Handel kryptowalutami to świetny sposób na pomnożenie kapitału. Jak robić to mądrzej, szybciej i łatwiej? W artykule przyglądamy się bliżej platformie Bitcoin Smarter.

To oprogramowanie handlowe, które wesprze Cię w codziennej pracy i wyręczy w wielu żmudnych czynnościach.

Zastanawiasz się, jak rozpocząć handel kryptowalutami? Czytasz naszą recenzję- to pierwszy krok! Dowiesz się z niej, czym jest robot Bitcoin Smarter oraz w jaki sposób pomoże Ci dokonywać transakcji na rynku kryptowalut.

Nowoczesne rozwiązania technologiczne, takie jak platformy do automatycznego handlu, to zaawansowane narzędzia.

Chcesz z nich korzystać i osiągać znaczące zyski? Statystyka nie kłamie – większość inwestorów traci swoje pieniądze na rynku! Bądź mądrzejszy i uniknij niepotrzebnych strat. Zdobądź niezbędną wiedzę jeszcze przed rozpoczęciem handlu.

Nasza recenzja Bitcoin Smarter uzbroi Cię we wszelkie niezbędne informacje. Czytaj dalej i bądź o krok przed innymi inwestorami. Dowiedz się, jak korzystać z platform transakcyjnych i przenieś handel bitcoinami w tryb automatyczny!

 

 

Zalety korzystania z Bitcoin Smarter

 

 • Wspiera handel kryptowalutami dzięki algorytmowi i sztucznej inteligencji;
 • Twój kapitał pracuje dla Ciebie 24 godziny przez 7 dni w tygodniu;
 • Nie potrzebujesz wcześniejszego doświadczenia inwestycyjnego;
 • Podejmuj trafniejsze decyzje handlowe dzięki analizom Bitcoin Smarter;
 • Handluj kilkoma najpopularniejszymi na rynku kryptowalutami;
 • Dostosuj parametry Bitcoin Smarter do swoich potrzeb;
 • Korzystaj z konta demo i zdobywaj doświadczenie, zanim zaangażujesz kapitał;
 • Korzystaj z oprogramowania Bitcoin Smarter na dowolnym urządzeniu obsługującym przeglądarkę;
 • Nie płać za prowadzenie konta, transkacje, wpłaty i wypłaty środków;
 • Wpłacaj i wypłacaj środki w dowolnym momencie.

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest Bitcoin Smarter?

 

Logo Bitcoin Smarter Bitcoin Smarter jest platformą do automatycznego handlu kryptowalutami.

Sposób jej użycia jest prosty i intuicyjny. Korzystaj z niej na dowolnym urządzeniu elektronicznym, które obsługuje połączenie z Internetem oraz przeglądarkę.

Jak podają twórcy Bitcoin Smarter, algorytm przeanalizuje rynek i automatycznie dokona transakcji kupna i sprzedaży, a tym samym wygeneruje dla Ciebie zysk.

Użyj Bitcoin Smarter i udoskonal swoją strategię handlu kryptowalutami. Narzędzie pozwoli Ci przejść z trybu manualnego na automatyczny.

Oszczędzisz dzięki temu dziesiątki, a nawet setki godzin w ciągu roku. Jak to możliwe, że to rozwiązanie jest aż tak efektywne?

Sztuczna inteligencja Bitcoin Smarter korzysta z danych historycznych, globalnych informacji finansowych oraz bieżących danych rynkowych.

Na ich podstawie określa, kiedy jest korzystny moment na zakup oraz sprzedaż. Twój kapitał pracuje więc na okrągło, a co najlepsze – bez konieczności ingerencji z Twojej strony.

Chcesz jeszcze bardziej poprawić wyniki handlu? Z Bitcoin Smarter spersonalizujesz parametry handlowe oraz wytyczne dla bota. Wejdź do panelu parametrów i zacznij eksperymentować. Obserwuj, jak będą się zachowywały Twoje finanse przy danych ustawieniach i sytuacji na rynku.

Strona główna Bitcoin Smarter

Nie czujesz się gotowy, aby samodzielnie ustalać wskazania dla automatu? Nic straconego. Bitcoin Smarter będzie bez problemu pracował w oparciu o ustawienia domyślne. Nie ma więc konieczności, abyś przeprowadzał w nich zmiany już na samym początku.

Czy wiesz, że konto Bitcoin Smarter ofertuje wersję demo? To praktyczne narzędzie, zwłaszcza dla początkujących. Używaj go tak długo jak zechcesz i testuj platformę. Przeanalizuj, jakie funkcje udostępnia oraz jak zachowuje się automat.

