Na rynku cyfrowych aktywów pojawił się nowy gracz. Niektórzy sądzą, że może on zrewolucjonizować sposób, w jaki inwestujemy w kryptowaluty.

yPredict (bo o nim mowa) to innowacyjny projekt, który wykorzystuje sztuczną inteligencję, rozpoznawanie wzorców na wykresach, funkcje społecznościowe i analizę danych do dostarczania precyzyjnych sygnałów handlowych.

Ale tutaj pojawia się pytanie: czy jest to przyszłość inwestycji, czy tylko kolejna chwilowa moda?

Odpowiedź znajdziesz w artykule.

Przyjrzymy się m.in. temu, jak projekt będzie kształtował się w nadchodzących latach i jakie czynniki wpłyną na jego sukces.

Potencjał jest ogromny, bowiem według danych już 35% firm korzysta ze sztucznej inteligencji, a 42% bada ją, aby zastosować tego typu rozwiązania u siebie. (1)

Zatem przekonaj się razem z nami, czy yPredict ma szansę, aby zrewolucjonizować rynek kryptowalut i czy warto zainwestować w tokeny $YPRED.

 

Kup yPredict

 

 

Jak ustalana jest cena yPredict? Co sprawia, że kurs $YPRED jest wyjątkowy?

 

Aby ustalić potencjalną cenę yPredict, przede wszystkim przyglądamy się najważniejszym cechom projektu. Następnie na ich podstawie oceniamy, jaki ma potencjał.

Oto, co sprawia, że tokeny $YPRED są wyjątkowe:

 • W oczy przede wszystkim rzuca się unikalny zestaw specjalistów tworzących projekt. yPredict to miejsce, gdzie eksperci AI oraz ML współpracują z traderami i specjalistami od finansów. Ich wysiłek składa się na pełnoprawny ekosystem z unikalnymi funkcjami.
 • Aby dotrzymać kroku konkurencji w świecie kryptowalut, potrzebujesz narzędzi, które dadzą ci przewagę. Tak się składa, że yPredict dostarcza zaawansowane narzędzia analityczne, dzięki którym sprawdzisz najnowsze prognozy i wskaźniki finansowe.
 • Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że przewidywanie rozwoju cen na rynku kryptowalut jest wyjątkowo trudne. yPredict planuje to zmienić, oferując pomoc tam, gdzie inne narzędzia zawodzą.
 • Na koniec warto podkreślić, że magia yPredict tkwi w ciągłym doskonaleniu usług. W świecie AI algorytmy nieustannie się rozwijają. Dzięki temu aktualne prognozy cen oferowane przez yPredict również stają się coraz bardziej precyzyjne i dokładne.

 

 

yPredict w skrócie

 

Nazwa i symbol yPredict ($YPRED)
‍‍Założyciel Raj Sharma
️️Start przedsprzedaży Kwiecień 2023
Koniec przedsprzedaży Październik 2023
Maks. podaż tokenów 100 mln $YPRED
Rodzaj projektu Ekosystem AI “wszystko w jednym”
Aktualna cena (Październik 2023) 0,1 $
Pozycja na rynku Niesprecyzowana
Transakcje możliwe przez Ethereum, Polygon, BSC
Biała księga YPRED white paper

 

Kup yPredict

 

Aktualna cena $YPRED: Nasza analiza

 

W chwili obecnej cena tokena $YPRED wynosi 0,1 $, ale jej debiut na giełdzie zaplanowany jest po kursie 0,12 $. (2) Oznacza to, że w najbliższym czasie wartość kryptowaluty wzrośnie jeszcze o 20%!

Jakby tego było mało, zespół yPredict stworzył nowoczesną bramkę płatniczą, która umożliwia potencjalnym nabywcom bezproblemowy zakup tokenów za pomocą ETH, MATIC, BNB, USDT lub karty płatniczej.

Co ciekawe, bramka została zaprojektowana w zaledwie 24 godziny, co świadczy o ogromnym profesjonalizmie i umiejętnościach deweloperów. To właśnie te cechy pozycjonują yPredict jako lidera w dziedzinie innowacyjnych rozwiązań związanych z kryptowalutami.

