logo kryptobota eth code na białym tle Ethereum Code to jeden z najlepiej działających kryptobotów. Są to narzędzia do przeprowadzania automatycznych transakcji kryptowalutowych. Dzięki nim można oszczędzać mnóstwo czasu, co wpływa na ich popularność.

Wystarczy zarejestrować się na jednym kryptobocie, aby móc zarabiać pieniądze już po kilku minutach.

Od czasu pojawienia się kryptowalut na świecie minęło już kilkanaście lat. Najstarsza z nich, Bitcoin, nadal cieszy się największą popularnością.

Największą zaletą kryptowalut jest to, że są one całkowicie niezależne od banków i innych instytucji finansowych.

Wszystkie transakcje zawierane za pośrednictwem kryptowalut są w pełni anonimowe. A ich popularność nieustannie wzrasta – nie ma się zresztą czemu dziwić. To doskonały sposób na zainwestowanie swoich pieniędzy.

Zarówno początkujący jak i doświadczeni handlarze często korzystają z kryptobotów, czyli programów służących do automatycznego handlu wirtualnymi pieniędzmi. W niniejszym artykule recenzujemy kryptobota Ethereum Code.

Nasza redakcja zmierzyła się już wielokrotnie z platformami do obrotu kryptowalutami. Nasze testy rozwiały już wiele wątpliwości użytkowników, którzy wręcz zasypywali nas pytaniami. Jakiś czas temu, specjalnie dla zainteresowanych handlem BTC (stanowią oni sporą część handlarzy), sprawdziliśmy czy inne oprogramowanie do automatyzacji handlu – Bitcoin Evolution, to oszustwo.

Tym razem pod lupę bierzemy robota bazującego na drugiej, najpopularniejszej walucie – ETH. Sprawdź czy Ethereum Code to oszustwo!

 

Co to jest Ethereum Code?

strona główna kryptobota ethereum code

Nazwa kryptobota Ethereum Code pochodzi od Ethereum, czyli kryptowaluty zaliczanej do grona najpopularniejszych na całym świecie. Niektórzy eksperci określają ją jako „młodszego brat Bitcoina”.

Waluta Ethereum powstała w 2015 roku. To druga najpopularniejsza kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej. Cieszy się uznaniem ze względu na duży poziom bezpieczeństwa oraz przejrzystość.

Aplikacja Ethereum Code wykorzystuje algorytmiczne boty handlowe i nieustannie analizuje sytuację na rynku kryptowalutowym.

Jak wiadomo, rynek kryptowalutowy charakteryzuje się dużą zmiennością notowań, Ethereum Code wykorzystuje wszystkie swoje algorytmy, aby przez 24 godziny na dobę śledzić aktualną sytuację na rynku i wyszukiwać dla użytkownika najbardziej atrakcyjne możliwości zarobku.

Każdy, kto założy swoje konto w Ethereum Code, nie musi martwić się o strategię handlową – analizę techniczną, taktykę oraz poszczególne wskaźniki ustali za nas Ethereum Code. Wystarczy, że na bieżąco będziemy monitorować wydajność bota po skonfigurowaniu podstawowych opcji. 

Zanim odpowiemy na pytanie, czy Ethereum Code jest w pełni legalnym kryptobotem, opiszemy jego stronę internetową. To właśnie na niej powinniśmy uzyskać szereg najistotniejszych informacji.

Pierwsza rzecz, którą można zauważyć po wejściu na stronę internetową robota, to nagranie, w którym są podkreślone wszystkie zalety platformy. Widzimy w nim drogie samochody oraz egzotyczne wakacje. Z filmu możemy dowiedzieć się także, że pracując na etacie nigdy nie zostaniemy milionerami.

Jest w tym wiele prawdy – tylko inwestując pieniądze w pewnym źródle można szybko pomnożyć swoje dochody.

W nagraniu pada informacja, że dzienne zyski zarejestrowanego gracza Ethereum Code mogą wynosić nawet 3000 €. Na witrynie zamieszczono również opinie użytkowników, którzy potwierdzają, iż osiąganie takich zysków w Ethereum Code jest możliwe.

