logo kryptobota clp Coraz więcej osób zaczyna interesować się rynkiem kryptowalut. Nawet takich, które dotąd nie miały styczności z inwestowaniem na giełdzie. Zachęceni historiami o ludziach, którzy w czasie gwałtownych wzrostów kursów dorobili się milionów, inwestują oszczędności bez odpowiedniego przygotowania i wiedzy.

Co to jest Crypto Legacy Pro?

Chciałbyś rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami, ale nie wiesz jak? Rynek technologii tworzy coraz lepsze rozwiązania dla osób, które nie mają w tej kwestii doświadczenia. Jednym z nich są kryptoboty, które przy użyciu specjalnych algorytmów inwestują pieniędzmi klienta.

Algorytmy eliminują błędy ludzkie i dodatkowo prześcigają człowieka w swoich operacjach. Właśnie szybkość i refleks mają największe znaczenie na zmiennym rynku kryptowalut. Zakup jednej waluty i cierpliwe czekanie aż jej kurs wystarczająco wzrośnie, nie przyniesie ci niestety kokosów.

Na czym w takim razie zarabia się najwięcej? Na tradingu, czyli przewidywaniu i obstawianiu zmian w kursach kryptowalut bez ich rzeczywistego kupowania. Jest to jeden z najbardziej ryzykownych sposobów zarobku na giełdzie. Przy tym najbardziej opłacalny.

Nie masz doświadczenia w tradingu i takie ryzyko cię przeraża? Właśnie w takim przypadku powinieneś skorzystać z rekomendowanego robota inwestycyjnego Crypto Legacy Pro.

Trading wymaga ciągłego śledzenia giełdy i natychmiastowej reakcji na wszelkie zmiany, a rzadko kiedy mamy na to czas.

Crypto Legacy Pro bez przerwy analizuje rynek i aktualizuje swoją bazę danych na temat przeszłych zdarzeń na giełdzie. Na ich podstawie jest w stanie przewidzieć najbardziej prawdopodobne scenariusze wahań kursów i odpowiednio szybko na nie zareagować. Robi to w przeciągu zaledwie paru nanosekund!

Obsługa aplikacji tradingowej i ustawianie jej parametrów zajmuje zaledwie parę minut dziennie. Nie wymaga od ciebie dużej wiedzy ani doświadczenia. Resztę pracy możesz pozostawić zaufanemu algorytmicznemu robotowi.

Załóż Konto

 

Zalety korzystania z Crypto Legacy Pro:

 • Użytkownicy osiągają duże zyski nawet z minimalnego depozytu
 • Możesz obserwować wszystkie transakcje kryptobota i śledzić, w jaki sposób operuje twoimi pieniędzmi
 • Prostota użytkowania
 • Liczne materiały edukacyjne, pomoc brokera i nauka poprzez obserwację poczynań bota
 • Coś dotąd niespotykanego! Bezpłatny telefon od maklera po rejestracji, który przeprowadzi cię przez pierwszą transakcję
 • Algorytm staje się z każdym dniem coraz lepszy dzięki wykorzystaniu uczenia maszynowego i sztucznej inteligencji 
 • Bezpłatna wersja demonstracyjna dla wszystkich

Załóż Konto

 

Ostrzeżenie
Crypto Legacy Pro mimo wielu zalet, pozostaje tylko automatycznym robotem inwestycyjnym. Warto poznać zasady rynku kryptowalut i funkcje bota, aby kontrolować podejmowane przez niego działania. Koniecznie dokładnie przeanalizuj ustawione na początku parametry.

 

Czy Crypto Legacy Pro to oszustwo? NIE!

Nie jesteś fanem tego typu nowinek i zastanawiasz się, czy Crypto Legacy Pro to oszustwo? Sprawdziliśmy platformę i możemy śmiało stwierdzić, że robot jest godny zaufania. Dlaczego?

Werdykt

 1. Choć Crypto Legacy Pro nie figuruje jako instytucja finansowa, to współpracuje z brokerami posiadającymi wszystkie wymagane regulacje prawne i certyfikaty.
 2. Całodobowo możesz skontaktować się z obsługą klienta poprzez e-mail lub telefon. Nie zdarzyło się, aby ktoś nie uzyskał fachowej odpowiedzi na swoje pytania.
 3. Masz pełną kontrolę nad transakcjami przeprowadzanymi przez kryptobota. Możesz je na bieżąco śledzić, co na pewno pomoże w nauce inwestowania.
 4. Według recenzji w internecie nawet osoby, które zaczynają od najmniejszego depozytu zarabiają duże kwoty podczas gry z tym robotem.
 5. Crypto Legacy Pro przywiązuje dużą wagę do edukacji klientów i ich świadomych wyborów. Udostępnia wiele materiałów edukacyjnych, a tuż po rejestracji otrzymasz bezpłatny telefon z poradami od profesjonalnego brokera.
 6. Dostępna jest wersja demo, która umożliwia ci wypróbowanie programu bez ryzyka utraty własnych pieniędzy. W trakcie gry demo otrzymujesz porady od bota.
 7. Algorytm programu ciągle się rozwija dzięki zastosowaniu przy jego budowie machine learning.

