Szukasz sposobu na udany handel kryptowalutami? Chciałbyś osiągać wysokie zyski bez poświęcania czasu na obserwowanie rynków?

Niektórzy traderzy wykorzystują zautomatyzowane oprogramowanie handlowe. To system, który wykonuje większość zadań inwestora.

Bot handlowy otwiera i zamyka pozycje, analizuje ruchy na rynku i wyszukuje odpowiedni moment rozpoczęcia transakcji. Robi to w imieniu użytkownika.

Jedną z takich platform jest Bitcoin Buyer. Postanowiliśmy sprawdzić, czy bot rzeczywiście pomaga podczas handlu kryptowalutami.

Na pewno zastanawiasz się, czy narzędzia do tradingu są legalne. Część z nich to SCAM. Czy tak jest w przypadku Bitcoin Buyer? Czy twoje pieniądze są bezpieczne? Przekonajmy się!

 

 

Kluczowe dane Bitcoin Buyer

 

Podczas pisania recenzji, przygotowaliśmy listę kluczowych cech robota Bitcoin Buyer:

 • Opłata za rejestrację konta: brak;
 • Wysokość minimalnego depozytu: 250 EUR;
 • Obsługiwane kryptowaluty: bitcoin, kryptowaluty, CFD;
 • Rodzaj oprogramowania: zautomatyzowany robot do handlu kryptowalutami;
 • Dostępność: we wszystkich krajach oprócz Kanady i USA;
 • Aplikacja mobilna: brak aplikacji mobilnej Bitcoin Buyer;
 • Konto demo: dostępna bezpłatna wersja demonstracyjna.

 

Załóż Konto

 

 

Czym jest Bitcoin Buyer?

 

Bitcoin Buyer logo Chcesz sprawdzić działanie i skuteczność zautomatyzowanego handlu bitcoinami?

Najpierw powinieneś dowiedzieć się, czym jest Bitcoin Buyer.

Platforma Bitcoin Buyer działa w oparciu o algorytmy. Co to znaczy? Robot przejmuje za ciebie decyzje zakupowe. Przeprowadza je w twoim imieniu, na podstawie wcześniejszych ustawień.

Zaawansowany algorytm reaguje na wahania cen na rynku kryptowalut. Jeśli znajdzie odpowiedni moment z potencjałem na zysk, otworzy transakcję.

Oferta platformy jest skierowana do początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych traderów. Narzędzie nie wymaga żadnego doświadczenia. Warto jednak znać przynajmniej podstawy z teorii handlu kryptowalutami.

Wartość bitcoinów podlega ekstremalnym dziennym wahaniom. Zmiana ceny o kilkaset euro może wystąpić nawet w ciągu jednego dnia. Z tego powodu początkujący mają trudności podczas obrotu monetami.

Profesjonalni traderzy mogą zaoszczędzić dużo czasu i znaleźć różne opcje handlowe na platformach do automatycznego handlu kryptowalutami. Inwestor nie musi angażować się w czasochłonne i ciągłe monitorowanie rynku.

W ten sposób oszczędza wiele swojego cennego czasu.

Bitcoin Buyer to automatyczna aplikacja handlowa oparta na technikach AI (sztucznej inteligencji).

Wykorzystuje elementy uczenia maszynowego. Zbiera dane rynkowe z różnych źródeł i poddaje je analizie.

Zadaniem robota jest pomoc w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych z wysokim stopniem dokładności.

Przeczytaj też nasze recenzje innych botów tradingowych:

 

 

Jak działa Bitcoin Buyer?

 

Bitcoin Buyer ma łatwy w użyciu interfejs, który docenią zwłaszcza początkujący inwestorzy.

Twórcy robota twierdzą, że platforma przetwarza większość transakcji w kilka sekund i osiąga zyski. Nie możemy jednak potwierdzić skuteczności narzędzia.

 

Bitcoin Buyer strona główna

 

Wypłata zarobionych środków ma być łatwa i szybka. Platforma nie pobiera dodatkowych kosztów, nie ma też ukrytych opłat.

Robot jest kompatybilny z popularnymi urządzeniami, takimi jak telefony komórkowe, komputery PC i laptopy. Działa także na popularnych przeglądarkach.

 

Załóż Konto

 

 

Czy można osiągnąć zyski podczas handlu kryptowalutami za pomocą Bitcoin Buyer ?

 

Na stronie internetowej Bitcoin Buyer znaleźliśmy informację, że robot ma skuteczność na poziomie 80%. Nie możemy tego zweryfikować, jednak to dość wysoki poziom transakcji zakończonych zyskiem.

Wskaźnik sukcesu jest znacznie wyższy niż w przypadku zwykłej platformy handlowej. Dlaczego? Robot handlowy minimalizuje ryzyko błędu i handluje bez emocji.

Pamiętaj, że sytuacja na rynku kryptowalut zmienia się bardzo dynamicznie.

