pomaranczowe tło kryptowaluty mężczyzna biznesman granatowy garnitur krawat koszula

W tym roku na rynku kryptowalut zanotowano mnóstwo artykułów, w których pojawiły się nieprawdziwe informacje o inwestycjach celebrytów. Kuba Wojewódzki, Kinga Rusin, Piotr Kraśko, Michał Wiśniewski, Robert Lewandowski, Zygmunt Solorz-Żak, Marcin Prokop, Dominika Kulczyk czy Krzysztof Piątek to tylko kilka nazwisk, bezprawnie wykorzystanych do promocji tego rodzaju usług finansowych.

Robert Lewandowski vs Systemy Bitcoin

Robert Lewandowski, ani inni wymienieni wyżej celebryci nigdy nie 

inwestowali w kryptowaluty. Oszuści podejmują takie działania, skuszeni wysoką prowizją od pseudoplatform, sięgającą nawet 225 EUR. Niedoświadczeni inwestorzy, którzy chcą spróbować swoich sił w branży kryptowalut, mogą stracić swoje oszczędności, ufając  niesprawdzonym stronom www.

Jeżeli zauważysz podejrzane reklamy, rekomendacje i opinie, niejasny regulamin, fikcyjne szybkie zarobki oraz niezabezpieczony adres internetowy (brak certyfikatu SSL), nie inwestuj.

 

Oto kilka robotów, które nie wpisują się we wszechobecny scam:

 

Trader

 

Bitcoin Trader jest kryptowalutowym robotem handlowym, który skutecznie 

przeprowadza automatyczne transakcje. Na rynku pojawił się w 2017 roku, a jego twórca Gary Roberts przekonuje, że wszystkie operacje wykonywane są o 0,01 sekundy szybciej, niż robią to kryptoroboty konkurencji. Jeśli zamierzasz korzystać z Bitcoin Trader, nie musisz kupować i sprzedawać kryptowalut manualnie.

wpłata środków

Handel jest w pełni zautomatyzowany, co zdecydowanie działa na korzyść użytkownika. Dlaczego? Przede wszystkim to ogromna oszczędność czasu! Ponadto Trader gwarantuje wysoki poziom efektywności swoich analiz, korzystając z niezwykle wydajnych algorytmów.

Nie jest łatwo dotrzeć do takiego systemu, który satysfakcjonowałby potencjalnego tradera,

natomiast ten kryptobot doskonale przeprowadza kompleksowe operacje handlowe. Precyzja i błyskawiczne reakcje, które świadczą o niezawodności Bitcoin Trader to tylko niektóre z jego zalet. W obliczu mnóstwa oszustw, któe dzieją się na rynku kryptowalut, Trader stanowi wiarygodne narzędzie do inwestycji.

Bitcoin Trader jest bardzo intuicyjny i przyjazny dla użytkownika. Nie musisz być zaawansowanym inwestorem, aby korzystać z tego oprogramowania. Chcąc inwestować i zarabiać za pomocą kryptobota, nie jest konieczne posiadanie statusu eksperta finansowego, specjalisty ds. kryptowalut czy programisty komputerowego.

Zarówno początkujący, jak i doświadczeni traderzy mogą korzystać z potencjału oprogramowania. Profesjonalni użytkownicy doceniają dostępność wielu funkcji, których nie ma w konkurencyjnych kryptobotach. Platforma Trader umożliwia im przeprowadzanie nawet najbardziej skomplikowanych transakcji handlowych,

wymagających właściwych strategii, aby finalnie osiągnąć sukces.

Wiadomości finansowe i ceny na rynku są bardzo szybko analizowane, co w konsekwencji działa na korzyść użytkownika. Czas spędzany na platformie oscyluje wokół kilkunastu minut dziennie.

Czy Robert Lewandowski inwestował w Bitcoin Trader?

W sieci znajduje się mnóstwo artykułów stricte scamerskich związanych z rzekomym inwestowaniem Roberta Lewandowskiego w kryptowaluty. Znany i ceniony piłkarz zdecydowanie odcina się od scamu online, co jednak nie wpływa na wiarygodność platformy Bitcoin Trader.

Jak wygląda rejestracja w Bitcoin Trader?

Konto możesz założyć bezpośrednio na platformie. Wypełnij formularz rejestracyjny, wpisz swoje dane osobowe, adres e-mail i wygeneruj silne hasło. Wybierz przycisk „Zarejestruj się” – pierwszy etap masz za sobą. Następnie wpłać depozyt (minimalna kwota rekomendowana to 250 EUR). Platforma obsługuje m.in. system Visa, MasterCard czy Maestro. Przetestuj konto demo, rozpocznij przygodę z handlem w trybie demonstracyjnym i inwestuj!

Załóż Konto

Profit

aplikacja-bitcoin-profit-zakupy

 

Kryptobot Bitcoin Profit to świetna platforma, która pozwala na skuteczny obrót bitcoinem. Profit jest jednym z najpopularniejszych kryptobotów, który pomaga użytkownikom nie tylko inwestować, ale też zarabiać. Potencjalny trader musiałby całkowicie poświęcić się obserwacji rynku, zmianom, trendom, a dzięki kryptobotowi Profit wystarczy kilkanaście minut dziennie, żeby sprawdzić postępy inwestycyjne.

Profit analizuje rynek w czasie rzeczywistym i podejmuje prawie 100% skuteczne transakcje handlowe, tworząc przy okazji ogromną bazę danych. Do analizy Profit wykorzystuje zaawansowane algorytmy, które umożliwiają

wydobywanie najlepszych okazji w branży i natychmiastowe działanie, tj. zakup lub sprzedaż bitcoinów. Twórcy krypotobota Profit deklarują, iż narzędzie jest o jedną setną sekundy szybsze od konkurencji, co pozytywnie wpływa na potencjalne decyzje handlowe.