Czy tak wysoki zysk może być prawdą? Należy pamiętać o tym, że informacje na stronach internetowych kryptobotów to w większości chwyty marketingowe. Mają zachęcić do rejestracji jak największą liczbę użytkowników. Najlepiej samemu sprawdzić możliwości kryptobota i wyrobić sobie własną opinię.

trzy kroki do rozpoczęcia inwestycji

Twórcy zwracają uwagę na to, że w chwili obecnej prowadzone są testy Beta. Ilość dostępnych kont jest podobno ograniczona. Nie udało nam się jednak zweryfikować dokładnej liczby miejsc dla „testerów”. Twórcy kryptobotów często zachęcają użytkowników do rejestracji tworząc aurę „ekskluzywności”, aby jak największa liczba osób szybko założyła nowe konta.

Z filmu zamieszczonego na stronie możemy również dowiedzieć się, kim jest twórca Ethereum Code – Mark Weston.

Stworzył program, ponieważ zaintrygowała go inwestycja poczyniona przez kolegę w Bitcoin niedługo po powstaniu tej monety. Opracował algorytm służący do automatycznego tradingu, dzięki któremu wiele osób będzie mogło handlować rozmaitymi kryptowalutami bez specjalnego wysiłku. 

Aplikacja Ethereum Code działa przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu – robot wyszukuje dla użytkowników najlepsze okazje do inwestowania. W ten sposób nawet podczas snu możemy zarabiać pieniądze.

Operator aplikacji chwali się, że system Ethereum Code w jednej minucie przeprowadza nawet kilka analiz rynku. Na stronie znajduje się też informacja, iż zysk uzyskany w ten sposób jest zwolniony z podatku.

Należy pamiętać o tym, iż to stwierdzenie nie do końca może oddawać rzeczywistość – każdy kraj prowadzi własną politykę podatkową, dlatego istnieje ryzyko, że będziemy musieli zapłacić procent od zysku otrzymanego w Ethereum Code. 

Strona internetowa przygotowana przez Ethereum Code została opracowana w zgodzie ze światowymi trendami. Bez problemu można odnaleźć na niej szereg interesujących informacji odnośnie funkcjonowania kryptobota.

Aplikacja jest wiarygodna i można z niej korzystać bez obaw. Należy jednak pamiętać, że każda inwestycja na rynku kryptowalutowym wiąże się z ryzykiem, dlatego zachęcamy do stałego kontrolowania poczynań bota.

Zarobki rzędu kilku tysięcy euro dziennie są możliwe tylko wtedy, gdy sytuacja na rynku będzie korzystna, a poziom umiejętności handlarza odpowiednio wysoki.

 

Zalety korzystania z Ethereum Code

 • W pełni bezpieczny i intuicyjny interfejs – kryptobot spodoba się zarówno początkującym jak i doświadczonym handlarzom. 
 • Całkowita automatyzacja procesu kupna i sprzedaży kryptowalut. 
 • System Ethereum Code przez 24 godziny na dobę szuka dla użytkownika najlepszych okazji na rynku kryptowalut. 
 • Wydajny monitoring zmian cen na rynku kryptowalut. 
 • Brak obowiązku rejestracji na kilku giełdach kryptowalut równocześnie. 
 • Możliwość dostosowania strategii do indywidualnych oczekiwań
 • Oszczędność czasu.

Załóż Konto

Czy Ethereum Code to oszustwo? NIE!

Obecnie można natknąć się na wiele kryptobotów, które na pierwszy rzut oka wydają się nielegalne. Nie ma nic dziwnego w tym, że wielu handlarzy z rezerwą podchodzi do możliwości zarobkowania w ramach auto-tradingu.

Producenci oprogramowania zdają sobie sprawę z tego, jak duży jest popyt na kryptoboty. Wielu z nich wykorzystuje okazję i oszukuje tysiące klientów. Pamiętaj! Nie każda aplikacja jest godna zaufania. 

Czy tak samo jest w przypadku Ethereum Code? Okazuje się, że nie.

Nie mamy żadnych powodów, by wysunąć wniosek, iż Ethereum Code to scam.

Automatyczny, legalny i bezpieczny trading to ogromna szansa dla wszystkich doświadczonych oraz początkujących handlarzy kryptowalut. Ethereum Code jest w pełni legalnym kryptobotem, z którego można korzystać bez żadnych obaw.

Jego skuteczność potwierdza wielu ekspertów. W trakcie korzystania z kryptobota trzeba jednak pamiętać o tym, że zyski na rynku kryptowalutowym nigdy nie są w 100% pewne. Wiele zależy od wahań kursów kryptowalut. Nawet najlepsze oprogramowanie może popełnić błąd.

Rynek kryptowalut charakteryzuje się największą niestabilnością i nieprzewidywalnością. Inwestując w Ethereum Code w sposób odpowiedzialny, można otrzymać satysfakcjonujący zysk. 

