Obecnie istnieje już ponad 18 000 kryptowalut. Mimo to na rynku stale pojawiają się nowe projekty które obiecują duże zyski. Jeśli chcesz kupić kryptowalutę i nie stracić przy tym wszystkich swoich pieniędzy, zastanawiasz się pewnie, jaki token będzie najlepszy.

Chyba nikt nie ma złudzeń co do tego, że cena bitcoina i innych popularnych walut często zniechęca początkujących inwestorów. Rozwiązaniem tego problemu są tanie kryptowaluty oraz platformy transakcyjne które pozwalają na minimalny depozyt środków.

Gdy przyjmiesz taką strategię inwestycyjną, osiągniesz zadowalające zyski przy stosunkowo niedużym wkładzie początkowym.

W artykule przygotowaliśmy dla ciebie zestawienie najlepszych tanich krypto o dużym potencjale zwrotu. Znajdziesz w nim też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i wyjaśnienie, jak krok po kroku kupisz interesujące cię tokeny.

 

 

W jakie tanie kryptowaluty inwestować? Nasza lista projektów wartych zainteresowania

 

 1. Dash 2 Trade (D2T) – nowa platforma do handlu kryptowalutami z funkcją sygnałów handlowych.
 2. RobotEra (TARO) – metaverse z futurystycznymi robotami zainspirowane The Sandbox.
 3. IMPT (IMPT) – kryptowaluta wykorzystująca kredyty węglowe do ochrony środowiska.
 4. Calvaria (RIA) – karciana gra online z własną kryptowalutą.
 5. Tamadoge (TAMA) – pomysłowy memecoin z elementami gry VR.
 6. Battle Infinity (IBAT) – następca Axie Infinity z potencjałem wzrostu 100x.
 7. Lucky Block (LBLOCK) – przełomowa loteria kryptowalutowa.
 8. Avalanche (AVAX) – szybki blockchain będący konkurentem sieci Ethereum.
 9. ApeCoin (APE) – kryptowaluta NFT ogromnym potencjałem inwestycyjnym.
 10. Chiliz (CHZ) – ekscytująca kryptowaluta skupiona na rozrywce, sporcie i merchandisingu.

 

Kup Dash 2 Trade

 

 

Kryptowaluty z potencjałem: bliższe spojrzenie na nowe projekty w 2022 roku

 

Jesteś zainteresowany zakupem nowych kryptowalut? Ucieszy cię więc informacja, że na rynku czeka na ciebie bogaty wybór projektów.

Poniżej przyjrzeliśmy się 10. tanim tokenom, które mogą okazać się atrakcyjną inwestycją.

 

 

1. Dash 2 Trade (D2T) – nowa platforma do handlu kryptowalutami z funkcją sygnałów handlowych

 

Logo Dash 2 Trade Jako nowość w świecie krypto, Dash 2 Trade jest platformą opartą na automatycznej analityce kryptowalutowej i handlu społecznościowym. Przedsprzedaż tokena D2T dzieli się na dziewięć etapów. W każdym kolejnym jego cena będzie rosła.

Dash 2 Trade ułatwi inwestorom wejście na rynek kryptowalut. Dzięki narzędziu podejmiesz decyzje inwestycyjne w oparciu o sprawdzone informacje.

Ponadto w przyszłości twórcy Dash 2 Trade zaoferują użytkownikom możliwość profesjonalnego handlu kryptowalutami w obrębie platformy.

Token D2T jest oparty na protokole ERC-20. Za jego pomocą zyskasz dostęp do platformy która pozwala na analizę rynku krypto, a ponadto udostępnia sygnały handlowe i handel społecznościowy.

Szczególną uwagę platforma poświęca również nowym ICO. Są one oceniane za pomocą Dash 2 Trade Score.

Już na starcie przedsprzedaży D2T CoinSniper oraz SolidProof zweryfikowały inteligentne kontrakty tokena. Dzięki temu nie musisz się obawiać o bezpieczeństwo i pewność projektu, które nie zawsze idą w parze z zapowiedziami nowych monet.

W ciągu około dwóch tygodni przedsprzedaży Dash 2 Trade zarobił ponad 5 milionów USD i zebrał dużą społeczność na Twitterze.

