logo robota crypto revolt fioletowy napis białe tło pomarańczowe elementy

Crypto Revolt to nowy robot służący do inwestowania w kryptowaluty. Twórcy przekonują, że rozwiązanie może przynieść zysk w wysokości 1000 EUR już przy wpłacie depozytu minimalnego (250 EUR).

W naszej recenzji sprawdziliśmy, czy te obietnice znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości. 

 

Co to jest Crypto Revolt?

Crypto Revolt to robot handlowy, który ma generować wysokie zyski dla inwestorów. Obecnie aplikacja uchodzi za jedną z najlepszych platform do handlu. Zgodnie z danymi na stronie internetowej, średni zwrot dla każdego tradera wynosi 1100 EUR. Twórcy Crypto Revolt deklarują dokładność robota na poziomie 99,4%

Pracę, którą wykonuje Crypto Revolt możesz porównać do tej, którą wykonuje inwestor w ciągu dnia. W obu przypadkach decyzje są oparte na strategiach handlowych i dokładnych analizach. Skoro robot działa w podobny sposób jak człowiek, prawdopodobnie zastanawiasz się, jaki jest sens korzystania z oprogramowania.

Różnica tkwi w szybkości działania i przetwarzania informacji. Robot jest w stanie wychwycić istotne sygnały i dokonać transakcji nawet w ciągu kilku sekund.

Praca tradera, który korzysta z automatycznej aplikacji ogranicza się do ustawienia preferowanych parametrów. Robot ma szanse przynieść duże zyski, jeśli inwestor ma dobrą znajomość rynku i potrafi podjąć właściwe decyzje

Reklamy dotyczące Crypto Revolt przekonują, że masz szanse na szybki zarobek bez większego zaangażowania. Nowi handlowcy skuszeni tymi obietnicami coraz częściej decydują się na przetestowanie aplikacji. Crypto Revolt to z pewnością nie jedyna dobra platforma.

Podobną niezawodność oraz korzystne okazje zapewniają Bitcoin Revolution oraz Cryptosoft. W naszej analizie postanowiliśmy sprawdzić, na ile Crypto Revolt wyróżnia się spośród innych kryptobotów. Naszym zadaniem jest ustalenie, czy platforma jest legalna i dochodowa . W poniższym artykule dowiesz się więcej na ten temat.

Załóż Konto

Zalety korzystania z Crypto Revolt

Istnieje wiele powodów, dla których warto handlować z Crypto Revolt. Poniżej przedstawiamy najważniejsze z nich:

 1. Oszczędność czasu

Jeśli inwestujesz w tradycyjny sposób, musisz poświęcić co najmniej kilka godzin na obserwowanie wykresów oraz analizowanie informacji. Crypto Revolt wyręczy Cię w tych czynnościach oraz skróci czas przeznaczany na inwestowanie do kilkunastu minut dziennie. Dodatkowo nie musisz posiadać zaawansowanej wiedzy na temat rynku kryptowalut.

 1. Szybkie działanie robota

Rynek kryptowalut to miejsce, gdzie liczy się każda sekunda. Tradycyjny inwestor nie ma szans wyprzedzić działania robota. Oprogramowanie wychwyci najkorzystniejsze momenty do przeprowadzenia transakcji zanim zrobią to inni.  

 1. Platforma przyjazna dla użytkownika

Crypto Revolt wyróżnia się dzięki przyjaznemu interfejsowi. Platforma jest intuicyjna i łatwa w obsłudze, dlatego poradzą sobie z nią nawet nowicjusze. Dzięki złożonym funkcjom z robota chętnie korzystają również profesjonaliści. 

 1. Wysoki wskaźnik sukcesu

Ze względu na obietnice dużych wygranych podeszliśmy sceptycznie do oferty Crypto Revolt. Podczas naszego testu żadna z przeprowadzonych transakcji nie okazała się stratna. Być może to kwestia przypadku, jednak na ten moment możemy potwierdzić deklarowany przez dostawcę oprogramowania wskaźnik sukcesu na poziomie 88-90%

 1. Wypłaty przetwarzane w ciągu 24 godzin

W przypadku Crypto Revolt możesz dokonać wypłaty w dowolnym momencie. Środki powinny pojawić się na Twoim koncie już w ciągu pierwszego dnia roboczego. Podczas naszej próby uzyskaliśmy pieniądze w zaledwie kilka godzin. 

