Rynek inwestycyjny króluje wśród sposobów na zarobek pasywny. Diamentem w koronie są kryptowaluty. Każdy logicznie myślący człowiek wie, że na handlu BTC naprawdę można sporo zarobić. 

Niestety, ale można też na tym stracić.

Wiele osób słusznie zastanawia się nad tym, jak uchronić się przed ryzykiem i startami. Bitcoin supersplit logo kolorowe

Żeby rzeczywiście zacząć zarabiać, do tego bezpiecznie, trzeba poświęcić mnóstwo czasu na naukę i obserwację zmian na rynku. Handel kryptowalutami to zajęcie całodobowe.

Ci, którzy działają na własną rękę, muszą być gotowi na wiele poświęceń.

Rozwiązaniem tego problemu są roboty tradingowe, które wykonują najżmudniejszą pracę za nas.

Dzięki nim możemy sobie oszczędzić wysiłku związanego z analizowaniem zmian na rynku. To oznacza ogromną oszczędność czasu bez utraty skuteczności.

Jednym z najpopularniejszych ostatnimi czasy robotów jest SuperSplit. Nasze testy wykazały, że oprogramowanie osiąga bardzo wysokie wyniki. 

Postanowiliśmy więc przeprowadzić dodatkowe rozeznanie, by przekonać się, czy robot jest w pełni bezpieczny, niezawodny i skuteczny.

Czytaj dalej, jeżeli chcesz się dowiedzieć, czy temu oprogramowaniu naprawdę można zaufać.

 

 

Zalety korzystania z Bitcoin SuperSplit

 

 

  • W pełni automatyczny system handlu wymagający od użytkownika minimum wysiłku. To ogromna oszczędność czasu i energii.
  • Łatwa obsługa umożliwia łatwy start nowicjuszom.
  • Sztuczna inteligencja wspomaga i przyspiesza analizę rynku, co zwiększa skuteczność robota.
  • Profesjonalna, życzliwa i pomocna obsługa klienta pomaga uporać się z każdym problemem.
  • Bezpieczeństwo funduszy jest gwarantowane przez zaufanych brokerów i potwierdzone opiniami użytkowników na całym świecie.

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest Bitcoin SuperSplit

 

Bitcoin SuperSplit to stosunkowo świeży robot, który błyskawicznie zyskał całą rzeszę fanów. Skuteczność zawdzięcza w dużej mierze doświadczeniu swoich twórców.

Omawiany przez nas kryptobot został stworzony przez grupę zawodowych bankierów z Wall Street. Głównym założeniem projektu od początku było ułatwienie ludziom handlu kryptowalutami.

Bitcoin SuperSplit ekran startowy strony internetowej Jak się szybko okazało, udało się osiągnąć o wiele więcej. Oprogramowanie znacznie zwiększa szanse na rzeczywisty zysk. Zgodnie ze statystykami, inwestycja w wysokości 250 euro może zapewnić nawet 1500 euro przychodu dziennie.

Biorąc pod uwagę zmiany w cenach bitcoina i innych kryptowalut, śmiało można powiedzieć, że ten wynik może być znacznie wyższy.

Dzięki nowoczesnej technologii robot może na własną rękę wypracowywać maksymalne zyski. Oprogramowanie wykorzystuje sztuczną inteligencję oraz technologię blockchain.Ma to zapewnić maksymalną wydajność przy minimalnym nakładzie czasu.

Mówiąc najprościej jak się da, ten robot leci na autopilocie. Nie wymaga od nas praktycznie żadnych działań, prócz ustalenia podstawowych preferencji. Po aktywowaniu dowolnych opcji oprogramowanie działa nieprzerwanie, zgodnie z wybranymi przez nas ustawieniami.

Potężne zaplecze technologiczne ekipy pracującej nad Bitcoin SuperSplit pozwala na niemal błyskawiczny przesył ogromnych ilości danych. Oznacza to, że wszystkie transakcje odbywają się w ciągu ułamka sekundy. Dzięki temu nawet transakcje na bardzo niewielkich kwotach mogą być wyjątkowo opłacalne.

To wszystko sprawia, że robot Bitcoin SuperSplit to idealne narzędzie w rękach zarówno profesjonalistów, niedzielnych inwestorów, jak i początkujących amatorów. 

Każdy, kto chce szybko, skutecznie i bezpiecznie zacząć przygodę z kryptowalutami, powinien sprawdzić możliwości oferowane przez Bitcoin SuperSplit.

 

 

Czy Bitcoin SuperSplit to oszustwo? NIE!

 

Takim niedowiarkom, jakich mamy w naszej redakcji, nie wystarczą jednak piękne słowa. Postanowiliśmy sprawdzić, czy robot Bitcoin Supersplit to oszustwo.

Czytaj dalej, by poznać naszą opinię.

