cryptobank-logo-fioletowo czarny napis białe tło wąskie litery

Zarabianie na kryptowalutach to trudne i pracochłonne zajęcie. Na szczęście w ostatnich latach powstały specjalne aplikacje, które wykonują większość pracy za inwestora.

System zaawansowanych algorytmów podejmuje najlepsze decyzje bez ingerencji użytkowników. Postanowiliśmy sprawdzić, czy CryptoBank to robot wart Twojego zainteresowania.

 

Co to jest CryptoBank?

CryptoBank to nowoczesne oprogramowanie, które daje szanse na pasywny dochód. Wśród obecnie dostępnych platform transakcyjnych, CryptoBank stwarza jedne z najlepszych warunków do handlu w internecie.

Traderzy nie muszą przeznaczać dużego czasu na zarządzanie kontem. Wystarczy poświęcić kilkanaście minut dziennie, aby zarabiać.

CryptoBank to narzędzie, z którego z powodzeniem mogą korzystać osoby nie posiadające dużego doświadczenia w handlu. Twoją rolą jest zamykanie oraz otwieranie sesji oraz gromadzenie zysków.

Załóż Konto

 

Zachęcamy traderów, aby zamykali sesje na koniec każdego dnia handlowego. W ten sposób upewnisz się, że zyski trafiły na Twoje konto. Masz również czas, aby przemyśleć ponowne zainwestowanie środków. Jeśli pieniądze pozostaną na koncie, robot ponownie je zainwestuje, a to stwarza pewne ryzyko.

W przypadku CryptoBank nie musisz pobierać, ani instalować żadnego oprogramowania. Aplikacja doskonale współpracuje z urządzeniami mobilnymi, dlatego możesz zarządzać kontem korzystając ze swojego smartfona.

 

Jak działa CryptoBank?

stron główna kryptobota filmik promocyjny modelka formularz rejestracyjny symbol bitcoin ekran CryptoBank posiada technologię, która monitoruje szczegółowo wszystkie ruchy na rynku.

Oprogramowanie wykorzystuje duże  zbiory danych do podejmowania decyzji. Algorytmy transakcyjne działają zdecydowanie skuteczniej od przeciętnego inwestora,  ponieważ ruchy są przeprowadzane w trakcie ułamków sekund.

Nowoczesne roboty, takie jak CryptoBank, Bitcoin Circuit, Bitcoin Billionaire czy Loophole,mają możliwość przeprowadzania podstawowych i technicznych analiz. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z ich ofertą!

W pierwszym przypadku robot identyfikuje wiadomości rynkowe i na tej podstawie dokonuje transakcji. Jeśli ceny kryptograficzne zaczną spadać, robot automatycznie zmieni strategię na taką, która zarabia na spadających rynkach. Analiza techniczna opiera się na czerpaniu informacji z danych historycznych.

Dzięki strategii transakcji o wysokiej częstotliwości szanse na zyski znacząco rosną. Aplikacja wykorzystuje każdą okazję. To tłumaczy zawrotne zarobki osiągane przez część użytkowników. Dodatkowo oprogramowanie wykorzystuje wysoką dźwignię, w ten sam sposób jak robią to najlepsi inwestorzy.

Udało nam się ustalić, że CryptoBank współpracuje wyłącznie z renomowanymi i regulowanymi brokerami. Wspólne działanie pozwala na łatwiejsze przeprowadzanie transakcji. Jako handlowiec, możesz być spokojny o swój depozyt. Upewniliśmy się, że brokerzy nie przekraczają swoich kompetencji w zakresie funduszy traderów.

 

Zalety korzystania z CryptoBank

 • współpraca z kryptorobotem to duża oszczędność czasu,
 • otrzymasz profesjonalne porady ze strony ekspertów,
 • nowoczesne, zaawansowane technologie przekładają się na zyski użytkowników,
 • możesz rozpocząć zarabianie od momentu rejestracji.

Załóż Konto

 

Czy CryptoBank to Oszustwo? NIE!

W internecie znajdziesz różne recenzje na temat CryptoBank. Część z nich nie jest pochlebna. Nasza analiza potwierdziła jednak, że robot CryptoBank jest godny zaufania.

Użytkownicy nie muszą obawiać się o bezpieczeństwo danych oraz funduszy. Aplikacja nie wprowadza inwestorów w błąd.

Werdykt

 • robot CrytpoBank to nie scam,
 • aplikacja posiada pozytywne opinie użytkowników,
 • potwierdzona stopa zwrotu wynosi niemal 90%,
 • zalecamy korzystanie z bezpiecznych depozytów o wysokości 250 euro.

 

Ostrzeżenie

CryptoBank to asystent inwestora, który daje szanse na atrakcyjne zyski. Warto pamiętać, że na stronie oprogramowania znajdują się jedynie przykłady możliwych dochodów. Indywidualne wyniki mogą być inne, a CryptoBank nie gwarantuje zysków.