 

Kup Dash 2 Trade

 

 

2. RobotEra (TARO) – Metaverse z futurystycznymi robotami zainspirowane The Sandbox

 

Logo RobotEra Przedsprzedaż TARO ruszyła w połowie listopada, więc jest to naprawdę świeży projekt.

Jego koncepcja zakłada budowę własnego metawersum, inspirowanego The Sandbox (SAND). Staniesz się w nim robotem, a twoim celem będzie kształtowanie państwa, do czego wykorzystasz różne zasoby planety.

Metaverse RobotEra obejmie również inne światy, koncerty, muzea i wiele dodatkowych atrakcji.

Jak twierdzą twórcy, celem RobotEra jest dostarczenie graczom wielowymiarowej platformy metaverse, która zintegruje rozrywkę, tworzenie, zarządzanie, eksplorację i interakcję.

Token TARO jest oparty na blockchainie Ethereum. Wykorzystasz go w grze do wymiany aktywów lub udziału w rozgrywkach P2E, w trakcie których zdobędziesz również nagrody.

Przedsprzedaż dzieli się na trzy fazy i trafią do niej tokeny o łącznej wartości 6,93 milionów dolarów.

 

Kup RobotEra

 

 

3. IMPT (IMPT) – kryptowaluta wykorzystująca kredyty węglowe do ochrony środowiska

 

Logo IMPT Wraz z IMPT staniesz się częścią dużego ekosystemu, który łączy społecznie odpowiedzialne marki z firmami i osobami, które chcą zmniejszyć swój ślad węglowy. Platforma jest oparta o blockchain.

Za jej pomocą kupisz, sprzedasz i wycofasz kredyty węglowe.

Twórcy IMPT stworzyli swój natywny token w odpowiedzi na pogłębiający się kryzys klimatyczny. Na platformie IMPT.io zrobisz zakupy, a w zamian za nie otrzymasz tokeny projektu.

Token IMPT znajduje się w przedsprzedaży od 03 października 2022 roku.

Jeśli już teraz chcesz zainwestować w zrównoważoną kryptowalutę o potencjale wzrostu 50x, swoje pierwsze tokeny nabędziesz w mniej niż pięć minut na specjalnie utworzonej platformie przedsprzedaży.

Na kolejnych etapach IMPT Coin będzie również miał funkcję tokena zarządzania. Dzięki temu jako jego posiadacz wpłyniesz na dalszy rozwój platformy poprzez IMPT DAO.

 

Kup IMPT

 

 

4. Calvaria (RIA) – karciana gra online z własną kryptowalutą

 

Logo Calvaria Calvaria jest grą bitewną opartą na kartach NFT. Przedstawiają one postaci z różnymi zdolnościami i umiejętnościami. W grze zarobisz tokeny eRIA i przyczynisz się do rozwoju ekosystemu projektu.

Celem Calvarii jest wejście na rynek masowy i popularyzacja krypto.

Darmowa wersja gry na smartfony ułatwi zapoznanie się potencjalnych inwestorów z zasadami gry. Dodatkowe elementy zachęcą natomiast do przejścia na wersję Web3.

Calvaria zapewnia także bezpieczeństwo transakcji. Jeśli obawiasz się zakupu tokenów na etapie przedsprzedaży, transparentny zespół deweloperów oraz audyt firmy SolidProof powinny cię uspokoić.

Twórcy chcą, by projekt stał się rozpoznawalnym ambasadorem między tradycyjnym światem gamingowym, a kryptowalutami. Zamierzają to osiągnąć poprzez stworzenie przyjemnej i przystępnej gry, dostępnej zarówno w sklepach z aplikacjami mobilnymi, jak i na PC.

 

Kup Calvaria

 

 

5. Tamadoge (TAMA) – pomysłowy memecoin z elementami rozszerzonej rzeczywistości

 

tamadoge logo Wśród nowych projektów kryptowalutowych z 2022 roku, na które warto zwrócić uwagę, znajduje się także Tamadoge.

