Mimo że rynek kryptowalut daje szansę na ogromny zysk, jest też druga strona medalu. Nie — nie chodzi nam o ryzyko inwestycyjne, ale o coraz śmielszych oszustów. Zaś jedną z najpopularniejszych taktyk wyłudzania pieniędzy jest podszywanie się pod roboty handlowe.

Dlatego zanim z któregokolwiek skorzystasz, dobrze się zastanów! Inaczej twoje pieniądze wyparują w chwili, w której przelejesz je na rachunek fałszywej platformy.

Tak oto docieramy do głównego tematu artykułu, czyli BitQT. Czy ten robot również jest próbą oszustwa? A może rzeczywiście umożliwia zarabianie na kryptowalutach?

Przeczytaj tekst, a poznasz odpowiedź.

 

 

Zalety korzystania z robota BitQT

 

 • Szybka, łatwa i bezpieczna weryfikacja pozwala na rozpoczęcie handlu w ciągu kilku minut od założenia konta.
 • Handel jest w pełni automatyczny; wymaga od użytkownika minimum aktywności.
 • Darmowe i dostępne całodobowo wsparcie techniczne.
 • Robota uruchomisz na wszystkich możliwych urządzeniach obsługujących przeglądarki internetowe.
 • Pełne bezpieczeństwo użytkowników, dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu danych.
 • System BitQT wyprzedza globalny rynek o 0.03 sekundy.

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest BitQT

 

BitQT logo na ciemny tle Robot BTC BitQT jest robotem tradingowym, który wykorzystuje zaawansowane algorytmy, by analizować zmiany zachodzące na rynku kryptowalutowym przez 24 godziny na dobę.

Dzięki tym informacjom traderzy oraz inwestorzy znają najlepsze momenty do przeprowadzania transakcji. To znacznie zwiększa potencjalne zyski.

Bez pomocy robota tak wysokie zarobki byłyby niemożliwe do wypracowania w tak szybkim czasie.

Oprogramowanie generuje sygnały handlowe w czasie rzeczywistym. Zawierają one wszystkie niezbędne do handlu informacje. Dzięki temu każda z transakcji przeprowadzana przez użytkownika staje się dla niego bardziej opłacalna.

BitQT używa algorytmu z potwierdzą skutecznością, która utrzymuje się na poziomie 99%. Oznacza to, że niemal wszystkie zarejestrowane przez robota transakcje zapewniają zysk dla traderów.

Uśrednione statystyki wskazują również na to, że BitQT wyprzedza globalny rynek o 0.03 sekundy. Dzięki temu automatyczny system handlu kryptowalutami wie o zmianach cen na rynku, jeszcze zanim zostaną przeprocesowane przez globalnych maklerów.

Strona główna BitQT

To wszystko sprawia, że robot może handlować szybko i skutecznie, zanim cena zmieni się ponownie.

Platforma BitQT powstała z myślą o osobach, które nie chcą rezygnować z codziennych zajęć, by móc handlować na rynku kryptowalut. Jest łatwa w obsłudze i zapewnia zyski przy minimalnym nakładzie pracy ze strony użytkownika.

To świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają handel BTC. BitQT pozwala zarabiać bez specjalistycznej wiedzy.

Przy wykorzystaniu konta demo, forów tematycznych i wsparcia zespołu obsługi klienta możliwe jest bardzo szybkie nauczenie się zasad handlu w praktyce. BitQT niemal prowadzi użytkowników za rękę, dążąc do uzyskiwania jak najwyższych wyników w jak najkrótszym czasie.

Wszystko powyższe sprawia, że to jedna z najciekawszych opcji do generowaniu pasywnego dochodu.

 

Porównaj BitQT z Bitcoin Revolution i Bitcoin Code!

 

Załóż Konto

 

 

Czy BitQT to oszustwo? NIE!

 

Sprawdziliśmy, czy robot BitQT to nie oszustwo. Wszystkie testy wykazały, że nie.

Platforma handlowa robota jest skuteczna, bezpieczna i niezawodna.

Czytaj dalej, by poznać wyniki naszych testów.