Korzystanie z wysokiej dźwigni daje szanse na duży dochód, ale wiąże się również ze znacznym ryzykiem. Dlatego zachowaj ostrożność i nie zdawaj się w 100% na działanie aplikacji. Dokładnie zaplanuj swoją strategię inwestycyjną i kontroluj działania robota każdego dnia.

Logowanie do CryptoBank: Jak założyć Konto?

Kiedy już podejmiesz decyzję o współpracy z CryptoBank, możesz przejść do strony głównej aplikacji, gdzie odnajdziesz dedykowany formularz. Na witrynie natrafisz na informację o ograniczonej ilości miejsc. Podczas naszego testu nie mieliśmy jednak problemu z utworzeniem konta.

Założenie konta jest bezpieczne dzięki zastosowanym szyfrowaniom. Hakerzy nie mają możliwości przechwycenia Twoich danych. Udało nam się również potwierdzić, że robot CryptoBank nie przekazuje informacji bez zgody ich właściciela.

formularz rejestracji granatowo żółto pomarańczowo biały imię nazwisko e-mail pola wymagające uzupełnienia

Krok 1: Rejestracja

Rejestracja w CryptoBank jest szybka, prosta i intuicyjna. Podczas zakładania konta nie natrafiliśmy na żaden problem. Wystarczy, że podasz kilka podstawowych danych oraz stworzysz bezpieczne hasło. Formularz rejestracyjny wymaga podania imienia, nazwiska, adresu e-mail oraz numeru telefonu.

Zaletą CryptoBank jest to, że nie gromadzi niepotrzebnych, dodatkowych danych użytkowników. Dzięki temu masz pewność, że informacje o Tobie nie trafią w niepowołane ręce. W celu dodatkowego zabezpieczenia zalecamy stworzenie długiego, silnego hasła oraz jego zmianę co 3 miesiące.

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Minimalny depozyt to 250 euro. CryptoBank zapewnia różne opcje wpłat. Jeśli zależy Ci na czasie wybierz kartę płatniczą. Pamiętaj, że późniejsza wypłata środków następuje tą samą drogą, co wcześniejsza wpłata na depozyt.

Krok 3: Konto Demo

Zaraz po zakończeniu rejestracji otrzymasz telefon od eksperta finansowego. Podczas rozmowy możesz liczyć na pakiet cennych wskazówek, które pomogą Ci w osiągnięciu pierwszych zysków. Robot nie oferuje natomiast możliwości zapoznania się z systemem poprzez wersję demo.

Krok 4: Trading 

Po odbyciu rozmowy możesz już rozpocząć handel i zarabianie pieniędzy. Po wciśnięciu opcji „inwestuj” uaktywnisz robota. Możesz swobodnie otwierać oraz zamykać sesje handlowe, a także wypróbować różne strategie inwestycyjne.

Nasz test pokazał, że masz do czynienia z jednym z najbardziej rentownych rozwiązań dostępnych na rynku.

sześć osób inwestorzy zysk cryptobank fotografie podpisy

Załóż Konto

Czy warto otworzyć Konto CryptoBank? Poznaj Opinie Ekspertów

CryptoBank to dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce zarobić i zaoszczędzić czas. Oprogramowanie błyskawicznie reaguje na zmiany na rynku i podejmuje decyzje adekwatne do aktualnego trendu.

Innowacyjność rozwiązania zdecydowanie przemawia na jego korzyść. Decydując się na automatyczny trading nie możesz jednak zapomnieć o najważniejszych zasadach inwestowania. Zebraliśmy je dla Ciebie w jednym miejscu:

 • inwestuj wyłącznie środki, które możesz utracić,
 • nie rezygnuj z bycia ostrożnym – robot nie uchroni Cię przed ryzykiem,
 • na bieżąco sprawdzaj wiadomości rynkowe,
 • wypróbuj różne strategie handlowe (tylko w ten sposób dowiesz się, która z nich jest najlepsza dla Ciebie),
 • regularnie wypłacaj uzyskane zyski,
 • korzystaj z porad ekspertów finansowych,
 • nie pozostawiaj otwartych pozycji na noc.

Zarobki 

CryptoBank deklaruje, że niektórzy użytkownicy są w stanie zarobić ponad 27 000 PLN dziennie. Nie wiemy, czy te dane pokrywają się z rzeczywistością. Jeśli dopiero zaczynasz inwestowanie, prawdopodobnie trudno będzie Ci uzyskać od razu taki wynik.

Nie zamykaj jednak jeszcze okna przeglądarki. Nawet jeśli uda Ci się znaleźć w innym miejscu, robota oferujące tak ogromne zyski na początek, to najprawdopodobniej będzie to nieprawdziwa informacja. Prześwietliliśmy niejedną aplikację tego typu i mimo bardzo atrakcyjnych wyników, jak w przypadku Bitcoin Profit, niespełna 30 tysięcy dziennie to kwota możliwa głównie dla zaawansowanych handlarzy.

