Kryptowaluty otwierają przed nami wiele interesujących możliwości zarobku — to fakt. Jednak prawdą jest również to, że nieregulowany rynek przyciąga wielu oszustów.

Zaś spora część z nich ukrywa się za fałszywą obietnicą wysokich zysków z handlu automatycznego. Tym samym robią złą reklamę uczciwemu oprogramowaniu tego typu.

A do której grupy zalicza się Bitcode Prime?

O tym dowiesz się z artykułu. Sprawdzamy w nim najważniejsze funkcje robota, a także jego skuteczność i wiarygodność. Dowiesz się również, jakie opinie na jego temat mają różne niezależne serwisy branżowe.

 

 

Zalety korzystania z Bitcode Prime:

 

 • Brak opłat i prowizji;
 • Przystępna platforma handlowa;
 • Całodobowa obsługa klienta;
 • Dużo metod płatności;
 • Opcja handlu manualnego;
 • Darmowe konto demo;
 • Wysoka skuteczność;
 • Szybkie wpłaty i wypłaty środków.

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest Bitcode Prime?

 

Logo Bitcode Prime Bitcode Prime jest robotem do automatycznego handlu kryptowalutami, który wykorzystuje innowacyjny algorytm i sztuczną inteligencję do wyszukiwania najlepszych okazji inwestycyjnych.

Współpracuje z różnymi brokerami, którzy pełnią rolę pośrednika transakcji.

Co ciekawe, na platformie znajdziesz również opcję handlu manualnego. Możesz z niej skorzystać, jeśli aktualnie nie interesuje cię trading automatyczny.

Warto dodać, że robot znacznie zwiększa twoje możliwości inwestycyjne, gdyż nie potrzebuje odpoczynku, więc przeszukuje rynki przez całą dobę. Ponadto w ciągu sekund przetwarza więcej informacji, niż człowiek byłby w stanie w ciągu całego dnia, dzięki czemu dużo szybciej odnajduje okazje do zarobku.

Do rozpoczęcia handlu potrzebujesz tylko 250 EUR. Tyle wynosi minimalny depozyt na platformie, który jednocześnie posłuży ci jako początkowy kapitał handlowy.

Jednak zanim wpłacisz pieniądze, masz możliwość przetestowania wszystkich funkcji robota bitcoin na koncie demo. Jest ono w pełni darmowe i niezobowiązujące, więc jeśli oprogramowanie ci się nie spodoba, możesz z niego zrezygnować bez wpłaty jakiejkolwiek gotówki.

Strona główna Bitcode Prime

Nie bez znaczenia jest również fakt, że wersja demo posłuży ci do testów różnych strategii inwestycyjnych. Dzięki temu bez ryzyka sprawdzisz, co działa najlepiej, a z czego powinieneś zrezygnować podczas handlu na żywo.

To jeszcze nie wszystko.

Twórcy robota zaznaczają, że korzystają z najnowszego oprogramowania antywirusowego oraz certyfikatów SSL, czym zabezpieczają pieniądze i dane użytkowników.

Ponadto donoszą, że Bitcode Prime współpracuje wyłącznie z regulowanymi brokerami. Jednak z drugiej strony na oficjalnej stronie nie ma żadnych konkretnych informacji na temat partnerów biznesowych.

Finalnie warto wspomnieć o ofercie. Znajdziesz w niej następujące obsługiwane kryptowaluty: BTC, ETH, XRP, ADA, NEO, IOTA, EOS. Co więcej, robot handluje nimi w parach kryptowalutowych lub z tradycyjnymi walutami.

Porównaj Bitcoin Prime z Bitcoin Code, Bitcoin Pro i Bitcoin Prime!

 

Załóż Konto

 

 

Czy Bitcode Prime to oszustwo? NIE!

 

Dokładnie sprawdziliśmy, czy Bitcode Prime to oszustwo. Wedle licznych recenzji na niezależnych stronach branżowych i opinii użytkowników, robot jest wiarygodny i naprawdę potrafi generować zysk.

Jednak należy tutaj zaznaczyć, że ryzyko inwestycyjne wciąż istnieje. Rynek kryptowalut jest wysoce spekulacyjny i niestabilny, przez co nawet najlepszy algorytm nie przewidzi każdej zmiany cen.

Miej to na uwadze.

 

 

Werdykt

 

Co naszym zdaniem wskazuje, że platforma Bitcode Prime jest wiarygodna? Przede wszystkim:

 • Wiele pozytywnych recenzji;
 • Konto demo do testów robota;
 • Obsługa klienta 24/7;
 • Współpraca z regulowanymi brokerami.