To oznacza zwiększone ryzyko utraty środków. Zalecamy ostrożność i inwestowanie tylko takiej kwoty, jaką możesz stracić bez problemów finansowych.

 

 

Zalety i wady robota Bitcoin Buyer

 

Każda platforma do handlu ma pewne mocne i słabe strony. Podczas pisania recenzji Bitcoin Buyer, postanowiliśmy przyjrzeć się zaletom i wadom robota. Wymieniliśmy najważniejsze, które mogą wpłynąć na twoją decyzję o rozpoczęciu handlu.

Platforma ma przyjazny interfejs, dostosowany do potrzeb początkujących i zaawansowanych inwestorów. Poruszanie się po stronie nie sprawia żadnych problemów. Wszystko jest czytelne i łatwe do odnalezienia.

Platforma wymaga wpłaty minimalnego depozytu w wysokości 250 EUR. Podobną kwotę trzeba przelać, aby korzystać z innych robotów. Nie potrafiliśmy ocenić, czy jest zbyt wysoka.

Twórcy Bitcoin Buyer twierdzą, że obsługa klienta jest kompetentna i szybka. To kolejny ważny plus, bo w razie pytań zawsze szukamy jak najszybszej pomocy. Wsparcie jest dostępne przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Na stronie internetowej Bitcoin Buyer udostępniono także możliwość skorzystania z darmowego konta demo. To dobra opcja, zwłaszcza dla początkujących inwestorów.

Dzięki temu mogą przetestować działanie platformy, poznać mechanizmy rynkowe i zdecydować, czy handel krypto jest odpowiedni. Konto demo pozwala na handel wirtualnymi pieniędzmi, bez żadnego ryzyka.

Na stronie widnieje informacją, że wskaźnik sukcesu robota wynosi 80%. Jeśli to prawda, to zdecydowanie duży plus. Niestety, nie możemy tego zweryfikować.

Oto podsumowanie zalet i wad:

Zalety:

 • Przyjazny dla użytkownika interfejs;
 • Minimalny depozyt w wysokości 250 euro;
 • Profesjonalny dział obsługi klienta;
 • Darmowe konto demo;
 • Deklarowany wskaźnik sukcesu 80 %.

Wady:

 • Brak możliwości swobodnego wyboru brokera;
 • Wiele fałszywych wiadomości w internecie na temat Bitcoin Buyer;
 • Brak aplikacji Bitcoin Buyer.

 

Załóż Konto

 

 

Jak założyć konto Bitcoin Buyer? Instrukcja krok po kroku

 

Otwarcie nowego konta na tej platformie zajmuje nieco ponad 10 minut. Zanim jednak przejdziemy do procesu rejestracji, warto wiedzieć, że nie jest ona dostępna na całym świecie.

Jak dowiedzieć się, czy tak jest w twoim kraju? Spróbuj otworzyć stronę internetową.

Przygotowaliśmy instrukcję założenia konta Bitcoin Buyer.

 

 

Krok nr 1: Proces konfiguracji konta Bitcoin Buyer

 

Bitcoin Buyer rejestracja Wejdź na oficjalną stronę internetową Bitcoin Buyer i kliknij w przycisk rejestracji.

Wpisz dane takie jak imię i nazwisko, adres e-mail, kraj zamieszkania i numer telefonu. To wszystko!

Nie musisz podawać żadnych innych informacji, takich jak numer konta, dane rachunku bankowego, szczegóły transakcji itp.

Użytkownik nie musi odpowiadać na żadne pytania, dotyczące doświadczenia handlowego.

Zadaniem robota jest pomoc doświadczonym inwestorom i początkującym traderom podczas handlowania kryptowalutami.

 

 

Krok nr 2: Wpłata depozytu

 

Jeśli inwestor chce w pełni aktywować konto handlowe, powinien wpłacić depozyt w wysokości 250 EUR. Dzięki temu otrzyma dostęp do handlu na żywo. Proces doładowania konta jest szybki i przejrzysty.

System wypłat działa równie szybko. Bitcoin Buyer dokonuje wypłaty w ciągu 24 godzin od przesłanego żądania. Nie mogliśmy jednak tego sprawdzić.

 

 

Krok nr 3: Handel za pośrednictwem Bitcoin Buyer

 

Jak wygląda handel przy użyciu Bitcoin Buyer? Bitcoin Buyer oferuje możliwość inwestowania za pomocą konta demo i handel na żywo.

Wersja demonstracyjna jest bardzo przydatna dla nowych inwestorów, ale i doświadczonych traderów. Przed wpłatą pieniędzy, warto poznać działanie platformy i jej funkcje.

Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie prawdziwego handlu z Bitcoin Buyer, znajdź tę opcję w panelu użytkownika.

Pamiętaj, że system Bitcoin Buyer, ani inne narzędzia handlowe nie mogą zagwarantować ci 100% zysków. Każda transakcja na rynku kryptowalut jest ryzykowna.

 

Załóż Konto

 

 

Czy handel z Bitcoin Buyer jest legalny?

