Nie ma wątpliwości, że w ostatnich latach oprogramowanie do automatycznego handlu stało się bardzo popularne. Jednak pomimo ekspresowego rozwoju tego typu usług, w sieci wciąż działa wielu oszustów. Obiecują wielkie wygrane, a w rzeczywistości pozbawiają inwestorów ciężko zarobionych pieniędzy. Jak jest w przypadku NFT Code? Opinie użytkowników i ekspertów przeczytasz w artykule.

Prawdę mówiąc, wiele osób interesuje się tym robotem — i nic dziwnego. W końcu nie co dzień zdarza się oprogramowanie, które umożliwia generowanie zysku na NFT (Non Fungible Tokens). Jako że rynek cyfrowych aktywów stworzył już niejednego milionera, zainteresowanie nim (tym bardziej w połączeniu z automatycznym handlem) nie maleje.

 

 

Zalety korzystania z NFT Code:

 

 • Duża skuteczność (zdaniem twórców nawet 95%);
 • Szybka i łatwa rejestracja;
 • Brak ukrytych kosztów;
 • Obsługa klienta wysokiej jakości;
 • Możliwy zarówno handel automatyczny, jak i manualny;
 • Intuicyjny interfejs;
 • Najnowsze zabezpieczenia platformy.

 

Załóż Konto

 

 

Co to jest NFT Code?

 

NFT Code jest oprogramowaniem do automatycznego handlu, które opiera się na sztucznej inteligencji.

Udostępnia użytkownikom możliwość prowadzenia transakcji na rynku kryptowalut za pomocą potężnego algorytmu, który analizuje dane ilościowe i jakościowe z różnych źródeł, a następnie na ich podstawie podejmuje decyzje inwestycyjne.

Dzięki zastosowanej technologii platforma robota przetwarza ogromną liczbę informacji w ciągu milisekund (wystarczy moment, aby, system tokenów NFT zaczął analizę). To właśnie cechy takie jak szybkość i celność transakcji sprawiły, że zyskała dużą popularność u inwestorów.

Co więcej, system NFT Code zarabia na tokenach NFT. Mimo że istnieją one już od pewnego czasu, dopiero najnowszy trend uczynił z nich coś na wzór cyfrowej sztuki (z ang. digital art).

W efekcie wiele z nich (z ang. a lot of them) stało się bardzo interesujących dla inwestorów. Zaś algorytm NFT Code ułatwia proces zarabiania pieniędzy na tych tokenach.

Jednak to nie jedyna funkcja robota. Handluje również tradycyjnymi kryptowalutami, co czyni z niego kompleksowe oprogramowanie dla każdego, kto inwestuje w cyfrowe aktywa (z ang. digital assets).

Podsumowując, tokeny NFT są  nową i szybko rozwijającą się modą, a platforma NFT Code umożliwia generowanie na niej automatycznych przychodów.

 

 

Jak działa system NFT Code?

 

Możliwości platformy wykorzystasz na kilka sposobów — niezależnie od tego, czy interesują cię tokeny NFT (Non Fungible Tokens) czy kryptowaluty.

Po pierwsze, dzięki robotowi będziesz handlował więcej i częściej. Nawet jeśli ktoś dobrze radzi sobie na giełdzie samodzielnie, nie ucieknie przed ludzkimi ograniczeniami. W końcu musi jeść i spać.

Natomiast oprogramowanie do automatycznego handlu działa przez całą dobę, a ponadto analizuje dużo więcej danych w ciągu krótszego czasu.

Po drugie, zaoszczędzisz czas. Algorytm oparty na sztucznej inteligencji, poza skutecznością, ma jeszcze jedną zaletę: wyręcza cię w handlu. Dzięki temu nie musisz siedzieć całymi dniami przed ekranem komputera. Gdy pracuje robot, ty bez ryzyka zajmiesz się czymś przyjemniejszym.

 

Strona główna NFT Code

Po trzecie, handel na rynku kryptowalut staje się bardziej przystępny. Mimo że roboty przydają się również doświadczonym inwestorom, dla amatorów ich pomoc jest nieoceniona. Jeśli nie znasz się na cyfrowych aktywach (z ang. digital asset), algorytm przejmie pałeczkę i będzie handlował w twoim imieniu.