Zapewne ciągle nie jesteś przekonany, czy warto wejść w handel z użyciem Crypto Legacy Pro. To oczywiste, że jesteśmy nieufni, gdy mamy zainwestować gdziekolwiek własne pieniądze.

Jeśli jesteś doświadczonym inwestorem i masz czas na samodzielny trading, tego typu aplikacje prawdopodobnie nie są ci potrzebne. Chociaż, czy na pewno przewidzisz zachowania giełdy z taką dokładnością jak robot, czyli na poziomie 90%? Zwróć uwagę, że algorytm działa szybciej niż człowiek i popełnia statystycznie mniej błędów.

Dla początkujących na pewno bardziej opłacalne jest stawianie pierwszych kroków w inwestowaniu z pomocą takiego robota. W trakcie samodzielnej nauki prawdopodobnie poniesiesz większe straty i zajmie ci ona więcej czasu. Zastanów się, czy na pewno warto go tracić, kiedy możesz od razu zacząć zarabiać pieniądze.

banner zacznij korzystać z crypto legacy pro

 

Logowanie do Crypto Legacy Pro:
Jak założyć konto?

Zanim rozpoczniesz rejestrację sprawdź, czy Crypto Legacy Pro na pewno jest dostępne w twoim kraju. Sam proces rejestracji zajmuje niecałe 15 minut.

Krok 1: Rejestracja

panel logowania do kryptobota crypto legacy Założenie konta w Crypto Legacy Pro nie mogło być łatwiejsze. Na stronie robota znajdziesz formularz rejestracyjny. Wpisz w nim wymagane dane osobowe, zaakceptuj warunki i kliknij przycisk “Kontynuuj”. 

W zależności od tego, jaką drogę kontaktu wybrałeś, otrzymasz weryfikacyjny telefon lub maila z linkiem. Twoje dane są całkowicie bezpieczne dzięki szyfrowaniu SSL.

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Pierwsza minimalna wpłata wynosi 225€. Później w całości przeznaczysz ten depozyt na operacje na giełdzie – robot jest w 100% darmowy. 

Depozyt wpłacasz poprzez zewnętrzną stronę licencjonowanego brokera. Przygotuj dokument tożsamości, bo certyfikowane instytucje finansowe muszą go zweryfikować przed przyjęciem twoich środków.

Krok 3: Konto demo

Przed rozpoczęciem gry prawdziwymi pieniędzmi, warto wypróbować wersję demo. Jest to swego rodzaju samouczek, w którym aplikacja zapozna cię ze wszystkimi narzędziami. Dodatkowo otrzymasz podstawowe rady na temat inwestowania. Grasz tutaj wyłącznie wirtualnymi środkami. Nie masz możliwości przeniesienia ich później do wersji live.

Krok 4: Trading

Kiedy twój pierwszy depozyt pojawi się na koncie, możesz rozpocząć trading poprzez kliknięcie zaledwie jednego przycisku. Masz możliwość ustawienia parametrów handlu, w tym poziomu ryzyka podejmowanych operacji. Na początek lepiej pozostaw te wartości domyślne i pozwól robotowi działać własnym rytmem. Jednak na bieżąco kontroluj jego poczynania.

Otrzymasz instrukcje odnośnie ustawiania parametrów i późniejszego korzystania z aplikacji. Crypto Legacy Pro jest w pełni automatyczne, więc nie potrzebujesz do jego używania żadnej wiedzy finansowej czy dodatkowych umiejętności.

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć konto w Crypto Legacy Pro?
Poznaj opinie o Crypto Legacy Pro

Za nami wnikliwe testy zespołu ekspertów, których wyniki zebraliśmy w poszczególne kategorie. Efekty naszych testów, a więc opinie o Crypto Legacy Pro, możesz przeczytać poniżej.

Zarobki

bitcoin na czarnym blacie obok metalowych kulek Sprawdziliśmy, czy obietnice twórców Crypto Legacy Pro odnośnie zarobków w kwocie 2000€ tygodniowo są prawdziwe. Jak to bywa z reklamami, odrobinę przerysowali oni rzeczywistość.