Należy wspomnieć o tym, że Bitcoin Smarter jest darmowy. Bez wątpienia wyróżnia go to na tle konkurencji. Minimalny depozyt wynosi 250 €, czyli porównywalnie do innych botów.

 

Załóż Konto

 

 

Jak działa Bitcoin Smarter?

 

Sztuczna inteligencja Bitcoin Smarter to rozwiązanie, które wykorzystuje algorytm oraz sztuczną inteligencję do handlu. Jego zadaniem jest analiza rynku, identyfikacja okazji oraz zawieranie transakcji.

Robot kupuje i sprzedaje kryptowaluty przez całą dobę, wypracowując dla Ciebie zysk.

Jak to się dzieje, że Twoja ingerencja nie jest potrzebna do handlu bitcoinami z Bitcoin Smarter? Według twórców oprogramowania, algorytm samodzielnie interpretuje wahania cen na rynku kryptowalut.

Na podstawie historycznych danych oraz obecnych cen dokona transakcji w momencie, który uzna za korzystny. Następnie sprzeda zakupione kryptowaluty po wyższej cenie.

Robot przeprowadzi zakup, wykorzystując środki zgromadzone na Twoim koncie. W momencie, w którym cena aktywa przyjmie określony poziom, sprzeda je z zyskiem. Zamyka pozycje w momencie, kiedy cena osiągnie price target lub stop loss.

Następnie Twój kapitał oraz zysk pojawią się na koncie. Używaj ich dalej i pomnażaj kapitał, lub wypłać pieniądze w dowolnym momencie. Weź pod uwagę, że na inwestycji w kryptowaluty zawsze możesz stracić. Robot sprawi, że nie będziesz tracił czasu na ręcznie zawieranie transakcji, ale nie zdejmie z Ciebie odpowiedzialności za Twój kapitał.

To prawda, że platformy handlowe pomogą Ci osiągnąć zyski na handlu bitcoin. Jednak duże znaczenie ma także Twoja wiedza, decyzje oraz aktualna sytuacja na rynku. Za każdym razem mądrze kalkuluj ryzyko.

Wiesz już, czym jest i jak działa Bitcoin Smarter. Czytaj dalej i poznaj jego kluczowe funkcje. Dowiedz się też, jak łatwo i prosto założyć konto, i zacząć swoją przygodę z handlem bitcoinami.

 

Poznaj też inne boty: BitQT, Bitcoin Trader i Bitcoin Pro.

 

 

Kluczowe funkcje Bitcoin Smarter

 

Pisząc recenzję, przeanalizowaliśmy najważniejsze funkcje Bitcoin Smarter. Czy robot bitcoin naprawdę jest wart Twojej uwagi? Co jest w nim wyjątkowego? Sprawdź jego atuty i zacznij korzystać z nowoczesnej technologii do handlu.

 

 

Handluj kryptowalutami bez przerwy, całą dobę

 

Praca 24 godziny przez 7 dni w tygodniu to atut bota. Człowiek nie jest w stanie sprostać takiemu zadaniu. Jak to pomoże Ci w handlu bitcoinami?

Wykorzystaj optymalne momenty w ciągu dnia handlowego (kiedy otwierają się giełdy w USA, Azji i Europie), aby zarobić. Otwieraj i zamykaj swoje pozycje o każdej porze dnia i nocy, nie ingerując w działanie bota.

 

Załóż Konto

 

 

Doświadczenie w handlu bitcoinami nie jest niezbędne

 

Masz obawy przed korzystaniem z botów tradingowych? Brak Ci doświadczenia? Nie szkodzi! Wcześniejsza praktyka nie jest niezbędna, aby stosować Bitcoin Smarter. Wykorzystaj konto demonstracyjne i naucz się wszystkiego, co jest potrzebne na początek. Dostosowany do potrzeb nowicjuszy interfejs Ci to ułatwi!

Robot może działać w oparciu o ustawienia domyślne. Pamiętaj, że zmienisz je w dowolnym momencie. Czujesz się już wystarczająco pewnie? Skonfiguruj parametry handlowe, obserwuj transakcje i maksymalizuj zyski.

 

 

Dostęp do kilku popularnych kryptowalut

 

Bitcoin moneta kryptowaluty tapeta Użyj Bitcoin Smarter, aby rozpocząć handel popularnymi kryptowalutami.

Są to aktywa z czołówki zestawienia pod względem kapitalizacji rynkowej.