 

ypredict strona główna

 

Warto też wspomnieć, że liczba tokenów $YPRED jest ograniczona — istnieje jedynie 100 mln monet. (3) Limitowana podaż dodatkowo zwiększa atrakcyjność projektu, który z pewnością przyciągnie wielu inwestorów, tak jak to miało miejsce w przypadku innych, nowych tokenów.

Nie możemy jednak zapominać, że przyszłość rynku kryptowalut jest trudna do przewidzenia. Ale jedno jest pewne — yPredict będzie miało na nią ogromny wpływ (o ile deweloperom uda się zrealizować swoje plany).

 

 

Aktualny etap przedsprzedaży yPredict

 

Jeśli zastanawiasz się, gdzie kupić token yPredict, odpowiedź jest prosta: bezpośrednio na oficjalnej stronie projektuyPredict.ai.

W chwili pisania artykułu moneta kosztuje 0,1 $ (na 7. etapie przedsprzedaży). Wiedz jednak, że jego cena jeszcze wzrośnie wraz z postępem oferty.

Deweloperzy zamierzają zgromadzić łączną kwotę 6,5 mln $ podczas całej przedsprzedaży. (2)

 

 

Kolejne etapy przedsprzedaży yPredict

 

Twórcy projektu zaplanowali aż 8 faz przedsprzedaży dla tokena $YPRED. Początkowo zakładali, że dopiero w 5. cena osiągnie poziom 0,05 $. Jednak szybko okazało się, że dzięki ogromnemu zainteresowaniu kurs już w 1. fazie oferty przekroczył oczekiwania.

W końcowej, 8. rundzie deweloperzy przewidują cenę na poziomie 0,11 $ za token. Zaś notowanie giełdowe odbędzie się po kursie 0,12 $. (2)

 

Kup yPredict

 

 

Nasza prognoza yPredict: Dokąd zmierza $YPRED?

 

Nowa bramka płatnicza, która pojawiła się w ekosystemie yPredict, rewolucjonizuje sposób zakupu tokenów. Teraz możesz nabyć je za pomocą natywnych walut trzech wiodących łańcuchów bloków: BSC, Polygon i Ethereum.

Oczywiście istnieje również opcja inwestycji przy pomocy USDT i karty płatniczej.

Taka inicjatywa stanowi krok w stronę uproszczenia procesu zakupu tokenów dla każdego inwestora.

Co więcej, $YPRED staje się jeszcze bardziej atrakcyjnym aktywem inwestycyjnym, gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że możesz generować pasywny dochód dzięki mechanizmowi stakowania tokenów. To sprawia, że kryptowaluta wydaje się bardziej opłacalna.

Poniżej przedstawiamy przegląd potencjalnych możliwości rozwoju cen tokena:

 

Rok Kurs maksymalny Kurs minimalny
2023 0,15 $ 0,06 $
2025 0,3 $ 0,16 $
2030 1,4 $ 0,8 $

 

 

Prognoza $YPRED na 2023 rok

 

ypredict prognozy Przedsprzedaż yPredict zbliża się do końcowego etapu przed debiutem giełdowym, co budzi wiele spekulacji.

Inwestorzy zastanawiają się, czy nie patrzą właśnie na jeden z najbardziej obiecujących altcoinów na ten i przyszły rok.

Wzrost zainteresowania jest zrozumiały, zwłaszcza gdy weźmiemy pod uwagę imponującą kwotę ok. 4,5 mln $ finansowania (4), którą do tej pory zgromadził projekt.

Swoją cegiełkę dołożyły także niezaprzeczalne atuty platformy oraz skuteczna tokenomika. Obie cechy przyciągnęły uwagę branżowych ekspertów.

Oczywiście o sukcesie kryptowaluty decydują różnorodne czynniki, ale jednym z najważniejszych są solidne finansowe podstawy.

Kluczowe jest, aby projekt był w stanie przetrwać długoterminowo i nie uzależniał się od emisji tokenów.

W tym kontekście yPredict na szczęście wyróżnia się na tle konkurencji.

Platforma czerpie aż 20% zysku z subskrypcji modeli predykcyjnych, co świadczy o jej zdolności do samofinansowania.

