logo kryptobota trzy słowa czarno pomarańczowy napis symbol bitcoin

Świat kryptowalut nieustannie się rozwija. Nic dziwnego, że powstają kolejne platformy, na których można handlować wirtualną walutą. Kryptoroboty projektowane są, aby wspierać Cię w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Zwłaszcza jeżeli brakuje Ci doświadczenia.

Automatyzacja handlu kryptowalutami stała się możliwa dzięki tzw. robotom Bitcoin. Testy kolejnych platform nakierowały nas na Bitcoin Method. Niestety Bitcoin Method to oszustwo.

Redakcja Kryptoportalu sugeruje, aby zamiast tego kryptobota wypróbować np. Bitcoin Code. Zostań z nami i przekonaj się dlaczego uważamy, że Bitcoin Method to oszustwo oraz na co warto zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniego robota handlowego.

Co to jest Bitcoin Method?

obietnica wysokiego zysku strona główna okno logowania pomarańczowe tło odliczanie szans darmowego logowania pomarańczowe tło

Bitcoin Method to kryptorobot, który zdaniem twórców pomoże Ci zarobić nawet 14 000 EUR dziennie. Samo hasło reklamowe zachęca, jednak już od początku wydaje się mało realne.

Postanowiliśmy, że mimo wszystko przetestujemy platformę. Założyliśmy, że być może zysk nie będzie aż tak wysoki, ale zadowolimy się również niższym zarobkiem. W rzeczywistości, dzięki kryptobotowi straciliśmy wszystkie zainwestowane środki.

Na witrynie zamieszczono również informację, że usługa była prezentowana w mediach, takich jak Forbes, Fortune i CNN. Zatem robot powinien mieć już 100 000- jeśli nie miliony – użytkowników. W żadnym medium nie znaleźliśmy nawet wzmianki na temat robota.

Według twórcy oprogramowanie Bitcoin Method jest w stanie dokładnie przewidzieć cenę bitcoin. W praktyce jest to zupełnie niemożliwe. Nawet eksperci posiadający wieloletnie doświadczenie w handlu kryptowalutami i odpowiednią wiedzę nie są w stanie dokładnie wskazać notowań bitcoin

Przy obecnym rozwoju technologicznego nie jesteśmy w stanie dokładnie przewidzieć nawet średnioterminowych zmian. Jeżeli ktoś próbuje wmówić Ci, że jest inaczej, zachowaj czujność.

 

Zalety korzystania z Bitcoin Method

 

Wśród korzyści płynących z użytkowania Bitcoin Method twórcy wskazują:

  • łatwość osiągnięcia zysku – robot dobierze odpowiednie parametry transakcji za Ciebie,
  • dzienny zysk na poziomie 14 000 EUR,
  • bezpieczeństwo realizowanych transakcji,
  • zapewniają, że z robota korzystali również celebryci, a o samej stronie głośno jest w międzynarodowych mediach.

Żadne z tych twierdzeń nie jest jednak prawdziwe. Robot pomoże Ci co najwyżej zapłacić bardzo wysoki podatek od złudzeń. Jeżeli chcesz dysponować swoimi środkami sprawdź jedną z platform, które proponujemy na naszej stronie internetowej. Nie daj się zwieść Bitcoin Method, to po prostu scam.

Jeżeli zastanawiasz się nad kryptorobotem, z którym inwestycje będą nie tylko bezpieczniejsze, ale również stosunkowo proste, skorzystaj z Bitcoin Code.

Aplikacja dzięki niezwykle funkcjonalnemu interface polecamy zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych traderów. Robot odznacza się również wysoką rentownością – 90% (o wynikach mieliśmy okazję przekonać się samodzielnie podczas testu, który przeprowadziliśmy).

Podobnie jak Bitcoin Method, kryptobot współpracuje z zewnętrznymi brokerami. Tu jednak możesz liczyć na to, że są w pełni sprawdzeni. Wszyscy oferują tożsame funkcje handlowe i podobny potencjał zysku. Inwestycje za ich pośrednictwem są po prostu bezpieczniejsze.

Co ważne, Bitcoin Code wykonuje operacje z szybkością nieosiągalną dla zwykłego inwestora. Dzięki temu do transakcji jest w stanie wykorzystać informacje handlowe, które dopiero co pojawią się w sieci oraz odpowiednio dostosować do nich podejmowane działania.

 

Załóż Konto

 

 

Czy Bitcoin Method to Oszustwo? TAK!

