Rynek kryptowalutowy to wielomilionowy biznes. Możliwość szybkiego zarobku w wielu przypadkach jest tak silną zachętą, że niektórzy ludzie po prostu nie mogą się oprzeć takiej pokusie. 

BitQT logo na ciemny tle Robot BTC Wielu z początkujących traderów szybko przekonuje się na własnej skórze, bardzo boleśnie, jak wiele można stracić bez odpowiedniego przygotowania i solidnego zaplecza analitycznego.

Nie każdy wie, co należy zrobić, żeby bezpiecznie, a zarazem skutecznie rozpocząć przygodę z kryptowalutami.

Optymalnym rozwiązaniem tego problemu jest wykorzystanie sprawdzonego oprogramowania, którego skuteczność opiera się na tysiącach przeprowadzanych w każdej sekundzie analiz. Tym właśnie zajmują się roboty kryptowalutowe.

Jednym z nich jest BitQT. Wielu użytkowników chwali sobie jego skuteczność.

Postanowiliśmy sami sprawdzić, czy przedstawione nam wyniki mają odzwierciedlenie w rzeczywistości.

Czytaj dalej, by dowiedzieć się, czy warto używać bota BItQT.

 

 

Zalety korzystania z robota BitQT

 

 

 • Szybka, łatwa i bezpieczna weryfikacja pozwala na rozpoczęcie handlu w przeciągu kilku minut od założenia konta.
 • Handel jest w pełni automatyczny, wymagając od użytkownika minimum aktywności.
 • Darmowe i dostępne całodobowo wsparcie techniczne.
 • Robota można uruchomić na wszystkich możliwych urządzeniach obsługujących przeglądarki internetowe.
 • Pełne bezpieczeństwo użytkowników, dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu danych.
 • System BitQT wyprzedza globalny rynek o 0.03 sekundy.

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest BitQT

 

BitQT jest robotem tradingowym, który wykorzystuje zaawansowane algorytmy, by analizować zmiany zachodzące na rynku kryptowalutowym przez 24 godziny na dobę. 

Dzięki tym informacjom traderzy oraz inwestorzy znają najlepsze momenty do przeprowadzania transakcji. To znacznie zwiększa potencjalne zyski.

Tak wysokie kwoty bez pomocy robota są niemożliwe do wypracowania w tak szybkim czasie. BitQT ekran startowy strony internetowej

Oprogramowanie generuje sygnały handlowe zawierające wszystkie niezbędne do handlu informacje. Dzięki temu każda z transakcji przeprowadzana przez użytkownika staje się dla niego bardziej opłacalna.

BitQT używa algorytmu z potwierdzą skutecznością utrzymującą się na poziomie 99%. Oznacza to, że niemal wszystkie zarejestrowane przez robota transakcje zapewniają zysk dla traderów.

Uśrednione statystyki wskazują na to, że BitQT wyprzedza globalny rynek o 0.03 sekundy. Dzięki temu oprogramowanie wie o zmianach cen na rynku, jeszcze zanim zostaną przeprocesowane przez globalnych maklerów.

To wszystko sprawia, że robot może handlować szybko i skutecznie, zanim cena zmieni się ponownie.

Cały system powstał z myślą o osobach, które nie chcą rezygnować z codziennych zajęć, by móc handlować kryptowalutami. Jest łatwy w obsłudze i zapewnia zyski przy minimalnym nakładzie pracy ze strony użytkownika. 

To świetne rozwiązanie zwłaszcza dla osób, które dopiero zaczynają handel BTC. Bot BitQT nie wymaga do obsługi specjalistycznej wiedzy. Wręcz przeciwnie.

Przy wykorzystaniu konta demo, for tematycznych i wsparcia zespołu obsługi klienta możliwe jest bardzo szybkie nauczenie się zasad handlu w praktyce. BitQT niemal prowadzi użytkowników za rękę, dążąc do uzyskiwania jak najwyższych wyników w jak najkrótszym czasie.

Jeżeli zabraknie nam chęci do pomnażania swojego kapitału, to oprogramowanie wyręczy nas nawet w tej kwestii.

 

 

Czy BitQT to oszustwo? NIE!

 

Sprawdziliśmy, czy robot BitQT to nie oszustwo. Wszystkie testy wykazały, że nie.

Oprogramowanie jest skuteczne, bezpieczne i niezawodne.

Czytaj dalej, by poznać wyniki naszych testów.