 

Zespół Bitcoin Buyer, twierdzi, że jest to niezawodny robot z wysokim wskaźnikiem sukcesu. To oprogramowanie handlowe dokonuje transakcji w imieniu handlowców.

Na niektórych stronach internetowych i platformach mediów społecznościowych pojawiły się opinie, że Bitcoin Buyer to oszustwo. Nie znaleźliśmy jednak żadnych dowodów na poparcie tych twierdzeń.

Platforma handlowa Bitcoin Buyer nie pobiera opłat licencyjnych ani innych prowizji od handlowców kryptowalut.

 

 

Opinie użytkowników

 

Opinie użytkowników Podczas przygotowywania recenzji platformy handlu cyfrowymi aktywami, przeczytaliśmy wiele opinii i komentarzy o Bitcoin Buyer.

Musimy przyznać, że większość z nich jest pozytywna.

Jak już pisaliśmy wcześniej, nie udało nam się znaleźć żadnych dowodów na oszustwo.

Użytkownicy często narzekają na platformę, gdy nie osiągają oczekiwanych rezultatów.

Zauważyliśmy, że zespół stojący za Bitcoin Buyer zawsze stara się odpowiedzieć na zarzuty inwestorów.

Bitcoin Buyer osiąga ocenę 4,5 na 5 punktów na Trustpilot. 69% użytkowników ocenia Bitcoin Buyer jako doskonały, 28% wystawiło ocenę „świetną”. Nie ma wielu negatywnych opinii.

 

Załóż Konto

 

 

Koszty korzystania z rachunku handlowego Bitcoin Buyer

 

Zespół Bitcoin Buyer twierdzi, że ma żadnych ukrytych kosztów i opłat na tej platformie.

Automatyczna platforma handlowa jest dobrze dostosowana do początkujących, ponieważ nie zostaną zniechęceni wysokimi kosztami. Każdy użytkownik ma być na bieżąco informowany o zmianach w tabeli opłat z odpowiednim wyprzedzeniem.

Czy Bitcoin Buyer jest odpowiedni dla nowych inwestorów kryptowalutowych?

Według zespołu Bitcoin Buyer, bot handlowy jest odpowiedni dla początkujących, średniozaawansowanych i zaawansowanych inwestorów. System handlu wykonuje większość pracy za tradera.

Bitcoin Buyer może być również używany przez profesjonalistów, ponieważ platforma oszczędza użytkownikom wiele czasu.

 

 

Wskazówki przed rozpoczęciem handlu kryptowalutami

 

Przygotowaliśmy kilka ważnych wskazówek do wykorzystania podczas handlu kryptowalutami na Bitcoin Buyer. Nasze rady są bardzo uniwersalne, dlatego możesz stosować je na innych platformach.

 • Dowiedz się jak najwięcej o automatycznym handlu w internecie;
 • Użyj darmowego konta demo Bitcoin Buyer, aby lepiej zapoznać się z platformą handlu;
 • Obserwuj ruchy i postępy robota handlowego, zwłaszcza w pierwszych dniach;
 • Nie przekraczaj minimalnej kwoty depozytu przy pierwszej transakcji;
 • Regularnie wypłacaj wszystkie zyski;
 • Zwróć uwagę na kwestię podatków w swoim regionie.

 

 

Recenzja Bitcoin Buyer (ang. Bitcoin Buyer review) – podsumowanie

 

Wielu inwestorów skupia się na rynku kryptowalut. Każdego dnia początkujący i doświadczeni handlowcy tracą pieniądze. W odpowiedzi na potrzebę zwiększenia szansy na zysk, powstały boty handlowe.

Jednym z nich jest Bitcoin Buyer, który opisaliśmy powyżej. Wiesz już jak działa platforma, znasz wysokość wskaźnika sukcesu i opłat transakcyjnych.

Jeśli chcesz spróbować swoich sił, zalecamy przeprowadzenie transakcji na koncie demo. Dzięki temu sprawdzisz możliwości platformy.

Dowiesz się, czy ten sposób obrotu kryptowalutami jest dla ciebie odpowiedni.

Żaden system handlowy nie może zagwarantować 100% zysków na zmiennym rynku kryptowalut. Bądź ostrożny!

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

 

Co to jest Bitcoin Buyer?
Bitcoin Buyer to robot umożliwiający automatyczny handel kryptowalutami. Transakcje są przeprowadzane w imieniu użytkownika. Twórcy twierdzą, że narzędzie jest odpowiednie dla początkujących i zaawansowanych traderów.
Czy Bitcoin Buyer jest legalny?
Roboty handlowe nie cieszą się dobrą reputacją w Internecie. Wiele z nich to oszustwa. Nie mogliśmy zweryfikować, czy Bitcoin Buyer jest legalny. Nie znaleźliśmy również dowodów na to, że platforma to SCAM. Zalecamy samodzielne badania i przeczytanie innych recenzji robota handlowego.