Jako zdecentralizowana platforma, działa on na zasadzie gry P2E. Przy użyciu tokena użytkowego TAMA stworzysz, wyhodujesz i wystawisz do rywalizacji z innymi swojego własnego wirtualnego psa.

W przyszłości gra Tamadoge będzie się toczyć we własnym metawersum o nazwie Tamaverse.

Z czasem twórcy dodadzą również funkcję rozszerzonej rzeczywistości, dzięki czemu psami Tamadoge Pets – opartymi na znanych zabawkach Tamagotchi – zaopiekujesz się w sposób bardziej realistyczny niż kiedykolwiek wcześniej.

Na etapie przedsprzedaży Tamadoge zarobił 19 milionów dolarów. Przedsprzedaż została zakończona, a token TAMA jest już notowany na wiodących giełdach, takich jak OKX.

 

Kup Tamadoge

 

 

6. Battle Infinity (IBAT) – następca Axie Infinity z elementami P2E

 

Logo Battle Infinity Battle Infinity (IBAT) jest zupełnie nową kryptowalutą, a jej działanie opiera się na platformie metaverse.

Jeśli zainteresujesz się inwestycją w ten projekt, będziesz miał szansę nabyć obiecujący natywny token IBAT Coin, dzięki któremu zdobędziesz następnie nagrody.

Nowa platforma gier Battle Infinity bazuje na różnych funkcjach, takich jak np. IBAT Premier League, czyli innowacyjna liga sportów fantasy.

Jednocześnie dostępne są gry Play-2-Earn z IBAT Battle Games i IBAT Battle Arena.

Jak wygląda token IBAT pod względem kapitalizacji rynkowej? Wynosi ona 11 milionów USD.

Co więcej, uczestnictwo w trzech różnych mechanizmach stakingowych z tokenem IBAT Coin zapewni ci pasywny przychód.

Staking IBAT stał się dostępny po udanej przedsprzedaży i solidnym ICO. Liczni posiadacze tokena osiągają już w ten sposób atrakcyjne zyski.

 

Kup Battle Infinity

 

 

7. Lucky Block (LBLOCK) – przełomowa loteria kryptowalutowa

 

Logo Lucky Block NFT Nową kryptowalutą z potencjałem w 2022 roku jest też niewątpliwie Lucky Block. Pojawił się on na giełdzie Pancake Swap dopiero w styczniu tego roku.

Co więcej, obecnie na rynku NFT znajduje się ich autorskie kolekcje tokenów.

Z kolei w kwietniu zadebiutowała pierwsza wersja aplikacji z loterią na smarftony z systemem Android. W najbliższych miesiącach mają pojawić się też kolejne notowania na giełdach DEX i CEX.

Co przemawia za tym, żebyś rozważył zakup tokena?

 • Przejrzysta wizja projektu.
 • Doświadczony oraz aktywny w mediach społecznościowych zespół deweloperów.
 • Stale rosnąca i pełna zaangażowania społeczność.
 • Coraz większa popularność gier hazardowych online.

Dodatkowo od końca przedsprzedaży wartość LBLOCK wzrosła aż o 6000%, osiągając w lutym 2022 roku cenę 0,009617 USD.

 

Kup Lucky Block

 

 

8. Avalanche (AVAX) – szybki blockchain będący konkurentem sieci Ethereum

 

Avalanche logo Avalanche uruchomiono dopiero we wrześniu 2020 roku. Mimo krótkiej obecności na rynku, należy on już do grona najbardziej znanych kryptowalut.

Znajduje się w pierwszej dwudziestce globalnego rynku kryptowalut pod względem kapitalizacji rynkowej.

Blockchain Avalanche skupia się na DeFi, dApps (pol. zdecentralizowane aplikacje) i inteligentnych kontraktach. Firmą stojącą za projektem kryptowaluty jest Ava-Labs, która ściśle współpracuje z nowojorskim Uniwersytetem Cornell.

Sieć zawdzięcza swoją sławę przede wszystkim niskim wymaganiom systemowym oraz szybkim transakcjom. Potencjalnie Avalanche obsłuży nawet do 6500 transakcji na sekundę.