 

Nasz test bardzo szybko wykazał, że Bitcoin Method to oszustwo. Oprócz straconych przez nas środków, chcielibyśmy wskazać na kilka innych elementów, które o tym świadczą. Nie świadczy to jednak, że wszystkie roboty są oszustwem. Wybierając odpowiednią witrynę można liczyć liczyć na zyski. Przykładem o podobnej nazwie, jednak o odmiennych wynikach jest Bitcoin Billionaire – recenzja znajduje się również na Kryptoportal.

Zafałszowane Widżety

Kiedy wejdziesz na stronę na pewno zwrócisz uwagę na odliczanie w lewym dolnym rogu. Szybko zmieniające się liczby mają informować o rzekomej ilości darmowych rejestracji. Początkowo pojawia się informacja o 35 miejscach dla zainteresowanych… 20… 10… 0.

Nawet kiedy w lewym dolnym rogu pojawi się  informacja, że szansa na darmową rejestrację przeszła Ci koło nosa, proces nadal jest nieodpłatny. Wystarczy odświeżyć stronę naciskając klawisz F5, aby ponownie wyświetlić informację o 35 miejscach albo wybrać opcję “zarejestruj się”.

Algorytm został zaprogramowany w taki sposób, aby zmusić Cię do rejestracji bez uprzedniego zastanowienia. Mało kto, widząc szansę na zysk 14000 EUR dziennie oraz coraz mniejszą szansę na darmowe logowanie, zacznie się zastanawiać czy to przypadkiem nie oszustwo.

Podrabiane Referencje

Na stronie głównej witryny Bitcoin Method można zobaczyć film o sposobie działania robota oraz opinie inwestorów na jego temat. Wszystkie recenzje są oczywiście bardzo pochlebne.

Główny problem polega na tym, iż rzekomi inwestorzy to aktorzy opłaceni do powtarzania wyuczonych formułek. Z kolei pisemne opinie zamieszczone poniżej filmu są do siebie bardzo podobne – w każdej są podziękowania dla Joe Templeton (twórcy kryptobota) za możliwość szybkiego zarobku.

Użytkownicy podkreślają, że zarabiają tysiące EUR dziennie, mogą prowadzić szczęśliwe życie. Recenzje opatrzone są losowymi zdjęciami z internetu, które dodatkowo podważają ich autentyczność.

Plotki na Temat Popularności Robota wśród Celebrytów

Na wstępie filmu promującego platformę przywoływane są sylwetki światowych milionerów m.in. Satoshi Nakamoto, Erika Finmana czy Christophera Kocha. Z treści wyraźnie wynika, że swój majątek zdobyli korzystając z Bitcoin Method. Twórcy zapewniają, że ty też możesz zarobić swój pierwszy milion w ten sam sposób.

Pojawiają się również plotki, że z oprogramowania korzystają celebryci tacy jak Elon Musk czy Martin Lewis. Tego niestety nie udało nam się sprawdzić, jednak powinieneś traktować je z przymrużeniem oka.

Kłamstwa na Temat Zysku

Tego doświadczyliśmy na własnej skórze. Z gwarantowanego na stronie głównej platformy zysku 14000 EUR dziennie i naszego depozytu pozostało okrągłe zero. Ze względu na to Bitcoin Method możemy polecić wyłącznie osobom, które chcą stracić cały swój kapitał i trochę nerwów – jeżeli takie się znajdą.

Tych, którzy rzeczywiście chcą zasmakować wygranej i zacząć przygodę z handlem, zachęcamy do zarejestrowania w Bitcoin Code. W przeciwieństwie do omawianej powyżej, nie jest oszustwem.

 

Werdykt

Bitcoin Method nie zasługuje na pozytywną opinię. To SCAM !

  • witryna zawiera wiele recenzji wideo i opinii w formie pisanej, które nie są ani trochę wiarygodne,
  • po przetestowaniu robota możemy stwierdzić, że obietnice zawarte na stronie nie mają pokrycia w rzeczywistości,
  • platforma nie gwarantuje żadnych zwrotów,
  • na rynku jest dostępnych wiele kryptorobotów, które nie budzą zastrzeżeń. Nie warto ryzykować jeżeli nie można być nawet w połowie pewnym platformy!

Bitcoin Method nie polecamy nikomu.

Zamiast tego robota, sprawdź Bitcoin Code. Przekonaj się, że zysk jest w zasięgu Twojej ręki.

Ostrzeżenie

Bitcoin Code to asystent inwestora z prawdziwego zdarzenia. Warto jednak pamiętać, że nadal jest tylko aplikacją i nie można polegać na jej pracy w 100%. Najlepiej zapoznać się z dynamiką rynku kryptowalut i funkcjami oprogramowania. Przede wszystkim dokonaj wstępnych założeń inwestycyjnych i na bieżąco kontroluj postępy kryptobota.