Dodatkowo szybkie osiągnięcie tzw. “soft capu” (minimalnego finansowania) gwarantuje fundusze na dalszy rozwój aplikacji.

Nie zapominajmy jednak, że planowane są emisje tokenów, które mogą wpłynąć na cenę. Mimo to prognozy krótkoterminowe są optymistyczne, sugerując wartość 0,15 $ na koniec 2023 roku, co oznaczałoby wzrost o imponujące 50% od obecnej ceny w przedsprzedaży (0,1 $).

 

 

Prognoza $YPRED na 2025 rok

 

W roku 2025 platforma yPredict przejdzie szereg znaczących transformacji. Jeśli spojrzymy na mapę drogową projektu, zauważymy, że funkcje takie jak rynek, dostęp do aplikacji mobilnej oraz boty handlowe będą już dostępne na wyciągnięcie ręki.

Zwróćmy jednak szczególną uwagę na funkcjonalność, która naszym zdaniem będzie miała kolosalny wpływ na przyszłą cenę tokena. Chodzi oczywiście o staking. Tak się składa, że unikalny mechanizm stakingowy czyni z $YPRED jedną z najbardziej atrakcyjnych monet do tego typu operacji.

Dlaczego? Ponieważ staking działa na korzyść ceny tokena na dwa sposoby.

Po pierwsze, zdejmuje on monety z obiegu, co prowadzi do zmniejszenia ich podaży na rynku i — co za tym idzie — wzrostu cen.

Po drugie (i istotniejsze), hojne nagrody za staking generowane z realnych zysków platformy zachęcają inwestorów do zakupu monety. W końcu w ten sposób zapewniają sobie pasywny dochód oparty na solidnych fundamentach.

Z powyższych powodów przewidujemy, że popularność monety wzrośnie.

Inwestorzy będą chcieli wykorzystać ją do generowania pasywnego dochodu oraz zakupu sygnałów transakcyjnych. Zakładając, że adopcja monety faktycznie się zwiększy, jej cena może osiągnąć poziom nawet 0,3 $ pod koniec roku 2025, co oznaczałoby wzrost o 200% w porównaniu z obecną ceną (0,1 $).

 

 

Prognoza $YPRED na 2030 rok

 

Ocena długoterminowych perspektyw nowych monet to nie lada wyzwanie. Głównie dlatego, że brakuje im doświadczenia w różnorodnych sytuacjach rynkowych.

Jednak zwróć uwagę, że yPredict czerpie swoje zyski z opłat na platformie, co minimalizuje uzależnienie projektu od fluktuacji rynku kryptowalut.

Dodatkowo warto podkreślić, że zespół yPredict nie ukrywa swojej tożsamości. Zaś obecność DAO wskazuje, że projekt faktycznie jest zdecentralizowany, bowiem kieruje nim społeczność. (5)

Ale to nie wszystko.

Jednym z największych atutów yPredict jest pragmatyczne podejście do problemów. Zamiast gonić za popularnością i szumem medialnym, projekt skupia się na realnych zastosowaniach.

Jego platforma stwarza deweloperom narzędzi Ai możliwość generowania zysków poprzez sprzedaż subskrypcji do swoich modeli prognostycznych.

Natomiast traderzy uzyskają dzięki nim lepsze wyniki podczas handlu.

Ogólnie rzecz biorąc, przyszłość projektu zapowiada się obiecująco. Za jego pośrednictwem deweloperzy będą oferowali modele predykcyjne do różnych celów, w tym sektora B2B, przewidywania ryzyka, wykrywania oszustw czy analizy zachowań konsumenckich.

To, że yPredict łączy w sobie technologię blockchain z modelami predykcyjnymi opartymi na sztucznej inteligencji, daje monecie dodatkowy impet.

Bazując na powyższych obserwacjach, przewidujemy, że do końca 2030 roku cena yPredict może osiągnąć poziom nawet 1,4 $. Oznaczałoby to wzrost o imponujące 1300% w porównaniu z obecną ceną w fazie przedsprzedaży (0,1 $).

 

Kup yPredict

 

 

Co to jest yPredict?

 

ypredict logo yPredict to projekt kryptowalutowy, który oferuje inwestorom bogaty zestaw narzędzi analitycznych i handlowych.

