logo bota revolution

W ostatnich latach kryptowaluty na stałe zagościły w naszej świadomości. Wystarczy rzucić okiem na historię bitcoina, który zadebiutował dziesięć lat temu.

Jego wartość wzrosła z kilkunastu centów do kilkunastu tysięcy dolarów. Dlaczego kryptowaluty stały się tak popularne? Powodów jest wiele, a najważniejsze z nich to:

 • zapewniają anonimowość transakcji;
 • nie dotyczy ich wpływ inflacji;
 • są niezależne od banków;
 • wykorzystują kryptografię w celu zapewnienia bezpieczeństwa funduszy.

 

Załóż Konto

 

Wyjątkowe cechy bitcoinów sprawiły, że dziś każdy poważny inwestor ma je w swoim portfelu. Kryptowaluty są łakomym kąskiem również dla miłośników technologii, nowoczesnej ekonomii i spekulantów, wykorzystujących najdrobniejsze wahania kursu do zarobku. Naprzeciw potrzebom wszystkich zainteresowanych bitcoinem wychodzą twórcy rozmaitych platform typu trading bot ułatwiających obrót kryptowalutami.

Co to jest Bitcoin Revolution?

Stale rosnące zainteresowanie bitcoinem i napływ nowych inwestorów powodują dynamiczne zmiany kursów. Co za tym idzie, obserwacja rynku i podejmowanie słusznych decyzji inwestycyjnych staje się wyzwaniem.

Z pomocą przychodzą kryptoboty, jak na przykład Bitcoin Revolution.

Co to jest? Bitcoin Revolution to aplikacja stworzona w 2018 roku przez grupę profesjonalnych brokerów specjalizujących się w kryptowalutach, która dokonuje analiz rynku w danej sytuacji, podejmuje decyzje o kupnie i sprzedaży bitcoinów oraz altcoinów.

Co więcej, wprowadza je w życie automatycznie, wyręczając inwestora. Bitcoin Revolution prowadzi analizy w czasie rzeczywistym i zapisuje wyniki, co pozwala mu tworzyć ogromną bazę danych o zdarzeniach rynkowych i usprawniać algorytm podejmowanych akcji.

Dla inwestora oznacza to, że aplikacja potrafi ocenić przyszły kurs bitcoina i podjąć korzystną dla inwestora decyzję o kupnie/sprzedaży kryptowaluty. Duże znaczenie ma przy tym szybkość działania aplikacji, a Bitcoin Revolution według twórców wyprzedza inne platformy o setne części sekundy. Z pozoru niewielka różnica potrafi przynieść inwestorowi duże zyski, gdyż rynek jest bardzo podatny na fluktuacje. Czasem ułamek sekundy okazuje się kluczowy.

 

Zalety korzystania z Bitcoin Revolution

 • analizuje sytuację rynkową (a nawet całkowicie zastępuje w tym inwestora);
 • podejmuje decyzje o wykonywaniu transakcji i dokonuje wymian;
 • oszczędza czas handlowca;
 • wykorzystuje stale aktualizowany algorytm;
 • zapewnia bardzo wysoką skuteczność
 • szybkość działania aplikacji Bitcoin Revolution pozwala na najbardziej optymalne wykorzystanie wahań kursu kryptowalut.

Załóż Konto

 

Czy Bitcoin Revolution to oszustwo? Nie!

Wchodząc na stronę Botcoin Revolution natrafimy na obietnicę zysków i ambitne słowa twórców. Czy ma to pokrycie w rzeczywistości? Tak, platforma generuje zyski. Jednak zyski rzędu tysięcy złotych wymagają wysokich nakładów. Zaczynając z niskiego pułapu należy uzbroić się w cierpliwość. Z całą pewnością platforma jest godna polecenia i dzięki odpowiedniej obsłudze, zarobi realne pieniądze. Deklarowana skuteczność na poziomie 99,4% jest raczej na wyrost, ale realny poziom 90% (wynikający z testów redakcji Kryptoportalu) pozwala na generowanie zadowalających zysków. Należy przy tym pamiętać, że żadna inwestycja nie jest pozbawiona ryzyka.

 

Werdykt

Bitcoin Revolution zasługuje na pozytywną opinię. Po zapoznaniu się z platformą można stwierdzić:

 • wysoką skuteczność, na poziomie 92%, chociaż zdarzają się okresy jeszcze wyższego poziomu trafnych decyzji;
 • szybkość działania aplikacji;
 • relatywnie niski próg wejścia (250 euro);
 • przewagę w stosunku do niektórych platform stanowi obsługa klienta;
 • konto demo, które pozwala zapoznać się z platformą oraz podstawami tradingu.

