kuba wojewódzki a kryptowaluty Nikogo nie dziwi, że znane osoby zarabiają na reklamach producentów i dostawców usług. 

Kiedy ulubiona gwiazda zapewnia fanów, że kupuje produkty danej firmy, automatycznie część z nich przynajmniej zapamięta ich nazwę. Z kolei druga część wspomniane produkty zakupi i w ten sposób kampania reklamowa przynosi odpowiedni skutek.

Nie ma w tych praktykach nic złego, do czasu, kiedy nazwisko znanej osoby firma wykorzystuje bezprawnie. W ostatnich latach dzieje się tak coraz częściej. Jesteśmy zalewani reklamami na stronach internetowych, gdzie najłatwiej użyć czyjegoś wizerunku bez większych konsekwencji. Grafikę ze zdjęciem celebryty, który z uśmiechem trzyma nasz produkt, stworzymy w pierwszym lepszym programie graficznym.

Okazuje się, że na rynku kryptowalut fałszywe reklamy są bardzo popularne. Do tego stopnia, że polskie gwiazdy wraz z Pulsem Biznesu, TVN i Kulczyk Foundation rozpoczęły protest przeciwko tego typu działaniom. 

Wśród osób, które rzekomo zainwestowały z różnymi kryptobotami (roboty, które handlują twoim kapitałem na rynku kryptowalutowym), znajdziemy Annę i Roberta Lewandowskich, Michała Wiśniewskiego czy Zygmunta Solorza-Żaka. 

Ostatnio za sprawą bota Bitcoin Profit do tej grupy dołączył również Kuba Wojewódzki. Czy celebryta zarabia na handlu kryptowalutami? Bardzo możliwe, jednak podobno z wyżej wspomnianą aplikacją. Poniżej znajdziecie sprawdzone kryptoboty, które naprawdę przynoszą zyski – celebrytom i zwykłym ludziom.

 

 

1. Bitcoin Trader

btc trader Bitcoin Trader to robot handlowy, który istnieje od 2017 roku. Użytkownicy mają możliwość wyboru trybu tradingu pomiędzy automatycznym a manualnym. 

Jeżeli jesteś początkującym traderem, tryb automatyczny na pewno spełni twoje oczekiwania. Bitcoin Trader przewiduje możliwe wahania kursów na podstawie informacji o przeszłych wydarzeniach na giełdzie kryptowalut. Dzięki dopracowanemu algorytmowi, robot inwestuje twoim kapitałem automatycznie w odpowiednim momencie i miejscu. 

Aplikacja pozwala na inwestowanie w bitcoiny i pięć innych popularnych kryptowalut. Nie jest to dużo, jednak dla początkującego gracza na pewno wystarczy. Zresztą algorytm Bitcoin Trader jest tak precyzyjny, że podobno przewyższa w swoich przewidywaniach profesjonalistów. Dlatego jeśli inwestujesz w kryptowaluty dłuższy czas, na pewno powinieneś wypróbować aplikację.

Czy Kuba Wojewódzki zainwestował z Bitcoin Trader?

Nie znaleźliśmy na ten temat żadnych komentarzy. Możliwe, że natrafisz na reklamę, która twierdzi, że Kuba Wojewódzki korzysta z bota Bitcoin Trader. Trudno stwierdzić, czy jest to prawda. W każdym razie, Bitcoin Trader jest polecaną i sprawdzoną aplikacją – jeśli nie przez Wojewódzkiego, to wielu innych inwestorów!

Jak przebiega rejestracja w Bitcoin Trader?

  1. Formularz rejestracyjny znajdziesz pod tym adresem. Wystarczy wypełnić pola: imię i nazwisko, adres e-mail i hasło. 
  2. Następnie potwierdzasz rejestrację w linku weryfikacyjnym.
  3. Na koniec wystarczy, że wpłacisz wymagany depozyt i możesz handlować!

Bitcoin Trader daje możliwość korzystania z konta demo, co na pewno polecamy na początek. Funkcja testowa pozwoli ci na lepsze poznanie programu.