 

Werdykt

 

 • Oprogramowanie jest dostępne z poziomu przeglądarki internetowej. Nie wymaga pobierania i jest dostępne na każdym urządzeniu.
 • Wyjątkowo precyzyjne analizy dokonywane są na żywo i całodobowo.
 • Udowodniona skuteczność na poziomie 99%.
 • Pomoc techniczna dostępna przez 24 godziny na dobę.
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa konta użytkownika i wszystkich transakcji.
 • Przystępne konto demo, które przyspiesza naukę podstawowych zasad początkującym.

 

Załóż Konto

 

 

Logowanie do BitQT: Jak założyć konto?

 

Rejestracja odbywa się w bardzo intuicyjny i przejrzysty sposób. Nie musimy przygotowywać żadnych dokumentów. Proces został maksymalnie uproszczony, by pozwolić na jak najszybsze rozpoczęcie handlu automatycznego na platformie BitQT.

Poniżej krok po kroku opisujemy proces rejestracji.

 

 

Krok 1: Rejestracja

 

Rejestracja na BitQT Pierwszym krokiem, który musimy wykonać jest uzupełnienie formularza na stronie internetowej BitQT. Musimy obowiązkowo podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz aktualny adres e-mail.

Po uzupełnieniu podstawowych informacji w formularzu musimy potwierdzić rejestrację, a zarazem zweryfikować prawdziwość podanych przez nas danych. W tym celu należy kliknąć w link, który zostanie do nas wysłany poprzez e-mail.

Otrzymamy także potwierdzenie w formie wiadomości SMS.

Jeżeli podamy fałszywe dane, weryfikacja się nie powiedzie.

 

Krok 2: Wpłata/Depozyt

 

Aby móc korzystać z wszystkich możliwości oferowanych przez BitQT, musimy dokonać pierwszej wpłaty.

Depozyt jest kolejnym krokiem weryfikacji. Jeżeli transakcja jest przeprowadzona prawidłowo, początkowe limity zostają zniesione. Możemy dzięki temu handlować wyższymi kwotami i otrzymujemy pełen dostęp do wszystkich funkcji robota.

Kolejne wpłaty odbywają się jeszcze sprawniej. Tak samo wygląda kwestia wypłat.

Pamiętaj jednak, że kwota minimalnego depozytu wynosi 250 EUR.

 

Krok 3: Konto demo

 

 

Handel na koncie demo niczym nie różni się od tego prawdziwego. Poza tym, że obracamy wirtualnymi środkami. Korzystanie z konta demo BitQT jest bezpłatne i nie ma większych ograniczeń.

Warto spędzić z nim jak najwięcej czasu, by nauczyć się wszystkich możliwości i strategii związanych z handlem BTC i innymi kryptowalutami.

Zaawansowani użytkownicy wykorzystują konto demonstracyjne, by dokładnie przeanalizować sygnały wysyłane przez robota i dopasować ustawienia handlu automatycznego do własnych preferencji.

 

Krok 4: Trading

 

Po zaliczeniu wszystkich poprzednich kroków możemy przystąpić do prawdziwego handlu.

Od początku warto wykorzystywać metody, które były najskuteczniejsze podczas prób na koncie demo. Jeżeli spędziliśmy na testowaniu wystarczająco dużo czasu, nie powinniśmy mieć żadnych problemów z obsługą prawdziwego konta.

Dobranie odpowiednich ustawień bota również działa na dokładnie tej samej zasadzie, co na koncie demo.

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć konto BitQT? Opinie ekspertów

 

Nasza opinia o robocie BitQT w całości pokrywa się z opiniami większości użytkowników. Ten robot z pewnością jest wart uwagi.

Można z nim dobrze zarabiać, nie poświęcając całkowicie swojego wolnego czasu. Nie musimy rezygnować z pracy, życia rodzinnego czy hobby.

Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak działa BitQT i jego najważniejsze funkcje.

 

 

Zarobki

 

Banknoty i monety euro Sprawdziliśmy wychwalaną przez wielu ludzi skuteczność BitQT.

Rzeczywiście, dzięki wyjątkowej prędkości obsługi transakcji i przepływu informacji trafność jego decyzji wynosi niemal 100%.

Większości traderów udaje się bardzo szybko osiągać zysk na poziomie 1000 euro dziennie przy zainwestowaniu zaledwie 250 euro.

To bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę niestabilność rynku kryptowalutowego.