 

Kup Avalanche

 

 

9. ApeCoin (APE) – kryptowaluta NFT ogromnym potencjałem inwestycyjnym

 

Ape Coin logo ApeCoin, uruchomiony 17 marca 2022 roku, jest natywnym tokenem zarządzającym i użytkowym w ekosystemie Ape.

Jego posiadacze, oprócz wielu korzyści, mają również wpływ na dalszy rozwój tego projektu przez DAO.

W przyszłości ekosystem Ape ma funkcjonować na zasadzie własnego metawersum, w którym znajdą się różne kolekcje NTF.

Jest to mocne odejście od dotychczasowej formy działania.

ApeCoin ma potencjał stać się jedną z najlepszych kryptowalut do inwestycji, potencjalnie przynosząc duży zysk posiadaczom monet.

Perspektywy rozwoju tokena również są obiecujące. Jest tak za sprawą marki BAYC, szumu wokół jej kolekcji NFT, technologii blockchain i trendu metaverse oraz Web3.

Wszystkie te aspekty powinny pozytywnie wpłynąć na cenę ApeCoin.

 

Kup Ape Coin

 

 

10. Chiliz (CHZ) – ekscytująca kryptowaluta skupiona na rozrywce, sporcie i merchandisingu

 

Chilliz logo Jeśli pasjonujesz się piłką nożną, na pewno zainteresuje cię token Chiliz.

Chiliz jest wiodącym globalnym projektem blockchain skierowanym na rozwijający się rynek sportowy i rozrywkowy.

Sercem Chiliz jest Socios.com, czyli platforma, która ma na celu zwiększenie udziału kibiców w życiu klubów poprzez tzw. fan tokeny.

CHZ uznano za kryptowalutę z potencjałem w obliczu Mistrzostw Świata FIFA w Katarze.

W końcu dzięki Chiliz kibice i kluby mają szansę jeszcze bardziej zacieśnić więzy.

Kapitalizacja rynkowa projektu wynosi 1,5 miliarda USD.

 

Kup Chiliz

 

 

Nowe i tanie kryptowaluty z potencjałem w skrócie

 

Niezależnie od zakładanego przypadku użycia i koncepcji projektu – czy chodzi o gaming, DeFi coin, czy też memecoina — jeśli chcesz kupić nową kryptowalutę, zawsze zapoznaj się dokładniej z informacjami na jej temat.

Poniżej znajdziesz krótkie podsumowanie naszej listy.

 1. Dash 2 Trade (D2T) – nowoczesna platforma kryptowalutowa, której celem jest uproszczenie handlu kryptowalutami. Swoim użytkownikom oferuje sygnały handlowe, możliwość handlu społecznościowego, oceny ICO i inne funkcje, które pomagają zidentyfikować warte uwagi tokeny.
 2. RobotEra (TARO) – twórcy RobotEra chcą stworzyć nowe metaverse zainspirowane The Sandbox, ale inne i lepsze. Stawiają na futurystyczny świat, w którym użytkownicy wcielają się w roboty. Kreatywny projekt terenu, zróżnicowany model biznesowy oraz możliwości Play-2-Earn dopełniają grę, w której TARO funkcjonuje jako natywny token.
 3. IMPT (IMPT) – kryptowaluta pozwalająca na zmniejszanie swojego śladu węglowego i inwestowanie w zrównoważony rozwój. Docelowo, platforma IMPT umożliwi zakupy u firm partnerskich które przeznaczają środki na projekty związane z ochroną środowiska.
 4. Calvaria (RIA) – oparta na blockchainie gra karciana w wersjach F2P i P2E, osadzona w uniwersum o tematyce pozagrobowej, w której gracze walczą, kupują i handlują kartami NFT za pomocą rodzimego tokena RIA.
 5. Tamadoge (TAMA) – połączenie gry oraz memecoina z własnym światem Tamaverse, w którym gracze zaopiekują się i wytrenują Tamadoge Pets. Za pomocą tokena TAMA inwestorzy kupią zwierzaki w formie NFT, aby uzyskać dostęp do Tamaverse.
 6. Battle Infinity (IBAT) – platforma gier kryptowalutowych z natywnym tokenem IBAT, który jest już dostępny na giełdach. Teraz kupisz kryptowalutę stosunkowo tanio, biorąc pod uwagę jej potencjał.
 7. Lucky Block (LBLOCK) – loteria blockchain będąca pierwszym krokiem do stworzenia platformy gier. Jej głównym elementem są codzienne losowania, w których wygrasz monety LBLOCK jako nagrody. Twórcy przewidzieli też ciekawe kolekcje NFT z dodatkowymi loteriami.
 8. Avalanche (AVAX) – blockchain Layer 1, który skupia się na DeFi, dApps i inteligentnych kontraktach. Dzięki połączeniu trzech różnych łańcuchów, szybkość transakcji jest bardzo wysoka.
 9. ApeCoin (APE) – natywny token nowego ekosystemu Ape, który przekształci się w metawersum z rozmaitymi kolekcjami NFT.
 10. Chiliz (CHZ) – projekt blockchain, który celuje w rozwijający się rynek rozrywki i sportu. Dzięki niemu kibice zwiększą swoje zaangażowanie w działalność ulubionego klubu.