Załóż Konto

 

 

2. The News Spy

logo kryptobota the news spy Wskaźnik sprawdzalności tego kryptobota wynosi 88-94%. Jest polecany głównie ze względu na wyjątkowo przyjazny interfejs oraz nacisk firmy na bezpieczeństwo środków swoich użytkowników.

The News Spy posiada umowy z doświadczonymi maklerami giełdowymi w każdym kraju, w którym jest dostępny. Potwierdza to jego autentyczność, dlatego rekomenduje go wiele użytkowników. Niektórzy z nich zarabiają podobno nawet 1000$!

Czy Kuba Wojewódzki korzystał z The News Spy?

Kuba Wojewódzki nie potwierdził, ani nie zaprzeczył korzystaniu z bota The News Spy. Jeśli Wojewódzki nie ma doświadczenia w inwestowaniu, to na pewno byłby to dla niego dobry wybór. Aplikacja jest świetnym wyborem dla początkujących.

Jak przebiega rejestracja w The News Spy?

Proces rejestracji na platformie The News Spy nie należy do skomplikowanych. Formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie głównej. W odpowiednich polach wpisz imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mail. Następnie możesz rozpocząć korzystanie z bota.

Załóż Konto

 

 

3. Bitcoin Revolution

logo bota revolution Bitcoin Revolution to aplikacja tradingowa, która powstała w 2018 roku. Jej twórcy wykorzystują nowoczesne rozwiązania. Algorytm, który stworzyli, na bieżąco zbiera informacje o teraźniejszych i przeszłych transakcjach na rynku kryptowalut. Z każdą zdobytą informacją ulepsza swoje działanie.

Podobno Bitcoin Revolution wśród innych kryptobotów wyróżnia szybkość działania. Podejmuje on akcje wcześniej o ułamki sekundy, jednak nawet taki czas ma znaczenie na zmiennej giełdzie kryptowalut. Użytkownicy potwierdzają, że bot rzeczywiście zarabia dla nich pieniądze. Jego sprawdzalność wynosi 92%. Aplikacja udostępnia wersję demo dla niezdecydowanych.

Czy Kuba Wojewódzki inwestował z Bitcoin Revolution?

Bitcoin Revolution jest dobrym wyborem zarazem dla początkujących, jak i doświadczonych inwestorów. Możliwe, że aplikacji używają gwiazdy w Polsce i za granicą, jednak nie ma na ten temat informacji w mediach.

Bardzo możliwe, że zobaczysz nazwisko Kuby Wojewódzkiego na którejś z reklam Bitcoin Revolution. Jak wspominałam, jest to popularne działanie wśród twórców kryptobotów. W przypadku tej aplikacji możesz jednak zainwestować swoje pieniądze bez obaw.

Jak przebiega rejestracja w Bitcoin Revolution?

Tak jak w przypadku innych botów inwestycyjnych, Bitcoin Revolution zapewnia łatwy i szybki proces rejestracji. Aby założyć konto:

  1. Wpisz swoje dane osobowe w formularzu.
  2. Potwierdź adres e-mail poprzez link weryfikacyjny. 
  3. Wybierz kwotę początkowego depozytu (min. 250$).

Jeżeli chciałbyś najpierw przetestować Bitcoin Revolution, to masz możliwość założenia konta demo całkowicie za darmo.

Załóż Konto

 

 

4. Bitcoin Era

btc era logotyp Bitcoin Era to jeden z kryptobotów generujących największe zyski dla inwestorów. Z depozytu poniżej 1000$ można wyciągnąć nawet 5000$ dziennie. Przynajmniej tak twierdzą twórcy aplikacji. 

Algorytm Bitcoin Era posiada bardzo wysoką skuteczność, dlatego popularność aplikacji stale rośnie. Maksymalny dopuszczalny depozyt wynosi tutaj 500 000$. Przy takim wkładzie możliwe są zyski, które sięgają nawet kilkudziesięciu procent dziennie. 

Czy Kuba Wojewódzki inwestował z Bitcoin Era?