Jednak średnia dziennych zysków robota wynosi 10%, co też nie jest złym wynikiem. Z naszych obliczeń wynika, że przy wpłacie 225€ i ciągłemu reinwestowaniu całości zysków, mógłbyś zarobić nawet 1mln w ciągu roku! Jednak wtedy musiałbyś spędzać na aplikacji czas równy pełnemu etatowi w pracy, czyli 8 godzin dziennie.

Obsługa klienta

Crypto Legacy Pro udostępnia obsługę klienta teoretycznie przez 24/7. Jednak na odpowiedź na e-mail możesz czekać do 48 godzin, co jest dosyć długim czasem w porównaniu z możliwościami konkurencji. Możliwe, że szybciej skontaktujesz się przez telefon.

Weryfikacja

Do samego założenia konta na portalu nie jest wymagana specjalna weryfikacja. Otrzymasz jedynie link weryfikacyjny, który ma na celu sprawdzenie, czy twój e-mail lub numer telefonu nie są fałszywe.

Dopiero przy wpłacie depozytu będziesz musiał przesłać zdjęcie dokumentu tożsamości. Jak wspominaliśmy wcześniej, wpłaty są przesyłane przez zewnętrznego brokera. Jako instytucja finansowa ma on obowiązek dokładnej weryfikacji swoich klientów. Wszelkie dane personalne są jednak bezpieczne zarówno na stronie Crypto Legacy Pro jak i u partnerów.

Wpłaty/wypłaty

Wpłaty i wypłaty środków z konta identycznie jak na Crypto Comeback Pro, są możliwe o każdej porze. Możesz ich dokonywać przy użyciu kart płatniczych, e-walletów, przelewów bankowych i kryptowalut. Środki zazwyczaj pojawiają się na koncie do 24 godzin. Jeżeli wybierzesz wypłatę poprzez e-wallet lub kryptowaluty, być może otrzymasz je od razu.

Opłaty

Obecnie platforma Crypto Legacy Pro jest całkowicie darmowa, może się to jednak wkrótce zmienić. Podobno twórcy chcą wprowadzić opłatę rejestracyjną, ale nie wiadomo kiedy ma to nastąpić. Dlatego lepiej zarejestrować się teraz, póki jest to bezpłatne.

Teraz jedynie wymagana jest wpłata min. 225€ depozytu, aby rozpocząć handel z kryptobotem. Pieniądze te są jednak w całości twoim kapitałem inwestycyjnym. Z konta demo możesz skorzystać za darmo.

Załóż Konto

 

 

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jaki jest początkowy depozyt wymagany w Crypto Legacy Pro?
Aby rozpocząć grę w aplikacji, musisz wpłacić minimum 225€. Później w całości przeznaczasz tę kwotę na operacje na giełdzie, ponieważ robot jest bezpłatny.
Jak mogę wypłacić środki z konta Crypto Legacy Pro?
Wypłaty z konta są dostępne całodobowo bez ograniczeń. Będziesz musiał wypełnić krótki wniosek z prośbą o wypłatę i przejść powtórnie weryfikację tożsamości. Wnioskowana suma pojawi się na twoim koncie bankowym w przeciągu doby.
Czy Crypto Legacy Pro pobiera jakiekolwiek opłaty?
Nie, trading przy użyciu robota Crypto Legacy Pro jest w pełni darmowy. Wszystkie środki, które wpłacasz na konto, są później w całości wykorzystane na grę i zakłady na kryptogiełdzie.
Jak dużo zarobię z Crypto Legacy Pro?
Rzekomo zdarzają się inwestorzy, którzy zarabiają 2000€ na tydzień z Crypto Legacy Pro. Jednak bardziej realne zyski wynoszą ok. 10% wpłaconego depozytu dziennie i radzimy początkowo właśnie na takie się nastawić.
Czy żeby korzystać z Crypto Legacy Pro muszę mieć ukończone 18 lat?
Przy zakładaniu konta nie podajesz swojej daty urodzin, więc z wersji demonstracyjnej możesz korzystać przed osiągnięciem pełnoletności. Jednak gra za pieniądze dostępna jest dopiero po weryfikacji dowodu osobistego przez zewnętrzną instytucję finansową. Wtedy twój wiek na pewno zostanie sprawdzony, ponieważ niepełnoletni nie mogą uprawiać hazardu w Polsce.
Czy środki zarobione w wersji demonstracyjnej mogę wypłacać?
Nie, wirtualne pieniądze, które dostajesz w trybie demo nie przechodzą później na twoje właściwe konto w serwisie. Nie możesz też ich wypłacić bezpośrednio z konta demonstracyjnego. Twoje wszystkie wygrane (lub przegrane) mają jedynie na celu nauczenie cię obsługi serwisu.