Za pośrednictwem platformy zainwestuj w bitcoin, ethereum, ripple, litecoin oraz binance cash.

Kupując powyższe aktywa, zbudujesz silną ekspozycję na rynek oraz zwiększysz swoje szanse na zarobek.

Niestety inne kryptowaluty nie są wspierane.

 

 

Brak opłat i prowizji

 

Platformy handlowe przyzwyczaiły nas do opłat, jednak Bitcoin Smarter ich nie pobiera! Nie zapłacisz prowizji za konto, transakcje czy wypłatę środków. Co ważne, nie ma również żadnych ukrytych opłat.

 

Załóż Konto

 

 

Czy Bitcoin Smarter to oszustwo? NIE!

 

Sprawdziliśmy, na potrzeby naszej recenzji, czy Bitcoin Smarter to oszustwo. Przejrzeliśmy opinie użytkowników na forach i grupach w mediach społecznościowych.

Wielu z nich pozytywnie ocenia działanie platformy. Na podstawie informacji, do których dotarliśmy, możemy stwierdzić, że Bitcoin Smarter to nie oszustwo.

Światowe trendy na rynku kryptowalut to właśnie algorytmy i sztuczna inteligencja, które wspomagają traderów w codziennej pracy. Oprogramowanie przetestujesz samodzielnie na wersji demo. Zainwestujesz z nim w wiodące projekty.

Co jeśli stwierdzisz, że to rozwiązanie nie jest dla Ciebie? Żaden problem, środki wpłacisz i wypłacisz w dowolnym momencie, bez opłat.

 

 

Werdykt o Bitcoin Smarter

 

 • Zaawansowane narzędzie oparte na algorytmie;
 • Samodzielnie podejmuje decyzje handlowe na podstawie danych;
 • Intuicyjna obsługa i możliwość testowania na koncie demo;
 • Pomaga w osiąganiu zysków;
 • Daje swobodę w konfiguracji parametrów handlowych;
 • Przyjazny dla początkujących użytkowników.

 

Załóż Konto

 

 

Logowanie do Bitcoin Smarter: Jak zacząć?

 

Proces rejestracji do Bitcoin Smarter jest prosty. Nie potrzebujesz żadnych szczegółowych danych. Zobacz, jak przejść go krok po kroku i zacząć korzystać z platformy.

 

 

Krok 1: Rejestracja

 

Bitcoin Smarter - rejestracja Proces rejestracji zaczyna się na stronie głównej platformy. Znajdziesz na niej formularz rejestracyjny.

Uzupełnij w nim takie dane jak:

 • imię,
 • nazwisko,
 • numer telefonu
 • adres e-mail.

 

 

Krok 2: Depozyt

 

Dokonaj pierwszej wpłaty i aktywuj swoje konto Bitcoin Smarter. Minimalna kwota wynosi 250€. Przelew zrealizuj wybraną metodą płatności:

 • kartą kredytową,
 • debetową,
 • przelewem bankowym
 • transferem z portfela elektronicznego.

Twoje środki będą od razu dostępne na koncie handlowym. Zacznij inwestować i zarabiać, a potem wypłać pieniądze w dowolnym momencie. Zanim zaangażujesz swój kapitał, pamiętaj o możliwości handlu na koncie demo.

 

 

Krok 3: Konto demo

 

Konto demo to świetny sposób dla wszystkich początkujących użytkowników na zapoznanie się z platformą. Używaj go, aż będziesz gotowy na inwestowanie prawdziwych pieniędzy. Dzięki wersji demonstracyjnej zapoznasz się z działaniem robota.

Wykorzystaj tą wiedzę, aby lepiej zdefiniować parametry handlowe bota i zmaksymalizować swoje zyski.

 

 

Krok 4: Trading

 

Handlowanie z Bitcoin Smarter to prawdziwa przyjemność. Zaawansowana analiza danych oraz automatyzacja procesu kupna i sprzedaży to znaczące ułatwienia dla tradera. Ustal pułapy cen, na których robot ma dokonywać transakcji, aby jeszcze bardziej podnieść swoje zarobki.

Bot handluje przez całą dobę. Śledź sytuację na rynku oraz aktualne trendy, aby zoptymalizować jego pracę.

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć konto Bitcoin Smarter? Opinie ekspertów

 

Zapoznaliśmy się z opiniami ekspertów i użytkowników na temat Bitcoin Smarter. Wiele z nich znajdziesz na portalach branżowych, forach oraz w mediach społecznościowych. Sprawdź, co inni sądzą na temat robota.