Niestety nie mamy żadnych potwierdzonych informacji odnośnie współpracy Kuby Wojewódzkiego z Bitcoin Era. Natomiast jest to często polecana aplikacja przez ekspertów od rynku kryptowalut. Na pewno będzie wygodnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają czasu na bieżąco śledzić wahań kursów na giełdzie.

Jak przebiega rejestracja w Bitcoin Era?

Tak jak reszta popularnych robotów kryptowalutowych, Bitcoin Era również wymaga jedynie podstawowych danych personalnych do założenia konta. Weryfikacja konta przebiega przez e-mail lub numer telefonu.

Wszystkie testy zabezpieczeń, które mają związek z ewentualnym wyciekiem danych użytkowników, firma przechodzi z pozytywnym wynikiem. Niestety Bitcoin Era nie udostępnia wersji demonstracyjnej aplikacji.

Załóż Konto

 

 

5. Bitcoin Profit

logo kryptobota bitcoin profit Co w takim razie z firmą Bitcoin Profit, która bezprawnie wykorzystała w swoich reklamach wizerunek Kuby Wojewódzkiego? Mimo tej wpadki, nie znaleźliśmy doniesień, aby klienci tracili przez bota pieniądze. 

Bitcoin Profit działa w taki sam sposób, jak pozostałe boty inwestycyjne. Daje również możliwość osiągnięcia nawet 1000$ dochodu dziennie. Skuteczność algorytmu oceniana jest na około 90%. 

Aplikacja to dobry wybór dla nowicjuszy, ponieważ dostarcza liczne instrukcje i poradniki. Po dłuższym czasie używania, nauczysz się samodzielnie inwestować swoje pieniądze. Automatyzacja tego procesu jest na pewno dużą oszczędnością czasu. Na obsługę Bitcoin Profit wystarczy kilkanaście minut dziennie. Jeśli chciałbyś przeczytać nasze opinie o Bitcoin Profit, pod linkiem znajdziesz recenzję.

Czy Kuba Wojewódzki inwestował z Bitcoin Profit?

Kuba Wojewódzki kategorycznie zaprzecza, jakoby miał związek z botem Bitcoin Profit. Podobno złożył na ten temat doniesienie do prokuratury, jednak firmie nie zostały postawione żadne zarzuty. 

Cała afera rozpłynęła się w powietrzu, a Bitcoin Profit funkcjonuje dalej. Twórcy aplikacji nie odnieśli się do zarzutów celebryty – możliwe, że nawet o nich nie słyszeli. Tego typu reklamy są prawdopodobnie tworzone przez zewnętrznych zleceniobiorców. 

Jak przebiega rejestracja w Bitcoin Profit?

Standardowo w celu założenia konta musimy podać imię, nazwisko i adres e-mail. Następnie wystarczy zaczekać aż przyjdzie do nas w mailu link weryfikacyjny. Jeśli dłuższy czas nie mamy wiadomości od Bitcoin Profit, warto sprawdzić folder SPAM. 

Robot oferuje konto demo, z którego zdecydowanie powinieneś skorzystać, żeby nauczyć się korzystania z aplikacji. Kiedy już będziesz używał właściwego konta, pamiętaj o przeczytaniu instrukcji i tutoriali o handlu na giełdzie kryptowalut. Portal udostępnia je bezpłatnie i są naprawdę przystępnie napisane. Sprawiają, że Bitcoin Profit przyciąga wielu nowicjuszy.

Jak widać na tym przykładzie, pomimo że bot handlowy wykorzystał wizerunek celebryty bez jego zgody, nie jest oszustwem. Pamiętaj, aby przed powierzeniem pieniędzy jakiemukolwiek programowi do kryptowalut, sprawdzić jego opinie w internecie. 

Najlepiej jeśli wybierzesz robota, który posiada umowy z brokerami lub giełdami inwestycyjnymi w Twoim kraju. Wtedy możesz mieć pewność, że nie jest to oszustwo i twoje pieniądze są w dobrych rękach. 

 

Załóż Konto