 

Werdykt

 

  1. Bitcoin SuperSplit to oprogramowanie godne zaufania pod każdym względem.
  2. Wszystkie transakcje przebiegają błyskawicznie – zarówno wpłaty, jak i wypłaty.
  3. Inwestowanie odbywa się na żywo, bez przestojów i opóźnień.
  4. Kryptobot doskonale dobiera atrakcyjne oferty na podstawie zaawansowanych analiz wykonywanych przez ciągle rozwijającą się sztuczną inteligencję.
  5. Pomoc techniczna jest dostępna całodobowo.

 

 

 

Logowanie do Bitcoin SuperSplit: Jak założyć konto?

 

Aby zacząć handel przy pomocy Bitcoin SuperSplit, najpierw musimy się zarejestrować. Ten proces jest łatwy i przyjemny, jednak dla ułatwienia przygotowaliśmy prostą instrukcję.

Krok 1: Rejestracja Bitcoin Supersplit formularz rejestracyjny po polsku

Zaczynamy od wypełnienia formularza na stronie internetowej robota. Tutaj wystarczą podstawowe dane: imię i nazwisko, telefon oraz adres e-mail.

Po wypełnieniu formularza Bitcoin SuperSplit musimy zweryfikować poprawność wprowadzonych danych.

W tym celu udajemy się do swojej skrzynki poczty elektronicznej i klikamy na link w wiadomości, którą powinniśmy otrzymać w przeciągu kilku minut.

Otrzymujemy również wiadomość SMS na podany przez nas numer telefonu.

 

Krok 2: Wpłata depozytu

Aby odblokować wszystkie funkcje robota, należy dokonać pierwszej wpłaty. Powinniśmy zasilić konto kwotą nie mniejszą niż 250 euro.

Warto przypomnieć, że w przypadku Bitcoin SuperSplit taka kwota wystarczy na wygenerowanie kilkukrotnego zysku w ciągu tylko jednego dnia. Rynek kryptowalutowy jest jednak na tyle zmienny, że potrzebujemy naprawdę dużej wiedzy, by bezpiecznie inwestować na własną rękę.

Podczas pierwszych transakcji lepiej grać ostrożnie.

 

Bitcoin supersplit rezultaty handlu BTC kryptowaluty

Krok 3: Konto demo

Pomimo tego, że Bitcoin SuperSplit jest bardzo łatwy w obsłudze, jego twórcy zalecają wszystkim nowym użytkownikom przetestowanie jego możliwości na koncie demo przed przystąpieniem do prawdziwych inwestycji.

Dzięki temu możemy szybko, łatwo i bezpiecznie nauczyć się podstawowej obsługi oprogramowania i poznać podstawowe strategie inwestycyjne.

Krok 4: Trading

Jeżeli wykonaliśmy poprzednie kroki prawidłowo, powinniśmy już być gotowi do przystąpienia do prawdziwego handlu. 

Oprogramowanie obsługujemy w ten sam sposób, co podczas korzystania z konta demo. Jeżeli spędziliśmy z nim odpowiednio długą chwilę, nie powinniśmy mieć żadnego problemu z obsługą prawdziwego konta.

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć konto Bitcoin SuperSplit? Poznaj Opinie ekspertów

 

Postanowiliśmy rozłożyć robota na czynniki pierwsze, przetestować go i dodatkowo wypytac ekspertów o ich opinie.

Poniżej przedstawiamy informacje, które udało nam się pozyskać w ten sposób.

 

Zarobki

 

Opinie o Bitcoin SuperSplit są jednoznaczne. Oprócz wyników, które przedstawili nam nasi redakcyjni testerzy, zapoznaliśmy się także z doświadczeniami niezależnych inwestorów.

Okazuje się, że średnie osiągi podawane na stronie internetowej Bitcoin SuperSplit nie są przechwałkami. Wręcz przeciwnie.

Większości osób, które pochwaliły nam się swoimi wynikami, udało się osiągnąć wielokrotności zainwestowanej kwoty już po pierwszej wpłacie.

Z naszej analizy wynika, że zarobki traderów zwiększają się proporcjonalnie do ich doświadczenia. Drugim ważnym czynnikiem jest znajomość funkcji robota. Obydwie kwestie możemy podszkolić dzięki darmowemu dostępowi do konta demo.

 

Wersja Demo

 

Wersja demo Bitcoin SuperSplit pozwala na handel w identycznym zakresie, jak na realnym koncie. To bardzo chwalona opcja, z której korzysta większość użytkowników.

My również rekomendujemy każdemy sprawdzenie wszystkich możliwości robota przed przystąpieniem do prawdziwego handlu. 

Nie wprowadzono tu praktycznie żadnych ograniczeń ani zmian względem prawdziwego rynku. Mamy stały dostęp do świeżych informacji, dzięki czemu możemy je analizować w locie. Równie dobrze możemy też od razu sprawdzać, jakie wyniki może osiągnąć oprogramowanie przy różnych ustawieniach.