 

 

Zarobki

 

Monety ułożone w słupki To jeden z najważniejszych parametrów dla tradera. Czy Twoje zarobki wzrosną, jeśli skorzystasz z Bitcoin Smarter?

Eksperci są zgodni, że decyzje handlowe oparte na analizie danych w tym pomogą. Dokładnie takim modelem posługuje się Bitcoin Smarter.

Oczywiście wszyscy podkreślają, że nie ma rozwiązań technologicznych, które gwarantowałyby zysk. Twoje wyniki finansowe są wypadkową znajomości rynku, strategii inwestycyjnej oraz narzędzi, których używasz.

Wielu użytkowników i komentujących podkreśla, że Bitcoin Smarter zaoszczędził im dużo czasu. Nic dziwnego, w końcu wykonuje wiele powtarzalnych czynności bez ingerencji człowieka.

Twoją barierą w skalowaniu zarobków jest brak czasu? Przełamiesz ją, korzystając z powyższego rozwiązania.

 

 

Obsługa klienta

 

W Sieci brakuje informacji, jak połączyć się z obsługą klienta Bitcoin Smarter. Na większości platform skorzystasz ze wsparcia za pośrednictwem czatu, telefonu lub e-maila. Niestety bot nie gwarantuje takiej możliwości.

Przeanalizowaliśmy witrynę Bitcoin Smarter, jednak nie udało nam się skomunikować z obsługą klienta. Na pewno jest to aspekt, nad którym twórcy powinni popracować.

 

 

Wersja Demo

 

Użytkownicy doceniają możliwość korzystania z Bitcoin Smarter w nieograniczony sposób. Wiedza, którą zdobędziesz na koncie demo z pewnością zaprocentuje w przyszłości i przełoży się na lepsze wyniki handlowe.

Skorzystaj z wersji próbnej i sprawdź, jakie możliwości daje Ci bot!

 

Załóż Konto

 

 

Weryfikacja

 

Weryfikacja nie jest konieczna, aby korzystać z oprogramowania. Wystarczy przejść proces rejestracji na stronie głównej oraz dokonać wpłaty depozytu. Skorzystaj z naszego poradnika i zrób to sam (krok po kroku).

 

 

Wpłaty/wypłaty

 

Wpłaty oraz wypłaty na konto Bitcoin Smarter są intuicyjne i łatwe. Swoje konto zasilisz jedną z kilku metod płatności. Środki wpłacisz w dogodnym dla Ciebie momencie.

 

 

Opłaty

 

Opinie na temat braku opłat na platformie Bitcoin Smarter są jednoznacznie pozytywne. Użytkownicy doceniają, że nie muszą płacić prowizji od transakcji czy wypłat.

 

 

Ryzyko

 

Ryzyko Bitcoin Smarter to praktyczne narzędzie, z którym zautomatyzujesz swój handel.

Zaoszczędzisz wiele godzin spędzonych na śledzeniu wykresów oraz ręcznym otwieraniu i zamykaniu pozycji.

Pamiętaj jednak, że nie ma inwestycji bez ryzyka i żaden automat tego nie zmieni.

Rynek kryptowalut jest bardzo dynamiczny, a narzędzia do inwestowania to tylko jedna ze składowych Twojego sukcesu.

Podejmuj skalkulowane ryzyko i zawsze pamiętaj, aby inwestować tylko tyle pieniędzy, ile jesteś gotowy stracić.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

 

Czy mogę korzystać z Bitcoin Smarter nie mając doświadczenia?
Tak, Bitcoin Smarter to rozwiązanie przyjazne niedoświadczonym użytkownikom. Używaj domyślnych parametrów handlowych oraz zdobywaj doświadczenie na koncie demo. Skonfiguruj parametry dopiero, kiedy będziesz gotowy.
Ile czasu zajmie przygotowanie aplikacji do działania?
W zależności od doświadczenia z podobnymi rozwiązaniami; Może to zająć od 45 do nawet 20 minut.
Czy mogę korzystać z Bitcoin Smarter na dwóch urządzeniach jednocześnie?
Niestety nie. Z oprogramowania skorzystasz tylko na jednym urządzeniu w danym momencie. Chcesz zmienić urządzenie np. z komputera na smartfon? Pamiętaj, aby najpierw wylogować się na pierwszym.
Czy muszę ponosić jakiekolwiek opłaty?
Nie, platforma jest całkowicie darmowa. Nie zapłacisz za prowadzenie konta, transakcje, wpłaty i wypłaty środków.