 

 

Logowanie do Bitcoin Method: Jak założyć Konto?

Krok 1: Rejestracja

Proces rejestracji przebiega stosunkowo prosto. Należy uzupełnić imię i nazwisko oraz adres e-mail, a następnie wybrać opcję przejdź dalej. Logowanie uproszczono możliwie jak najbardziej, aby było po wszystkim zanim zdążysz się rozmyślić.

Kiedy wybierzesz opcję „rozpocznij teraz” zostaniesz poproszony o uzupełnienie formularza poprzez podanie hasła, kraju i numeru telefonu. Po ich wprowadzeniu będziesz mógł rozpocząć handel. Prawda, że szybko?

strona główna film promocyjny kryptobota formularz rejestracyjny dane osobowe imię nazwisko adres e-mail

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Gdy zdecydujesz się od razu rozpocząć inwestycję, zostaniesz poproszony o przelanie depozytu ( minimum 250 EUR), aby móc zlecać transakcje. Co ciekawe, już w tym momencie zostaniesz przekierowany na stronę brokera, o którym nikt wcześniej nie słyszał.

Jeżeli do tego momentu byłeś zdecydowany na transakcję z Bitcoin Method, zaufaj nam i odpuść zanim będziesz 250 euro „w plecy”.

Twoją czujność powinien zbudzić jeszcze jeden ważny element. Płatności kartami kredytowymi i debetowymi są zwykle dodatkową metodą płatności. Występują wyłącznie w najlepiej szyfrowanych platformach, które spełniają regulacje wybranych organów finansowych krajowych lub międzynarodowych.

W przypadku Bitcoin Method metody płatności są tylko dwie – BTC lub karty. Jeżeli nie zakupiłeś jeszcze swoich pierwszych bitcoin, pozostaje Ci skorzystać z drugiej opcji. Od strony technicznej, udostępnienie danych karty jakiejkolwiek instytucji lub osobie, jest jej upoważnieniem do zlecaniu w Twoim imieniu transakcji.

Podanie tak wrażliwych danych wymaga zaufania. Czy strona, która od strony głównej wypełniona jest samymi kłamstwami, budzi wiarygodność? Zastanów się, zanim nie tylko utracisz przelany na platformę kapitał, ale również środki zgromadzone na rachunku bankowym.

Krok 3: Trading 

Platforma oferuje dwie możliwości handlu – w trybie automatycznym (czekasz, aż robot pozbawi Cię całej zainwestowanej kwoty) lub ręcznym (możesz próbować samodzielnie handlować, lecz w tym przypadku jesteś pozbawiony jakiegokolwiek wsparcia).

Najlepszą opcją będzie sposób trzeci – po prostu zmień robota i handluj bez ścisku w żołądku. Jako alternatywę proponujemy Bitcoin Code.

Ta platforma nie tylko pozwoli Ci podjąć transakcje bez niepotrzebnego ryzyka, ale również zrobi to w niezwykle przystępny sposób – doskonale sprawdzi się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów.

Sprawdź funkcje oferowane przez robota i koniecznie podziel się swoją opinią !

metody płatności na stronie karty płatnicze bitcoin serwis transakcyjny

Załóż Konto

Czy warto otworzyć Konto Bitcoin Code? Poznaj Opinie Ekspertów

Argumentom, dlaczego należy uważać na Bitcoin Method, poświęciliśmy już stosunkowo dużo miejsca. Chcielibyśmy przekonać Cię, że to po prostu scam, zanim stracisz jakiekolwiek środki. Te ostatnie akapity postanowiliśmy poświęcić w skrócie Bitcoin Code, jako naszej alternatywie dla nieuczciwego oprogramowania.

Jeżeli jesteś zainteresowany dokładną recenzją aplikacji, koniecznie zajrzyj na naszą stronę.

Zarobki 

Najlepszym dowodem wiarygodności kryptobota są zarobki osiągane przy jego pomocy. Swoją wygraną możesz otrzymać już pierwszego dnia użytkowania. Dla bezpieczeństwa zalecamy skorzystanie z minimalnego depozytu (250 EUR) i reinwestowanie zysku.

Obsługa Klienta

Strona internetowa oferuje profesjonalne wsparcie. Po zalogowaniu zobaczysz okno czatu, które pozwoli Ci w czasie rzeczywistym uzyskać niezbędne informacje od obsługi klienta. Istnieje również możliwość skontaktowania się przez maila obsługiwanego 24/7.

Wersja Demo

Bitcoin Code umożliwia zapoznanie się z funkcjonalnościami systemu w wersji demo. Co ważniejsze, konto testowe nie jest ograniczone pod względem dostępności poszczególnych opcji. Możesz się zarejestrować i dokładnie przyjrzeć platformie, zanim zainwestujesz swoje własne środki.

