Oprogramowania handlowe, które coraz częściej pojawiają się na rynku, automatycznie identyfikują i otwierają transakcje. Robot handlowy, taki jak Quantum AI, wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby ocenić szansę na zysk.

Postanowiliśmy sprawdzić, jak dokładnie działa zautomatyzowany system handlowy. Czy jest niezawodny i może generować wysokie zyski? Czy to bezpieczne i legalne? W naszej recenzji znajdziesz odpowiedzi na te pytania, na przykładzie Quantum AI.

Jeśli boisz się straty pieniędzy, przeczytaj, jak nie dać się oszukać. Jeśli jesteś początkującym traderem, sprawdź, co warto wiedzieć przed pierwszą transakcją.

Gotowy? Zaczynamy!

 

 

Czym jest platforma Quantum AI?

 

Quantum AI logo Quantum AI to robot, który handluje na rynkach finansowych w imieniu użytkowników. Oprogramowanie wykorzystuje obliczenia kwantowe i sztuczną inteligencję.

Dzięki sztucznej inteligencji, bot może ocenić wiele kryteriów i zmiennych na rynku kryptowalut w czasie rzeczywistym.

Na tej podstawie analizowane są wykresy cen lub przewidywane zmiany i otwierane obiecujące pozycje handlowe. Kupowanie bitcoinów z Quantum AI działa więc w pełni automatycznie.

Według twórców, Quantum AI może stać się jeszcze lepszy niż inne automatyczne roboty handlowe, ponieważ wykorzystuje najnowocześniejsze kwantowe komputery.

Są one wielokrotnie bardziej wydajne niż konwencjonalne komputery i dlatego mogą przetworzyć więcej danych i podjąć zyskowne decyzje handlowe.

 

Załóż Konto

 

 

Najważniejsze informacje o Quantum AI

 

Podczas pisania recenzji, przygotowaliśmy tabelę z najważniejszymi informacjami o Quantum AI.

 

Minimalna wpłata: 250 EUR
Rodzaj narzędzia: Platforma do zautomatyzowanego handlu kryptowalutami
Aplikacja: Brak, ale strona jest zoptymalizowana pod kątem urządzeń mobilnych
Konto demo: Tak, dostępne
Interfejs: Przyjazny dla użytkownika i łatwy w obsłudze
Obsługa klienta: Udziela pomocy przez całą dobę, 7 dni w tygodniu

 

Załóż Konto

 

 

Jak działa Quantum AI?

 

Rynek automatycznych robotów bitcoin jest pełen oszustów. Co w przypadku Quantum AI?

Oprogramowanie powstało dzięki współpracy matematyków, statystyków i doświadczonych analityków finansowych oraz informatyków.

Wspólnie przeanalizowali historyczne dane finansowe i zmiany na rynku oraz opracowali złożony algorytm, który może uczyć się samodzielnie, dzięki technologii AI.

 

Quantum AI strona główna

 

Oznacza to, że algorytm stale reaguje na zmienne warunki rynkowe i dostosowuje się do nich.

Zespół Quantum AI wykorzystuje najnowocześniejsze komputery kwantowe, takie jak w dużych firmach technologicznych, ponieważ analiza w czasie rzeczywistym jest bardzo intensywna.

Dzięki temu Quantum AI może wyprzedzać rynek o ułamek sekundy.

Dowiedz się też, jak działają inne boty tradingowe:

 

 

Kluczowe cechy Quantum AI

 

Platforma kryptowalutowa Quantum AI ma wiele cech i funkcji, które omówimy bardziej szczegółowo w następnej sekcji. Co sprawia, że Quantum AI jest popularnym narzędziem?

 

 

Narzędzie łatwe w użyciu

 

Interfejs platformy Quantum AI jest utrzymany w bardzo minimalistycznej stylistyce. Proces rejestracji zajmuje maksymalnie 20 minut. Po weryfikacji danych, użytkownicy mogą rozpocząć handel live.

 

 

Szybka realizacja transakcji

 

Quantum AI jest w stanie zrealizować transakcje na rynkach kryptowalut w bardzo krótkim czasie. Robot oparty na algorytmie jest bardzo szybki i wydajny, co, według twórców, przekłada się na wysoką rentowność.

Rynek kryptowalut jest bardzo zmienny i pełen niespodziewanych zdarzeń. Z tego powodu, wielu inwestorów poleca używanie robotów handlowych, które mogą nadążyć za tym tempem.

