crypto engine logo kryptorobota biały napis na różowym tle

Osoby, które poszukują sposobów na uzyskanie dochodu pasywnego, coraz częściej zwracają się w kierunku kryptowalut. Owszem giełda kryptograficzna obiecuje duże zyski, jednak czy rzeczywiście osiągnięcie ich jest proste?

Niestety nie. Rynek kryptowalutowy jest niezwykle zmienny. Bywają szczęściarze, którym udaje się zarobić krocie na jednej inwestycji. Jednak nie jest to wcale tak powszechne, jak mogłoby się wydawać po przejrzeniu paru internetowych newsów.

Jednak nie należy się zrażać. Wejście na rynek kryptowalut jest obecnie o wiele prostsze niż kilka lat temu. Wszystko za sprawą ciągle rozwijającej się technologii i powstawaniu coraz to nowych rozwiązań.

Wśród nowicjuszy ogromną popularnością cieszą się automatyczne roboty inwestycyjne. Są to inteligentne oprogramowania, które potrafią samodzielnie wykonywać operacje tradingowe na giełdzie. Ich działanie opiera się m.in. na sztucznej inteligencji

Jednym z nich jest robot Crypto Engine. Możliwe, że jego nazwa mignęła ci gdzieś w internecie podczas poszukiwania informacji o dochodzie pasywnym. Według recenzji użytkowników umożliwia zarobienie tysięcy euro dziennie na spekulacjach kryptowalutowych. 

Brzmi to dla ciebie niewiarygodnie? Rzeczywiście wiele robotów kryptograficznych okazuje się oszustwem. Przed zainwestowaniem swoich oszczędności z którymkolwiek z nich należy uważnie przejrzeć wszystkie opinie w internecie

W przypadku Crypto Engine są one nadzwyczaj dobre. Mimo wszystko, postanowiliśmy przeprowadzić własny test w naszej redakcji. Czy osiągnięcie zawrotnych zysków w zaledwie kilka dni jest możliwe? Czytaj dalej, a na pewno się dowiesz!

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest Crypto Engine?

 

Crypto Engine to w pełni zautomatyzowany robot kryptograficzny. Jest w stanie samodzielnie oceniać sytuację na giełdzie i zarządzać środkami inwestora w taki sposób, aby przynieść mu jak najwięcej zysków. 

Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu w jego budowie zaawansowanych algorytmów opartych na sztucznej inteligencji. Robot w przeciągu paru sekund analizuje dane ze wszystkich przeszłych operacji oraz wiadomości ze świata. Na tej podstawie podejmuje decyzje handlowe. 

Może się to wydawać mocno naciągane, jednak trafność podejmowanych przez Crypto Engine decyzji szacowana jest na około 95%. Oznacza to, że minimum 9 na 10 transakcji kończy się zyskiem dla inwestora. 

W swoich zakładach robot łączy różne strategie inwestycyjne. Pozwala mu to wykorzystać każdą okazję do zarobku. Crypto Engine gra zarówno na spadki, jak i na wzrosty w zależności od swoich prognoz. Kiedy wszystkie kursy spadają, ty możesz się cieszyć rosnącymi wpływami na konto!

 

główna strona internetowa robota Crypto Engine

 

Oprócz tego kryptobot stosuje trading wysokiej częstotliwości, czyli obstawia setki a nawet tysiące zakładów jednocześnie. Nietrudno policzyć, ile możliwości zarobku daje ten rodzaj handlu. Trzeba jednak pamiętać, że jest on również bardzo ryzykowny

Algorytm Crypto Engine przewyższa w swoim działaniu nawet grupy najlepszych maklerów. Umysł człowieka nie jest w stanie przeanalizować takich ilości danych w tak krótkim czasie. Fizycznie nie jest też możliwe samodzielne obstawienie takiej ilości zakładów. 

Ponieważ Crypto Engine współpracuje jedynie z regulowany brokerami posiada wszelkie zabezpieczenia przed bankructwem. Nie musisz obawiać się, że z dnia na dzień twoje środki wyparują. 

Dodatkową zaletą partnerstwa z zewnętrznymi brokerami jest dźwignia handlowa w wysokości 1:5000. Niełatwo znaleźć roboty, które udostępniają aż tak dużą dźwignię. Funkcja ta jest niezwykle ryzykowna, jednak w przypadku zysku mnoży go razy 5000. 

