logo kryptobota bitcoin secret Kryptowaluty to od kilkunastu lat gorący temat. Nie schodzi z ust finansistów, brokerów czy też osób, które usłyszały o nich w telewizji lub internecie. Krążą historie o ludziach, którzy dzięki kryptowalutom urzeczywistnili typowy american dream “od pucybuta do milionera”. Zachęceni opowiadaniami nowicjusze coraz częściej próbują swoich sił w inwestowaniu.

Zarobki w wysokości tysięcy euro nie wpadają jednak do kieszeni inwestorów z dnia na dzień. Żeby rzeczywiście zarabiać krocie na rynku kryptowalut musisz poznać jego specyfikę i zasady, które znacznie różnią się od tych na normalnej giełdzie. Wymaga to czasu i nakładów finansowych. Nauka metodą prób i błędów nie należy do najtańszych.

Oczywiście zapewne twoim pierwszym pomysłem będzie zakup wybranej kryptowaluty i czekanie aż jej kurs wzrośnie, aby następnie sprzedać ją z zyskiem. Wydaje się łatwe do zrobienia, ale uchwycenie odpowiedniego momentu na sprzedaż wcale nie jest proste. Kursy kryptowalut potrafią zmienić się w przeciągu paru sekund nawet o 15%!

Istnieje bardziej opłacalny sposób na zarobek z kryptowalutami, który polecany jest na większości stron branżowych. Jeśli przejrzałeś już parę z nich, zapewne wiesz o czym mowa. Trading, czyli przewidywanie i obstawianie kursów walut i ich potencjalnych zmian bez ich rzeczywistego nabywania. Jest to jednak metoda dosyć ryzykowna, więc jako początkujący możesz nie dać rady.

Na szczęście, technologia wychodzi nowicjuszom naprzeciw. Od paru lat pałeczkę w inwestowaniu przejmują roboty inwestycyjne. Posiadają wbudowany algorytm, który za ciebie przewiduje wahania kursów i obstawia zakłady.

Najlepsze kryptoboty osiągają sprawdzalność swoich przewidywań na poziomie 92%. Jednym z nich jest Bitcoin Secret, którego postanowiliśmy przetestować. Efekty naszej analizy znajdziesz poniżej.

 

Załóż Konto

 

Zalety korzystania z Bitcoin Secret

 • Najszybszy z robotów dostępnych na rynku
 • Wysoka sprawdzalność prognoz sięgająca 92%
 • Dostępna darmowa wersja demonstracyjna
 • Profesjonalna i pomocna obsługa klienta, która szybko rozwiązuje problemy
 • Algorytm stworzony z użyciem machine learning i sztucznej inteligencji
 • Nie potrzeba dużo czasu na naukę i codzienną obsługę

Załóż Konto

 

Ostrzeżenie
Nie zapominaj, że pomimo dużej skuteczności kryptobotów takich jak Bitcoin Secret, czy Bitcoin Code, nikt nie ma wpływu na obecną wartość kryptowalut. Oznacza to, że zysk jest zależny od wahań kursów, które bywają dynamiczne. Nigdy nie inwestuj wszystkich posiadanych pieniędzy.

 

 

Co to jest Bitcoin Secret?

Być może podczas poszukiwania informacji o kryptowalutach, natknąłeś się na reklamy robota Bitcoin Secret. Zapewne nie uwierzyłeś w zyski w wysokości 1300€ na dzień i historie o szczęśliwcach, którzy bez kiwnięcia palcem stali się milionerami w przeciągu paru miesięcy.

To prawda, że taka wysokość zarobków jest lekko zakłamana. Jednak nie ulega wątpliwości, że Bitcoin Secret zgromadziło wielu usatysfakcjonowanych klientów. Niedziwne, skoro sprawdzalność przewidywań platformy wynosi 88-92%. Rzeczywiście można dzięki niej zarobić!

Zapewne zastanawiasz się, jakim sposobem Bitcoin Secret osiąga takie wyniki. Aplikacja posiada wbudowany algorytm, który przewiduje wahania kursów na podstawie zebranych danych o przeszłych sytuacjach z giełdy kryptowalut. 

Oprócz tego kryptobot poszukuje w internecie informacji gospodarczych, które mogą mieć wpływ na kursy. Użycie takiej technologii eliminuje błędy ludzkie i sprawia, że prognozy Bitcoin Secret są często bardziej trafne niż profesjonalnych traderów.

Algorytm nie tylko lepiej, ale też szybciej prognozuje zmiany kursów. Podobno prześciga w tym nawet inne tego typu oprogramowania dostępne obecnie na rynku. Są to różnice rzędu paru nanosekund, ale nawet taki czas to niemalże lata świetlne na rynku kryptowalut.