Odradzamy inwestowanie dużych kwot, ponieważ narazisz się na niepotrzebne ryzyko. Rozpocznij od wpłaty minimalnej. Podczas analizy udało nam się potwierdzić, że przy minimalnym depozycie masz szanse na zysk o wysokości około 1000 euro.

Obsługa Klienta

CryptoBank sprawnie odpowiada na zapytania użytkowników. Jeśli zależy Ci na szybkim kontakcie wybierz czat na żywo. Potwierdzamy, że doświadczeni konsultanci pomagają o każdej porze. Jeśli skontaktujesz się poprzez email, odpowiedź zwrotna może dojść w przeciągu kilku godzin.

Weryfikacja 

Po przejściu przez rejestrację i rozmowie z ekspertem możesz zaczynać handel. Dodatkowa weryfikacja nie jest konieczna. Nie musisz skanować dowodu osobistego, ani pobierać wyciągu bankowego. CryptoBank zadbał o zabezpieczenia, które chronią użytkowników przed cyberatakami.

Wpłaty/Wypłaty 

CryptoBank zapewnia sprawny system wpłat oraz wypłat. Aby pobrać swoje środki finansowe, wystarczy zalogować się na konto i utworzyć zlecenie. Pieniądze powinny znaleźć się na Twoim koncie już pierwszego dnia roboczego.

Postanowiliśmy to sprawdzić i okazało się, że środki trafiły do nas już w przeciągu kilku godzin.

W przypadku depozytów proces przebiega równie sprawnie. Wybierasz preferowaną metodę i uzupełniasz niezbędne dane: wielkość kwoty, numer karty, CVC oraz datę ważności.

Opłaty

Dostęp do oprogramowania jest całkowicie darmowy. Nie musisz obawiać się ukrytych opłat. Wszystkie zainwestowane pieniądze pozostają Twoją własnością.

Opinie użytkowników

Na stronie CryptoBank znajdziesz wiele opinii użytkowników zadowolonych z używania robota. Każda z nich potwierdza wysokie zyski, jakie przynosi robot.

Inwestorzy potwierdzają, że dołączenie do CryptoBank okazało się jedną z najlepszych decyzji w ich życiu. Ponadto deklarują, że dzięki robotowi mają środki na spełnianie marzeń i szansę do porzucenia nielubianej pracy. Według naszych ustaleń te recenzje pochodzą od prawdziwych użytkowników.

Załóż Konto

 

FAQ – Najczęściej Zadawane Pytania 

1. Czy CryptoBank to legalne oprogramowanie?
W czasie naszej analizy nie znaleźliśmy informacji, które mogłyby świadczyć o tym, że CryptoBank to scam. Zalecamy jednak codzienną weryfikację działań robota, ponieważ handel automatyczny zawsze wiąże się z ryzykiem.
2. Czy CryptoBank udostępnia wersję demo?
Niestety, CryptoBank nie oferuje swoim użytkownikom wersji demo. Na szczęście platforma jest na tyle intuicyjna, że nie powinna sprawić problemów żadnemu inwestorowi.
3. Jak działa oprogramowanie CryptoBank?
Po założeniu konta i opłaceniu depozytu, otrzymasz możliwość skonfigurowania ustawień robota. Zaraz potem możesz uruchomić aplikację, która w oparciu o system algorytmów zacznie wyszukiwać najkorzystniejsze okazje. Robot będzie zawierał opłacalne transakcje w Twoim imieniu i generował zyski na Twoje konto.
4. Jak dużo można zarobić z CryptoBank?
CryptoBank nie wprowadza żadnych limitów, jeśli chodzi o możliwe zyski. Niektórzy użytkownicy są w stanie wygenerować zysk na poziomie ponad 27 000 pln dziennie.
5. Czy mogę wypłacić środki z CryptoBank w dowolnym momencie?
Tak, CryptoBank umożliwia wypłaty w każdej chwili. Twórcy robota nie wprowadzili żadnych ograniczeń w tym zakresie.
6. Czy CryptoBank to jedna ze spółek działająca w oparciu o MLM lub marketing afiliacyjny?
Nie, w przypadku CryptoBank mamy do czynienia z uczciwym, precyzyjnym narzędziem. Jego zadaniem jest wygenerowanie jak największych zysków dla inwestorów.
7. Ile czasu muszę poświęcić tygodniowo, aby wypracować zadowalający zysk?
CryptoBank to zaawansowane narzędzie do automatycznego handlu, większość pracy wykonuje za inwestora. Według naszej oceny, aktualizacja ustawień robota oraz kontrola jego pracy nie powinna zająć dłużej niż kilkanaście minut dziennie.