Jednak jednocześnie zaznaczamy, że domniemana skuteczność algorytmu jest trudna do potwierdzenia. Dlatego nigdy nie ufaj bezgranicznie oprogramowaniu do handlu automatycznego i kontroluj jego pracę.

 

Załóż Konto

 

 

Logowanie do Bitcode Prime: Jak zacząć handlować?

 

Wspomnieliśmy już, że Bitcode Prime jest prosty w obsłudze. To samo tyczy się rejestracji. Proces konfiguracji konta nie jest skomplikowany ani długi, więc szybko przejdziesz do testów platformy.

Jak przekonasz się w poniższym poradniku, całość zajmie ci maksymalnie kwadrans.

 

 

Krok 1: Rejestracja

 

Rejestracja na Bitcode Prime Zakładanie konta w serwisie Bitcode Prime rozpoczniesz od wejścia na oficjalną stronę robota. Znajdziesz tam formularz rejestracyjny, który składa się z czterech pól:

 • imię,
 • nazwisko,
 • adres e-mail,
 • numer telefonu.

Uzupełnij je i potwierdź chęć rejestracji.

Uwaga! W niektórych przypadkach pracownik robota dzwoni na podany numer w celu potwierdzenia tożsamości użytkownika.

Dlatego jeśli po rejestracji ktoś będzie próbował nawiązać kontakt telefoniczny, nie dziw się temu.

Jednak nie zawsze jest to konieczne.

 

 

Krok 2: Konto demo

 

Po zakończeniu rejestracji uzyskasz dostęp do platformy w wersji demonstracyjnej. Oznacza to, że możesz przetestować wszystkie jej funkcje bez dodatkowych zobowiązań. Skorzystaj z tej okazji i oswój się z robotem handlowym.

Masz też możliwość zawarcia pierwszych transakcji „na sucho”, czyli z wykorzystaniem wirtualnej gotówki. Dzięki temu przetestujesz różne strategie inwestycyjne bez ryzyka i zdobędziesz pierwsze doświadczenie w handlu kryptowalutami z Bitcode Prime.

Kiedy już poćwiczysz, przejdź do następnego kroku.

 

 

Krok 3: Wpłata/Depozyt

 

Zanim zawrzesz pierwszą transakcję na rynku kryptowalut, zasil swoje konto Bitcode Prime.

Wiesz już, że kwota minimalnego depozytu wynosi 250 EUR. Wpłacisz ją na rachunek za pomocą kilku metod transferu środków, wśród których najpopularniejsze są karta kredytowa/debetowa oraz przelew bankowy.

Warto jednak zaznaczyć, że dostępne metody transferu mogą być różne w zależności od brokera, który zostanie ci przydzielony.

 

 

Krok 4: Trading

 

Kiedy pieniądze pojawią się na twoim rachunku inwestycyjnym, bez przeszkód przejdziesz do handlu kryptowalutami na żywo. Wystarczy że uruchomisz robota, a algorytm zajmie się resztą.

Twoim zadaniem jest jedynie kontrola jego pracy. Wedle twórców 15-20 minut dziennie w zupełności wystarczy.

Ponadto jeśli zechcesz, możesz samodzielnie ustalić parametry transakcji, w obrębie których będzie działał robot. W ten sposób dopasujesz jego pracę i ryzyko inwestycyjne do własnych preferencji.

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć konto Bitcode Prime? Opinie ekspertów

 

Bitcode Prime oferuje rozwiązania, które pomogą każdemu traderowi w podejmowaniu lepszych decyzji inwestycyjnych. Ponadto ma poparcie wielu branżowych stron, o czym przeczytasz w ich recenzjach.

Co więcej, pomimo profesjonalnych narzędzi handlowych, robot nadaje się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów.

Innymi słowy: oprogramowanie ułatwi ci handel kryptowalutami bez konieczności uczenia się szczegółów na temat rynku i analizy technicznej. To napisawszy należy dodać, że bynajmniej nie oznacza to braku ryzyka. Ono nadal istnieje, bo jest nieodłącznie związane z rynkiem kryptowalut.

Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o poszczególnych aspektach robota.

 

 

Zarobki

 

Monety ułożone w słupki Mimo że deweloperzy mówią o bardzo wysokiej skuteczności robota, ilość zyskownych transakcji w ostateczności zależy wyłącznie od ciebie.

