logo BTC Trend App rakieta symbol bitcoin białe tło szaro pomarańczowy napis

Kryptowaluty i inwestycje na giełdzie to dla Ciebie jedna, wielka zagadka? A może znasz się na tradycyjnym inwestowaniu, jednak dotąd nie miałeś okazji, żeby uważnie śledzić spadki i wzrosty na giełdzie kryptowalut?

Nie da się obecnie przejść obojętnie wokół doniesień z tego świata, bo kursy są tam niesamowicie zmienne, tym samym dostarczając wielu emocji i nerwów inwestorom.

Wydaje Ci się, że to dla Ciebie zbyt wiele? Obawiasz się podejmować ryzyko na nieznanym terenie? Rynek technologii przychodzi Ci z pomocą! 

Coraz więcej inwestorów, ale też zwykłych osób, zaczyna interesować się kryptowalutami, zapewne ze względu na historie o ludziach, którzy na ich pokaźnych wzrostach dorobili się swego czasu milionów. Bitcoin ciągle utrzymuje najmocniejszą pozycję na tym rynku, jednak od momentu jego wymyślenia w 2009 roku, do gry dołączyły również kryptowaluty takie jak Ethereum, Ripple, Litecoin i wiele, wiele innych.

Grono fundamentalistów pozostaje jednak przy BTC i jest to w pełni zrozumiałe. Wielu traderów zarobiło pokaźne kwoty przy użyciu choćby Bitcoin Billionaire, opinie o zarabianiu na Bitcoinie pozostają więc nadal bardzo pozytywne. W naszej opinii, ta najbardziej popularna kryptowaluta jeszcze długo będzie gościć na giełdach, a wraz z upływem czasu stanie się jeszcze bardziej powszechna.

Osobę, która jest nowicjuszem na giełdzie, taki wybór może zapewne trochę zdezorientować. Dlatego też, jak grzyby po deszczu pojawiają się oprogramowania i aplikacje, które nie dość, że pomogą Ci się odnaleźć w tym świecie, to jeszcze wszystkie najważniejsze operacje wykonają za Ciebie przy pomocy specjalnie opracowanych algorytmów! Mowa o botach inwestycyjnych, czyli “kryptobotach”. 

Każda przygoda na giełdzie zaczyna się od pierwszego zakupu i tak samo jest na giełdzie kryptowalut. Niesie to ze sobą oczywiście ryzyko, bo co jeśli wybrana przez nas waluta akurat spadnie? Nie bez powodu w świecie kryptopieniędzy szybkość i refleks mają bardzo duże znaczenie. Dlatego też najwięcej nie zarabiają osoby, które po zakupie waluty jedynie czekają aż poszybuje ona w górę, by następnie ją sprzedać. Wtedy byłoby to zbyt łatwe prawda?

Co to jest Bitcoin Trend App?

Na czym w takim razie zarabia się największe pieniądze? Jak wspominałam, kursy kryptowalut należą do niesamowicie kapryśnych. Dodatkowo, im większe ryzyko podejmujesz swoją operacją, tym więcej możesz na niej zarobić – ale też najwięcej stracić. Trading, czyli przewidywanie i obstawianie zmian w notowaniach konkretnych kryptowalut bez ich rzeczywistego nabywania, należy do najbardziej ryzykownych metod gry, ale też daje największe zyski.

Tego typu transakcje mają charakter krótkoterminowy, dlatego często trzeba działać szybko i obserwować giełdę na bieżąco. Jeśli nie masz w tym doświadczenia, warto poprosić o pomoc kogoś zaufanego lub właśnie skorzystać z polecanego oprogramowania inwestycyjnego takiego jak np. Bitcoin Trend App

Załóż Konto

strona główna film promocyjny okno rejestracji dane osobowe hasło przycisk zacznij teraz

Jak działa Bitcoin Trend App?

Jak działa taki bot tradingowy, inaczej określany “kryptobotem”? Dzięki specjalnemu algorytmowi jest w stanie przewidzieć wahania w kursach kryptowalut, co pozwala mu inwestować Twoim kapitałem w odpowiednim miejscu i momencie.

