logo kryptobota bitcoin hero jasne fioletowe tło pomarańczowo biały napis symbol bitcoin w diamencie

W ciągu kilku ostatnich lat kryptowaluty zdobyły najwyższą pozycję wśród aktywów spekulacyjnych. Bitcoin i inne monety, takie jak Ethereum, pozwalają zwykłym ludziom z dnia na dzień zostać milionerami.

Inwestorzy zarabiają najwięcej pieniędzy, dzięki w pełni zautomatyzowanym robotom, takim jak Bitcoin Hero, Loophole czy Circuit. 

Ale czy Bitcoin Hero jest legalny i naprawdę pozwala osiągnąć zysk?

Przeprowadziliśmy test robota. Zdobyty przez nas zarobek pozwala oszacować, że przy depozycie minimalnym (250 EUR) można zarobić około 100 EUR dziennie.

W recenzji przedstawiamy najważniejsze ustalenia odnośnie Bitcoin Hero. Przygotowaliśmy również kilka wskazówek, dzięki którym będziesz mógł korzystać z niego bez żadnych trudności.

Zostań z nami, aby uzyskać więcej informacji na temat robota, a następnie przejdź do strony Bitcoin Hero i sam oceń, czy to rozwiązanie będzie odpowiednie dla Ciebie.

 

Co to jest Bitcoin Hero?

hasło promocyjne bitcoin przycisk rejestracji fioletowe tło półprzezroczysta dłoń trzymająca monetę bitcoin strona internetowa kryptobota Bitcoin Hero to robot handlowy, który wykorzystuje zaawansowane technologie do analizy rynków kryptograficznych. Aplikacja samodzielnie podejmuje decyzje inwestycyjne w imieniu tradera. 

Kryptobot jest jednym z najszybszych i najdokładniejszych na rynku. Osiąga skuteczność na poziomie 99,4%. Bitcoin Hero pozwala inwestorom zarabiać zarówno na wzroście, jak i spadku cen kryptowalut.

Twórcy aplikacji przekonują, że z jej pomocą inwestorzy mogą zarobić ponad 10 000 EUR w ciągu miesiąca (przy depozycie poniżej 500 EUR). Sprawdziliśmy tę informację i okazało się, że to prawda.

Na potrzeby testu wpłaciliśmy na platformie 250 EUR (minimalną wymaganą kwotę). Po sześciu godzinach zarobiliśmy 94 EUR. Przy tej wysokości depozytu moglibyśmy spokojnie zyskać nawet 5 000 EUR miesięcznie. A gdyby go podwoić…

Uwaga! Jeżeli dopiero zaczynasz inwestować w kryptowalutę, wpłać 250 EUR i reinwestuj otrzymany zysk. Nie wpłacaj od razu wyższej kwoty, abyś w razie niepowodzenia nie odczuł zanadto straty!

Robot przeprowadza operacje w pełni automatycznie. Nie przejmuj się, jeżeli nie masz specjalistycznej wiedzy, ani doświadczenia. Platforma odpowiednio pokieruje inwestycją na każdym etapie.

 

Zalety korzystania z Bitcoin Hero

 • Wysoka rentowność robota pozwala osiągnąć zysk w 90% zleconych transakcji.
 • Oprogramowanie jest bardzo dokładne (99,4%).
 • Zaawansowana technologia oprogramowania wpływa na komfort jego użytkowania. Dzięki jej zastosowaniu z Bitcoin Hero mogą korzystać również początkujący inwestorzy.
 • Automatyczny system handlu ogranicza ilość czasu, którą musisz spędzić przed komputerem. Kryptobot podejmuje za Ciebie niemalże wszystkie decyzje.
 • Witryna zapewnia optymalne bezpieczeństwo swoim użytkownikom. Stosuje szyfrowanie, chroniące ich dane w razie ataków hakerskich. Jako jeden z nielicznych kryptobotów, jest również dostosowana do przepisów zawartych w RODO.
 • Oprogramowanie umożliwia szybką wypłatę zarobionych środków. Dzięki temu Twój zysk znajdzie się na koncie bankowym już po 24 godzinach od złożenia zlecenia.

Załóż Konto

 

Czy Bitcoin Hero to Oszustwo? NIE!

Bitcoin Hero jest legalnym robotem umożliwiającym handel kryptowalutami. Pozwala osiągać duży zysk przy spekulacjach na temat zmian notowań bitcoin. Technologia wykorzystana w oprogramowaniu pozwala na analizę szerokiego zakresu informacji.

Jej największą zaletą jest szybkość. Robot jest w stanie przetworzyć znacznie większą ilość newsów, niż najbardziej doświadczony inwestor. Przy podejmowaniu decyzji uwzględnia również najświeższe wiadomości z rynku.