Jednak mimo wszystko radzimy regularne monitorowanie swojego konta. Nigdy nie powinniśmy ufać robotowi w pełni.

 

 

Obsługa klienta

 

Nasza redakcja jest wyczulona na obsługę klienta, która w przypadkach niektórych kryptobotów pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

Gdy mówimy o BitQT, nie mamy na co narzekać. Kontaktowaliśmy się z obsługą klienta o każdej porze dnia i nocy – bez żadnych problemów.

W przypadku nowych użytkowników to bardzo ważny kwestia. Dobry zespół obsługi klienta świadczy o tym, że oprogramowanie jest doglądane i ciągle rozwijane przez twórców, więc możemy liczyć na coraz lepsze wyniki.

 

 

Wersja Demo

 

Konto demo Wersja demo konta BitQT idealnie odwzorowuje działania na prawdziwym rynku kryptowalut, z tą różnicą, że w przypadku dema nie mamy nic do stracenia.

Po przeskoczeniu na prawdziwe konta nie odczuwa się żadnej różnicy.

Wszystkie funkcje działają na tych samych zasadach, co na koncie z realnymi środkami.

Śmiało możemy powiedzieć, że warto spędzić jak najwięcej czasu z kontem demo.

Dzięki temu bez ryzyka nauczymy się podstawowych zasad i strategii niezbędnych w handlu bitcoinem.

 

Załóż Konto

 

 

Weryfikacja

 

Weryfikacja jest bardzo szybka, a sama rejestracja bezpieczna. Jeżeli podamy prawdziwe dane, możemy liczyć na to, że odbędzie się bez żadnych problemów.

Wszystkie etapy weryfikacji odbywają się z poszanowaniem międzynarodowych praw regulujących kwestie prywatności, bezpieczeństwa w sieci oraz rynku kryptowalutowego.

Możemy być pewni bezpieczeństwa oprogramowania również dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu przesyłanych danych.

 

 

Wpłaty/wypłaty

 

Każda wpłata i wypłata — nie licząc pierwszego depozytu, który przechodzi dodatkową weryfikację — jest realizowana od ręki.

Warto zaznaczyć, że nie ma też znaczenia pora dnia czy dzień tygodnia transakcji. Obsługa techniczna, jak i sam robot pracują całodobowo.

 

 

Opłaty

 

Aplikacja BitQT jest całkowicie darmowa. Nie ma żadnych ukrytych opłat, prowizji czy licencji, na które powinniśmy uważać.

 

Załóż Konto

 

 

Ostrzeżenie

 

Pamiętaj o tym, że robot BitQT jest jedynie asystentem dobrego tradera. Rynek kryptowalutowy jest wyjątkowo niestabilny, a zmiany na rynku trudne do przewidzenia.

Radzimy, aby inwestować jednorazowo tylko niewielkie sumy i nie handlować pod wpływem emocji. Przed rzuceniem się na głęboką wodę warto starać się analizować wszystkie transakcje, by znaleźć optymalne ustawienia ktyptobota.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

 

Czy robot BitQT jest bezpieczny?
Robot BitQT jest w pełni bezpieczny. Świadczą o tym między innymi pozytywne opinie użytkowników. Oprogramowanie działa w ponad 160 krajach na całym świecie.
Ile czasu muszę poświęcić, by zarabiać z BitQT?
Robot wymaga minimalnego nakładu czasu ze strony użytkownika. W tym wypadku 20 minut dziennie wystarczy na uzyskanie bardzo zadowalających wyników.
Ile kosztuje BitQT?
Robot BitQT jest w pełni darmowy. Nie ma żadnych ukrytych opłat. To najbezpieczniejsza i najtańsza możliwość na rynku.
Jakie są limity wypłat BitQT?
Robot BitQT nie nakłada na użytkowników żadnych limitów związanych z wpłatami i wypłatami. Po przejściu wstępnej weryfikacji i dokonaniu wpłaty możemy już przechodzić do handlu bez żadnych ograniczeń.
Ile mogę zarobić z robotem BitQT?
Zarobki z tym robotem są nieograniczone. Rekordzista zarobił swój pierwszy milion w ciągu 61 dni. My podczas testów operowaliśmy na minimalnej kwocie 250 euro. W ciągu jednego dnia udało nam się uzyskać około 1000 euro.