 

 

Niskie opłaty

 

Pieniądze z komputera gotówka ryzyko Jedną z największych zalet Quantum AI jest to, że dostawca nie pobiera od swojego klienta żadnych opłat.

Nie wymaga również pokrycia kosztów transakcyjnych ani administracyjnych.

Jedyne opłaty dotyczą transakcji i są pobierane za wykorzystanie technologii blockchain.

Nie możemy jednak zweryfikować tych informacji.

 

Załóż Konto

 

 

Możliwość handlu z dźwignią

 

W przeciwieństwie do wielu innych dostawców, Quantum AI pozwala swoim użytkownikom na handel z dźwignią. Oznacza to, że można dokonywać transakcji z wykorzystaniem dźwigni finansowej.

Zanim przejdziesz do handlu z wykorzystaniem dźwigni, warto najpierw dowiedzieć się, jak ona działa.

Na przykład, możesz wybrać dźwignię od 1 do 10. Jeśli postawisz 100 EURO, bot teoretycznie działa z 1000 EURO. To oznacza, że możesz osiągnąć większy zysk, ale i więcej stracić.

Zalecamy, abyś wykorzystał dźwignię finansową tylko wtedy, gdy poznasz jej działanie i zaakceptujesz wysokie ryzyko.

 

 

Kompetentna obsługa klienta

 

Obsługa klienta 24 godziny na dobę W każdej chwili podczas handlu online mogą pojawić się pytania. Profesjonalni dostawcy oferują zatem profesjonalną i kompetentną obsługę klienta.

Nie inaczej jest w przypadku Quantum AI. Na platformie udostępniono klientom usługę wsparcia i stronę działu pomocy.

Znajdziesz tam sekcję FAQ, w której przeczytasz odpowiedzi na najważniejsze i najczęściej zadawane pytania, dotyczące takich tematów jak depozyt, funkcjonowanie platformy i inne.

Jeśli chcesz skontaktować się bezpośrednio z obsługą klienta, możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej lub dedykowany adres e-mail.

Niestety, brakuje wygodnej opcji infolinii lub czatu na żywo. Dział Wsparcia Quantum AI obiecuje jednak, że udzieli odpowiedzi w ciągu 24 godzin.

Zdaniem użytkowników, obsługa klienta Quantum AI powinna mieć więcej opcji kontaktu i wymaga dopracowania.

 

 

Środki bezpieczeństwa

 

Według twórców Quantum AI, platforma handlowa jest szyfrowana przez RSA, co jest podobno potwierdzone certyfikatem bezpieczeństwa. Nie znaleźliśmy jednak szczegółowych informacji na ten temat.

Niestety, nie możemy znaleźć żadnych informacji dotyczących licencji brokera lub organu regulacyjnego w Quantum AI. Najprawdopodobniej Quantum AI jest nieregulowanym dostawcą. Inwestorzy powinni pamiętać, że w przypadku problemów nie mogą zwrócić się do zewnętrznego organu o pomoc.

Jeśli dostawca finansowy jest regulowany przez krajowy organ nadzoru finansowego, klient ma większą pewność co do przejrzystości, zgodności i wiarygodności dostawcy. Takie strony są regularnie kontrolowane i przeglądane przez organ nadzoru.

Przed rozpoczęciem handlu, warto przeprowadzić własne badania. Dzięki temu będziesz na bieżąco z aktualnymi wiadomościami o platformie.

 

Załóż Konto

 

 

Jak założyć konto Quantum AI? Proces rejestracji krok po kroku

 

Jeśli chcesz spróbować handlu z Quantum AI, postępuj zgodnie z naszym przewodnikiem. Instrukcję rejestracji konta, krok po kroku, znajdziesz poniżej.

 

 

Krok 1: Zarejestruj konto Quantum AI

 

Quantum AI rejestracja Na stronie internetowej Quantum AI znajdziesz niebieski przycisk „Zarejestruj się”.

Po jego kliknięciu, zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego, w którym należy wpisać podstawowe dane, takie jak imię i nazwisko, adres e-mail i numer telefonu.

Upewnij się, że podałeś prawidłowe dane. Dalsze instrukcje i informacje o koncie zostaną przesłane na podany adres e-mail.