Dlaczego?

Bo mimo że oprogramowanie zawsze stara się osiągnąć najlepszy możliwy wynik, robi to wedle parametrów, które samodzielnie ustawisz.

W grę wchodzi również sam rynek kryptowalut i aktualne warunki, które na nim panują.

Miej na uwadze, że robot nie jest nieomylny, więc w bardzo chaotycznych okresach może nie przewidzieć nagłej zmiany cen.

W ostateczności Bitcode Prime nie jest magicznym rozwiązaniem, które przynosi ogromne zyski, tylko przydatnym narzędziem inwestycyjnym.

 

 

Obsługa klienta

 

Obsługa klienta 24 godziny na dobę Nie da się ukryć, że dobrej jakości obsługa klienta jest jednym z fundamentów każdego dostawcy usług finansowych.

Pomoc pracowników platformy przydaje się szczególnie nowym użytkownikom.

Jednak nawet bardziej zaawansowani traderzy mogą natrafić na problem, którego sami nie rozwiążą. Wtedy dostęp do profesjonalnej obsługi klienta jest nieoceniony.

Dobrze, jeśli jest całodobowa i działa 7 dni w tygodniu.

Ponadto powinna oferować kontakt co najmniej kilkoma drogami (telefon, live chat, email).

Tak właśnie jest w Bitcode Prime.

 

 

Interfejs platformy

 

Skuteczność handlu na rynku finansowym w pewnej mierze zależy również od wygody i trudności obsługi, którą cechuje się platforma.

Intuicyjny interfejs nie tylko zwiększa komfort inwestycji, ale również przyspiesza czas reakcji i upraszcza kontrolę nad swoimi pozycjami na nieustannie zmieniającym się rynku.

Jak pod tym względem wypada Bitcode Prime? Bardzo dobrze!

Intuicyjna platforma handlowa

Robot jest łatwy w obsłudze, dzięki czemu nawet bez wcześniejszego doświadczenia szybko się w nim odnajdziesz. Ponadto udostępnia konto demonstracyjne dla tych, którzy chcą się jeszcze podszkolić.

Więcej o tej możliwości przeczytasz poniżej.

 

Załóż Konto

 

 

Konto demo

 

Konto demo O koncie demo już kilkukrotnie wspominaliśmy.

Jego obecność zwiększa wiarygodność robota, ponieważ bez zobowiązań sprawdzisz jego funkcje i możliwości.

Ponadto za pomocą rachunku demonstracyjnego wypróbujesz różne sposoby handlu i bez ryzyka sprawdzisz, który z nich daje najlepszy efekt.

W ten sposób nie tylko zdobędziesz wstępnie doświadczenie, ale również doprecyzujesz swoją strategię.

Taka możliwość przyda się każdemu traderowi, niezależnie od umiejętności.

 

 

Weryfikacja

 

Weryfikacja tożsamości W przypadku Bitcode Prime proces weryfikacji sprowadza się do wypełnienia krótkiego formularza podczas zakładania konta.

Poza tym w niektórych przypadkach konieczne jest telefoniczne potwierdzenie rejestracji.

Jednak cały proces wciąż jest o wiele prostszy i szybszy niż wypełnianie skomplikowanych ankiet czy wysyłanie prywatnych dokumentów, z czym spotkasz się na innych platformach handlowych.

 

 

Wpłaty/Wypłaty

 

Karty płatnicze W przeciwieństwie do wielu innych platform do handlu automatycznego, w Bitcode Prime nie spotkasz się z żadnymi prowizjami od wpłat i wypłat.

Dzięki temu masz pewność, że na twój rachunek inwestycyjny zawsze trafi taka sama kwota, którą wysyłasz.

Jeżeli zaś chodzi o metody transferu środków, zależą one przede wszystkim od brokera, z którym połączy cię robot.

Jednak praktycznie każdy pośrednik obsługuje przelewy bankowe i za pomocą karty kredytowej/debetowej.

Czasem dostępne są również transfery z e-portfela (np. Skrill lub Neteller).

Czas transferu zwykle wynosi mniej niż 24 godziny. Jedynym wyjątkiem jest tutaj przelew bankowy, który może zająć nieco dłużej.

 

Załóż Konto

 

 

Opłaty

 

Monety, długopisy i umowy Bitcode Prime jest w pełni darmowy. Na platformie nie uświadczysz opłat za rejestrację, prowadzenie konta ani transakcje.