 

Kup Dash 2 Trade

 

 

Czy warto inwestować w nowatorskie projekty kryptowalutowe?

 

Obecnie istnieje 18 000 kryptowalut o różnych przykładach zastosowania. Jednak raz po raz zespoły deweloperów oferują nowy sposób wykorzystania cyfrowych aktywów, wypuszczając na rynek nietypowe tokeny. Zwykle robią to w formie ICO (Initial Coin Offering).

Co sprawia, że inwestorzy interesują się nowymi kryptowalutami bez bogatej historii użytkowej i wyrobionej renomy?

To proste: wielu z nich ma nadzieję, że zakup tokenów w korzystnej cenie w pierwszych etapach przedsprzedaży zwiększy potencjalny zwrot z inwestycji.

Tym samym, wpływają również na pozytywne wyniki sprzedażowe kryptowalut w początkowym okresie po ich wprowadzeniu na rynek. Przykładem są chociażby osoby, które postawiły na bitcoina przed rozpowszechnieniem się wirtualnych środków płatniczych.

Niektórzy traderzy skupiają się jedynie na chwilowym skoku popularności nowej kryptowaluty, kiedy ta zostanie zapowiedziana. Czasami warto jednak rozważyć długoterminowy potencjał inwestycji i nie sprzedawać tokenów od razu, kiedy minie pierwszy szum wokół projektu.

 

 

Gdzie kupić najlepsze tanie kryptowaluty z potencjałem?

 

Gdy rozglądasz się za tokenami z potencjałem chcesz kupić je jak najszybciej po rozpoczęciu przedsprzedaży. W ten sposób zyskasz już na samym starcie inwestycji.

Na której platformie kupisz obiecujące kryptowaluty w najkorzystniejszych warunkach?

 

 

Jak powstają tokeny nowych projektów kryptowalutowych?

 

Nowe tokeny powstają w wyniku tzw. miningu (po polsku kopania). Nazwa tego procesu wynika z podobieństwa do wydobywania złota.

Jednakże zamiast górników kopiących w ziemi kilofami, pracę wykonują mocne komputery. Rozwiązują algorytmy i problemy matematyczne i tym samym generują nowe bloki.

Z uwagi na charakterystykę miningu krypto, obecnie w tym celu najczęściej wykorzystuje się specjalne “koparki”. Oczywiście koparka to nadal komputer: składa się on jednak z wielu kart graficznych pozwalających na osiągnięcie dużej mocy obliczeniowej. A tym samym wygenerowanie większej liczby tokenów.

 

 

Kryptowaluta z potencjałem: jakie kryteria są ważne?

 

Kiedy zdecydujesz się zainwestować w młody projekt, jest duża szansa, że nie będziesz dysponował wykresem z historią cen tokena. Na co więc powinieneś zwrócić szczególną uwagę przed zakupem nowej kryptowaluty?

Poniżej przedstawiamy pięć kryteriów, bez których nie obejdzie się żadna dobra analiza projektu.

 

 

Whitepaper i koncepcja

 

Whitepaper Przed każdą inwestycją koniecznie zapoznaj się z whitepaperem projektu.