Jak już wspominaliśmy, Crypto Engine wykonuje wszystkie te działania samodzielnie. Najlepiej jest włączać go rano tylko w celu ustalenia parametrów handlu, a potem pozostawić na 8 godzin samemu sobie. Ponieważ jest w 100% automatyczny nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia czy wiedzy na temat inwestowania.

 

Załóż Konto

 

 

Zalety Korzystania z Crypto Engine:

 

 • 95% operacji zakończonych sukcesem; 
 • Pełna transparentność zasad działania i wykonywanych transakcji;
 • Prostota użytkowania;
 • Duży wybór dostępnych kryptowalut;
 • Współpraca wyłącznie z brokerami regulowanymi przez światowe instytucje finansowe takie jak FCA i ASIC;
 • Bezpłatne i bezproblemowe wypłaty z konta w każdym momencie.

 

Załóż Konto

 

Ostrzeżenie

Handel na dużych częstotliwościach oraz z użyciem dźwigni handlowej wiąże się z dużym ryzykiem. Nawet kiedy używasz w tym celu wiarygodnego robota, jakim jest Crypto Engine. Pamiętaj, aby nigdy nie inwestować oszczędności, na których utratę nie jesteś w stanie sobie pozwolić

 

 

Czy Crypto Engine to Oszustwo? NIE!

 

O każdym robocie inwestycyjnym można znaleźć również negatywne opinie. Czy oznacza to, że Crypto Engine to scam? Z naszego testu wynika, że nie! 

 

Werdykt

 

 1. Crypto Engine ma stwierdzoną sprawdzalność prognoz na poziomie 95%.
 2. Wykorzystuje wiele strategii inwestycyjnych jednocześnie, aby zmaksymalizować zyski.
 3. Oferuje wersję demonstracyjną, w której możesz bezpłatnie nauczyć się obsługi robota.
 4. Współpracuje z regulowanymi brokerami, którzy oferują dźwignię 1:5000.
 5. Udostępnia kryptowaluty, których nie znajdziesz w innych robotach.
 6. Posiada pozytywne opinie również na niezależnych stronach branżowych np. Forex Peace Army.
 7. Zarobki niektórych użytkowników wynoszą nawet 2000€ dziennie.
 8. W pełni transparentny w działaniu, wszystkie transakcje są do wglądu na twoim koncie.

 

Załóż Konto

 

Logowanie do Crypto Engine:
Jak założyć Konto?

 

załóż konto crypto engine zarabiaj

Krok 1: Rejestracja

Formularz rejestracyjny znajdziesz na głównej stronie Crypto Engine w prawym górnym rogu. Wymaga on jedynie podstawowych danych, czyli imienia i nazwiska (zgodnie z dokumentem tożsamości) oraz numeru telefonu i adresu e-mail.

W przeciągu paru minut możesz spodziewać się wiadomości z linkiem aktywacyjnym do konta. Jeśli przez dłuższy czas się nie pojawi, zajrzyj do folderu SPAM.

Po zalogowaniu zostaniesz przekierowany na stronę jednego z partnerów. Tam wymagana będzie już weryfikacja konta ze skanem dowodu osobistego i dokumentem poświadczającym adres zamieszkania np. wyciągiem z banku. Sprawdzenie twojej tożsamości powinno trwać maksymalnie godzinę.

 

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Kiedy twoje konto będzie już zweryfikowane, możesz dokonać pierwszej wpłaty. Minimalny depozyt początkowy wynosi 250€. Jest to typowa kwota dla tego typu aplikacji. Nawet jeśli czujesz się pewnie, na początek lepiej pozostań przy takiej sumie.

Crypto Engine udostępnia szeroki wybór metod płatności: od kart debetowych i kredytowych (Visa, MasterCard, Maestro) po systemy płatności online (Wire Transfer) i e-wallety typu Web Money, Neteller czy Skrill. Możliwa jest również wpłata w Bitcoinach lub Ethereum.

 

Krok 3: Konto Demo

Wersja demonstracyjna pozwala ci zapoznać się z zasadami działania robota i jego funkcjami. Ważnym krokiem przed rozpoczęciem automatycznego tradingu jest ustawienie parametrów handlu. W wersji demo możesz sprawdzić, jakie będą najlepsze dla ciebie. 