W jaki sposób wybiera ten “odpowiedni moment”? Bitcoin Trend App cały czas analizuje internet i zbiera dane historyczne dotyczące bitcoinów i ich przeszłych sytuacji na giełdzie.

Dzięki temu przewiduje najbardziej prawdopodobne scenariusze odnośnie kursu kryptowalut z dokładnością co do nanosekundy. Właśnie takie tysięczne części sekundy potrafią zrobić kolosalną różnicę w kwestii tego, jak wiele uda Ci się wyciągnąć z konkretnej operacji.

Co nietypowe, sztuczna inteligencja używana w Bitcoin Trend App, uczy się na bieżąco i ulepsza swoje działanie, dlatego też jej prognozy stają się z każdym dniem coraz dokładniejsze! Aplikacja jest też w stanie odczytywać newsy na forach internetowych lub stronach na temat kryptowalut i znalezione tam informacje również uwzględnia w swoich przewidywaniach. 

Jak zacząć używać Bitcoin Trend App? Tak naprawdę, jedyne, co musisz zrobić to zasilić konto kwotą min. 225 EUR, a następnie kliknąć przycisk “handluj”. Resztę pracy bot tradingowy wykona za Ciebie. Producenci Bitcoin Trend App zapewniają, że aplikacja ma 99% dokładności i istnieją użytkownicy, którzy przy jej pomocy dorobili się tysięcy w ciągu pierwszego miesiąca. Sporą zaletą jest fakt, że od przeprowadzonych transakcji bot nie pobiera żadnej prowizji.

W uproszczeniu oznacza to, że dostajemy od Bitcoin Trend App usługę brokera w cenie samej inwestycji. Całość włożonych przez nas pieniędzy zarabia na siebie i jest w stanie przynosić (jak twierdzą założyciele) minimum od 225 EUR do 1000 EUR przychodu dziennie! A nawet sporo więcej – wszystko zależy od tego, jaką sumę zdecydujemy się zainwestować.

Na obsługę programu handlowego wystarczy poświęcić parę minut każdego dnia, a resztę pozostawić już w rękach sprawdzonego algorytmu, któremu zaufały tysiące użytkowników.

Jeżeli nie jesteś przekonany do działania Bitcoin Trend App, koniecznie przeczytaj naszą recenzję BTC Loophole lub Cryptosoft i wybierz robota dla siebie!

Zalety korzystania z Bitcoin Trend App

 • Jest zaskakująco prosta w obsłudze
 • Nie trzeba wpłacać dużego kapitału, aby osiągnąć spory zysk.
 • Wszystkie operacje i sposób działania Bitcoin Trend App są w pełni transparentne, aby użytkownicy mieli stuprocentową świadomość tego, co dzieje się z ich pieniędzmi
 • Dzięki temu dodatkowo użytkownicy mogą w trakcie używania nauczyć się samodzielnego inwestowania na giełdzie kryptowalut.
 • Algorytm z każdym dniem staje się dokładniejszy, dzięki zastosowanemu przy jego budowie Machine Learning.

Załóż Konto

Czy Bitcoin Trend App to Oszustwo? NIE!

Wszystko to brzmi aż zbyt pięknie, dlatego być może zastanawiasz się, czy Bitcoin Trend App i inne podobne boty tradingowe nie są zwykłym oszustwem? W końcu powierzanie naszych ciężko zarobionych pieniędzy algorytmowi jest bardzo ryzykowne

Jednak ryzyko to jedna z cech składowych rynku kryptowalut i bez niego nie jest możliwe zarobienie tam dużych pieniędzy! Na pewno dla niedoświadczonego gracza zdecydowanie lepszym wyborem jest użycie takiej aplikacji niż nauka inwestowania w kryptowaluty metodą prób i błędów.

Dodatkowo, oszczędzi to nam sporo czasu, bo nauka specyfikacji tego rynku i panujących na nim zasad nie należy do najłatwiejszych. A w przypadku Bitcoin Trend App, algorytm śledzi wszystkie nowości za Ciebie!

Werdykt

 • robot Bitcoin Trend App to nie scam,
 • aplikacja posiada pozytywne opinie użytkowników,
 • w ciągu kilku godzin jesteś w stanie zarobić już 225 EUR,
 • zalecamy korzystanie z bezpiecznych depozytów w wysokości 225 euro.