Wszystkim solidnym projektom kryptowalutowym towarzyszy dokładnie rozpisany whitepaper.

Zazwyczaj zawiera on informacje takie jak koncepcja kryptowaluty, plan rozwoju oraz informacje o zespole twórców.

Dzięki whitepaperowi uzyskasz wstępny wgląd w projekt i będziesz mógł lepiej ocenić jego potencjał.

 

 

Zespół deweloperów

 

O sukcesie kryptowaluty w dużej mierze decydują jej twórcy. Kształtują oni jej techniczny i wizjonerski rozwój. Zespół powinien więc cechować się transparentnością, aby opinia publiczna znała tożsamość jego członków.

Wiele projektów kryptowalutowych budzi niepewność, a wokół ich koncepcji często narastają mity. Jeśli nie wiesz, kto stoi za projektem, będzie ci trudno ocenić jego potencjał. Doświadczony zespół jest więc kolejnym istotnym aspektem.

 

 

Społeczność i marketing

 

Społeczność online Nowa kryptowaluta jest tak dobra, jak działania marketingowe towarzyszące jej rozwojowi i jak jej społeczność.

Nawet najlepsze kryptowaluty nie odniosą sukcesu bez odpowiedniej popularności.

O cenach decyduje w końcu wzajemne oddziaływanie podaży i popytu.

Profesjonalny marketing i aktywna społeczność pozytywnie wpływają na zainteresowanie inwestorów.

 

 

Konkurencyjność i przypadki użycia

 

Czy nowa kryptowaluta ma szansę zyskać ugruntowaną pozycję na dłuższą metę? Z jakimi projektami będzie musiała konkurować?

By to ocenić, zapoznaj się z przypadkami użycia tokena. Potencjalne zastosowania kryptowaluty powinny być realnie osiągalne.

Nie powinny również istnieć lepsze projekty, które mają na celu rozwiązanie tego samego problemu. Im więcej przedsięwzięć skupia się na tym samym, tym mniejszy potencjalny wzrost wartości danego projektu.

Dotyczy to szczególnie młodych kryptowalut, które muszą mierzyć się z uznanymi konkurentami.

 

 

Koncepcja technologiczna

 

Technologia

Bardzo ważna jest też koncepcja technologiczna. Dlaczego? Bowiem nowe kryptowaluty to przede wszystkim technologiczne próby rozwiązania istniejącego problemu.

Z tego samego powodu dzisiejsze kryptowaluty mogą zostać jutro zastąpione przez nowe.

Dlatego pożądanym kryterium przy wyborze kryptowaluty, w którą zainwestujesz, powinna być innowacyjna koncepcja technologiczna. Przyjrzyj się blockchainowi, na którym opiera się nowy token.

Pomoże ci to w analizie, np. pod względem przepustowości, efektywności energetycznej czy liczby transakcji na sekundę.

Szukasz interesujących projektów kryptowalutowych? Przeczytaj: najpopularniejsze kryptowaluty i najdroższe kryptowaluty!

 

 

Przegląd zalet i wad nowych kryptowalut

 

Po co w ogóle kupować nową kryptowalutę, która nie ma jeszcze ugruntowanej pozycji? Dowiesz się dzięki poniższym zaletom i wadom.

Zalety:

 • Ogromny potencjał wzrostu wartości.
 • Zarobek na wzroście ceny tokena od samego początku.
 • Różnorodny wybór nowych projektów.
 • Na rynku ciągle pojawiają się nowe opcje.

Wady:

 • Nowe kryptowaluty mogą nie odnieść sukcesu.
 • Stosunkowo mało informacji umożliwiających dokładną analizę i podjęcie decyzji inwestycyjnej (np. brak historii cen).
 • Smart kontrakty nie zawsze są jawne na początku przedsprzedaży.

 

 

Nowe tanie kryptowaluty w 2022 roku – Podsumowanie

 

Obecnie istnieje ponad 18 tysięcy kryptowalut. W ostatnich latach regularnie pojawiały się nowe projekty. Dodatkowo w przyszłości liczba walut cyfrowych prawdopodobnie nadal będzie szybko rosła.