 

 

Krok 2: Dokonaj wpłaty

 

Po rejestracji konta, powinieneś wpłacić minimalny depozyt. Niestety, wybór obsługiwanych metod płatności jest dość ograniczony.

Jeśli chcesz dokonać wpłaty, zrobisz to za pomocą bitcoinów, tradycyjnego przelewu bankowego, karty kredytowej lub Western Union.

Minimalny depozyt to 250 euro, który jest również wymagany przez inne systemy handlowe, takie jak Bitcoin Bank, Bitcoin Profit lub Bitcoin Superstar.

Zalecamy ostrożność i ostrzegamy, aby na początku nie wpłacać więcej niż minimalna kwota. Quantum AI jest botem handlowym, który należy ostrożnie testować. Nie inwestuj pieniędzy, których nie możesz stracić.

 

 

Krok 3: Rozpocznij handel

 

Teraz powinieneś dokonać niezbędnych ustawień, takich jak limity kwot transakcji lub wybór pożądanej kryptowaluty.

Aby rozpocząć handel na żywo, kliknij przycisk „handel live”. Pamiętaj, aby regularnie monitorować działania robota i w razie potrzeby dostosować ustawienia lub wstrzymać handel.

 

Załóż Konto

 

 

Kiedy warto używać robotów bitcoin, takich jak Quantum AI?

 

Twórcy Quantum AI twierdzą, że robot jest przeznaczony dla wszystkich użytkowników, niezależnie od ich wiedzy, czy doświadczenia handlowego.

Interfejs platformy jest utrzymany w prostej formie, dzięki czemu nadaje się również dla początkujących inwestorów.

Automatyczny bot handlowy Quantum AI podejmuje decyzje w oparciu o stale działające algorytmy. Parametry są ustalone przez użytkowników, a zadaniem robota jest ich przestrzeganie.

 

 

Czy Quantum AI jest legalny, czy to oszustwo?

 

Niektórzy inwestorzy zastanawiają się, czy Quantum AI to oszustwo. W ramach testu przeprowadziliśmy szeroko zakrojone badania w internecie.

Szukaliśmy opinii użytkowników Quantum AI, którzy opisaliby swoje doświadczenie handlowe na platformie bitcoin.

Nie znaleźliśmy zbyt wielu informacji. Platforma jest nowa, dlatego na ten moment nie wiemy o niej zbyt dużo. Większość opinii dostępnych w internecie to pozytywne komentarze traderów, którzy są pod wrażeniem oprogramowania Quantum AI.

Musimy jednak wskazać możliwą wadę. Najprawdopodobniej, Quantum AI nie jest obecnie regulowanym dostawcą. W przypadku sporu należy znaleźć rozwiązanie bezpośrednio z usługodawcą.

Mimo, że na stronie internetowej znajdziemy niezbędne dokumenty prawne, takie jak regulamin i polityka prywatności, brakuje szczegółów dotyczących firmy i jej właścicieli. Dowiadujemy się jedynie, że Quantum AI Ltd. jest spółką zarejestrowaną w Londynie.

Ogólnie rzecz biorąc, Quantum AI cieszy się dobrą opinią. Ostatecznie nie znajdujemy żadnych dowodów na to, że Quantum AI jest oszustwem.

Dużym plusem byłoby uzupełnienie strony internetowej szczegółowymi informacji o firmie. To z pewnością rozwiałoby wątpliwości potencjalnych użytkowników.

 

 

Czy naprawdę można zarobić na Quantum AI?

 

Banknoty i monety euro Oczywiście, inwestorzy mogą osiągnąć wysokie zyski dzięki automatycznemu botowi handlowemu, takiemu jak ten oferowany przez platformę Quantum AI.

Należy jednak pamiętać, podobnie jak w przypadku wszystkich innych inwestycji, że nie da się zarobić podczas wszystkich transakcji.

Handel kryptowalutami lub innymi aktywami zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem. Zwłaszcza jeśli zdecydujemy się na inwestowanie z dźwignią finansową.

Przed rozpoczęciem automatycznego handlu, powinieneś ustawić parametry transakcji, poziom akceptowanego ryzyka, limity i wiele innych wskaźników.

Dzięki temu ograniczysz ryzyko. Pamiętaj, aby inwestować tylko tyle pieniędzy, ile możesz stracić.

 

Załóż Konto

 

 

Czy istnieje aplikacja Quantum AI?