Kolejnym atutem jest fakt, że algorytm samodoskonali się poprzez naukę na własnych błędach. Oprócz tego, nieprzerwanie uaktualnia swoje bazy danych. Człowiek zwyczajnie nie jest w stanie być na bieżąco w takim samym stopniu.

Nie możesz jednak pozostawiać wszystkiego w rękach robota, nawet najlepszego. Od ciebie zależy, jakimi kwotami będzie operował program. Codziennie powinieneś poświęcić parę minut na ustawienie wymaganych parametrów handlu. Oczywiście, ty również wpłacasz kapitał na “wasze” konto. Na początku najlepiej zacząć od minimalnego depozytu 250€ i wypróbować przedtem wersję demo.

 

kroki jak działa kryptorobot btc secret

 

 

Czy Bitcoin Secret to Oszustwo? NIE!

Aplikacja przyciąga obietnicami wysokich zarobków rzędu nawet 1300€ dziennie. Trudno w to uwierzyć, dlatego przetestowaliśmy platfotmę i sprawdziliśmy, czy Bitcoin Secret to oszustwo.

Werdykt

Bitcoin Secret wyraźnie góruje nad podobnymi platformami inwestycyjnymi pod wieloma względami. Chociaż początkowe zarobki nie są tak zawrotne, jak te obiecywane w reklamach. Jednak rzeczywiście umożliwia inwestorom pomnożenie ich kapitału i – co najważniejsze – nie jest scamem. Rekomendujemy tego robota także z następujących względów:

 • Jest szybszy od innych platform
 • Algorytm systematycznie się doskonali i wyciąga wnioski z błędów
 • Codzienna obsługa nie jest czasochłonna
 • Jest przyjazny i łatwy w obsłudze również dla początkujących
 • Osiąga do 92% skuteczności w swoich przewidywaniach

 

Logowanie do Bitcoin Secret:
Jak założyć konto?

Założenie konta na platformie Bitcoin Secret zajmuje około 15 minut. Przed dokonaniem wpłaty depozytu polecamy wypróbowanie wersji testowej robota, gdzie poznasz wszystkie jego funkcjonalności i sposób działania.

Krok 1: Rejestracja

okno logowania btc secret Formularz rejestracyjny znajdziesz na powitalnej stronie platformy. Zostaniesz w nim poproszony wyłącznie o podstawowe dane: imię, nazwisko i adres e-mail. Na niego przyjdzie link aktywacyjny, więc dopilnuj, aby był właściwy. Jeżeli wiadomość nie pojawi się w przeciągu paru minut,  poszukaj jej w folderze SPAM.

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Depozyt w Bitcoin Secret jest takiej samej wysokości, jak w większości tego typu platform – 250€. Wpłaty możesz dokonać przy użyciu karty debetowej lub kredytowej, tradycyjnego przelewu lub przez systemy takie jak np. PayPal czy Neteller.

Oczywiście możesz wpłacić wyższą kwotę, jednak na początek zalecamy pozostanie przy minimalnym depozycie. Zdążysz doładować środki, kiedy poczujesz się pewniej na platformie.

Krok 3: Konto demo

Warto wykorzystać możliwość wypróbowania robota bez wpłacania własnych środków. W wersji demo dostajesz wirtualne 1500€ do dowolnego rozdysponowania. Dzięki temu możesz nauczyć się obsługi platformy, podstaw handlu kryptowalutami i zasad, na jakich działa robot.

Krok 4: Trading

Po pojawieniu się na koncie twoich środków, możesz w końcu przejść do tradingu! Na początek ustaw wszystkie wymagane parametry handlu, takie jak ilość transakcji w ciągu dnia, limit kwoty inwestycji, stop loss i moment wypłaty zysku.

Jeśli jesteś zupełnie zielony w tym temacie, możesz pozostawić parametry na domyślnych wartościach i pozwolić robotowi na automatyczny handel. Pamiętaj jednak, aby i tak kontrolować jego działania.

Załóż Konto

Czy warto otworzyć konto w Bitcoin Secret?
Poznaj opinie o Bitcoin Secret

Zebraliśmy wypowiedzi wielu użytkowników oraz ekspertów w dziedzinie kryptowalut. Następnie posegregowaliśmy je na poszczególne kwestie, by jak najczytelniej przedstawić opinie o Bitcoin Secret.

Zarobki

Bitcoin Secret rzeczywiście pozwala swoim użytkownikom na zarobienie dużych pieniędzy, jednak na pewno wymaga to czasu i pewnych nakładów finansowych. Obiecywane w reklamach średnie zarobki w kwocie 1300€ są sporo na wyrost i raczej nie są możliwe przy wpłacie minimalnego depozytu. 