Jeżeli jesteś początkującym inwestorem lepiej pozostawić te parametry na domyślnych wartościach. Jednak na tym rynku rządzi zasada “im większe ryzyko, tym większe zyski”. Poziom ryzyka transakcji możesz ustawić zgodnie z twoimi oczekiwaniami

 

kryptowaluty dostępne Crypto Engine inwestuj kryptomonety zarabiaj

 

Krok 4: Trading

W wersji live zdecydowanie musisz już bardziej uważać. Grasz tutaj już swoimi pieniędzmi, więc mały błąd może doprowadzić do dużych strat. Domyślny poziom ryzyka podejmowanego w transakcjach to 10%

Najlepszym sposobem na zarobienie z Crypto Engine jest włączenie robota w godzinach pracy Wall Street i pozostawienie go na ten czas bez kontroli. Kiedy w ciągu dnia wejdziesz na konto, możesz zobaczyć niezbyt satysfakcjonujące wyniki i pod wpływem impulsu wyłączyć aplikację. Tymczasem nie muszą one oznaczać wyjścia na minus pod koniec sesji.  

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć Konto w Crypto Engine?
Poznaj Opinie Ekspertów

 

Zarobki

Nie udało nam się tego sprawdzić, ale z recenzji użytkowników wynika, że możliwe są zarobki w wysokości 1500€-2000€ na dzień. Oficjalna strona robota twierdzi, że są to wyniki możliwe przy wpłaceniu minimalnego depozytu 250€. Radzimy jednak podejść do tych doniesień ze spokojem i na początek nie oczekiwać aż tak dużych zysków.

 

Weryfikacja

Weryfikacja konta jest wymagana, kiedy chcesz dokonać wpłaty depozytu. Chociaż przesyłanie skanu dowodu i potwierdzenia adresu może ci się wydawać nadmiarem formalności, to jest to dowód na wiarygodność Crypto Engine. 

Uregulowani brokerzy są zobowiązani do tego typu kontroli w celu zapobiegania praniu pieniędzy. Weryfikacja dokumentów zajmuje zazwyczaj maksymalnie godzinę. U innych brokerów wynosi to nawet 24 godziny.

 

odznaczenia nagrody kryptorobot crypto engine

 

Wersja Demo

Crypto Engine udostępnia wersję demo, w której możesz nauczyć się obsługi serwisu bez ryzyka utraty własnych oszczędności. Polecamy skorzystanie z niej nawet doświadczonym inwestorom. Wersja demonstracyjna jest bezpłatna i dostajesz tam do wykorzystania wirtualne środki. Zarobki ani straty w tej wersji nie mają wpływu na saldo twojego konta live. 

 

Wpłaty/Wypłaty

Wpłaty i wypłaty są bezpłatne i dostępne o każdej porze. W celu dokonania wypłaty środków wypełnij odpowiedni formularz na stronie. W zależności od wybranej metody płatności na pieniądze na swoim koncie możesz czekać do 3 dni roboczych

Pieniądze możesz wpłacać różnymi kartami debetowymi i kredytowymi, e-walletami np. Skrill, Neteller czy Web Money lub przelewem online poprzez Wire Transfer.

 

Opłaty 

Crypto Engine pobiera jedynie niewielkie prowizje od wygranych środków. W momencie kiedy zakładasz konto, wpłacasz lub wypłacasz pieniądze, żadne opłaty nie są pobierane. Prowizje są niewielkie i prawdopodobnie nawet nie zauważysz ich braku. 

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania

 

Czy Crypto Engine to scam?
Nie! Powyższa recenzja pokazuje, że Crypto Engine rzeczywiście pomnaża oszczędności swoich użytkowników.
Czy Crypto Engine posiada aplikację mobilną?
Crypto Engine nie oferuje jeszcze aplikacji mobilnej, jednak strona jest dostosowana do mniejszych ekranów. Bez problemu możesz używać jej na swoim smartfonie lub tablecie.
Ile zarobię z Crypto Engine?
Nie można dokładnie określić wysokości zarobków użytkowników Crypto Engine. Z danych serwisu i recenzji wynika, że wynoszą one około 300% dziennie. Wszystko zależy jednak od zainwestowanego kapitału i obecnej sytuacji na rynku.
Czy mogę wypłacać środki z konta Crypto Engine?
Oczywiście. W każdym momencie możesz dokonać wypłaty wszystkich środków ze swojego konta. Musisz w tym celu wypełnić wniosek o wypłatę dostępny na stronie. Na jego rozpatrzenie będziesz czekał maksymalne 5 godzin.