 

Weryfikacja 

Proces weryfikacji tożsamości jest bardzo uproszczony, jednak na tyle przemyślany, aby uchronić robota przed praniem brudnych pieniędzy oraz umożliwić handel wyłącznie prawdziwym użytkownikom

Zweryfikuj tożsamość za pośrednictwem adresu e-mail i nie troszcz się o wysyłanie skanów dowodu osobistego lub rachunków za prąd.

Wpłaty/Wypłaty 

Serwis przewiduje wiele typów płatności, spośród których najpopularniejsze to płatność kartą Visa lub Master Card, GeoTrust i PCI. Przy ich pomocy możesz zasilić konto kwotą minimum 250 EUR oraz maksymalnie 15 000 EUR. Zalecamy rozpoczęcie od minimalnego depozytu oraz reinwestowania zysku.

Wypłaty możesz realizować nawet codziennie. Proces przekazywania środków przebiega bardzo szybko i bez większych komplikacji.

Opłaty

Bitcoin Code nie stosuje żadnych ukrytych kosztów. Serwis pobiera prowizję w wysokości 13% zysków z handlu. Nie płacisz dodatkowo, za przelew środków na twoje konto, na platformie. Kiedy podejmiesz decyzję o wypłacie, środki zostaną przekazane bezpośrednio na Twój rachunek bankowy.

Bitcoin Code z pewnością będzie lepszym rozwiązaniem, niż recenzowany w tekście Bitcoin Method. Platforma ta nie tylko nie wzbudza zaufania, ale może być wręcz zagrożeniem dla zainwestowanego przez Ciebie kapitału.

Jeżeli nie jesteś w pełni przekonany do naszych argumentów, na spokojnie uruchom tę witrynę i sam oceń wiarygodność zamieszczanych na niej informacji. Jak często na giełdach oraz stronach kryptobotów widzisz informację o zysku 14000 EUR?

Żadna poważna platforma nie zamieszcza podobnych obietnic, ponieważ są nierealne do spełnienia. A jeżeli zamieszcza, to znak że trzeba szukać innej…

Załóż Konto

 

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania 

1. Czy Bitcoin Method to oszustwo?
Platforma jest co najmniej wątpliwa. W naszym teście nie udało nam się wygenerować zysków, mimo że to nie pierwszy robot, którego obsługiwaliśmy. Obawiamy się, że witryna opiera się na oszustwie w celu naciągnięcia jak największej liczby użytkowników.
2. Czy handel tym kryptobotem jest legalny?
Ze względu na niewiele uregulowań prawnych w tym zakresie, nie można powiedzieć że handel tym robotem jest nielegalny. Podczas testów nie odnaleźliśmy jednak informacji, czy dostawca ma wszystkie niezbędne licencje i funkcje bezpieczeństwa, aby oferować tego typu usługi.
Nie można zatem wykluczyć, że platforma jest najzwyklejszym oszustwem. Dlatego podczas korzystania z tego robota należy zachować szczególną ostrożność. Najlepiej od razu zrezygnować i skorzystać ze sprawdzonego oprogramowania.
3. Jak działa Bitcoin Method?
Według zapewnień twórców, platforma opiera się na automatycznym oprogramowaniu. Odpowiedni algorytm jest zaprogramowany tak, aby robot samodzielnie podejmował odpowiednie decyzje handlowe.
Nie możemy jednak potwierdzić tej informacji. W naszym odczuciu oprogramowanie zostało przygotowane w taki sposób, aby doprowadzać do kolejnych porażek inwestora, aż do całkowitej utraty zdeponowanych środków.
4. Czy mogę zarobić pieniądze z Bitcoin Method?
Oprogramowanie niestety nie zasługuje na zainteresowanie, a tym bardziej zaufanie. Ocena czy jakikolwiek zysk jest rzeczywiście możliwy jest bardzo trudna, ponieważ już sama platforma budzi szereg wątpliwości.
Nasze stanowisko, ale też wielu użytkowników (ofiar) Bitcoin Method, jest jednoznaczne. Platforma to oszustwo, szybciej utracisz cały depozyt, niż uda Ci się zyskać 100 EUR.
Zalecamy korzystanie z robotów bardziej bezpiecznych (recenzje znajdziesz na naszej stronie) w szczególności Bitcoin Code, o którym pokrótce wspominamy powyżej.

Jeśli Bitcoin Code nie jest tym, czego szukasz, przeczytaj recenzje innych wartych uwagi kryptobotów, na początek proponujemy zapoznać się z Bitcoin Loophole lub Crypto Genius.