Mimo to zwłaszcza osobom początkującym zalecamy stopniowe zwiększanie wpłat na konto. Podstawowa kwota nie przyniesie zysków tak szybko, ale pozwoli na większą kontrolę nad działaniami robota i naukę poprzez ich obserwowanie. Na pewno w przyszłości zaowocuje to sukcesem finansowym.

Obsługa klienta

Platforma zapewnia świetną obsługę użytkownikowi, dostępną całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Prowadzisz wymianę informacji poprzez e-mail lub live chat. Według opinii użytkowników, zespół jest fachowy i pomocny, a dylematy i problemy rozwiązuje w krótkim czasie.

Wpłaty/Wypłaty

Prośby o wypłatę z konta są przetwarzane przez całą dobę. Zazwyczaj środki pojawiają się na twoim koncie bankowym przed upływem 24 godzin, jednak takie maksimum czasu wyznaczył serwis. 

Sposoby wpłaty i wypłaty akceptowane przez Bitcoin Secret to karty debetowe/kredytowe, przelewy bankowe, e-wallety i systemy płatnicze online typu Paypal i Neteller.

Weryfikacja

Założenie konta i zweryfikowanie adresu e-mail bądź telefonu przebiegają bardzo szybko. Jeśli chcesz skorzystać jedynie z wersji demo, to zupełnie wystarczy. Dodatkowa weryfikacja, w której wymagane jest przesłanie zdjęcia dowodu osobistego, może pojawić się przy wpłacie większych sum pieniędzy.

Konto demo

Wersja demonstracyjna to duża zaleta Bitcoin Secret. Możesz tutaj sprawdzić, czy robot rzeczywiście będzie zarabiał dla ciebie pieniądze. Jednak nie zużywasz własnych środków, a otrzymujesz wirtualne 1500€ do dowolnego wykorzystania. Jedyne, czego nie możesz robić, to ich wypłacać.

Zdecydowanie polecamy wypróbowanie osobom, które nigdy nie miały styczności z robotem inwestycyjnym. Wszystkie tego typu oprogramowania są podobne, więc pozwoli ci to stwierdzić, czy tego typu platforma jest dla ciebie. Masz tutaj szansę przeanalizować działanie robota i poznać wszystkie funkcje portalu.

Opłaty

Korzystanie z robota inwestycyjnego Bitcoin System jest całkowicie bezpłatne. Jedyny wymagany wkład finansowy to minimalny depozyt w wysokości 250€, który potem wykorzystujesz tylko i wyłącznie na własne inwestycje. Nie wiemy, czy twórcy planują wprowadzenie opłat.

Ostrzeżenie: 

Nie zapominaj, że Bitcoin Secret to tylko pomocnik dla inwestorów, na którym nie należy polegać w 100%. Dobrze samemu poznać zasady działania rynku kryptowalut i funkcji robota, aby w przyszłości przekładać je na samodzielne decyzje. Nigdy nie pomijaj też ustawienia parametrów handlu tak, żeby osiągane zyski mogły spełnić twoje oczekiwania. Miej pod kontrolą operacje robota.

 

Załóż Konto

bitcoin secret bezpieczeństwo i kursy bitcoina

 

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy Bitcoin Secret to oszustwo?
Każde oprogramowanie inwestycyjne posiada negatywne i pozytywne recenzje użytkowników. W przypadku Bitcoin Secret większość jest pozytywna. Nie ma dowodów na to, aby aplikacja była scamem. Przeprowadziliśmy własne testy i zapewniamy, że Bitcoin Secret jest warty zaufania.
Czy istnieje aplikacja mobilna Bitcoin Secret?
Strona Bitcoin Secret jest w pełni responsywna, dlatego aplikacja mobilna nie jest potrzebna do używania jej na smartfonach i tabletach. Bez problemu możesz używać jej poza domem.
Jaki jest minimalny depozyt w Bitcoin Secret?
Minimalny depozyt w Bitcoin Secret jest taki sam, jak w innych tego typu platformach. Wynosi 250€ i jest to kwota, którą w 100% przeznaczasz na późniejsze zakłady. Robot nie pobiera z niego żadnych opłat ani prowizji.
Czy Bitcoin Secret rzeczywiście potrafi przewidzieć wysokość kursu bitcoina?
Zadaniem kryptobota nie jest przewidywanie wysokości kursu kryptowaluty, a obstawianie jej potencjalnego spadku lub wzrostu. Zazwyczaj w porównaniu do innej waluty. Bitcoin Secret ma potwierdzoną skuteczność na poziomie 92%, jednak żaden bot inwestycyjny nie zagwarantuje ci pewnej wygranej.