 

Załóż Konto

 

Bitcoin Revolution możemy z czystym sumieniem polecić początkującemu inwestorowi.

 

Logowanie do Bitcoin Revolution:
Jak założyć konto?

Krok 1: Rejestracja

zaloguj btc revolution

Założenie konta na platformie Bitcoin Revolution jest bardzo intuicyjne. Na stronie znajduje się formularz, który należy wypełnić. Należy tu wpisać podstawowe dane, czyli imię, nazwisko oraz adres e-mail, który oczywiście trzeba potwierdzić (jeśli mail z linkiem potwierdzającym nie doszedł, warto zajrzeć do folderu SPAM skrzynki pocztowej, gdyż często to właśnie tam lądują maile z prośbą o potwierdzenie rejestracji).

Krok 2: Depozyt

Środki można wykupić na kilka sposobów, a mianowicie przez przelew bankowy, płatność kartą płatniczą lub dowolny system płatności online (np. PayPal, Neteller i wiele innych). Minimalna suma akceptowana przez platformę to 250 euro. Jest to suma typowa dla aplikacji takich jak kryptoboty, ponieważ aby przynosić odczuwalne zyski, Bitcoin Revolution musi dysponować odpowiednim kapitałem. Z drugiej strony suma 250 euro jest względnie bezpieczna dla inwestora.

Nakłady można oczywiście zwiększyć w dowolnym momencie. Polecamy jednak zrobić to jak na koncie pojawią się odczuwalne zyski.

Wpłata na konto Bitcoin Revolution nie jest obciążona żadną prowizją ani ukrytą opłatą. Możliwe jednak, że trzeba będzie zapłacić prowizję zależną od wybranego modelu płatności.

depozyt środków

Krok 3: Konto demo

Platforma Bitcoin Revolution oferuje konto demo. Dzięki niemu można przejrzeć interfejs, zapoznać się ze sposobem działania kryptobota oraz dokonać pierwszych transakcji. Do dyspozycji dostajemy tu wirtualne 1500 USD. Zdecydowanie jest to kwota, która pozwoli zapoznać się z podstawami tradingu i będzie doskonałym poligonem doświadczalnym szczególnie dla niedoświadczonych inwestorów. Wielu początkujących graczy czuje się niepewnie, kiedy muszą ryzykować realnymi środkami finansowymi.

konto demo

Krok 4: Trading

Następnie możemy przystąpić do handlu kryptowalutami. Warto ponownie przyjrzeć się interfejsowi i dostępnym funkcjom (dostępne są wszystkie funkcje oprogramowania). Kiedy zaczniemy już realny obrót kryptowalutą, możemy ustawić odpowiednie dla nasze strategii parametry. Aplikacja umożliwia określenie liczby dokonywanych wymian, wprowadzenie żądanej kwoty inwestycji, zastosowanie dwóch podstawowych strategii dla każdej inwestycji, a więc Take Profit i Stop Loss (zamknięcie przy określonym zysku lub ograniczenie strat).

bot revolution ekran główny

Oczywiście Bitcoin Revolution oferuje też opcję tradingu manualnego. Jest to bardzo przydatna funkcja dla osób początkujących. Możemy pozwolić robotowi na handel bitcoinami, a od czasu do czasu podejmować własne decyzje inwestycyjne i obserwować ich wpływ na zasobność portfela. Warto codziennie sprawdzać stan konta i określać sprawność kryptobota.

W przypadku jakichkolwiek problemów, platforma oferuje wsparcie techniczne i obsługę klienta 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu przy pomocy czatu na żywo. W sprawach mniej pilnych z obsługą można skontaktować się również przy użyciu poczty elektronicznej.

Załóż Konto

Czy warto otworzyć konto Bitcoin Revolution? Poznaj opinie ekspertów

Rozmaite strony zajmujące się sprawdzaniem platform tradingowych pozytywnie wypowiadają się o Bitcoin Revolution.

Co prawda skuteczność na poziomie 99,4% wszyscy zgodnie uznają za naciąganą, ale wyniki badań wskazują na skuteczność na poziomie co najmniej 92%. Podobne wyniki osiągał jako jeden z nielicznych, robot Bitcoin Rush. Jak wiadomo, wartość ta nieznacznie zmienia się z racji na dynamikę rynku kryptowalut.