Jeśli chodzi o inwestycje, trading bot jest lepszy od człowieka niemal w każdym aspekcie. Jednak weź pod uwagę, że to nadal ty ustalasz, czym będzie handlował i w jakich ilościach. Innymi słowy: ustanawiasz algorytmowi limity, w granicach których będzie się poruszał.

W efekcie NFT Code będzie handlował dla ciebie w tle, kiedy ty zajmujesz się innymi sprawami.

Przeczytaj również recenzję Crypto Profit i Bitcoin Circuit!

 

Załóż Konto

 

 

Najważniejsze funkcje NFT Code

 

Robot NFT Code wyróżnia się kilkoma kluczowymi funkcjami, o których powinieneś wiedzieć. Dzięki temu lepiej wykorzystasz jego zalety podczas handlu.

 

 

Handel NFT

 

NFT Jedną z najważniejszych rzeczy, która odróżnia NFT Code od innych robotów do handlu na rynku kryptowalutowym, jest możliwość obrotu tokenami NFT. Znacznie różnią się one od tradycyjnych kryptowalut, ponieważ nie są środkami płatności.

Tokeny NFT (Non Fungible Tokens) pełnią rolę rzadkich cyfrowych aktywów, które mają wiele cech wspólnych z dziełami sztuki.

Natomiast twórcy robota NFT Code zapewniają, że algorytm potrafi zidentyfikować najlepsze transakcje na rynku NFT. Jednak wciąż nie zdradzają publicznie (z ang. to the public), w jaki sposób oprogramowanie to robi.

 

 

Akceptuje różne tokeny NFT

 

Kolejną atrakcyjną funkcją robota jest fakt, że nie narzuca na ciebie żadnych ograniczeń inwestycyjnych. Platforma umożliwia handel dziełami sztuki, muzyką, filmami i innymi aktywami w formie NFT. Wybierzesz dowolny token dostępny na rynku i dokonasz transakcji za pomocą sieci blockchain.

 

 

Mobilność

handluj z NFT code

Nie masz czasu, aby siedzieć przy biurku? Podczas handlu z NFT Code nie jest to problem.

Za pośrednictwem robota dokonasz transakcji niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz — nawet jeśli jesteś w podróży.

Jak to możliwe? Platforma jest w pełni kompatybilna z urządzeniami mobilnymi.

Wystarczy, że posiadasz połączenie z internetem.

Ponadto robot przez większość czasu pracuje sam, więc nie ma potrzeby, abyś przez cały czas trzymał rękę na pulsie. Jak na tle bota wypada Libra Profit System?

 

 

Wysoka trafność inwestycji

 

Twórcy NFT Code mówią, że algorytm cechuje się skutecznością sięgającą 95%. Świadectwa użytkowników platformy, które znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej, wydają się to potwierdzać.

Jednak weź pod uwagę, że sukces na rynku finansowym zależy od wielu czynników, zaś handel z robotem nie eliminuje ryzyka.

Dlatego skuteczność robota powinna być zweryfikowana (z ang. should be verified) samodzielnie przez każdego użytkownika. Najlepiej zacznij handel od małej kwoty, a jeśli odniesiesz sukces, zainwestuj więcej.

 

Załóż Konto

 

 

Czy NFT Code to oszustwo? NIE!

 

Podczas zbierania informacji do recenzji natrafiliśmy na wiele poszlak, które wskazują, że platforma NFT Code jest wiarygodnym produktem i rzeczywiście przynosi zyski. Jednak rynek kryptowalut wciąż jest bardzo ryzykownym miejscem, o czym nie możesz zapominać.

Tokeny NFT są (z ang. NFTs are) bardzo podatne na gwałtowne zmiany wartości, co czyni je nieprzewidywalnymi, ale dzięki robotowi ryzyko przegranej transakcji będzie znacznie zmniejszone.

Wynika to również z faktu, że NFT Code ma zdolność czytania najnowszych wieści rynkowych. Wydobyte w ten sposób dane stają się częścią strategii inwestycyjnej, którą stosuje algorytm.

 

 

Werdykt:

 

 • Duży potencjał zysku;
 • Wiele pozytywnych opinii użytkowników;
 • Profesjonalna i pomocna obsługa klienta;
 • System tokenów NFT zaczął korzystać ze sztucznej inteligencji;
 • Możliwy zakup i sprzedaż wirtualnych aktywów;
 • Przystępność i transparentność platformy.