Nie ma też innych ukrytych płatności.

Dzięki temu do handlu bitcoinami i innymi kryptowalutami potrzebujesz jedynie 250 EUR, czyli minimalnego depozytu.

Sprawia to, że z jednej strony oszczędzasz, a z drugiej maksymalizujesz zyski.

 

 

Aplikacja mobilna

 

Aplikacja mobilna Póki co mobilna aplikacja Bitcode Prime nie istnieje.

Jednak użytkownicy telefonów i tabletów nie muszą czuć się poszkodowani, gdyż platforma handlowa jest dostępna przez przeglądarkę internetową.

Dzięki temu zalogujesz się do niej również mobilnie.

Jest to tym prostsze, że interfejs robota dopasowuje się do ekranu, z którego korzystasz.

W efekcie możesz handlować w każdym miejscu, gdzie masz dostęp do internetu.

Jednak nadal istnieje możliwość, że w przyszłości deweloperzy opracują mobilną aplikację Bitcode Prime.

Wtedy inwestycje na telefonach i tabletach będą jeszcze wygodniejsze.

 

 

Bezpieczeństwo

 

Cyberbezpieczeństwo Ostatnią, ale niemniej ważną kwestią jest bezpieczeństwo handlu na platformie.

Pod tym względem Bitcode Prime również nie ma sobie nic do zarzucenia, ponieważ chroni użytkowników za pomocą nowoczesnych programów antywirusowych oraz certyfikatów SSL.

Ponadto twórcy donoszą, że robot współpracuje jedynie z renomowanymi i regulowanymi brokerami.

Wszystko to sprawia, że zarówno twój kapitał, jak i dane osobowe są bezpieczne.

Jednak pamiętaj o jednym: nie ma to nic wspólnego z ryzykiem inwestycyjnym, które wciąż jest obecne.

 

Załóż Konto

 

 

Dlaczego warto rozpocząć handel z robotem?

 

Co sprawia, że algorytm do handlu bitcoin i innymi kryptowalutami jest tak atrakcyjną opcją? Przede wszystkim to, że zapewnia użytkownikom sporą przewagę nad innymi uczestnikami rynku. Jednak ma również kilka innych zalet, o których warto wspomnieć.

Poniżej zebraliśmy najważniejsze z nich.

 

 

Całodobowy handel

 

Jedną z głównych zalet Bitcode Prime i innych robotów jest fakt, że nie potrzebują odpoczynku. W przeciwieństwie do człowieka mogą pracować przez całą dobę i wciąż wyszukiwać nowe transakcje.

Dzięki temu nie omija cię żadna okazja do zarobku.

Jest to o tyle wygodne, że nie musisz poświęcać dużej ilości czasu na kontrolę pracy algorytmu. Deweloperzy podają, że wystarczy tylko kilkanaście minut dziennie, aby sprawdzić jego wyniki i ewentualnie dopasować parametry transakcji do własnych potrzeb.

Podsumowując, kiedy korzystasz z robota, nie musisz siedzieć całymi dniami przed ekranem komputera.

 

 

Większa wydajność

 

Sztuczna inteligencja Człowiek podczas handlu ma również inne ograniczenia.

Nie tylko potrzebuje czasu na sen, ale dodatkowo posiada ograniczoną zdolność przyjmowania nowych informacji i ich analizy. Co więcej, zajmuje mu to sporo czasu.

W przypadku robota jest inaczej.

Algorytm potrzebuje jedynie kilku sekund, aby przetworzyć setki czy nawet tysiące danych, na podstawie których sztuczna inteligencja zawiera transakcje.

Dzięki temu oprogramowanie do handlu automatycznego o wiele szybciej wyszukuje okazje inwestycyjne.

Robot wyprzedza wielu innych graczy giełdowych, czym zapewnia użytkownikowi najlepszą możliwą pozycję na rynku.

 

Załóż Konto

 

 

Inwestycje bez doświadczenia

 

Z powyższych dwóch zalet wynika kolejna, niemniej ważna. Jako że algorytm handlowy działa samodzielnie, nie potrzebujesz dużego doświadczenia rynkowego, żeby osiągnąć pierwsze zyski. Wystarczy, że go uruchomisz, a reszta dzieje się sama.

Prostota obsługi robota jest tym większa, im bardziej intuicyjny jest interfejs platformy. W przypadku Bitcode Prime nie ma się do czego przyczepić, gdyż oprogramowanie cechuje się łatwością obsługi i nikomu nie sprawi problemów pod tym względem.