 1. Minimalny depozyt 250 EUR

Minimalna wpłata o wysokości 250 EUR zwiększa szanse dla początkujących traderów. Inne roboty często wymagają wyższych wpłat oraz oczekują podejmowania większego ryzyka przez traderów. 

 1. Zaufani brokerzy

Za każdym razem kiedy przeprowadzasz transakcje z Crypto Revolt, kupujesz aktywa za pośrednictwem brokerów internetowych. Chociaż może to wywoływać zdziwnienie, to w rzeczywistości roboty handlowe funkcjonują właśnie w ten sposób.

Korzystając z Crypto Revolt nie musisz obawiać się utraty pieniędzy, ponieważ platforma współpracuje tylko z zaufanymi, regulowanymi brokerami

Załóż Konto

 

Czy Crypto Revolt to oszustwo? NIE!

W internecie znajdziesz różne recenzje na temat robota Crypto Revolt. Ciężko podjąć decyzję komu zaufać. Dlatego postanowiliśmy pomóc Ci w ustaleniu, czy to rozwiązanie jest zgodne z prawem. 

Według naszej oceny Crypto Revolt nie jest oszustwem. Wiele źródeł potwierdza, że oprogramowanie działa prawidłowo. Crypto Revolt to wyjątkowe rozwiązanie, które zapewnia wskaźnik skuteczności na poziomie 90%. Dzięki niemu uzyskasz dostęp do świata kryptowalut i możesz odnosić sukcesy na tym polu, nawet jeśli nie jesteś ekspertem. 

Crypto Revolt to na tyle zaawansowane oprogramowanie, że możemy porównać je do innych niezawodnych robotów, takich jak Bitcoin Revolution, Bitcoin Loophole oraz Bitcoin Profit. Osoby, które chcą przetestować Crypto Revolt z reguły mają dość wysokie oczekiwania.

Z naszej strony możemy potwierdzić, że istnieją duże szanse, że zostaną one spełnione. Przeprowadzona analiza przemawia na korzyść robota, ale ostateczna ocena oprogramowania należy do Ciebie.

 

Werdykt

Testy oprogramowania Crypto Revolt przełożyły się następujące wnioski:

 1. Możliwy zwrot z inwestycji kształtuje się na poziomie 88-90%.
 2. Crypto Revolt to nie oszustwo, ale handel zautomatyzowanym robotem wiąże się z ryzykiem.
 3. Każdemu traderowi zalecamy, aby rozpoczął od umiarkowanej wysokości depozytu (250 euro).
 4. Robot pozwala na natychmiastowe przelewy z karty kredytowej.
 5. Warto regularnie kontrolować robota, aby zminimalizować ryzyko strat. 

 

Załóż Konto

 

Logowanie do Crypto Revolt: Jak założyć konto?

Jeśli korzystałeś wcześniej z robota Bitcoin Trader, założenie konta na platformie Crypto Revolt nie powinno sprawić Ci najmniejszych trudności. Na stronie głównej znajdziesz video CNN pokazujące raporty na temat Bitcoina.

Oprócz tego na witrynie znajdziesz porady, jak szybko osiągnąć zysk. Warto jednak nie sugerować się zbytnio tymi informacjami i przejść do założenia konta. W ten sposób najlepiej oszacujesz możliwości platformy.

Krok 1: Rejestracja

formularz rejestracyjny jasne pola ciemne tło dane imię nazwisko e-mail hasło fioletowy przycisk logowania

Rejestracji dokonasz poprzez kliknięcie w odpowiednią ikonę na stronie głównej. Wystarczy, że przejdziesz przez trzy proste kroki.

Należy podać imię, nazwisko oraz adres e-mail. Następnie system poprosi Cię o stworzenie silnego hasła oraz podanie numeru telefonu.

Kiedy już podasz te dane, wciśnij opcję “dołącz”.

Krok 2: Wpłata/Depozyt 

Po rejestracji przychodzi kolej na wpłatę depozytu. Aplikacja daje możliwość wyboru różnych metod płatności. Większość inwestorów korzysta z kart kredytowych, jednak platforma pozwala również na inne rozwiązania. Wpłat dokonasz także za pomocą popularnych kryptowalut, takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin, czy Bitcoin Cash. Minimalna kwota w systemie transakcyjnym wynosi 250 EUR. 

Krok 3: Konto Demo 

Platforma Crypto Revolt w tym momencie nie oferuje konta demo, ale zapewnia pakiet najważniejszych informacji pomocnych w handlu. Zanim przejdziesz do właściwego tradingu, zalecamy Ci dokładne zapoznanie z tymi danymi i samą platformą. Po zalogowaniu na Twoje konto możesz wejść w menu i znaleźć informacje o Twoich transakcjach.