Warto wypróbować wszystkie możliwe strategie i wykorzystać darmowe konto do maksimum. To najlepsza metoda nauki i droga do szybkiego zwiększenia zysków.

 

Obsługa klienta

 

Nie usłyszeliśmy dotąd ani jednego złego słowa na obsługę klienta Bitcoin SuperSplit. Kontakt jest zawsze wzorowy, błyskawiczny i dostępny całodobowo.

Dzięki tak zdrowemu podejściu do użytkowników opinie o robocie są bardzo dobre. Nawet jeżeli pojawią się jakieś problemy z obsługą oprogramowania, są rozwiązywane natychmiast.

 

Weryfikacja

 

Niezbędna przy rejestracji konta weryfikacja przebiega szybko, bezpiecznie i wygodnie. Wszystkie połączenia są szyfrowane.

Na pochwałę zasługuje wysoki poziom przebiegu całego procesu.

Każdy etap weryfikacji Bitcoin SuperSplit jest zgodny z obowiązującymi prawami, dyrektywami i wytycznymi.

 

Wpłaty/wypłaty

 

Wykorzystanie nowinek technologicznych w tym wypadku jest rzeczywiście widoczne nie tylko podczas handlu, ale także podczas wpłat i wypłat. Transakcje zgodnie z zapowiedziami twórców przebiegają niemal natychmiast.

Dodatkowo Bitcoin SuperSplit korzysta z usług ponad 50 zaprzyjaźnionych brokerów, którzy czuwają nad prawidłowością przebiegu transakcji. Zasięg robota obejmuje 130 krajów.

To jeszcze bardziej usprawnia procedury związane z działaniami na naszych środkach. Niezależnie od tego, czy chcemy szybko upłynnić nasze aktywa, czy je odpowiednio ulokować, w przypadku tego oprogramowania możemy liczyć na najwyższą jakość procesów transakcyjnych.

 

Opłaty

 

Bitcoin SuperSplit nie pobiera żadnych dodatkowych czy ukrytych opłat. Prowizja jest stała i utrzymuje się na poziomie 2%. Ta opłata jest pobierana tylko w przypadku transakcji zapewniających zysk.

Nie musimy się martwić dodatkowymi kosztami.

Niektóre boty pobierają dodatkowe opłaty podczas wpłat i wypłat, z pominięciem pierwszego depozytu, który ma być zachętą do założenia konta. Sprawdziliśmy Bitcoin SuperSplit również pod tym względem.

Nie ma się czego obawiać. Każda transakcja przebiega bezpiecznie, a przelewane sumy nie są w żaden sposób uszczuplane. Możemy być pewni, że po zleceniu wypłaty otrzymamy na konto tyle, ile powinniśmy dostać.

 

Ostrzeżenie
Bitcoin SuperSplit to asystent inwestora z prawdziwego zdarzenia. Nie warto jednak polegać wyłącznie na pracy aplikacji. Najlepiej jest jak najszybciej zapoznać się z dynamiką rynku kryptowalut i funkcjami oprogramowania.

Najważniejsze jest dokonanie wstępnych założeń inwestycyjnych i kontrolowanie postępów bota na bieżąco.

 

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

 

Czy Bitcoin SuperSplit to scam?
Odpowiedź jest prosta: Nie. 

Ten robot kryptowalutowy jest znany niemal w każdym zakątku globu. Korzysta z niego ponad sto tysięcy użytkowników. Jest respektowany przez organizacje nadzoru handlu, takie jak US Trading Association.

Ile mogę zarobić na Bitcoin SuperSplit?
Statystyki wyraźnie wskazują na to, że ten bot generuje jedne z najwyższych zysków.

Sytuacja na rynku kryptowalutowym jest bardzo niestabilna, jednak większość przeprowadzonych przez oprogramowanie transakcji generuje wysoki dochód.

Czy Bitcoin SuperSplit ma aplikację mobilną?
Oprogramowanie jest dostępne z poziomu przeglądarki internetowej na każdym urządzeniu zdolnym uruchomić dowolną przeglądarkę. Z tego powodu twórcy nie planują stworzenia dedykowanej aplikacji w najbliższym czasie.
Jakie są koszty Bitcoin SuperSplit
Prowizja jest stała. Wynosi 2% od zarobków uzyskanych z pomocą robota.

Poza tym nie ma żadnych dodatkowych kosztów, opłat licencyjnych czy subskrypcji. Wszystkie funkcje bota są dostępne po wpłaceniu pierwszego depozytu. Bez żadnych ograniczeń.

Czy korzystanie z Bitcoin SuperSplit jest legalne?
Bitcoin SuperSplit jest całkowicie legalnym oprogramowaniem. To narzędzie pomagające inwestorom, którzy sami zarządzają swoim kapitałem. Nie wiąże się to z żadnymi przykrymi konskwencjami.

Robot jest w 100% bezpieczny i godny zaufania.