 

Ostrzeżenie

Bitcoin Trend App to asystent inwestora z prawdziwego zdarzenia. Warto jednak nie polegać w 100% na pracy aplikacji. Najlepiej zapoznać się z dynamiką rynku kryptowalut i funkcjami oprogramowania. Przede wszystkim dokonać wstępnych założeń inwestycyjnych i na bieżąco kontrolować postępy bota.

Logowanie do Bitcoin Trend App: Jak założyć Konto?

Potrzebujesz co najmniej 15 minut, aby otworzyć konto i rozpocząć grę na giełdzie kryptowalut. Zanim przejdziemy przez proces rejestracji, warto zaznaczyć, że ten bot jest dostępny tylko w wybranych krajach.

okno rejestracji BTC robot dane osobowe imię nazwisko adres e-mail hasło żółty przycisk zacznij teraz

Krok 1: Rejestracja

Rejestracja w Bitcoin Trend App jest prosta i zajmuje mniej niż dziesięć minut. Wejdź na stronę robota i wprowadź swoje dane w podanym formularzu. Zaakceptuj warunki i kliknij przycisk “Kontynuuj”. Zostaniesz poproszony o weryfikację adresu e-mail lub numeru telefonu, aby kontynuować.

Aplikacja Bitcoin Trend App zapewnia, że dokłada wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo Twoich danych ani nikomu nie udostępnia ich bez zgody użytkowników.

Krok 2: Wpłata/Depozyt

Potrzebujesz kapitału nie mniejszego niż 225 EUR, aby rozpocząć trading z Bitcoin Trend App. Pamiętaj, że nie jest to koszt używania bota, ale Twój kapitał handlowy. Aplikacja jest w 100% darmowa.

Warto również zauważyć, że depozyt przekazujemy na stronie certyfikowanego brokera. Bitcoin Trend App nie jest zarejestrowana jako instytucja finansowa i dlatego nie może obsługiwać depozytów.

Krok 3: Trading 

Trading, czyli handel za pomocą Bitcoin Trend App odbywa się za jednym kliknięciem przycisku. Masz możliwość dostosowania poziomów ryzyka, ale na początek twórcy zalecają pozostawienie ich na domyślnych wartościach. Aplikacja jest dostarczana z instrukcją, która przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji i podstawy tradingu.

Jak wyjaśniałam wcześniej, aplikacja Bitcoin Trend App jest w pełni automatyczna. W związku z tym do korzystania z tego bota nie są wymagane żadne specjalne umiejętności ani wiedza.

strona powitalna kryptobota korzyści BTC Trend App

Załóż Konto

Czy warto otworzyć Konto Bitcoin Trend App? Poznaj Opinie Ekspertów

Zarobki

Twórcy Bitcoin Trend App zapewniają, że można zarobić setki dolarów dziennie zaczynając od niewielkiego depozytu. Aplikacja przynosi średnio 10% zysku dziennie. Jeśli jest to prawdą, oznacza to, że w ciągu roku możliwe byłoby powiększenie małego konta o wartości 225 EUR do 1 mln EUR. Jednak zgodnie z Bitcoin Trend App, aby to osiągnąć, musiałbyś ciągle reinwestować wszystkie swoje zyski i handlować przez co najmniej 8 godzin dziennie.

Obsługa klienta

Bitcoin Trend App zapewnia całodobową obsługę klienta. Możesz do nich dotrzeć za pośrednictwem live czatu, e-maila i telefonu. Odpowiedzi na zapytania poprzez e-mail mogą jednak zajmować do 48 godzin.

Weryfikacja

Weryfikacja tożsamości poprzez aplikację Bitcoin Trend App przechodzi szybko i łatwo. Jedyne, co musisz zrobić to kliknąć w link weryfikacyjny wysłany na Twojego maila, bądź poprzez SMS (zależy od Twojego wyboru). Strona brokerów, na której wpłacasz depozyt, prawdopodobnie poprosi Cię o przesłanie zdjęcia dokumentu tożsamości, ponieważ są do tego zobligowani prawnie. Instytucje finansowe muszą weryfikować swoich klientów, aby zapobiec praniu pieniędzy. Jednak wszystkie Twoje dane i dokumenty są w pełni bezpieczne i poufne.  