 

Logowanie do NFT Code: Jak zacząć?

 

Wspomnieliśmy już, że rejestracja i obsługa robota jest bardzo prosta. Teraz będziesz miał okazję, aby przekonać się, dlaczego.

Poniżej przygotowaliśmy kompleksowy poradnik, który przeprowadzi cię od rejestracji aż do uruchomienia algorytmu.

 

Krok 1: Rejestracja

NFT Profit Rejestracja Proces zakładania konta (z ang. the process of creating an account) w NFT Code jest szybki i nieskomplikowany.

Aby się zarejestrować, wejdź na stronę robota i wypełnij formularz, który tam zobaczysz. Składa się z 4 pól:

 • imię,
 • nazwisko,
 • adres e-mail,
 • numer telefonu.

Wypełnij je i kliknij przycisk „Utwórz darmowe konto”. Po rejestracji strona przydzieli ci brokera, u którego rozpoczniesz handel z robotem.

 

Krok 2: Wpłata/Depozyt

 

Po rejestracji wpłać na rachunek inwestycyjny swój początkowy kapitał — bez tego nie będziesz miał możliwości skorzystania z algorytmu robota.

Minimalny depozyt w NFT Code wynosi 250 USD. Mimo że kwota wydaje się dość wygórowana jak na początek, weź pod uwagę, jakie możliwości otwiera przed tobą platforma. Oczywiście jeśli zechcesz, wpłacisz więcej pieniędzy, ale radzimy zacząć od małej kwoty.

Jeżeli platforma ci się spodoba, zawsze masz opcję transferu większej ilości pieniędzy w późniejszym terminie.

 

Krok 3: Konto demo

 

Zanim rozpoczniesz handel na żywo, masz możliwość przetestowania funkcji platformy na koncie demo. W tym trybie nie ryzykujesz prawdziwych pieniędzy, więc bez obaw sprawdzisz, co robot ma do zaoferowania.

Wykorzystaj okazję i wypróbuj nie tylko ustawienia platformy, ale także różne strategie inwestycyjne. W ten sposób łatwo i bez ryzyka ocenisz, która najbardziej ci odpowiada i przynosi największe zyski. Innymi słowy: zdobędziesz wstępne doświadczenie, tak cenne podczas inwestycji.

Dopiero gdy poczujesz się na siłach, przejdź do handlu na żywo.

 

Krok 4: Trading

 

Aby rozpocząć handel, przejdź do sekcji z nim związanej i wybierz aktywa, w które chcesz inwestować. Następnie uruchom robota. To wszystko!

Proste, prawda?

Możesz też przed rozpoczęciem handlu zmodyfikować ustawienia robota oraz przejrzeć listę dostępnych tokenów NFT (list of NFTs available) i kryptowalut.

 

Załóż Konto

 

 

Czy warto otworzyć konto NFT Code? Opinie ekspertów

 

Przeszukaliśmy internet w poszukiwaniu opinii niezależnych inwestorów, dzięki którym łatwiej byłoby nam wydać obiektywną ocenę. Jednak problem polega na tym, że komentarze użytkowników platformy drastycznie się od siebie różnią.

Z jednej strony mamy grupę, która mówi, że NFT Code to oszustwo. Z drugiej inwestorów, którzy potwierdzają, że dzięki robotowi zarobili dużo pieniędzy.

W jakie opinie wierzyć? Naszym zdaniem prywatna ocena platformy zależy głównie od tego, czy dany użytkownik na niej zarobił, czy nie. Z tego powodu nie każdą opinię możemy traktować jako wiarygodną i poważną.

Nasi testerzy pozytywnie wspominają doświadczenia, które wynieśli z kontaktu z robotem.

Czytaj dalej, a dowiesz się bardziej szczegółowych informacji o platformie NFT Code i jej cechach.

Przeczytaj również naszą recenzję Bitcoin Trader!

 

 

Zarobki

 

Banknoty i monety euro Z naszych doświadczeń wynika, że robot potrafi generować zysk. Jednak w tym miejscu należy zaznaczyć, że nikt nie da ci gwarancji przychodu. Dlatego wstrzymujemy się od wszystkich oświadczeń, które dotyczą konkretnej kwoty miesięcznych zysków.

Takie obietnice po prostu byłyby nieprawdziwe i tylko niepotrzebnie dezorientowałyby inwestorów.