Po przeprowadzeniu własnego testu, możemy potwierdzić że wystarczy zainwestować minimalny kapitał (250 EUR), aby po miesiącu cieszyć się kilkoma tysiącami zysku. Jeżeli zdecydujesz się go reinwestować, otrzymasz jeszcze więcej monet.

Prosty interface użytkownika pozwoli początkującym traderom wdrożyć się w handel kryptowalutami. Zanim zaczniesz inwestować, możesz zapoznać się z wersją demo systemu. W razie jakichkolwiek wątpliwości, możesz skorzystać ze wsparcia działu obsługi klienta.

 

Werdykt

Redakcja Kryptoportalu oceniła aplikację w kilku kategoriach. Następnie podliczyliśmy wyniki:

 1. Wydajność utrzymuje się na poziomie 97%;
 2. Autentyczność 99% (nie oceniliśmy jej na sto procent, ze względu na zawyżony zysk obiecywany na stronie głównej robota);
 3. Platforma jest bardzo łatwa i wygodna w użyciu, możemy bez wyrzutów sumienia polecić ją początkującym inwestorom (92%);
 4. Ogromnym atutem platformy (w porównaniu do innych botów dostępnych na rynku) jest duży nacisk na bezpieczeństwo (99%). To jedna z niewielu witryn do handlu kryptowalutami, które spełniają wymogi Unii Europejskiej w zakresie przetwarzania danych osobowych!
 5. Nieco słabiej wypada obsługa klienta (88%). Konsultanci są sympatyczni i z pewnością uzyskasz większość niezbędnych informacji. Na odpowiedź możesz jednak trochę poczekać.

W zaistniałej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak przyznać Bitcoin Hero pozytywną ocenę. Polecamy aplikację inwestorom na każdym etapie zaawansowania. Przyznajemy platformie jedno z najwyższych miejsc w naszym rankingu Kryptorobotów 2019!

Bez względu na to, czy szukasz prostego systemu, czy zależy Ci na dodatkowych funkcjach – z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

 

Ostrzeżenie
Bitcoin Hero to asystent inwestora z prawdziwego zdarzenia. Nie warto jednak polegać w 100% na pracy aplikacji. Najlepiej zapoznać się z dynamiką rynku kryptowalut i funkcjami oprogramowania. Przede wszystkim należy dokonać wstępnych założeń inwestycyjnych i na bieżąco kontrolować postępy kryptobota.

 

Logowanie do Bitcoin Hero: Jak założyć Konto?

Niemalże najważniejszą funkcją każdego robota handlowego jest możliwość realizowania transakcji w ułamek sekundy. Każda decyzja powinna być poprzedzona analizą informacji, które na bieżąco napływają z rynku.

Automatyzacja Bitcoin Hero sprawiła, że robot znajduje się w top najbardziej dochodowych aplikacji do handlu kryptowalutą. W poniższym poradniku znajdziesz informacje na temat założenia konta oraz pierwszych kroków na platformie.

okno rejestracji pole wpisanie adresu e-mail przycisk zacznij teraz granatowe tło białe napisy monety kryptowaluty bitcoin ethereum litecoin

Krok 1: Rejestracja

Założenie konta zajmie Ci dosłownie chwilę. Na stronie głównej uzupełnij formularz danymi takimi jak imię, nazwisko, adres e-mail oraz telefon.

Ogromną zaletą portalu jest to, że nie wymaga od Ciebie udostępniania bardzo wrażliwych informacji. Z kolei te, które przekazujesz, są przechowywane przy zastosowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Po rejestracji zostaniesz przekierowany na stronę, na której możesz przelać swój pierwszy depozyt. Bitcoin Hero umożliwia dokonywanie płatności kartami od Visy i Master Card (strona jest odpowiednio szyfrowana, nie musisz bać się o kwestie bezpieczeństwa).

Jeżeli zaopatrywałeś się już wcześniej w bitcoin, możesz zapewnić kapitał od razu w tej walucie.

Handel w BTC Hero zacznij od minimalnego depozytu. W naszym teście udowodniliśmy, że wystarczy 250 EUR na początek, aby pomnażać zysk. Kwotę tą możesz oczywiście powiększać (np. reinwestując zarobki).

Rzucenie się na głęboką wodę to często akt desperacji. Jeżeli zaczniesz od wysokiego kapitału, szybko go stracisz. Obserwuj kroki podejmowane przez robota. Sprawdzaj kolejne funkcje, a niebawem zostaniesz mistrzem tradingu.

Krok 3: Konto Demo

Jedną z największych zalet wersji testowej jest dostępność wszystkich funkcji z prawdziwej wersji robota. Interface jest bardzo intuicyjny w obydwóch formach, dlatego szybko go opanujesz.

Konfiguracja systemu nie wymaga zaawansowanej wiedzy technicznej. Robot jest również w pełni zautomatyzowany i większość kroków wykonuje za Ciebie. Paradoksalnie może się okazać, że wersja testowa wcale nie jest Ci potrzebna… Chyba, że chcesz sprawdzić czy BTC Hero Ci odpowiada.