 

Werdykt

 

 1. Oprogramowanie jest dostępne z poziomu przeglądarki internetowej. Nie wymaga pobierania i jest dostępne na każdym urządzeniu.
 2. Wyjątkowo precyzyjne analizy dokonywane są na żywo i całodobowo.
 3. Udowodniona skuteczność na poziomie 99%.
 4. Pomoc techniczna dostępna przez 24 godziny na dobę.
 5. Wysoki poziom bezpieczeństwa konta użytkownika i wszystkich transakcji.
 6. Przystępne konto demo, które przyspiesza naukę podstawowych zasad początkującym.

 

Załóż Konto

 

 

 

Logowanie do BitQT: Jak założyć konto?

 

Rejestracja odbywa się w bardzo prosty i przejrzysty sposób. Nie musimy przygotowywać żadnych dokumentów. Ten proces został maksymalnie uproszczony, by pozwolić na jak najszybsze rozpoczęcie handlu.

Poniżej opisujemy wszystkie kroki niezbędne do rozpoczęcia handlu z robotem BitQT.

 

Krok 1: Rejestracja BitQT formularz rejestracyjny na stronie www robota

Pierwszym krokiem, który musimy wykonać jest uzupełnienie formularza na stronie internetowej BitQT. Musimy obowiązkowo podać imię i nazwisko, numer telefonu oraz aktualny adres e-mail.

Po uzupełnieniu podstawowych informacji w formularzu musimy potwierdzić rejestrację, a zarazem zweryfikować prawdziwość podanych przez nas danych. W tym celu musimy kliknąć w link, który zostanie do nas wysłany poprzez e-mail.

Otrzymamy także potwierdzenie w formie wiadomości SMS.

Jeżeli podamy fałszywe dane, weryfikacja się nie powiedzie.

 

Krok 2: Wpłata/Depozyt 

Aby móc korzystać z wszystkich możliwości oferowanych przez BitQT, musimy dokonać pierwszej wpłaty.

Depozyt jest kolejnym krokiem weryfikacji. Jeżeli transakcja jest przeprowadzona prawidłowo, początkowe limity zostają zniesione. Możemy dzięki temu działać na wyższych kwotach i otrzymujemy pełen dostęp do wszystkich funkcji robota.

Kolejne wpłaty odbywają się jeszcze sprawniej. Tak samo wygląda kwestia wypłat.

 

Krok 3: Konto demo

BitQT kalkulator zysków BTC euro Handel na koncie demo niczym nie różni się od tego prawdziwego, poza tym, że obracamy wirtualnymi środkami. Korzystanie z konta demo BitQT jest bezpłatne i nie ma większych ograniczeń.

Warto spędzić jak najwięcej czasu z kontem demo, by nauczyć się wszystkich możliwości i strategii związanych z handlem BTC i innymi kryptowalutami.

Zaawansowani użytkownicy wykorzystują konta demo, by dokładnie przeanalizować sygnały handlowe wysyłane przez robota i dopasować ustawienia oprogramowania do własnych preferencji.

 

Krok 4: Trading

Po zaliczeniu wszystkich poprzednich kroków możemy przystąpić do prawdziwego handlu.

 

BitQT tabela zysków użytkowników

 

Od początku warto wykorzystywać metody, które były najskuteczniejsze podczas prób w handlu na koncie demo. Jeżeli spędziliśmy na testowaniu wystarczająco dużo czasu, nie powinniśmy mieć żadnych problemów z obsługą prawdziwego konta.

Dobranie odpowiednich ustawień bota również działa na dokładnie tej samej zasadzie, co w trakcie działania na koncie demo.

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć konto BitQT? Poznaj Opinie ekspertów

 

Nasza opinia o robocie BitQT w całości pokrywa się z opiniami większości użytkowników. Ten robot jest z pewnością wart uwagi i godny polecenia. 

Można z nim dobrze zarabiać, nie poświęcając całkowicie swojego wolnego czasu. Nie musimy rezygnować z pracy, życia rodzinnego czy hobby.

Czytaj dalej, by dowiedzieć się, jak wypadają poszczególne cechy robota kryptowalutowego BitQT.

 

Zarobki

 

Sprawdziliśmy wychwalaną przez wielu ludzi skuteczność BitQT. Rzeczywiście, dzięki wyjątkowej prędkości obsługi transakcji i przepływu informacji trafność jego decyzji wynosi niemal 100%.

