 • Qumas AI generuje sygnały handlowe i może handlować w imieniu użytkowników;
 • Qumas AI zapewnia nieprzerwaną analizę rynku kryptowalut, przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu;
 • Platforma oferuje szybkie i darmowe wypłaty;
 • Robot obsługuje bitcoin i inne popularne altcoiny;
 • Platforma oferuje profesjonalną pomoc obsługi klienta;
 • Twórcy udostępnili konto demo dla nowych użytkowników;
 • Responsywna platforma internetowa.

Wady Qumas AI:

 • Platforma Qumas AI wymaga wpłaty minimalnego depozytu w wysokości 250 EUR, aby otworzyć konto;
 • Brak szczegółowych informacji o twórcach platformy;
 • Brak aplikacji mobilnej Qumas AI;
 • Brak informacji o wysokości wskaźnika sukcesu.

 

Pamiętaj, że wykorzystanie Qumas AI do tradingu może skończyć się stratą pieniędzy. Każda trasakcja jest bardzo ryzykowna.

 

Załóż Konto

 

 

Recenzja Qumas AI. Nasze wnioski

 

Twórcy platformy Qumas AI twierdzą, że robot jest skutecznym narzędziem do automatycznego handlu cyfrowymi aktywami. Jak działa? Analizuje rynki przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Platforma handlowa Qumas AI współpracuje z algorytmami opartymi na sztucznej inteligencji, dzięki czemu umożliwia osiąganie maksymalnych zysków. Nie mogliśmy jednak tego zweryfikować.

Narzędzie ma być odpowiednie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych użytkowników. Prosty i łatwy w obsłudze interfejs pozwala na bezproblemowe wyszukanie potrzebnych funkcji.

Przed użyciem Qumas AI, wymagane jest założenie konta użytkownika. Proces rejestracji trwa zaledwie kilku minut. Aby móc korzystać z platformy, należy najpierw wpłacić minimalny depozyt w wysokości 250 EUR.

Zalecamy przetestowanie platformy Qumas AI na koncie w wersji demonstracyjnej. Dzięki temu nie stracisz swoich pieniędzy i ocenisz, czy oprogramowanie jest dobrym rozwiązaniem.

Powinieneś przeczytać inne recenzje Qumas AI i opinie użytkowników. Znajdziesz je na wielu tematycznych forach internetowych i w mediach społecznościowych.

Przed rozpoczęciem handlu, ustal budżet do inwestowania. Nie wpłacaj pieniędzy, których nie możesz stracić.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

 

Czym jest Qumas AI?
Qumas AI to platforma do handlu cyfrowymi aktywami. Oferuje zintegrowanego bota handlowego, który jest oparty na algorytmach i stale skanuje oraz analizuje ruchy na rynkach kryptowalut. Na tej podstawie generowane są sygnały kupna i sprzedaży. Konto Qumas AI przeprowadza transakcje w imieniu użytkownika.
Jak działa Qumas AI?
Sztuczna inteligencja Qumas AI stale skanuje i analizuje dane rynków kryptowalut. Na tej podstawie rozpoznaje wzorce handlowe, które może porównać z danymi z przeszłości. Jeśli algorytm znajdzie wzór z potencjalnie zyskowną okazją handlową, generuje sygnał kupna lub sprzedaży dla użytkownika. Użytkownik może wtedy zdecydować, czy chce rozpocząć transakcję, czy z niej zrezygnować.
Czy Qumas AI jest legalny, czy to oszustwo?
Podczas pisania recenzji Qumas AI, nie udało nam się zweryfikować, czy robot jest legalny. Nie znaleźliśmy też dowodów na to, że platforma to SCAM. Zalecamy przeprowadzenie własnych badań.
Ile kosztuje konto Qumas AI?
Qumas AI jest całkowicie darmowy w użyciu, platforma zarabia tylko na zyskownych transakcjach. Nie ma żadnych ukrytych kosztów ani opłat.
Czy Qumas AI ma aplikację mobilną?
W chwili obecnej nie ma aplikacji mobilnej dla Qumas AI. Strona została jednak zaprojektowana tak, aby była dostępna na wszystkich urządzeniach mobilnych. Można więc bez ograniczeń korzystać z oprogramowania na smartfonie z systemem iOS lub Android.
Czy Qumas AI współpracuje z renomowanymi brokerami?
Nie udało nam się tego ustalić.
Kto używa Qumas AI?
Zespół Qumas AI twierdzi, że platforma jest odpowiednia dla początkujących i zaawansowanych inwestorów. Opinie użytkowników, które znaleźliśmy w Internecie, potwierdzają tę informację.