Pod tą samą zakładką znajdziesz aktualne wiadomości na temat kryptowalut, które pomogą Ci w podejmowaniu decyzji. Platforma udostępnia również przydatne wykresy i kalendarz kryptowalut. Wszystkie materiały mają na celu wspomóc Cię w działaniach inwestycyjnych. Po przejściu tego etapu możesz przejść do właściwego handlu,

 

niebieskie tło biało fioletowy napis zachęta zostań członkiem społeczności crypto revolt


Krok 4: Trading

Trading na platformie Crypto Revolt przebiega w sposób automatyczny i wymaga od Ciebie wprowadzenia tylko kilku ważnych ustawień. Jeśli wcześniej zapoznałeś się z platformą możesz przejść do wybrania preferowanej pary walutowej i rozpoczęcia tradingu. 

 

kryptobot interface użytkownika okno wymiany walut kryptowaluty kursy zrzut ekranu


Na platformie znajdziesz klasyczne opcje, takie jak Stop Loss i Take Profit. Stop Loss pozwala zamknąć pozycję przy określonej wartości. Dzięki temu nie stracisz zbyt wielu środków. Opcja Take Profit zamknie zlecenie po uzyskaniu określonego poziomu zysku. To pomoże Ci uniknąć podejmowania dalszego ryzyka.

Crypto Revolt działa w oparciu o specjalne algorytmy, obliczenia oraz bazę danych statystycznych. Za pośrednictwem robota możesz rozpocząć handel walutami, takimi jak Litecoin, Ethereum oraz EOS. Możesz również dokonywać wymiany tradycyjnych walut.

 

Załóż Konto

 

Czy warto otworzyć konto Crypto Revolt? Poznaj opinie ekspertów

Czy konto Crypto Revolt jest opłacalne? Odpowiedź brzmi TAK. Crypto Revolt to legalny robot niezwiązany z żadną formą oszukańczego marketingu. Jednocześnie rozwiązanie posiada duży potencjał do pomnażania środków.

Na oficjalnej witrynie robota znajdziesz recenzje użytkowników. Dzięki nim dowiesz się jak może zmienić się życie dzięki oprogramowaniu. To kolejne potwierdzenie niezawodności rozwiązania.

Kwoty, jakie obiecuje dostawca robota mogą wydawać się nierealne, zwłaszcza jeśli zaczynasz od wpłaty małych kwot. Niestety takie slogany są standardem w przypadku większości kryptobotów. To powszechnie stosowany chwyt marketingowy. W rzeczywistości współpracując z robotem Crypto Revolt wysokie wyniki są możliwe, jeśli odpowiednio zainwestujesz pierwsze zyski.

Jeśli interesuje Cię skuteczny trading, powinieneś przestrzegać kilku najważniejszych zasad:

 1. Stosuj się do porad ekspertów

Zanim rozpoczniesz handel zawsze przeprowadź dokładny research. W internecie odnajdziesz sporo filmów na temat opłacalnych strategii w automatycznym handlu. Wybierz najlepszy sposób i stosuj go w trakcie własnych działań inwestycyjnych.

 1. Zacznij od małych depozytów

Zalecamy rozpoczęcie handlu od minimalnego depozytu 250 EUR. Robot jest rentowny i godny zaufania, jednak podobnie jak inni asystenci inwestycyjni, nie jest w stanie wyeliminować ryzyka. Zanim zaczniesz inwestować większe kwoty, dokładnie zapoznaj się z funkcjonowaniem platformy.

Gdy Twoje transakcje zaczną przynosić zyski, możesz stopniowo inwestować coraz więcej. Zalecamy jednak, aby po każdej udanej inwestycji wypłacać minimum 25% środków. Dzięki temu nie zaryzykujesz utraty wszystkich pieniędzy.

 1. Inwestuj tylko tyle, ile możesz stracić

Jeśli zainwestujesz zbyt duże kwoty, ewentualna strata może narazić Cię na poważne konsekwencje finansowe. Handluj tak, aby nie narazić się na problemy. Rynek kryptowalut jest znany ze swojej niestabilności, dlatego nawet profesjonalny robot nie zagwarantuje Ci zysków.