Profit ma bardzo dużo zalet. Posiada prosty i intuicyjny interfejs obsługi. Skutecznie i precyzyjnie dokonuje wszelkich transakcji, w czasie rzeczywistym analizuje rynek, zastępując inwestora w całym procesie obrotu, maksymalizuje oszczędność czasu tradera, jest błyskawiczny – niemalże natychmiast optymalizuje wahania kursu kryptowalut, udostępnia liczne instrukcje i przewodniki oraz konto demo, które pozwala na wstępne działania inwestycyjne.

Obsługa techniczna w Proficie realizowana jest na żywo za pomocą czatu.

Czy Robert Lewandowski inwestował w Profit?

Jeden z najlepszych piłkarzy na świecie, czyli Robert Lewandowski nigdy nie inwestował w kryptowaluty. Neguje scamerskie informacje i przyznaje, że nie zamierzał wykonywać tego rodzaju transakcji w sieci, co nie dyskwalifikuje potencjału kryptobota Profit.

Jak wygląda rejestracja w Profit?

Znajdź i wypełnij formularz, wpisując swoje dane osobowe, adres e-mail i potwierdź rejestrację, klikając w link, który otrzymasz na podany wyżej adres e-mail. Koniecznie sprawdź folder SPAM, ponieważ często tego rodzaju wiadomości lądują właśnie tam. Następnie wpłać depozyt w minimalnej kwocie minimalnej 250 EUR (Profit honoruje płatności Visa, MasterCard, GiroPay, SafePay, MerchantPay i inne) i przetestuj konto demo, aby móc w przyszłości skutecznie inwestować i zarabiać realne pieniądze.

Załóż Konto

Rush

Kryptobot Bitcoin Rush już na dobre zadomowił się na rynku kryptowalut. Twórcy wprowadzili platformę w 2013 roku, co automatycznie potwierdza wiarygodność i renomę systemu. Rush jest całkowicie legalny i przynosi traderom realne zyski. Przeznaczony do handlu kryptowalutami, doskonały zarówno dla początkujących użytkowników, jak i doświadczonych traderów.

W branży nierzadko słyszy się o oszustwach w obszarze kryptowalut, niemniej Rush jako jeden z niewielu oprogramowań zapewnia satysfakcjonujące dochody przy minimalnym depozycie. Zaufaj technologii opartej na zaawansowanych algorytmach, które w czasie rzeczywistym śledzą zmiany na rynku i automatycznie podejmują decyzje zakupowe lub sprzedażowe na korzyść użytownika.

Niezawodność, szybkość, przeprowadzanie opłacalnych transakcji handlowych, wydajność, generowanie zysków, sprawdzalność szacunków i bezpieczeństwo oszczędności to tylko niektóre z zalet Bitcoin Rush. Przekonaj się, jak szybko zarobić na kryptowalutach.

Czy Robert Lewandowski inwestował w Rush?

Znany piłkarz-celebryta stanowczo odżegnuje się od niechlubnych plotek o inwestowaniu na rynku kryptowalut. Sportowiec nigdy nie podejmował tego rodzaju działań, co nie wpływa na negatywne opinie o kryptobocie Rush.

Jak wygląda rejestracja w Rush?

Rejestracja użytkownika w Bitcoin Rush wygląda podobnie jak w przypadku pozostałych kryptobotów. Wypełnij formularz danymi osobowymi, wpisz swoje imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu i wygeneruj silne hasło. Twoje dane będą w 100% chronione ze względu na protokół SSL na platformie. Wpłać depozyt w minimalnej kwocie rekomendowanej 225 EUR, przetestuj dostępne w panelu konto demo i zacznij przygodę z kryptobotem. Inwestuj i realnie zarabiaj!

Załóż Konto

Future
formularz logowania

Bitcoin Future jest oprogramowaniem, które służy do zautomatyzowanych transakcji kryptowalutami. Oparte na zaawansowanych algorytmach, świetnie radzi sobie z analizą bieżącej sytuacji na rynku.

Prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, platforma doskonała zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych traderów, wysoka skuteczność transakcyjna, duża oszczędność czasu dla tradera (wystarczy tylko kilkanaście minut dziennie na analizę działań), dostępność konta demonstracyjnego i obsługa realizowana na żywo za pomocą czatu to tylko kilka zalet platformy.

Czy Robert Lewandowski inwestował w Future?

Robert Lewandowski inwestuje przede wszystkim w… zdrowie i dbanie o swoja kondycję, aby utrzymać tytuł jednego z najskuteczniejszych piłkarzy w skali międzynarodowej. Stanowczo ucina plotki o handlu kryptowalutami i osiąganiu milionowych zarobków w tej branży, co nie dyskwalifikuje systemu Bitcoin Future z puli tych najpopularniejszych i najbardziej wiarygodnych.

Jak wygląda rejestracja w Future?

Wypełnij krótki formularz z danymi osobowymi, podaj swoje imię i nazwisko, adres e-mail i wygeneruj mocne hasło. Następnie podaj swój numer telefonu i kod kraju, w którym mieszkasz. Wpłać depozyt w wysokości minimum 225 EUR (płatność możesz zrealizować via Bridger Pay, MasterCard, Visa czy przelewem tradycyjnym), przetestuj konto demo i inwestuj!

Załóż Konto