Dzięki nim każdy użytkownik wyniesie swoją aktywność rynkową na wyższy poziom.

Jak działa yPredict? Projekt bazuje na sztucznej inteligencji (AI) i technologii takiej jak uczenie maszynowe (ML), by dostarczać szczegółowych analiz i prognoz cenowych każdemu, kto skorzysta z platformy.

Za sterami yPredict stoi zespół doświadczonych specjalistów z branży finansów, sztucznej inteligencji i handlu. Wspólnie zbudowali platformę, na której zarówno amatorzy, jak i profesjonalni traderzy mogą przeprowadzać analizy handlowe na najwyższym poziomie, korzystając z najnowocześniejszych osiągnięć technologicznych.

Funkcje yPredict to m.in.:

 • prognozowanie cen,
 • rozpoznawanie wzorców na wykresach w czasie rzeczywistym,
 • analiza sentymentu rynkowego (m.in. na bazie danych dostępnych w mediach społecznościowych).

Wszystko to dla szerokiej gamy aktywów. Co więcej, narzędzia powstały w taki sposób, aby zminimalizować złożoność analizy. Tym samym wspierają inwestorów w podejmowaniu przemyślanych decyzji handlowych.

Kluczową rolę w ekosystemie yPredict pełni także natywny token kryptograficzny projektu — $YPRED.

Kryptowaluta służy m.in. do płatności, stakingu, podziału przychodów i zarządzania. Oznacza to, że stanowi ważny element użyteczności na platformie.

Podsumowując, yPredict to innowacyjne połączenie nowoczesnej technologii z intuicyjną obsługą użytkownika, co przekłada się na efektywny zestaw narzędzi ułatwiających inwestorom dokonywanie świadomych i przemyślanych decyzji handlowych. Projekt otwiera przed inwestorami nowe horyzonty, a także wynosi ich możliwości na wyższy poziom.

 

 

Token $YPRED

 

yPredict przewidywania Token $YPRED to niewątpliwie fascynująca propozycja inwestycyjna w dynamicznie rozwijającej się przestrzeni kryptowalut.

Dlaczego?

Zacznijmy od faktu, że ma on ograniczoną podaż — dokładnie 100 mln sztuk. Co więcej, nie jest to moneta tworzona tylko z myślą o spekulacji.

Wiele osób będzie chciało posiadać $YPRED ze względu na praktyczne zastosowanie tokenów, takie jak możliwość stakingu czy płacenie za subskrypcje na platformie.

Co to oznacza dla inwestorów?

Z jednej strony ciągłe użytkowanie $YPRED tworzy solidne podstawy dla rozwoju wartości kryptowaluty.

Zaś z drugiej stakowanie tokenów przez użytkowników umożliwia zdobywanie atrakcyjnych, kwartalnych nagród, które dochodzą do 45% APY.

Co równie ważne, premie nie są generowane przez emisję dodatkowych tokenów, tylko pochodzą z opłat transakcyjnych na platformie. Dzięki temu dostępna podaż monet będzie ograniczona.

Dla porównania dodajmy, że niektóre kryptowaluty emitują dodatkowe tokeny w celu zapewnienia nagród stakingowych, co finalnie obniża ogólną wartość monet.

Co jeszcze warto wiedzieć o $YPRED? Twórcy kryptowaluty zdecydowanie zmierzają w dobrym kierunku, rozwiązując konkretne problemy rynkowe i kładąc nacisk na nowoczesną tokenomikę, która odpowiada potrzebom traderów, inwestorów oraz specjalistów od sztucznej inteligencji.

Mimo że projekt wciąż się rozwija i nie wszystkie funkcje są aktywne, już teraz dostrzeżesz jego potencjał. W przedsprzedaży dostępne jest aż 80% podaży tokenów (80 mln), co ma przynieść deweloperom kapitał początkowy rzędu 6,5 mln $. (3)

Natomiast reszta $YPRED przeznaczona jest na płynność (10%), dalszy rozwój (5%) oraz skarbiec projektu (5%).

Interesuje cię staking? Przeczytaj też: staking LUNA i staking Polkadot.

 

 

Kupować yPredict teraz czy nie?