Niezwykle ważne jest, abyś samodzielnie sprawdził NFT Code i ocenił, czy platforma do ciebie pasuje.

Wedle zapewnień twórców i tego, co przeczytasz na oficjalnej stronie robota, algorytm ma nawet 95% trafnych transakcji.

Jednak podchodź do tych obietnic z pewną dozą nieufności. Na sukces inwestycyjny wpływa wiele czynników (np. podejmowane ryzyko, kapitał, rynek, etc.), więc nie da się wszystkich oceniać tą samą miarą.

 

 

Obsługa klienta

 

Obsługa klienta 24 godziny na dobę Łatwa w obsłudze platforma to jedno, ale obecność zespołu ekspertów, który w każdej chwili jest do twojej dyspozycji, nieraz stanowi o wiele większą zaletę.

Dzięki temu masz o wiele większą szansę, że rozwiążesz ewentualny problem, zanim wpłynie na twoje zarobki.

Taka świadomość uspokaja, zaś spokojny umysł poprawi twoje wyniki na giełdzie.

Obsługa klienta w NFT Code jest dostępna poprzez live chat przez całą dobę. Mimo że prawdopodobnie niezbyt często będziesz korzystał z jej usług, dobrze, że w razie kłopotów jest na miejscu.

 

 

Wersja demo

 

Konto demo Obecność wersji demo platformy stanowi dodatkowy dowód na wiarygodność robota. Dlaczego? Ponieważ przetestujesz jego możliwości bez ryzyka utraty prawdziwych pieniędzy.

Po prostu załóż konto i wybierz opcję handlu demo na platformie, a przejdziesz do sztucznego obrazu giełdy.

Tutaj przetestujesz nie tylko różne ustawienia algorytmu, ale także jego skuteczność.

Jeśli zechcesz (z ang. if you want), po testach przejdziesz do prawdziwego handlu — lub zrezygnujesz z usług robota.

 

Załóż Konto

 

 

Weryfikacja

 

Zielony haczyk Proces weryfikacji składa się z kilku prostych kroków. Aby założyć konto w NFT Code, podaj kilka podstawowych informacji na swój temat, czyli imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.

Ponadto zanim zaczniesz handel, zasil swój rachunek inwestycyjny.

Tutaj nie obejdzie się bez podania danych płatniczych, które muszą być dokładne i prawdziwe. Natomiast jeżeli chcesz dokonać płatności kartą debetową/kredytową, platforma poprosi cię dodatkowo o numer, datę ważności i kod weryfikacyjny karty.

Z drugiej strony nie ma konieczności, abyś przesyłał na platformę rachunki za media, wyciągi z banku czy inne poufne informacje, tak jak wymagają niektóre platformy (z ang. some platforms).

Dzięki temu weryfikacja tożsamości jest prosta i szybka.

 

 

Wpłaty/Wypłaty

 

Karty płatnicze Dostępna opcje wpłaty i wypłaty środków są równie istotne, co szybkość realizacji przelewów. Na szczęście NFT Code pod obydwoma względami wypada dobrze.

Jeśli chodzi o metody płatności, masz do dyspozycji to, co najważniejsze, czyli przelew bankowy i za pomocą karty debetowej/kredytowej.

Natomiast szybkość wpłat i wypłat zwykle nie przekracza 1 dnia roboczego, więc nie ma opóźnień.

 

 

Opłaty

 

Pieniądze i kalkulator Kolejnym ważnym czynnikiem przy wyborze robota handlowego jest prowizja za jego usługi. Wielu deweloperów pobiera od użytkowników opłatę za możliwość korzystania ze swojego algorytmu, ale w przypadku NFT Code jest inaczej.

Jeżeli chcesz zminimalizować straty, wiedz, że robot jest w pełni darmowy. Oznacza to, że cały zysk należy do ciebie — bez potrąceń.

Nie ma ukrytych opłat, jednorazowej płatności przy rejestracji ani płatnych subskrypcji. Nie uświadczysz też żadnych kosztów podczas realizacji przelewów (chyba, że pochodzą od twojego dostawcy usług przelewu).

Warto jednak zaznaczyć, że na platformie obowiązuje minimalny depozyt w wysokości 250 USD.

 

 

Interfejs platformy

 

Strona główna NFT Code Platforma robota cechuje się bardzo intuicyjnym interfejsem, dzięki czemu nawet początkujący inwestorzy szybko się w niej odnajdą.