Wpłaty/wypłaty

W aplikacji Bitcoin Trend App możesz wpłacić i wypłacić swoje fundusze o każdej porze bez dodatkowych opłat. Jednak musisz liczyć się z tym, że pieniądze pojawią się na Twoim koncie bankowym w przeciągu 24 godzin. Istnieje też możliwość wypłat i wpłat poprzez karty Visa, MasterCard i e-wallety, takie jak Skrill, Neteller czy WebMoney. Oczywiście, możesz też pobrać wypłatę w bitcoinach.

Opłaty

Bitcoin Trend App jest obecnie w pełni darmowym oprogramowaniem. Może to jednak nie potrwać długo, ponieważ twórcy zapowiadają wprowadzenie opłaty rejestracyjnej po zakończeniu okresu próbnego użytkowania aplikacji. Na początku należy wpłacić jedynie min. 225 EUR depozytu, jednak nie jest to opłata za usługi bota, a kapitał, którym będą wykonywane Twoje operacje.

Załóż Konto

Jak zarobić najwięcej z Bitcoin Trend App?

Pomimo, że aplikacja jest w pełni automatyczna, to istnieje parę usprawnień, które możesz wprowadzić, aby zmaksymalizować swoje szanse na zarobki. 

 1. Handel na rynku USA – to ten rynek ma największy wpływ na kursy kryptowalut, dlatego też najlepiej ustawić czas handlowania na godziny od 9AM do 4PM czasu nowojorskiego. Wtedy zmiany kursów będą największe, a właśnie na ich obstawianiu Bitcoin Trend App zarabia najwięcej.
 2. Graj przez 8 godzin dziennie – nie oznacza to, że musisz używać aplikacji przez 8 godzin (kto by miał czas na pracę?), ale ważne, abyś pozostawił ją na ten czas włączoną. Radzimy jednak unikać sprawdzania co chwilę tego, co się tam dzieje, ponieważ oszczędzi Ci to sporo nerwów i odwiedzie od przedwczesnego zakończenia tradingu. Bot wie, co robi, zaufaj mu!
 3. Bądź na bieżąco z nowinkami – oczywiście, algorytm aplikacji również śledzi newsy ze świata kryptowalut, jednak własne rozeznanie może Ci sporo pomóc. Dobrze, abyś miał jako takie pojęcie, co ma wpływ na wahania kursów i dostosowywał czas pracy robota do tych wydarzeń.
 4. Zaproś kolegę – nie, nie otrzymasz za to darmowych bitcoinów, ale dobrze mieć pod ręką kogoś, kto zachowa zimną krew i przemówi Ci do rozsądku, kiedy będziesz już jedno kliknięcie od zainwestowania całych życiowych oszczędności. Wciągnij znajomego do bitcoinowej gry, abyście mogli wspierać się w “trudnych chwilach”.

Załóż Konto

Podsumowanie

    Jeśli jeszcze nie miałeś do czynienia z botami tradingowymi, to oczywistym zdaje się fakt, że zapewne podchodzisz do tego typu wynalazków nieufnie. Żadne oprogramowanie nie daje 100% obietnicy zarobku lub ubezpieczenia od straconych pieniędzy.

Jednak w przypadku Bitcoin Trend App mamy potwierdzenie, że współpracuje ona z certyfikowanymi robotami brokerskimi – w krajach, w których nie ma takiej możliwości, aplikacja jest zwyczajnie niedostępna. Jest to swego rodzaju zapewnienie, że pozostawiamy nasze pieniądze w bezpiecznych rękach i – co najważniejsze – prawdopodobnie bardziej doświadczonych i zorientowanych na rynku kryptowalut od nas.

Oczywiście, jeśli masz czas i czujesz się na siłach, aby podjąć ryzyko samodzielnego handlu, będziesz na pewno czuł się pewniej. Jednak, jeśli jesteś jedną z osób, które dopiero co wchodzą do tego świata i masz wolne 225 EUR, to zdecydowanie warto spróbować. Oszczędzi Ci to wiele czasu i prawdopodobnie stracisz mniej pieniędzy, niż podczas samodzielnej nauki metodą prób i błędów.

Załóż Konto