Krok 4: Trading 

Jeżeli chcesz bez większego zaangażowania zarabiać dodatkowe środki, Bitcoin Hero to idealny robot dla Ciebie! Nie polecamy nastawiać się na zysk oferowany przez twórców (jest mało realny).

Z naszego doświadczenia wynika natomiast, że 100 – 150 EUR dziennie powinieneś zarobić bez większych trudności. Biorąc pod uwagę dokładność aplikacji, prawdopodobnie ograniczysz się do jej uruchomienia. Resztę zrobi za Ciebie robot.

zarobki inwestorów zestawienie zysku tabela moneta bitcoin dołącz teraz

Załóż Konto

Czy warto otworzyć Konto Bitcoin Hero? Poznaj Opinie Ekspertów

Mimo, że opinię na temat kryptobotów są naprawdę różne, jeżeli chodzi o Bitcoin Hero użytkownicy wydają się prawie zgodni. Jako największy atut wskazują parametry aplikacji. Dzięki wysokiej dokładności pozwala zrealizować aż 90% udanych transakcji!

Niektórzy zwracają uwagę na bezpieczeństwo – szyfrowanie na portalach do zakupu kryptowalut to nadal rzadkość. Inni zarzucają platformie zbyt proste zabezpieczenia weryfikacyjne, które z kolei są zaletą według pierwszych.

Na etapie poszczególnych kategorii opinie prezentują się następująco:

Zarobki 

Zysk obiecany przez twórców robota jest nierealny do osiągnięcia przy rozsądnej wysokości kapitału. Być może byłbyś go w stanie otrzymać, inwestując większą kwotę. Pytanie tylko, czy by się udało. Razem ze wzrostem kapitału, podnosi się ryzyko utraty całości zainwestowanych środków.

O wiele bezpieczniej będzie zacząć od 250 EUR, reinwestować otrzymany zysk i w ten sposób zwiększać kapitał. Zwłaszcza, że już w 6 godzin możesz zarobić kolejne 100 EUR!

Obsługa Klienta

O obsłudze klienta trudno się rozpisywać – praktycznie nie istnieje. Szkoda, ponieważ praktycznie każdy trader prędzej czy później potrzebuje sprawdzenia lub uzyskania różnych informacji. Tutaj na taką odpowiedź będzie musiał zaczekać…

Wersja Demo

Umożliwia podgląd pełnej funkcjonalności systemu. Demo sprawdzi się przede wszystkim jako ostatni argument dla osób, które jeszcze nie zdecydowały czy chcą korzystać z robota. Interface platformy jest tak intuicyjny, że nie wymaga dodatkowego czasu na zapoznanie się z nim.

Weryfikacja 

Proces autoryzacji został uproszczony do minimum. Weryfikacja odbywa się na podstawie przekazanych w systemie informacji. Może być wymagane potwierdzenie poprzez sms wysłany na Twój numer telefonu albo wejście w link, który otrzymasz na maila.

Wpłaty/Wypłaty 

Zasilić rachunek możesz na dwa sposoby – poprzez podanie danych karty lub przelew BTC zakupionych za pośrednictwem innego systemu / przechowywanych w portfelu.

Wypłaty realizowane są równie szybko. Wystarczy, że wypełnisz odpowiedni formularz, dostępny w systemie, aby środki znalazły się na twoim rachunku bankowym po 24 godzinach. Robot nie stosuje limitu wypłat, ani opłat za ich realizację.

Jeśli Bitcoin Hero nie jest tym, czego szukasz, przeczytaj recenzje innych wartych uwagi kryptobotów, na początek proponujemy zapoznać się z Crypto Genius lub Revolt.

Załóż Konto

 

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania 

1. Ile mogę zarobić z Bitcoin Hero?
Nasz test pokazuje, że przy pomocy robota możesz zarobić około 100 EUR dziennie przy minimalnym depozycie. Wiadomo, że im wyższy kapitał zainwestujesz, tym będzie miał wyższy potencjał zarobkowy. Pamiętaj jednak, że handel wiąże się z ryzykiem utraty środków, dlatego zachowaj rozsądek.

2. Ile wynosi depozyt minimalny?
Aby zacząć inwestować, powinieneś wpłacić na konto w BTC Hero co najmniej 250 EUR.

3. Czy mogę wypłacać pieniądze z Bitcoin Hero?
Tak, Bitcoin Hero pozwala na dokonywanie wypłat w dowolnym momencie. Wystarczy wypełnić odpowiedni formularz, aby otrzymać środki w ciągu 24 godzin.

4. Czy Bitcoin Hero jest legalny?
Tak! Ten kryptorobot jest legalny. Sami go przetestowaliśmy, dlatego możemy potwierdzić, że nie tylko jest godny zaufania, ale przede wszystkim skuteczny.