Jeśli nie przeszkadza ci większe ryzyko związane z inwestycją w nowe krypto, debiutujący projekt może być dla ciebie dobrym wyborem. Zyskasz bowiem szansę na zarobek od samego początku. Coś, czego pragnęłoby wielu fanów kryptowalut w przypadku bitcoina.

Jednak oprócz rzetelnej analizy projektu, powinieneś również wybrać wiarygodną platformę do zakupu wybranego tokena. Jedną z najlepszych jest OKX, które oferuje obecnie 79 monet. Aczkolwiek cały czas dodawane są również nowe kryptowaluty – na przykład tokeny do gier czy nowe DeFi Coin.

Co więcej, dzięki nowej przedsprzedaży Dash 2 Trade inwestorzy kryptowalutowi dołączą do obiecującego projektu już na samym początku. Nacisk na zautomatyzowany handel kryptowalutami z sygnałami handlowymi i handlem społecznościowym znacznie zwiększa popyt na token.

Aktualnie D2T kupisz jeszcze w bardzo korzystnej cenie, co zmieni się po starcie platformy. Dodatkowo już przed wejściem tokena na rynek odnotujesz zauważalny zysk. Przedsprzedaż dzieli się bowiem na dziewięć faz z przewidzianym wzrostem ceny D2T w kolejnych etapach.

 

Kup Dash 2 Trade

 

 

FAQ: Najczęściej zadawane pytania

 

Czym jest nadchodząca kryptowaluta?
Nadchodzące kryptowaluty różnią się od nowych monet tym, że jeszcze przez kilka tygodni lub miesięcy nie będą posiadać oficjalnego notowania. Pewne informacje o wizji zespołu i koncepcji technicznej są już znane, ale zainteresowani inwestorzy nie mogą jeszcze kupić monety.
Gdzie znaleźć nowe tokeny?
Nowe kryptowaluty są często notowane najpierw na giełdach typu DEX. Znajdziesz tam nadchodzące i nowe kryptowaluty, które niedawno zakończyły swoje ICO.
Czy na Binance pojawiają się nowe kryptowaluty?
Istnieje ponad 600 kryptowalut, które klienci mogą kupić na Binance. Z dziennym wolumenem obrotu ponad 75 miliardów USD, Binance jest największą platformą tego typu na rynku. Mimo tak obszernej oferty kryptowalut, do Binance stale dodawane są również nowe tokeny. Niskie bazowo opłaty zmniejszysz jeszcze bardziej dzięki Binance Coin.
Którą kryptowalutę z potencjałem warto kupić?
Wiele nowych kryptowalut wykazuje w 2022 roku potencjał inwestycyjny. Należą do nich np. innowacyjna loteria kryptowalutowa Lucky Block lub oparty na NFT ApeCoin.
Gdzie kupić nowe kryptowaluty?
Nowe krypto kupisz u różnych dostawców. Jednym z najpopularniejszych brokerów online posiadającym w ofercie 79 tokenów i korzystną strukturę opłat jest OKX.
Dlaczego warto inwestować w nowe kryptowaluty?
Nowe kryptowaluty oferują ogromny potencjał cenowy. W końcu każdy projekt zaczynał kiedyś od małej kapitalizacji rynkowej. Jeśli inwestorzy zaangażują się wcześnie i odważnie postawią na nieznane kryptowaluty, mogą osiągnąć ogromne zyski przy nierzadko małym ryzyku.
Cena Lucky Block eksplodowała na przykład o ponad 6000% w porównaniu z przedsprzedażą w ciągu zaledwie trzech tygodni po wystawieniu na PancakeSwap.
Nowe kryptowaluty – na co uważać?
Każdy, kto kupuje nowe kryptowaluty, powinien przeanalizować ich najistotniejsze cechy. W przypadku tego typu projektów wykres z historią ceny jest niedostępny.
Dlatego zwróć uwagę przede wszystkim na pomysł, wizję, zespół deweloperów i społeczność. Od tych czynników zależy, czy kryptowaluta odniesie sukces. Inwestorzy nie powinni ślepo kupować tokenów, tylko zawsze dokładnie je analizować.