Zarobki

Na stronie internetowej Crypto Revolt znajdziesz informacje o zyskach w wysokości nawet 13 000 EUR dziennie. Taka ilość pieniędzy może wydawać się mało realna. W rzeczywistości jednak odpowiednie depozyty i przemyślane transakcje mogą przełożyć się na taki zysk.

Jeśli jednak dopiero zaczynasz inwestować odradzamy Ci dokonywanie dużych wpłat. W takim wypadku poczekaj, aż zdobędziesz potrzebne doświadczenie i wiedzę. 

logo crypto revolt biało żółty napis fioletowe tło półprzeźroczysty symbol bitcoin

Obsługa klienta

Obsługa klienta jest w gotowości zawsze kiedy jej potrzebujesz. Możesz skonsultować się poprzez email oraz czat na żywo działający całą dobę. Profesjonalny zespół szybko odpowie na Twoje pytania.

Weryfikacja

Po dokonaniu rejestracji jedyne co musisz zrobić to wpłacić depozyt. Nie musisz okazywać skanu dowodu osobistego, ani wyciągu rachunku osobistego, aby rozpocząć trading.

Wpłaty/Wypłaty

Wypłata z konta Crypto Revot jest bardzo prosta. Wystarczy ze złożysz prośbę o wypłatę. Zazwyczaj środki trafią na Twoje konto bankowe już w ciągu jednego dnia roboczego. Proces przebiega równie łatwo w przypadku wpłaty depozytu. Wystarczy, że wybierzesz preferowaną metodę i uzupełnisz szczegóły płatności (kwota, numer karty, data ważności i CVC).

Opłaty

Crypto Revolt nie pobiera prowizji, opłat brokerskich oraz rejestracyjnych. Wszystkie pieniądze na Twoim koncie należą do Ciebie. 

 

Ostrzeżenie
Crypto Revolt to profesjonalny asystent inwestycyjny dla wszystkich traderów, niezależnie od stopnia zaawansowania. Pomimo tego, że mamy do czynienia z zaawansowanym oprogramowaniem, nie warto polegać w 100% na jego pracy.

Jeśli chcesz odnieść sukces, zapoznaj się z dynamiką rynku kryptowalut oraz funkcjami platformy Crypto Revolt. Podstawą strategii handlowej powinno być określenie wstępnych założeń inwestycyjnych i bieżące kontrolowanie postępów robota.

 

FAQ

Czy korzystanie z Crypto Revolt jest legalne?
Według uzyskanych przez nas informacji handel z robotem jest całkowicie legalny. Dostawca oprogramowania posiada wszystkie konieczne zezwolenia.
Jak działa platforma Crypto Revolt?
Handel z Crypto Revolt rozpoczniesz zaraz po założeniu konta. Aplikacja zarządza naszymi środkami dzięki skomplikowanym algorytmom i obliczeniom. Dodatkowo platforma udostępnia tryby Take Profit i Stop Loss.
Jak dużo czasu muszę poświęcić tygodniowo, aby osiągnąć zadowalający zysk?
Większość koniecznej pracy wykonuje opogramowanie. Na obsługę platformy nie musisz poświęcać więcej niż 20 minut dziennie.
Ile maksymalnie mogę zarobić?
W przypadku Crypto Revolt nie ma limitu górnego limitu zysków. Niektórzy użytkownicy platformy są w stanie zarobić ponad 1 000 000 EUR w ciągu dwóch miesięcy.
Czy Crypto Revolt posiada wersję demo?
Niestety wersja demonstracyjna robota nie jest dostępna. W zamian platforma udostępnia szereg informacji, które mają pomóc w rozpoczęciu tradingu.
Czy korzystanie z platformy wiąże się z kosztami?
Nie, ale Crypto Revolt jest dostępny wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników. Konto założysz postępując zgodnie ze wskazówkami w tym artykule.
Czy Cryto Revolt posiada jakieś ukryte opłaty?
Nie musisz obawiać się żadnych ukrytych opłat. W każdym momencie możesz wypłacić swoje środki z konta.
Czy Crypto Revolt to MLM lub marketing afiliacyjny?
Nie, robot jest precyzyjnym narzędziem, które daje szanse na wysokie zyski.
Czy Crypto Revolt posiada aplikację mobilną?
W trakcie naszego testu nie udało nam się znaleźć aplikacji mobilnej obsługującej robota. Możemy jednak potwierdzić, że skorzystasz z platformy, jeśli posiadasz dostęp do internetu i dowolne urządzenie mobilne. Możesz wykonywać działania za pośrednictwem komputera oraz smartfona z dowolnym systemem operacyjnym.