 

Wielu użytkowników poszukuje odpowiedzi na to pytanie. Dlaczego? Ponieważ aplikacja mobilna to ogromne ułatwienie w handlu. Niestety, ale Quantum AI nie posiada obecnie aplikacji, która działałby na systemach Android lub iOS.

Inwestorzy mogą jednak skorzystać z wersji przeglądarkowej. Twórcy robota twierdzą, że platforma jest dostosowana do urządzeń mobilnych.

 

 

Czy platforma handlowa Quantum AI jest odpowiednia dla początkujących inwestorów?

 

Zalecamy, aby początkujący inwestorzy wypróbowali najpierw rachunek demonstracyjny, zanim odważą się na handel na żywo z użyciem prawdziwych pieniędzy. Dzięki temu zdobędziesz pierwsze doświadczenie z wirtualnymi pieniędzmi i poznasz interfejs platformy handlowej.

Jeśli ocenisz, że handel z robotem bitcoin jest dla ciebie odpowiedni, możesz przejść do tradingu na żywo. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz stracić swoje pieniądze.

Profesjonalni handlowcy mogą wypróbować wersję demonstracyjną robota Quantum AI, aby przetestować działanie platformy. Interfejs strony internetowej utrzymany jest w bardzo prostej formie, tak aby każdy mógł się w nim odnaleźć.

Przed rozpoczęciem handlu live, musisz ustawić niezbędne parametry bota handlowego, aby mógł on automatycznie podejmować decyzje o zakupie i sprzedaży. Quantum AI przeprowadzi transakcje w twoim imieniu.

Pamiętaj, aby codziennie sprawdzać postępu podczas handlu. Powinieneś kontrolować, czy wszystko działa zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

 

 

Doświadczenia i opinie użytkowników Quantum AI

 

Opinie użytkowników Podczas pisania recenzji Quantum AI, postanowiliśmy przeczytać opinie użytkowników, pozostawione na forach internetowych i w mediach społecznościowych. Niestety, nie udało nam się znaleźć zbyt wielu komentarzy.

Najprawdopodobniej wynika to z faktu, że oprogramowanie Quantum AI pojawiło się niedawno na rynku.

Opublikowane opinie są w większości pozytywne. Użytkownicy piszą, że udało im się za pośrednictwem Quantum AI osiągnąć duże zyski.

Traderzy chwalą również łatwość obsługi oprogramowania i to, jak intuicyjnie można poruszać się po platformie do handlu kryptowalutami.

Jednak wśród opinii inwestorów, korzystających z usług Quantum AI, jest też kilka negatywnych punktów. Użytkownicy sugeruję poprawę obsługi klienta i potrzebę stworzenia aplikacji mobilnej.

Weź pod uwagę, że niektóre z komentarzy mogą być efektem nieuczciwych działań konkurencji. Sugerujemy przeprowadzenie własnych badań i przetestowanie funkcji Quantum AI.

 

 

Wskazówki i porady dla handlowców Quantum AI

 

W miarę jak kryptowaluty, CFD i akcje stają się coraz bardziej popularne, coraz więcej osób zaczyna interesować się handlem. Zauważyliśmy, że początkujący traderzy zawsze popełniają te same błędy.

Z tego powodu opracowaliśmy listę wskazówek i podpowiedzi. Chcemy, aby początkujący inwestorzy wiedzieli, na co zwracać uwagę, aby móc handlować z powodzeniem:

 • Jeśli to możliwe, użyj najpierw konta w wersji demonstracyjnej;
 • Sprawdź i porównaj raporty z testów i opinie użytkowników (jeśli znajdziesz „znaki ostrzegawcze”, wybierz innego dostawcę);
 • Porównaj opłaty, prowizje i inne koszty na kilku platformach bitcoin;
 • Zapoznaj się z kryptowalutami, strategiami handlowymi, wskazówkami doświadczonych inwestorów, recenzjami ekspertów;
 • Ustal strategię przed rozpoczęciem handlu i zdywersyfikuj swoje portfolio;
 • Nie wypłacaj zysków zbyt wcześnie, ale też nigdy nie bądź zbyt chciwy;
 • Analizuj swoje transakcje i zawsze miej na uwadze wcześniej ustalony cel;
 • Nie inwestuj pieniędzy, których nie możesz stracić;
 • Pamiętaj, że żadna platforma handlowa nie może zagwarantować ci 100% zysków.

 

Załóż Konto

 

 

Czy robot Quantum AI był reklamowany w mediach?