 

Naszym zdaniem yPredict.ai ma przed sobą jasną przyszłość i prawdopodobnie stanie się jednym z najpopularniejszych tokenów.

Szczególnie dla inwestorów, którzy chcą inwestować w sektor AI i przy okazji czerpać zyski z innych monet dzięki sygnałom handlowym yPredict.

Jednak pamiętaj, że sukces projektu zależy przede wszystkim od tego, czy deweloperzy zrealizują cele, które znalazły się w mapie drogowej.

Zastanawiasz się, jakie są zalety i wady yPredict? Zebraliśmy je poniżej:

Zalety:

 • Możliwość generowania pasywnego dochodu ze stakingu;
 • Ograniczona podaż tokena $YPRED;
 • Szansa na lepsze zyski z inwestycji dzięki sygnałom handlowym;
 • Wysoki potencjał platformy z modelami predycykcyjnymi AI.

Wady:

 • Projekt wciąż we wstępnej fazie rozwoju;
 • Duże ryzyko związane z inwestycją w przedsprzedaż tokenów.

 

Kup yPredict

 

 

Jakie czynniki wpływają na cenę yPredict?

 

Wyniki rynkowe yPredict są rezultatem działania różnorodnych sił. Dlatego w tej sekcji przyjrzymy się, jakie czynniki mają kluczowe znaczenie dla rozwoju ceny tokena $YPRED. Dla większej jasności podzieliliśmy je na czynniki wewnętrzne i zewnętrzne.

Pamiętaj jednak, że na cenę wpływa wiele kwestii. Poniżej przedstawiliśmy jedynie wybrane (najważniejsze) przykłady.

 

 

Czynniki wewnętrzne

 

 • Rozwój i doskonalenie platformy — Osiągnięcie sukcesu przez yPredict zależy w dużej mierze od dalszych prac nad projektem. Jeśli deweloperzy skutecznie zaimplementują nowe funkcje, zoptymalizują już istniejące narzędzia i udoskonalą ogólną użyteczność platformy, z pewnością zwiększy to jej atrakcyjność. Skutkiem może być wzrost popytu, który przełoży się na wyższą cenę tokenów $YPRED.
 • Marketing i partnerstwa — Budowa rozpoznawalnej marki i zawieranie partnerstw są kluczowe dla przyszłości yPredict. Chociażby dlatego, że sprawna strategia marketingowa i solidna współpraca z innymi firmami czy instytucjami zwiększą zaufanie do projektu. Wówczas większa liczba inwestorów zdecyduje się na wsparcie yPredict, co przełoży się na wzrost wartości tokenów $YPRED.

 

 

Czynniki zewnętrzne

 

 • Ogólny rozwój rynku — Cena tokena $YPRED nie jest odizolowana od reszty świata. Trendy w branży finansowej i kryptowalutowej mają dla niej ogromne znaczenie. Dlatego kiedy inwestorzy patrzą na świat przez różowe okulary i rynki rosną, zazwyczaj odzwierciedla się to również we wzroście wartości tokenów. Znowu wszelkie kryzysy czy pogorszenie nastrojów przyczyni się do spadku cen.
 • Otoczenie regulacyjne — Kryptowaluty nie działają w próżni, mimo że niektórym tak się wydaje. Ramy prawne i regulacje odgrywają kluczową rolę w kształtowaniu rynku cyfrowych aktywów. Oznacza to, że jeśli na horyzoncie pojawiają się bardziej rygorystyczne przepisy, mogą one hamować rozwój yPredict i obniżyć cenę $YPRED.

 

 

Prognoza $YPRED: Czy wartość tokena wzrośnie do 1 $? Kiedy nastąpi eksplozja wartości $YPRED?

 

Możliwe jest, że $YPRED w przyszłości osiągnie wartość 1 $. Jednak na pewno wydarzy się to dopiero po zakończeniu przedsprzedaży — i raczej nie w najbliższych miesiącach.

Weź też pod uwagę, że mówimy o nowym tokenie, przez co trudno jest dokładnie przewidzieć jego krótkoterminowy rozwój. Jeszcze większe wyzwanie stanowi prognozowanie cen w perspektywie długoterminowej.

Ale biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z platformą bazującą na technologii blockchain i sztucznej inteligencji, potencjał $YPRED jest ogromny.