Co więcej, platforma NFT Code daje użytkownikom przewagę nad innymi podobnymi programami. Dlaczego? Ponieważ oferuje nie tylko opcję handlu automatycznego, ale również manualnego.

Ponadto każdy inwestor dopasuje ustawienia robota do własnych preferencji i aktualnej sytuacji na rynku kryptowalut.

Wszystkie te funkcje sprawiają, że w prosty sposób zmaksymalizujesz potencjał zysku.

 

Załóż Konto

 

 

Jak handlować z robotem? Kilka porad na początek

 

Dla wielu osób początek handlu tokenami NFT jest trudny (z ang. the beginning of trading NFTs is difficult). Dlatego poniżej przygotowaliśmy kilka porad, które przydadzą ci się podczas korzystania z robota handlowego.

Oto one:

 • Nie próbuj zdominować rynku już pierwszego dnia — to bardzo ważna zasada, ponieważ gdy śpieszno ci do wielkich wygranych, bardzo szybko popełnisz błąd i w zamian doświadczysz wielkiego rozczarowania. Z tego powodu radzimy, byś najpierw na spokojnie zapoznał się z platformą i zasadami, które panują na rynku;
 • Zachowaj spokój — podczas handlu trzymaj emocje na wodzy. Dzięki temu unikniesz podejmowania pochopnych decyzji. Staraj się działać jak robot i nie ryzykuj więcej pieniędzy, niż możesz stracić;
 • Zrób użytek z konta demo — skoro platforma NFT Code daje ci taką możliwość, wypróbuj ją bez ryzyka i naucz się z niej korzystać. W ten sposób przejdziesz do handlu na żywo już z pewnym doświadczeniem.
 • Dopasuj ustawienia robota do własnych preferencji — mimo że NFT Code może działać na domyślnych ustawieniach, warto samodzielnie się im przyjrzeć. Ustalisz w nich m.in. wysokość inwestycji, ryzyko związane z dźwignią finansową oraz poziomy stop loss i take profit. Zadbaj o to, jeśli chcesz, by robot handlował zgodnie z twoimi oczekiwaniami.

 

 

Czy gwiazdy polecają NFT Code?

 

Swego czasu w sieci pojawiały się pogłoski, jakoby znane osoby publicznie polecały usługi robota. Postanowiliśmy przyjrzeć się temu i wyjaśnić sprawę.

O efektach naszego śledztwa przeczytasz poniżej.

 

 

Elon Musk

 

Elon Musk Założyciel i prezes firmy Tesla, Elon Musk, słynie ze swojej pasji do kryptowalut. Krążyły też pogłoski, że poleca trading bitcoinem za pośrednictwem robotów handlowych, takich jak NFT Code oraz Quantum AI.

Jednak w naszym dochodzeniu odkryliśmy, że powyższe plotki są fałszywe.

Przestępcy wykorzystują tego typu kłamliwe informacje, aby przyciągnąć ludzi na sfałszowane strony internetowe robotów, na których później dokonują wyłudzeń.

Jednak to nie jedyna plotka związana z właścicielem Tesli.

W social mediach przez pewien czas krążyła wiadomość, że Elon Musk zainwestował w system NFT Code. Ona też była fałszywa, co twórcy robota wyjaśnili na oficjalnej stronie internetowej platformy.

 

 

Rowan Atkinson

 

Rowan Atkinson Aktor Rowan Atkinson, znany szerszej publiczności jako Mr. Bean, jest jedną z najpopularniejszych postaci telewizji i kina na całym świecie.

Istnieje plotka, że zareklamował NFT Code w jednym z programów, w których wystąpił.

Jednak nie znaleźliśmy żadnych dowodów na potwierdzenie tych doniesień. Bezpiecznie będzie więc założyć, że ta pogłoska również jest fałszywa.

 

 

Jeff Bezos

 

Jeff Bezos Potentat i przedsiębiorca, a także założyciel jednej z największych firm e-commerce (Amazon), również stał się twarzą kilku plotek związanych z robotami handlowymi.

Pogłoski mają dobrą pożywkę, ponieważ dotyczą człowieka, którego fortuna sięga blisko 170 miliardów dolarów.