Werdykt

 1. Czy Ethereum Code to scam? Absolutnie nie! Na potrzeby niniejszej recenzji przeprowadziliśmy szereg analiz aplikacji. Pozwoliły nam wysunąć wniosek, iż prezentowany kryptobot jest w pełni bezpieczny. Można z niego korzystać bez obaw!
 2. Operator Ethereum Code nie będzie żądał od użytkowników żadnych informacji odnośnie płatności. Wszystkie transakcje realizowane są za pośrednictwem brokera, który gwarantuje możliwie najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nie musisz podawać numeru swojej karty kredytowej czy numeru PayPal!
 3. Dla początkujących najlepszą opcją jest przetestowanie demonstracyjnej wersji Ethereum Code – w ten sposób można sprawdzić, jakie możliwości daje kryptobot.
 4. Pamiętaj o regularnym kontrolowaniu działania kryptobota w celu zminimalizowania ryzyka utraty środków.
 5. Miej na uwadze, że inwestowanie na rynku kryptowalutowym zawsze wiąże się z ryzykiem.

 

Ostrzeżenie
Nie zapominaj, że pomimo wysokiej skuteczności i ogromnego rozwoju automatycznych rozwiązań informatycznych w dziedzinie kryptowalut, rynkowi nadal towarzyszy ryzyko związane ze zmianą kursu. Nigdy nie inwestuj pieniędzy, które nie należą do ciebie, albo będą ci niezbędne w najbliższym czasie.

 

Logowanie do Ethereum Code: Jak założyć konto?

Utworzenie konta na platformie do automatycznego handlu kryptowalutami Ethereum Code jest banalnie proste. Cały proces tworzenia konta zajmie maksymalnie kilka minut. Nowe konto można stworzyć za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie głównej.

Krok 1: Rejestracja

kryptobot ETH code panel do logowania

Pierwszy krok polega na wprowadzeniu podstawowych danych osobistych takich jak imię i nazwisko oraz adres e-mail.

Po przeprowadzeniu weryfikacji adresu e-mail strona kryptobota Ethereum Code przeniesie nas do następnej części formularza. Tam będziemy musieli wpisać swój numer telefonu oraz wymyślić hasło.

Uwaga: najlepiej, gdy hasło będzie posiadało małe, wielkie litery, cyfry oraz znaki specjalne. Wtedy uzyskamy gwarancję, że nikt nie odgadnie naszego hasła. Gdy wypełnimy wszystkie pola, stajemy się już użytkownikami Ethereum Code. Żadne dodatkowe weryfikacje nie są przeprowadzane.

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Aby móc w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez kryptobota Ethereum Code, należy wpłacić pierwszy depozyt.

Proces wpłat wygląda bardzo podobnie jak w przypadku większości istniejących obecnie kryptobotów. Aby zasilić pierwszymi środkami swoje konto, najpierw musimy chwilkę poczekać.

Administratorzy skontaktują się z nami, aby przekazać nam dodatkowe informacje odnośnie wpłaty. Takie działanie jest umotywowane przede wszystkim jak najwyższym poziomem bezpieczeństwa użytkowników.

Należy pamiętać o tym, że Ethereum Code wpłaty przyjmuje w nieco inny sposób, za pośrednictwem specjalnego brokera. Dzięki temu administracji Ethereum Code nie musimy podawać żadnych informacji odnośnie swojej karty kredytowej czy konta PayPal.

pomyślnie dodany depozyt kryptowaluty ethereum

Krok 3: Wersja Demonstracyjna

Każdy nowy użytkownik Ethereum Code ma możliwość przetestowania wszystkich funkcjonalności kryptobota dzięki wersji demonstracyjnej. Jest to doskonała możliwość pozwalająca na darmowe zweryfikowanie, jaka jest wydajność tej aplikacji.

W trybie demonstracyjnym poznajemy wszystkie funkcje Ethereum Code. Mamy w niej do dyspozycji 1400 euro. Mimo tego, iż „zainwestowane fundusze” nie są prawdziwe, to wszystkie przedstawiane wymiany handlowe są w całości oparte na realnych danych.

Już po kilkunastu minutach korzystania z wersji demonstracyjnej można przekonać się, jak wydajny jest to kryptobot. Aby wyjść z wersji demonstracyjnej, należy kliknąć w przycisk po lewej stronie panelu użytkownika.