Oczywiście kluczowy wpływ na rozwój projektu będzie miało to, jakie kroki podejmie zespół deweloperski z Rajem Sharma na czele.

Ważne też będzie odpowiednie zabezpieczenie platformy przed potencjalnymi atakami hakerskimi, by chronić dane użytkowników.

Tak czy inaczej istnieje ogromna szansa, że w najbliższych latach $YPRED zdobędzie serca inwestorów — zwłaszcza tych, którzy patrzą w przyszłość.

 

 

Czy yPredict to dobra inwestycja?

 

ypredict analizy yPredict jest aktywem inwestycyjnym wartym rozważenia.

Chociażby dlatego, że sektor sztucznej inteligencji zyskuje na popularności i dynamicznie się rozwija, a yPredict wnosi do niego powiew świeżości i szereg innowacji.

Co równie istotne, nowoczesna bramka płatnicza ułatwia zakup tokenów w fazie przedsprzedaży, dbając jednocześnie o bezpieczeństwo transakcji i wygodę użytkownika.

Warte podkreślenia są także dodatkowe korzyści dla posiadaczy tokenów $YPRED, takie jak atrakcyjne nagrody za stakowanie czy miesięczne premie.

Czynniki te sprawiają, że kwalifikujemy kryptowalutę jako dobrą inwestycję.

Pamiętaj jednak, że ostateczna decyzja zależy od twoich indywidualnych preferencji i możliwości inwestycyjnych.

Jeśli ryzyko związane z niestabilnością rynku kryptowalut jest dla ciebie zbyt duże, może warto rozważyć inne opcje inwestycyjne.

Niemniej jednak, wraz z rozwojem technologii sztucznej inteligencji, yPredict będzie oferowało jeszcze bardziej precyzyjne prognozy i sygnały, które prawdopodobnie przyciągną nowych inwestorów w przyszłości.

 

Kup yPredict

 

Dlaczego yPredict może stracić na wartości?

 

Rozważając inwestycję w yPredict, weź pod uwagę także potencjalne ryzyko.

Przede wszystkim pamiętajmy, że chodzi tu o kryptowalutę — historia pokazała nam, jak nieprzewidywalny może być ten rynek.

Wspomnijmy choćby rok 2022, kiedy nawet giganci branży, tacy jak bitcoin, doświadczyli gwałtownych spadków. (6) Wiedz, że dynamika rynku wpływa również (i to w większym stopniu) na wartość $YPRED, czyniąc cenę monety nieprzewidywalną.

Nie zapominajmy też o zmienności ogólnego popytu na kryptowaluty, który ma bezpośredni wpływ na ich wycenę.

Co więcej, na rynku nieustannie pojawiają się nowi gracze. Wielu z nich również oferuje innowacyjne tokeny bazujące na sztucznej inteligencji, co może zmniejszać zainteresowanie kryptowalutą yPredict (zwłaszcza wśród inwestorów szukających nowości).

Aby $YPRED utrzymał swoją pozycję, twórcy projektu muszą nieustannie dążyć do innowacji. Co prawda za pomocą nowoczesnej bramki płatniczej pokazali, że potrafią sprostać temu wyzwaniu, ale to właśnie ciągłe dostosowywanie się do wymagań rynku będzie stanowiło klucz do sukcesu.

A ty, jako inwestor, pamiętaj także o charakterze sieci blockchain — zdecentralizowanym i pozbawionym tradycyjnych gwarancji. W praktyce oznacza to, że gdy inwestujesz w kryptowaluty, zawsze musisz być świadom ryzyka.

 

 

Kiedy warto kupić $YPRED?

 

Decyzja o tym, kiedy (i czy w ogóle) kupić $YPRED, to indywidualna sprawa. Jednak zanim podejmiesz decyzję, dokładnie przemyśl wszystkie za i przeciw.

Jeśli jesteś typem inwestora, który nie boi się ryzyka, teraz może być odpowiedni moment na zakup — perspektywa ceny rosnącej w kolejnych etapach przedsprzedaży kusi. Szczególnie, że istnieje wysokie prawdopodobieństwo wzrostu popytu na $YPRED, gdy token trafi już na renomowane giełdy kryptowalut.