Pamiętaj jednak, że wciąż powinieneś kontrolować działania robota. Nie zostawiaj go samopas na długo, gdyż przy nagłej zmianie koniunktury rynkowej może zacząć generować straty.

 

 

Obiektywne spojrzenie na rynek

 

Robot handlowy ma jeszcze jedną przewagę. Mianowicie: jego transakcje nie są oparte na emocjach, tylko na obiektywnej analizie danych.

W przypadku samodzielnego handlu bywa z tym różnie. Nie każdy trader panuje nad swoimi emocjami. Gdy wygrywa, chciwość każe mu utrzymywać pozycję, przez co kurs w końcu zawraca i zjada wypracowane zyski.

Natomiast gdy przegrywa, utrzymuje transakcje w nadziei na odwrócenie trendu lub przeciwnie — zamyka ją przedwcześnie.

Pisząc prościej: w ferworze emocji podejmuje irracjonalne decyzje, które nie zawsze zgadzają się z obraną strategią. W efekcie inwestycje są nieskuteczne.

Automatyczny algorytm nie ma tego problemu. Zawsze opiera swoje decyzje na zebranych danych i handluje w granicach parametrów, które dla niego ustawisz. Emocje nigdy nie wchodzą mu w drogę.

 

 

Kontrola ryzyka

 

Ryzyko Ostatnią, ale nie mniej ważną kwestią jest możliwość dopasowania charakteru inwestycji robota do własnych preferencji. Dzięki temu zwiększasz lub zmniejszasz ryzyko handlu wedle uznania.

Służy do tego kilka narzędzi:

 • tolerowany margines błędu,
 • dźwignia finansowa,
 • zlecenia stop loss i take profit,
 • etc.

W efekcie pomimo autonomiczności robota wciąż możesz go spersonalizować. Algorytm będzie handlował wyłącznie w obrębie zasad, które dla niego ustalisz.

 

Załóż Konto

 

 

Czy celebryci popierają Bitcode Prime?

 

Jak zapewne wiesz, w internecie nie możesz wierzyć we wszystko, co przeczytasz. Szczególnie wtedy, gdy w grę wchodzi reklama jakiegoś produktu. Wiele firm stosuje nieuczciwe praktyki, które mają zwiększyć zainteresowanie ich ofertą lub jej rozpoznawalność.

Często ofiarami takich praktyk są znane osobistości, ponieważ twórcy reklam chcą łatwo wybić się na popularności tych ludzi.

Niestety w branży kryptowalutowej stosuje się podobną taktykę. Dlatego aby zachować pełną uczciwość, przyjrzymy się kilku plotkom, które krążą wokół współpracy Bitcode Prime z gwiazdami showbiznesu i nie tylko.

 

 

Czy Elon Musk używa Bitcode Prime?

 

Elon Musk Elon Musk jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych współcześnie osób.

Miliarder, właściciel Tesli i SpaceX, a także otwarty fan kryptowalut już niejednokrotnie był wykorzystywany w celu zareklamowania niektórych usług.

Jednak poza paroma projektami z branży (takimi jak dogecoin czy shiba inu) Elon Musk nigdy oficjalnie nie reklamował żadnego oprogramowania do automatycznego handlu.

Jeśli gdziekolwiek usłyszysz podobne plotki, wiedz, że są one nieprawdziwe.

Bitcode Prime nie ma nic wspólnego z charyzmatycznym miliarderem.

 

 

Czy Nicole Kidman zainwestowała w Bitcode Prime?

 

Nicole Kidman Nicole Kidman nie trzeba nikomu przedstawiać. Gwiazda kina i zwyciężczyni Oskara zagrała w wielu filmach, które mają ogromne grono fanów na całym świecie.

Nie tak dawno temu o aktorce zrobiło się głośno również dlatego, że podobno ulokowała spory kapitał w bitcoinie.

Wiadomość tę od razu wykorzystali ludzie reklamy, którzy próbowali powiązać Nicole Kidman z różnymi projektami z branży.

Tak samo było w przypadku wielu robotów do handlu automatycznego.

Ile w tych plotkach jest prawdy?

Jak się okazuje, niewiele. Aktorka nigdy oficjalnie nie reklamowała ani żadnej kryptowaluty, ani tym bardziej algorytmu handlowego.

Co więcej, pogłoski o jej inwestycji w bitcoina również okazały się nieprawdziwe.