Większości traderów udaje się bardzo szybko osiągać zysk na poziomie 1000 euro dziennie przy zainwestowaniu zaledwie 250 euro.

To bardzo dobry wynik, biorąc pod uwagę niestabilność rynku kryptowalutowego.

 

Obsługa klienta

 

Nasza redakcja jest wyczulona na obsługę klienta, która w przypadkach niektórych kryptobotów pozostawia naprawde wiele do życzenia.

Gdy mówimy o BitQT, nie mamy na co narzekać. Kontaktowaliśmy się z obsługą klienta o każdej porze dnia i nocy – bez żadnych problemów. 

W przypadku nowych użytkowników to bardzo ważny składnik każdego bota. Świadczy o tym, że oprogramowanie jest doglądane i ciągle rozwijane przez twórców, więc możemy liczyć na coraz lepsze osiągi.

 

 

Wersja Demo

 

Wersja demo konta BitQT idealnie odwzorowuje działania na prawdziwych środkach, z tą różnicą, że w przypadku dema nie mamy nic do stracenia.

Po przeskoczeniu na prawdziwe konta nie odczuwa się żadnej różnicy. Wszystkie funkcje działają na tych samych zasadach, co na koncie z realnymi środkami.

Śmiało możemy powiedzieć, że warto spędzić jak najwięcej czasu z wersją demonstracyjną. Dzięki temu bez ryzyka nauczymy się podstawowych zasad i strategii niezbędnych w handlu bitcoinem.

 

Załóż Konto

 

 

Weryfikacja

 

Weryfikacja jest bardzo szybka, a sama rejestracja bezpieczna. Jeżeli podamy prawdziwe dane, możemy liczyć na to, że odbędzie się bez żadnych problemów.

Wszystkie etapy weryfikacji odbywają się z poszanowaniem międzynarodowych praw regulujących kwestie prywatności, bezpieczeństwa w sieci oraz rynku kryptowalutowego.

Możemy być pewni bezpieczeństwa oprogramowania również dzięki zaawansowanemu szyfrowaniu przesyłanych danych.

 

Wpłaty/wypłaty

 

Każda wpłata i wypłata, nie licząc pierwszego depozytu, który przechodzi dodatkową weryfikację, jest realizowana od ręki.

Warto zaznaczyć, że nie ma też znaczenia pora dnia czy dzień tygodnia transakcji. Obsługa techniczna, jak i sam robot pracują całodobowo.

 

Opłaty

 

Korzystanie z robota jest całkowicie darmowe. Nie ma żadnych ukrytych opłat, prowizji czy licencji, na które powinniśmy uważać.

 

Ostrzeżenie
Pamiętaj o tym, że robot BitQT jest jedynie asystentem dobrego tradera. Rynek kryptowalutowy jest wyjątkowo niestabilny, a zmiany na rynku trudne do przewidzenia.

Radzimy, aby inwestować jednorazowo tylko niewielkie sumy i nie handlować pod wpływem emocji. Przed rzuceniem się na głęboką wodę warto starać się analizować wszystkie transakcje, by znaleźć optymalne ustawienia ktyptobota.

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

 

Czy robot BitQT jest bezpieczny?
Robot BitQT jest w pełni bezpieczny. Świadczą o tym między innymi wyłącznie pozytywne opinie użytkowników. Ten robot jest wykorzystywany w ponad 160 krajach na całym świecie.
Ile czasu muszę poświęcić, by zarabiać z BitQT?
Robot wymaga minimalnego nakładu czasu ze strony użytkownika. W tym wypadu 20 minut dziennie wystarczy na uzyskanie bardzo zadowalających wyników.
Ile kosztuje BitQT?
Robot BitQT jest w pełni darmowy. Nie ma żadnych ukrytych opłat. To najbezpieczniejsza i najtańsza możliwość na rynku.
Jakie są limity wypłat BitQT?
Robot BitQT nie nakłada na użytkowników żadnych limitów związanych z wpłatami i wypłatami. Po przejściu wstępnej weryfikacji i wpłaceniu pierwszego depozytu możemy już przechodzić do handlu bez żadnych ograniczeń.
Ile mogę zarobić z robotem BitQT?
Zarobki z tym robotem są nieograniczone. Rekordzista zarobił swój pierwszy milion w ciągu 61 dni. My podczas testów operowaliśmy na minimalnej kwocie 250 euro. W ciągu jednego dnia udało nam się uzyskać około 1000 euro.