Ale pamiętaj: dokładne zrozumienie sytuacji stanowi klucz do sukcesu. Nie dotyczy to tylko świata cyfrowych aktywów, ale każdej decyzji inwestycyjnej, którą planujesz podjąć.

 

 

Jak kupić yPredict?

 

Zakup tokena YPRED jest teraz prostszy niż kiedykolwiek, zwłaszcza na etapie przedsprzedaży. Aby dokonać transakcji, wystarczy odwiedzić oficjalną stronę projektu. Potrzebujesz jedynie portfela kryptowalut i odpowiedniej ilości ETH, MATIC, BNB lub USDT.

Alternatywnie możesz zapłacić za tokeny za pomocą tradycyjnej karty płatniczej.

 

Podsumowanie

 

Platforma yPredict wprowadza na rynek prawdziwą innowację, co nie uszło uwadze inwestorów. Już teraz, w fazie przedsprzedaży, zainteresowanie tokenem $YPRED jest imponujące. Udowadnia to chociażby fakt, że projekt zebrał już ok. 4,5 mln $ finansowania.

Co więcej, zainteresowanie z pewnością będzie rosło, kiedy token trafi na giełdę. Dlatego istnieje wysokie prawdopodobieństwo gwałtownego wzrostu jego ceny.

Jeśli fascynuje cię tematyka sztucznej inteligencji, a perspektywa comiesięcznych nagród wygląda w twoich oczach obiecująco, wiedz, że inwestycja w token $YPRED wydaje się obecnie opłacalna. Zwłaszcza, że cena przedsprzedażowa jest atrakcyjna.

Dodatkowym atutem projektu jest fakt, że jako zdecentralizowana opcja inwestycyjna, platforma yPredict uniezależnia cię od tradycyjnego systemu bankowego.

Jednak pamiętaj, że rynek kryptowalut — zarówno w przypadku nowych, jak i starych monet— bywa bardzo zmienny i nieprzewidywalny. Dlatego zachowaj ostrożność i nigdy nie inwestuj więcej, niż możesz stracić.

 

Kup yPredict

 

 

FAQ — Najczęściej zadawane pytania

 

Co to jest $YPRED?
$YPRED jest natywnym tokenem projektu, który tworzy ekosystem ekspertów AI, traderów i specjalistów finansowych. Pracują oni nad kompleksowymi narzędziami i platformami analitycznymi, z których możesz skorzystać podczas handlu kryptowalutami.
Czy z yPredict można zarabiać pieniądze?
Tak, z yPredict można zarabiać pieniądze. Dzięki projektowi z jednej strony zdobywasz wynagrodzenie za stakowanie tokenów (możesz w ten sposób generować pasywny dochód). Zaś z drugiej wartość natywnej monety $YPRED może rosnąć w przyszłości, co oznacza, że zarobisz pieniądze, gdy sprzedasz kryptowalutę z zyskiem.
Czy yPredict odniesie sukces w 2023 roku?
To, czy yPredict odniesie sukces w 2023 roku, zależy od wielu czynników. Token projektu znajduje się w przedsprzedaży dopiero od marca 2023 roku, więc trudno o dokładne prognozy. Jednak, jako że jak dotąd wyniki wstępnej oferty są całkiem przyzwoite (projekt zebrał 4,5 mln kapitału), spodziewamy się udanego roku dla tokena $YPRED.

 

 

Źródła:

 1. https://kodilla.com/pl/blog/sztuczna-inteligencja-zastosowania-krotki-kurs-ai#:~:text=ju%C5%BC%2035%25%20firm%20korzysta%20ze%20sztucznej%20inteligencji%2C%20a%2042%25%20bada%20AI%2C%20aby%20zastosowa%C4%87%20tego%20typu%20rozwi%C4%85zania
 2. https://docs.ypredict.ai/ypredict-token/tokenomics/distribution-allocation
 3. https://docs.ypredict.ai/ypredict-token/tokenomics/vesting
 4. https://twitter.com/yPredict_ai/status/1715600102851748249
 5. https://docs.ypredict.ai/ypredict-token/tokenomics/dao
 6. https://pl.beincrypto.com/rok-2022-miesiac-po-miesiacu/