 

Bardzo często zdarza się, że niektórzy dostawcy w dziedzinie automatycznego handlu kryptowalutami są reklamowani za pomocą fałszywych wiadomości. I niekoniecznie o tym wiedzą.

„Quantum AI Bill Gates” i „Quantum AI Elon Musk” to często wyszukiwane hasła w Google. W trakcie naszych badań nie udało nam się znaleźć żadnego związku między tymi dwoma miliarderami a Quantum AI.

Dlatego zawsze bądź ostrożny i sceptyczny, gdy widzisz informacje, które budzą twoje wątpliwości. Służą one jedynie do generowania ruchu na stronie i przekonaniu nowych klientów do rejestracji konta.

 

 

Zalety i wady Quantum AI

 

Każdy robot handlowy ma swoje zalety i wady. Nie inaczej jest w przypadku Quantum AI. Przygotowaliśmy listę plusów i minusów platformy. Dzięki temu dowiesz się, na co zwrócić uwagę przed założeniem konta nowego użytkownika.

Zalety:

 • Wysoki wskaźnik sukcesu (nie możemy go potwierdzić);
 • Minimalny depozyt w wysokości 250 EUR;
 • Prosty i szybki proces rejestracji;
 • Profesjonalna obsługa klienta, działająca 24/7;
 • Brak ukrytych opłat i kosztów;
 • Do 10 darmowych wypłat w miesiącu;
 • Zaawansowany system zabezpieczeń i ochrona przed nieuprawnionym dostępem.

Wady:

 • Brak aplikacji mobilnej;
 • Niektóre informacje opublikowane na stronie internetowej brzmią zbyt dobrze, aby mogły być prawdziwe;
 • Nie ma 100% szans na wygraną.

 

Załóż Konto

 

 

Podsumowanie recenzji oprogramowania handlowego Quantum AI

 

Podczas pisania recenzji robota Quantum AI, przeczytaliśmy informacje opublikowane na oficjalnej stronie robota. Niestety, nie udało nam się ustalić wielu szczegółów, takich jak danych właścicieli firmy, czy cennika korzystania z platformy handlowej.

Przed założeniem konta, warto przeprowadzić własne badania. Zachęcamy do przeczytania recenzji innych użytkowników. Dzięki temu dowiesz się o rozwoju oprogramowania i nowych możliwościach.

Pamiętaj, że żadna platforma nie zagwarantuje ci 100% zysków. Nie inwestuj środków, na których stratę nie możesz sobie pozwolić.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania dotyczące Quantum AI

 

Czym jest Quantum AI?
Quantum AI to zautomatyzowana platforma, który przeprowadza transakcje na rynkach finansowych. Robi to w imieniu użytkowników. Algorytm Quantum AI łączy sztuczną inteligencję i technologię obliczeń kwantowych w celu identyfikacji okazji z potencjałem na zysk.
Czy inwestowanie z Quantum AI jest opłacalne?
Niestety, na to pytanie nie da się z góry jednoznacznie odpowiedzieć. Żadna platforma nie może zagwarantować 100% zysków, a opłacalna inwestycja to taka, która rzeczywiście przynosi zyski. Przed rozpoczęciem transakcji należy wziąć pod uwagę tolerancję na ryzyko i sytuację finansową.
Ile pieniędzy powinienem zainwestować podczas handlu z Quantum AI?
Quantum AI nie może zagwarantować ci 100% zysków. Mimo obietnicy imponujących wyników, zachowaj ostrożność. Traderzy nie powinni inwestować więcej kapitału niż mogą stracić. Zalecamy wpłatę minimalnej, wymaganej kwoty w wysokości 250 EUR, aby zapoznać się z działaniem narzędziem.
Jakie warunki muszę spełnić, aby rozpocząć handel z Quantum AI?
Aby rozpocząć handel z Quantum AI, wszystko, co musisz zrobić, to otworzyć konto i zdeponować minimalną kwotę. Stabilne rynki i jasne dane ekonomiczne pomagają algorytmowi osiągnąć satysfakcjonujące wyniki.
Kto założył platformę Quantum AI?
W trakcie pisania recenzji Quantum AI nie udało nam się ustalić, kto stworzył bota. Najprawdopodobniej są to jednak eksperci w branży i bardzo doświadczeni traderzy. Nie możemy jednak tego zweryfikować.