Znawcy rynku kryptowalut zgodnie twierdzą, że taka skuteczność pozwala myśleć o realnych zyskach z inwestycji w stosunkowo niedługim czasie. Łatwo więc wyciągnąć wniosek, że możliwości wahań kursu bitcoina w połączeniu ze skutecznością algorytmów Bitcoin Revolution mogą stanowić kuszącą inwestycję.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy Bitcoin Revolution to scam?
Nie, Bitcoin Future to rzetelna platforma pozwalająca korzystać z zaawansowanych algorytmów i zarabiać realne pieniądze na obrocie kryptowalutą. Skuteczność algorytmów to około 92%.
Jakie są alternatywy dla Bitcoin Revolution?
Poza Bitcoin Revolution, redakcja kryptoportalu poleca również:

Kryptobot

Plusy

Dostępne aktywa

Rejestracja


Bitcoin Evolution

4,8 /5


W teście redakcji: Trafność algorytmu 92%
Bezpłatny software
Obsługa klienta 24/7
Przeczytaj recenzję Bitcoin Evolution

Kryptowaluty

Załóż Konto


Bitcoin Trader

4,7 /5


W teście redakcji: Trafność algorytmu 87%
Konto Demo
Duży wybór ustawień
Bezpłatny software
Przeczytaj recenzję Bitcoin Trader

Kryptowaluty, Forex

Załóż Konto


Bitcoin Profit

4,6 /5


W teście redakcji: Trafność algorytmu to nawet 89%
Bezpłatny software
Wiele opcji płatności: Visa i Mastercard, Trustly, Skrill, iDeal, Klarna, SEPA i Postepay
Przeczytaj recenzję Bitcoin Profit

Kryptowaluty

Załóż Konto


Bitcoin Future

4,5 /5


W teście redakcji: Trafność algorytmu 88%
Bezpłatny software
Obsługa klienta 24/7
Przeczytaj recenzję Bitcoin Future

Kryptowaluty

Załóż Konto

Jak również Bitcoin Billionaire, Bitcoin Code a Bitcoin Rush

Czy Bitcoin Revolution daje gwarancję sukcesu?
Nie. Każda inwestycja wiąże się z ryzykiem utraty zainwestowanych środków finansowych, nawet jeśli twórcy deklarują jej wysoką skuteczność. Do inwestycji wysokiego ryzyka należy podchodzić z rozwagą. Bez wątpienia należy do nich inwestowanie w kryptowaluty.
Jak dużo czasu trzeba poświęcić, żeby zarabiać z Bitcoin Revolution?
Wystarczy zaledwie od kilkunastu do kilkudziesięciu minut dziennie. Aplikacja ma za zadanie analizować rynek i dokonywać transakcji, więc inwestor powinien tylko aktywnie monitorować postępy.
Czy korzystanie z Bitcoin Revolution niesie za sobą jakieś opłaty?
Nie. Nie ma tu żadnych prowizji, opłat brokerskich ani żadnych innych ukrytych kosztów.
Czy Bitcoin Revolution to spekulacja?
Nie. Oprogramowanie ma za zadanie aktywnie monitorować rynek i gromadzić dane. Dzięki temu procesowi możliwe jest stworzenie wysoce skutecznych algorytmów pozwalających zarabiać na obrocie kryptowalutami. Nie oznacza to jednak, że spekulanci nie próbują swoich sił w handlu kryptowalutami (nierzadko z sukcesami). Należy przy tym pamiętać, że każda inwestycja wiąże się z ryzykiem i zadaniem inwestora jest jego ocena w kontekście ewentualnych zysków.
Czy mogę zainwestować kwotę inną niż 250 EUR?
Tak. Kwota 250 EUR jest kwotą minimalną. Można więc spokojnie inwestować kwoty znacznie wyższe, a uzależnione jest to tylko od zasobności portfela inwestora i jego skłonności do podejmowania skalkulowanego ryzyka. Nie da się natomiast zainwestować kwoty mniejszej niż 250 EUR. Jest to standardowa praktyka wszystkich platform obrotu kryptowalutami. Aby kryptobot mógł być skuteczny, musi dysponować odpowiednim budżetem, stąd minimalny próg wejścia 250 EUR.

Załóż Bitcoin Revolution Konto