Krok 4: Trading 

Po wpłaceniu depozytu możemy już korzystać ze wszystkich funkcji oferowanych przez platformę Ethereum Code. Każdy użytkownik może dowolnie dostosować ilość transakcji, dzienny zarobek do swoich potrzeb.

Są to jedyne rzeczy, które będziemy musieli wykonać ręcznie na tej platformie. Wszystko inne będą za nas przeprowadzały innowacyjne algorytmy.

panel inwestycji kryptobota ethereum code

Załóż Konto

Czy warto otworzyć konto Ethereum Code? Poznaj opinie ekspertów

Czy warto zainwestować swoje pieniądze w kryptobota Ethereum Code?

To pytanie zadaje sobie niejeden handlarz kryptowalutami. Przeprowadzone przez nas testy wykazały, iż powierzenie swoich środków temu kryptobotowi jest bezpieczne.

W internecie znajduje się wiele recenzji zamieszczonych przez rozmaitych użytkowników – zarówno doświadczonych handlarzy, jak i tych, którzy dopiero niedawno rozpoczęli swoją przygodę z rynkiem kryptowalutowym. W zdecydowanej większości gracze pozytywnie oceniają aplikację.

Najczęściej wymienianą zaletą jest bezpieczny i intuicyjny interfejs oraz łatwy kontakt z obsługą techniczną. Są jednak i tacy, którzy zwracają uwagę, że dotychczasowy poziom zysków uzyskany dzięki Ethereum Code był niezadowalający. Trzeba pamiętać o tym, że wszystkie inwestycje w kryptowaluty są obarczone ryzykiem. Rynek nie gwarantuje ciągłych zysków. 

Zarobki

Administracja kryptobota chwali się, że rekordziści dzięki Ethereum Code zarabiają nawet kilka tysięcy euro dziennie. Należy pamiętać o tym, że poziom zysków zależy od wielu czynników – między innymi aktualnej sytuacji na rynku kryptowalut. Pamiętaj, aby rozsądnie pochodzić do inwestycji przy pomocy kryptobotów.

Obsługa klienta

Zdecydowana większość użytkowników jest zadowolona z poziomu obsługi. Administracja jest do dyspozycji graczy przez 24 godziny na dobę. Można się do nich zgłosić w razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości lub problemów. 

Wersja Demo

Ethereum Code posiada wersję demonstracyjną swojej aplikacji. Gorąco zachęcamy do jej przetestowania wszystkich zainteresowanych zarabianiem pieniędzy w ramach auto-tradingu.

Weryfikacja

Ethereum Code nie przeprowadza żadnej dodatkowej weryfikacji użytkowników. Nie jest wymagane przesyłanie skanu dowodu osobistego ani innych dokumentów. Wystarczy podać prawdziwe imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail. 

Wpłaty/Wypłaty

System wpłat i wypłat realizowany jest za pośrednictwem zewnętrznego brokera. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa wszystkim użytkownikom. 

Opłaty

Za korzystanie z kryptobota Ethereum Code nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty. Cały zarobek wypłacany jest użytkownikom na wskazane konta bankowe.

Ethereum to nie jedyna kryptowaluta, na której można zarobić. Jeśli chcesz zainwestować w BTC, sprawdź naszą recenzję Bitcoin Code.

Załóż Konto

FAQ – Najczęściej zadawane pytania 

Czy Ethereum Code to oszustwo?
Ethereum Code to nie jest oszustwo. Jest to aplikacja całkowicie bezpieczna i legalna. Werdykt ten wydaliśmy po przeprowadzeniu dogłębnej analizy działania tej aplikacji.

Należy jednak pamiętać o tym, że każda inwestycja w auto trading wiąże się z dużym ryzykiem.

Jak utworzyć konto w Ethereum Code?
Założenie konta w Ethereum Code jest banalnie proste. Formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie głównej. Składa się on z dwóch części.

W pierwszej musimy podać imię i nazwisko oraz adres e-mail, zaś w kolejnej części podajemy szereg innych danych. Cały proces zajmuje tylko kilka minut. Po przesłaniu formularza i wpłaceniu depozytu można korzystać już ze wszystkich funkcjonalności oferowanych przez kryptobota.

Czy zarabianie w Ethereum Code jest legalne?
Korzystanie z Ethereum Code jest w pełni legalne. Nie trzeba obawiać się jakichkolwiek konsekwencji prawnych.
Czy istnieje wersja demo Ethereum Code?
Tak. Ethereum Code oferuje graczom możliwość przetestowania wszystkich funkcjonalności kryptobota w ramach darmowej wersji demonstracyjnej.