Jedna z takich informacji sugeruje, że Jeff Bezos zarobił fortunę na robotach do automatycznego handlu. Wśród odpowiedzialnych za jego sukces wymieniano NFT Code, Bitcoin Prime oraz Quantum AI.

Jednak w naszym dochodzeniu nie znaleźliśmy żadnych dowodów, które potwierdzałyby tę wersję wydarzeń. Dlatego jako inwestor podchodź do tego typu informacji z ostrożnością.

 

Załóż Konto

 

 

Dla kogo jest system NFT Code?

 

Trudno jednoznacznie określić, do kogo kierowana jest oferta robota (poza oczywistym stwierdzeniem, że do każdego, kto chce zarabiać na NFT).

Z jednej strony fakt, że algorytm handluje w imieniu inwestora, jest kuszący dla amatorów. Natomiast z drugiej nie należy zapominać, że wciąż potrzebujesz przynajmniej podstawowej wiedzy o rynkach finansowych, aby umiejętnie ustawić parametry robota.

Dlatego nasz wniosek jest taki, że robot najlepiej sprawdzi się w rękach kogoś, kto ma już wstępne doświadczenie.

Oczywiście platforma jest na tyle przystępna, że początkujący szybko się na niej odnajdą, ale mimo wszystko wcześniejszy kontakt z handlem online byłby wskazany. Jednak tutaj warto zaznaczyć, że konto demo robota dobrze sprawdza się w roli placu szkoleniowego.

Weź pod uwagę, że token NFT jest (z ang. an NFT is) bardzo ryzykownym aktywem cyfrowym. Wartość cyfrowej sztuki ulega drastycznym zmianom, więc trudno przewidzieć kolejne zwroty cen na tym rynku. Nawet oprogramowanie do handlu automatycznego nie gwarantuje zysku, więc nie ufaj mu bezgranicznie.

Pamiętaj, że to ty jesteś inwestorem, nie robot.

 

 

Podsumowanie

 

NFT Code oferuje usługi najwyższej klasy. Algorytm wykorzystuje sztuczną inteligencję do analizy rynku kryptowalut i tokenów NFT, dzięki czemu skutecznie wyszukuje okazje inwestycyjne. Tym samym pomoże ci w zmaksymalizowaniu zysków na giełdzie.

Robot jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej wiarygodnych programów tego typu, co wynika z szerokiego zakresu funkcji, które udostępnia. Ponadto należy do nielicznej grupy algorytmów do automatycznego handlu NFT, a cyfrowa sztuka to aktualnie najszybciej rozwijający się rynek kryptowalut.

To kolejny powód (z ang. another reason), dla którego warto wypróbować NFT Code.

Tym bardziej, że wszystko, czego potrzebujesz, znajduje się na platformie (z ang. all you need is on the platform). Wystarczy, że założysz konto, zasilisz rachunek i rozpoczniesz handel.

Cały proces ułatwia intuicyjny interfejs. Dzięki niemu nawet początkujący nie będą mieli kłopotów z wejściem na rynek.

 

Załóż Konto

 

 

FAQ — Najczęściej zadawane pytania

 

Czy NFT Code to scam?
Nie, NFT Code to nie scam. Dowodem na to są recenzje robota. Tak się składa, że ma on jedne z najbardziej pozytywnych opinii na stronach branżowych, na których publikują znawcy tematu. Ponadto wielu użytkowników potwierdza, że NFT Code generuje dla swoich użytkowników znaczący przychód.
Ile mogę zarobić z NFT Code?
Wysokość zarobków zależy od wielu czynników, więc nie ma jednej prostej odpowiedzi na to pytanie. Jednak warto zaznaczyć, że wiele świadectw użytkowników wskazuje na duży przychód, który pojawił się niedługo po uruchomieniu robota. Z drugiej strony powinieneś podchodzić ostrożnie do takich zapewnień, ponieważ bywają zwodnicze. Nie zapominaj, że wiele zależy od twoich ustawień na platformie, poziomu ryzyka czy aktualnej sytuacji na rynku.
Czy NFT Code jest bezpieczny?
NFT Code jest bezpieczny. Strona robota korzysta z szyfrowania SSL, dzięki czemu masz pewność, że twoje dane są chronione. Zaś współpraca z renomowanymi brokerami zwiększa bezpieczeństwo twoich funduszy. To wszystko składa się na wniosek, że robot jest jednym z najbezpieczniejszych dostawców usługi automatycznego handlu na rynku.