 

 

Czy Jeff Bezos popiera Bitcode Prime?

 

Jeff Bezos Właściciel największego na świecie biznesu e-commerce, czyli Amazona, również jest ofiarą wielu plotek i domysłów.

Jeff Bezos zarobił miliardy dolarów na swoim przedsiębiorstwie i od lat plasuje się w czołówce najbogatszych ludzi świata.

Jego nazwisko jest znane na całym globie, więc nic dziwnego, że wiele firm próbuje się reklamować kosztem miliardera.

Jednak dotąd wszystkie plotki o tym, że Jeff Bezos reklamuje roboty handlowe czy inne projekty z branży kryptowalut, są fałszywe.

Właściciel Amazona nigdy czegoś takiego nie powiedział, więc jeśli gdzieś usłyszysz inną wersję wydarzeń, uznaj ją za kłamstwo.

To samo tyczy się również innych znanych osobistości, a także programów związanych z inwestycjami (np. Dragon’s Den).

Dlatego zawsze sprawdzaj tego typu doniesienia, ponieważ w większości przypadków może to być tylko nachalna próba reklamy produktu.

Musimy o tym wspomnieć, jeśli chcemy, żeby ta recenzja Bitcode Prime była uczciwa.

 

Załóż Konto

 

 

Ostrzeżenie:

 

Nawet najlepszy robot do handlu automatycznego nie daje 100% gwarancji zysku. Dlatego zachowaj ostrożność i nigdy nie ryzykuj więcej, niż możesz stracić. Ponadto pamiętaj, że to ty jesteś inwestorem, a nie algorytm.

Dlatego nie ufaj mu bezgranicznie ani nie traktuj go jako pewnego źródła pasywnego przychodu.

Roboty handlowe są jedynie narzędziami, które pomagają w handlu, ale nigdy nie zastąpią cię w pełni.

 

 

Podsumowanie

 

Wiesz już, czym jest i jak działa Bitcode Prime. Jeśli szukasz oprogramowania do handlu automatycznego, platforma robota na pewno spełni twoje oczekiwania.

Tym bardziej, że wedle zapewnień deweloperów algorytm wciąż jest ulepszany, dzięki czemu z czasem będzie generował jeszcze większe zyski na rynku kryptowalut.

Nie bez znaczenia jest również łatwość obsługi, którą cechuje się Bitcode Prime. Nawet początkujący traderzy szybko odnajdą się na platformie i zaczną handel kryptowalutami za pomocą kilku kliknięć.

Kolejnym, ale niemniej ważnym plusem robota jest brak kosztów. Wszystko, co zarobisz, zostaje w twojej kieszeni. W efekcie zyskowne transakcje przynoszą jeszcze większy przychód.

Wnioski? Bitcode Prime na pewno jest wart odnotowania i wypróbowania.

Jednak nie zapominaj o ryzyku, które jest obecne na rynku kryptowalut. Jeżeli chcesz, aby twoje konto bankowe rosło zamiast maleć, zachowaj ostrożność i kontroluj, co robi algorytm.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ — Najczęściej zadawane pytania

 

Jak działa Bitcode Prime?
Bitcode Prime działa w oparciu o sztuczną inteligencję i algorytm, który analizuje rynek w czasie rzeczywistym. Następnie na podstawie zebranych danych autonomicznie zawiera transakcje w imieniu inwestora. Oznacza to, że ze swojej strony nie musisz robić nic poza sporadyczną kontrolą pracy robota.
Ile pieniędzy mogę zarobić, używając Bitcode Prime?
Ilość pieniędzy, które możesz zarobić, zależy od kilku czynników. Pierwszym z nich są indywidualne ustawienia parametrów handlu na platformie, czyli np. tolerowany poziom ryzyka, dźwignia finansowa czy wielkość pozycji. Natomiast drugim czynnikiem jest aktualna sytuacja na rynku kryptowalut. Dlatego pomimo obiecanej przez twórców wysokiej skuteczności robota, wysokość zysków może być inna u każdego użytkownika.
Czy Bitcode Prime jest bezpłatne w użyciu?
Tak, Bitcode Prime jest w pełni bezpłatnym oprogramowaniem do automatycznego handlu. Nie uświadczysz w nim żadnych prowizji ani ukrytych opłat, dzięki czemu z każdej transakcji uzyskujesz maksymalny przychód. Jedynym warunkiem rozpoczęcia handlu za pomocą robota jest minimalny depozyt, który wynosi 250 EUR.